FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Chciałbym się pochwalić moimi wypocinami
Wersja do druku
byrpheros Płeć:Mężczyzna
łowca meduz


Dołączył: 15 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 15-08-2008, 21:53   Chciałbym się pochwalić moimi wypocinami

Witam, jestem nowy na forum, a moją obecność tutaj chciałbym zacząć od przedstawienia kilku moich deviantowych prac ^^ Mam nadzieję że przypadną wam do gustu.

Szkic ołówkiem
http://byrpheros.deviantart.com/art/Ami-Masaka-94726640
http://byrpheros.deviantart.com/art/Sen-Akaame-94726363
http://byrpheros.deviantart.com/art/Hana-Mizukuro-94725220
http://byrpheros.deviantart.com/art/Chidori-Karaage-94725566
cienkopis
http://byrpheros.deviantart.com/art/Tsuki-Yochimu-92554881
http://byrpheros.deviantart.com/art/beach-94740613
Kolorek
http://byrpheros.deviantart.com/art/Tsuki-Yochimu-color-94939102
http://byrpheros.deviantart.com/art/Vampire-Mikala-89040895

Będę wdzięczny za rzeczową krytykę.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keisuke Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-08-2008, 20:46   

Nie wiem, czy to będzie rzeczowa krytyka, ale opinię wyrażę ;). Ogólnie bardzo mi się podoba, najbardziej pierwsza praca. Całkiem fajne cieniowanie, plus za włosy no i fajny pomysł :). Uwagę też zwraca Sen, chyba nie ma się do czego za bardzo czepiać (czarne oczyska, to rzecz gustu ;) ). Jednak mój zmysł estetyczny nie potrafi wytrzymać konfrontacji z Haną, a raczej tym "stringiem" (?) wystającym jej zza gumki. Tak mi się z "żulicą" z dyskoteki w stodole kojarzy (ale może tak miało być?). Super natomiast Ci wyszła pierwsza kolorowa praca (dziewczyna z kosą ;) ), anatomia i mimika na wysokim poziomie i wygląda to całkiem profesjonalnie (na moje nieprofesjonalne oko). Wampirzyca technicznie jest pewnie też bez zarzutu, ale szpetna niezmiernie. Włosy wyglądają raczej jak sierść no i te brwi... Jednak tak zapewne miało być, zważywszy na to, że pewnie jest negatywnym charakterem :). Gratuluję, świetnie Ci idzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
byrpheros Płeć:Mężczyzna
łowca meduz


Dołączył: 15 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-08-2008, 10:50   

Wielkie dzięki za rozbudowaną odpowiedz ^^ Takie cieszą mnie najbardziej, niezależnie od tego czy cą pozytywne czy negatywne, gdyż samemu czasami ciężko jest wyłapać co zostało zrobione dobrze a co błędnie. Cieszą mnie twoje komentarze, gdyż widzę, że w większości udało mi się osiągnąć zamierzony rezultat. Hana taka miała być, ta dziewczyna często robi takie rzeczy, taka Doda, tylko śpiewać umie (żart, niech się fani Dody nie obrażają :P). Głęboki dekolt, wyzywający napis na koszulce, czy gacie na wierzchu - to jej styl. Co do wampirzycy - taka szpetna być nie miała, ale to art sprzed jakiegoś czasu, a ja ciągle się uczę.

Tutaj link to wersji dziewczyny z kosą jeszcze przed pokolorowaniem, niektórym bardziej się podoba :P

http://byrpheros.deviantart.com/art/Tsuki-Yochimu-2-94731762
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
byrpheros Płeć:Mężczyzna
łowca meduz


Dołączył: 15 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2008, 13:37   

Dwie nowe prace, efekt nieprzespanej nocy. Sorry za post pod postem , ale chciałem odświeżyć temat. (Poniosę wszelkie tego konsekwencje)

http://byrpheros.deviantart.com/art/Hana-Mizukuro-on-beach-97454334
http://byrpheros.deviantart.com/art/Chidori-X-Seto-97454666

Jak zawszę będę wdzięczny za każde ciepły jak i za krytyczny komentarz ^^

_________________
http://byrpheros.deviantart.com/
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 09-09-2008, 17:16   

Bardzo ładne prace, zwłaszcza pierwsza niesamowicie mi się podoba - ciekawa perspektywa. Tylko na bogów! Stopa tej pani woła o pomstę do nieba - raz, że jest za mała, dwa, dziwnie wykrzywiona. Zdecydowanie musisz jeszcze popracować nad dłońmi i właśnie stopami -wiem, że to do łatwych rzeczy nie należy, sama jeszcze dobrze nie opanowałam ich rysowania. Generalnie masz ciekawy styl i fajnie operujesz ołówkiem - oby tak dalej :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
byrpheros Płeć:Mężczyzna
łowca meduz


