FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Bronie z FPSów.
Wersja do druku
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 12-09-2007, 01:24   Bronie z FPSów.

FPSów było, jest i będzie całe mnóstwo. Ich nieodłącznym elementem jest szeroka gama różnorkamich broni. Wiadomo, że w większości przypadków zaczyna się od zwykłej piszczałki małego kalibru, którą wyciepuje się przy pierwszej lepszej okazji. Potem brało się do rąk coś większego - mniej lub bardziej rzeczywistego. Wiemy też, że początkowo można było nosic ze sobą wszystko ci się znalazło, a dopiero potem twórcy zmniejszyli liczbę broni, które można mieć jednocześnie, dodali odrzut, rozrzut naboi przy ciągłym strzelaniu itp, itd...

Pomyślałem ostatnio czy mam, czy są jakieś bronie, które pamiętam do dziś, do których mam niejaki sentyment, z którymi spędziłem wiele chwil nawalajac z nich we wszelkiego rodzaju wroga za pomocą lewego klawisza myszki (nigdy żadnej nie rozwaliłem - a w sumie to miałem i ciągle mam tylko dwie :)).

Napewno do takowych należy nieśmiertelna jak dla mnie Pulse Rifle - Łowca Obcych z Aliens vs. Predator, która w tej grze była po prostu nieoceniona. Wydawało by się zwykłe połączenie ręcznego karabinu maszynowego z wyrzutnikiem granatów, a tu jednak... Wiele dał bym by mieć Pulse Rifle i w innych grach :)
Tak jak myślę na szybko niezapomniane pozostaną dla mnie strzały z Quake 2'owego "Odkurzacza", którym dało się sprzątnąć wiele i jeszce troszeczkę jednym strzałem :). O tak, do dziś pamiętam tą niebieskawą plazmę, która niszczyła wszystko w pomieszczeniu.
Co jeszcze... Łom z Half-Life'a - joke :)

A jak jest u was? Macie takie czy inne pepesze, które do dziś pamiętacie i wspominacie z sentymentem??

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2007, 08:57   

w Red Faction była spluwa która strzelała przez ściany ^^ gdy się ją dzierżyło ekran robił sie zielony i gracz widział przez ściany/drzwi/skały wszystko, i mógł celowac do krzątających się przeciwników, nie ważne co było przed nim, promień przez to się przebijał \o \o \o

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-09-2007, 10:34   

Snajperka z Unreal Tournament (pierwszego). W niektórych planszach można było się ładnie ukryć i korzystając z tego, że mieliśmy do dyspozycji duże, otwarte przestrzenie pozbawić kogoś głowy.

Pistolet maszynowy - spawarka, strzelający takim dziwnym, zielonym czymś z tej samej gry. Bo lubię.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Sorrentius Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2007, 11:56   

Rail z Quake 3 lub Rocket Launcher.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xeros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Wrz 2007
Skąd: Mysłowice
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2007, 18:38   

Zdecydowanie tzw. "Bełtacz" z gry Painkiller. Uważam, że ta broń jest bardzo pomyslowa i do tego zabójczo skuteczna.

_________________
It's something unpredictable, but in the end it's right.
I hope you had the time of your life
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-09-2007, 18:52   

Unreal Tournament - Flak Cannon i Shock Rifle. To pierwsze za zabójczą skuteczność i radość, gdy wszystkie odłamki trafiają, a Shock za czystą przyjemność rozwalania bąbelków i robienia dużego BUM! No i za całkiem fajny design.

Quake - Zdecydowanie stara, poczciwa rakietnica. Czego z tym nie można było zrobić, jak ja uwielbiałem strzelanie w ściany/sufity/podłogi w okolicy celu ^^

Counter Strike - Uzi/wyciszone Uzi (w zależności, czy terro, czy ct), zwane "siusiakiem". Bardzo funkcjonalne na krótkim zasięgu i jednocześnie koszmarnie niedoceniane przez 99% graczy. To potęguje tylko radość robienia za pomocą tych giwerek małej masakry ^^.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-09-2007, 19:36   

BFG9000 - ktoś kojarzy? Słynna "ciężka plazma" z Dooma 2, ładująca jeden pocisk jakieś 3 sekundy, po czym czyszcząca całe pomieszczenie...
Double shotgun - ta sama gra. Dwururki to w ogóle moja ulubiona broń w FPS...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-09-2007, 20:01   

Doom - piła łańcuchowa - dobra zwłaszcza do wycinania chodzących móżdżków.
Unreal Tournament - Flak Cannon - chyba najlepsza broń na krótki i średni zasięg.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-09-2007, 17:04   

W temacie - polecam obejrzeć filmik z GameTrailers pod tytułem Top Ten Weapons ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kogut Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2007
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2007, 10:39   

najlepsza bron to imo kalach ak47 zawsze jak gram w cs albo sofa2 to on jest najsilniejsza bronia,co do snajperek to nie jestem ich fanem zawsze wolalem atakowac a nie kampic na tylach.peace

_________________
hentai.xxx
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-09-2007, 10:49   

Kogut - interpunkcja. Peace.

Jeśli chodzi o moją ulubioną bronią z FPP, to jest nią zdecydowanie rocket launcher z Q3.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kogut Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2007
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2007, 21:51   

bede pisac jak mi sie podoba jak ci nie pasi to nie czytaj moich postow.peace

_________________
hentai.xxx
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 19-09-2007, 22:01   

Nie, użytkownik Kogut nie będzie "pisał jak mu się podoba". Użytkownik już raz został ostrzeżony, że zacytuję:
IKa z tematu o rysowaniu mang napisał/a:
Nota odmoderatorska:

Proszę pisać czytelniej i nie popisywać się pseudo-nowomową z anglicyzmami, oraz używać spacji po kropce na końcu zdania. To będzie z korzyścią zarówno dla ciebie, jak i też dla innych Użytkowników Forum.

Miłego dnia
IKa
Zua Biurokratka


Pozostaje mi tylko wlepić użytkownikowi ostrzeżenie za zignorowanie zastrzeżeń moderatorskich. Trzy ostrzeżenia oznaczają czasowy zakaz pisania na forum.
Interpunkcja nie boli.
Mai

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
ConRed Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 20-09-2007, 07:58   

Najbardziej fajowe są bronie skomplikowane jak instrukcja młotka :>
Np. w Land of the Dead Road to Fiddler's Green(FPP) w ręku bohatera mogły znajdować się takie bronie jak np.wiatrówka, siekiera, kij bejsbolowy, młotek czy łopata :D

Natomiast w Condemned Original Crimes(FPP) w krytycznych chwilach(czyt. koniec naboi) można było wyrwać gaz rurke ze ściany albo np. ręke od manekina

A już asem w tej kategorii broni jest Dead Rising(TPP) w którym walka kosiarką,krążkami hokejowymi, piłką nożną czy plackiem to wierzchołek góry lodowej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CELL767 Płeć:Mężczyzna
Masażysta


Dołączył: 31 Sty 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2008, 22:17   

Doom - BFG 9000 wspaniała broń chyba największa siła rażenia w historii FPS. Jak tu jej nie kochać :) Do tego Dwururka.
Quake 3 - Tu również BFG. Praktycznie niczego innego nie używam no ale jeśli nie ma to zawsze jest Grenade Launcher ew. Rakietnica
Half Life Oczywiście Satchel. Mimo iż często niepraktyczna to ją uwielbiam do tego stopnia że mam nią najwięcej fragów na Serverze :D oprócz plecaczków cenie sobie jeszcze Trip mine oraz Snarki a z konwencjonalnych broni to Karabin oczywiście(nie wiem jak profesjonalnie się ta giwera nazywa) no a w klanie doceniłem moc Shotguna z którym to teraz najczęściej można mnie zobaczyć
Unreal grałem kilka lat temu to nazw nie pamiętam a chodzi mi o popularna "Glutownicę" i tą broń strzelającą shurikenami? bodajże
Red Faction Fusion Rocket Launcher oraz Belt-Fed Machine Gun
Painkiller Painkiller po prostu :)
Quake II Grenade Launcher. Broń niedoceniana bardzo a swoje zrobić potrafi no i Hyper Blaster tnący przeciwników na kawałeczki ;)

To by było na tyle chyba. Inne gry nie spodobały mi sie na tyle bym szczególnie jakąś bron z nich polubił

_________________
"Serce mędrca zwraca się ku prawej stronie, głupca zaś ku lewej"

"Finally. I have achieved what no other could EVER achieve..I am Perfect"

"I’m on the verge of being God, what do you think..?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group