Dołączył: 15 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-09-2008, 20:31   

Po pierwsz, wielkie dzięki za miłe słowa ^^ Ach, aż wstyd się przyznać ale stopy i ręce traktuję trochę po macoszemu. I to dlatego że jak dobrze zauważyłaś, wychodzą mi raczej kiepsko. Przez co niezbyt nad nimi pracuję. Ot! Sam się wpędzam w małe blednę koło ^^
A stopy rzeczywiście są za małe, ale to z powodów dość błahego, próbowałem na siłę zmieścić je na kartce a4. Inna sprawa, że proporcje nie są moją silną stroną.

Ach, jeszcze praca, którą skrobnąłem w międzyczasie. Trochę na bziu z proporcjami, ale skupiłem się głównie na ćwiczeniu zagięć na materiale sukni.

http://byrpheros.deviantart.com/art/Lena-Green-97569654

_________________
http://byrpheros.deviantart.com/
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 17-09-2008, 22:07   

Nooo ładne prace, naprawdę. Widać, że czasem coś Ci nie wyjdzie, jak rzeczona stopa, czy wampirzyca, ale metodę prób i błędów uznaję za najlepszą. Najbardziej podoba mi się "Ami Masaka" - śliczne cieniowanie, udało Ci się uchwycić ciężkość tkaniny, a przy tym nie zrobić z niej ołowiu, co wcale nie jest takie łatwe (sama pamiętam swoje męki na warsztatach związane z rysowaniem takniny przy martwej naturze...). Co więcej - rysunek jest prosty w temacie, ale ciekawy w formie, co nadaje mu całkiem pozytywnego wydźwięku - a to się chwali.
Rysunek najnowszy, czyli "Lena Green" (wiwat dla wszystkich istot nazwanych "Lena"!) też mi bardzo przypadł do gustu. Znowu piękne załamania na bluzce, aż mogę sobie wyobrazić jaka by była w dotyku i wadze. Plus za włosy i twarz - ciekawe ujęcie. Udała Ci się też sztuka, z którą wielu rysowników miewa problemy - tak wymodelować i wycieniować ludzką skórę, ciało, aby nie wyglądało jak ciężka rzeźba, ale też nie było zbyt rozmazane, czy wybaźgrane. Jedyne zastrzerzenia - poćwicz dłonie! Bo ta płyta na głowie, zamiast lekkiej, kobiecej dłoni naprawdę psuje wrażenie. Wiesz, ja też myślałam, że nigdy nie uda mi się namalować ludzko wyglądającej dłoni, ale trzeba po prostu postudiować ten przyciężkawy temat. Usiądź i jak warsztatowiec, patrząc na własną dłoń (nie ze zdjęcia!) zrób pare luźnych szkiców dłoni. Jak już się do tego zabrać, to nie jest takie straszne. Łapa trzymana beż ruchu boli i cierpnie, ale da się przetrwać :)
No, ale Ci posłodziłam. huehuehue

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
byrpheros Płeć:Mężczyzna
łowca meduz


Dołączył: 15 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 18-09-2008, 19:55   

Wielkie dzięki ^^ Wow, strasznie długi ten twój komentarz ^^ Co strasznie mnie cieszy^^ Jaj, poprawiłaś mi dzisiaj humor. Wielkie dzięki szczególnie za wypunktowanie, co ci się spodobało a co nie - każdą radę biorę do głęboko do serca (no prawie każdą :P) i staram się naprawiać błędy, szczególnie gdy pochodzi, jak mniemam z powyższego postu, od osoby znającej się na rzeczy. Kiedyś chciałem iść na jakiś kierunek plastyczny, ale największy wróg szalonych marzeń - rodzice nie pozwolili mi. I tak zostałem samoukiem. Dłonie - ach koszmar który prześladuje mnie po nocach :/ Oczywiście, że mam zamiar nad tym popracować ;] Tyle że zazwyczaj zostawiam dłonie na sam koniec - i już mi się nie chce :P Muszę stanowczo wziąć się za siebie. Jeszcze raz dzięki.

Jej wszystkim Leną ;)

_________________
http://byrpheros.deviantart.com/
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amnezjusz Płeć:Mężczyzna
Pan Patafian


Dołączył: 04 Lis 2007
Skąd: Leszno/polter
Status: offline
PostWysłany: 18-09-2008, 21:14   

Lena naprawdę niczego sobie ^^ Jednak mnie bardzo spodobał się inny rysunek - Never Hitori - zawsze lubiłem rysowane płomienie i tak jest i tym razem :) Ogólnie miła galeryjka, i pozwolę sobie zwatchować ;-)

_________________
Moim zdaniem... cement jest o wiele... bardziej interesujący... niż to się ludziom wydaje. - RJ Patafian.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9086435
byrpheros Płeć:Mężczyzna
łowca meduz


Dołączył: 15 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2008, 07:36   

Amnezjusz, wielkie, wielkie dzięki ^^

Przy okazji, ponieważ rzadko dodaję kolorowe arty:
http://byrpheros.deviantart.com/art/Hana-Mizukuro-on-beach-color-97913824

_________________
http://byrpheros.deviantart.com/
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Galaxia-sama Płeć:Kobieta
łowczyni przystojniaków


Dołączyła: 11 Sie 2008
Skąd: Gród Kraka
Status: offline
PostWysłany: 21-09-2008, 09:06   

nie jestem dobra w komentowaniu ale spróbuję. Stąd czasami Alira sie obraża jak powiem coś niecnego na jej rysunki a czasami sie raduje w niebogłosy jak ostatnio xP

Pierwsze co mi sie rzuciło w prawdopodobnie wszystkich pracach to brak paznokci. Mogłabym wybaczyć gdyby miały rękawiczki...ale ich nie miały ,to też wygląda to dosyć sztucznie.
Chyba bardzo lubisz duże biusty i pośladki .W realnym życiu szłaby z tym w parze większa krągłość ramion i nóg, ale rozumiem że to jest pod stylistykę mangi

prace cienkopisem mi sie nie podobały ,były takie puste...czegoś brakowało, najprawdopodobniej cieniowania i emocji

Czy mi sie wydaje czy kolorujesz w photoshopie? O.o (ZUO!) Spróbuj kredkami lub farbami. Obrazki wtedy ładniej wyglądają i bardziej naturalnie

co do wampirki Mikali - jej krew na twarzy bardziej przypomina siniak ,tudzież malinkę po namiętnej nocy ; > chyba że to miało być roztarte? świeżej dopiero co kapiącej krwi to to nieprzypomina.

Pani Mizukuro na plaży.... odniosłam wrażenie że jej udo jest dłuższe niż noga od kolana do stopy ^^'''''

Chidori X Seto - twarz tego faceta jest sztywna i bez emocji a w takiej sytuacji podejrzewam że coś jednak w mimice by sie na nim malowało.. Jego ręka też jakaś taka dziwna. Mam wrażenie że jest za krótka
No i znów brak paznokci...sorry ,ale mnie to irytuje XD brak sutków paznokci itp. Reszta tego obrazku jak najbardziej mi sie podoba.

I Lena Green...przepraszam bardzo ale czy ona coś robiła sobie z pośladkami? O.o bo jeden jest wyżej a drugi niżej , chyba że obmyśliłeś jakąś nietypową perspektywę, to nie będę sie czepiała. Natomiast jeśli to ma być rysunek ala roznegliżowana modelka od tyłu to powinna sobie zoperować pośladek który jest niżej ;> Prawa i lewa strona człowieka różnią się ,ale bardzo nieznacznie.

Co do kolorów...błagam ,chociaz spróbuj kredkami! ^^'''''''''''''

Dobra, teraz na pocieszenie - kreska, ładna i ma ciekawą ekspresję. Podoba mi się.

To tyle ode mnie

_________________
sweat to me, tell me it's a nonsens - die and pretend that you will love forever
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9871598
byrpheros Płeć:Mężczyzna
łowca meduz


Dołączył: 15 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-09-2008, 00:38   

Dzięki za krytykę ^^ Zawsze to dobrze posłuchać opinii z zewnątrz. Choć nie we wszystkim się z tobą zgadzam.

Co do braku paznokci - nigdy nie siliłem się na pełen realizm i stąd taka przyjęta konwencja. No, może w niektórych rysunkach to lenistwo sprawiło, że zabrakło paznokci na dłoni :P Ale i tak nie lubię jak paznokcie są mocno zaznaczone - jeśli już muszą być, to najlepiej lekko zaznaczone (podobnie zresztą uważam o nosie i ustach). O sutkach nie mam zdania, gdyż nagich piersi jeszcze nie zdarzyło mi się narysować (najpiękniejsze jest to co ukryte :P )

Galaxia-sama napisał/a:
Chyba bardzo lubisz duże biusty i pośladki .W realnym życiu szłaby z tym w parze większa krągłość ramion i nóg, ale rozumiem że to jest pod stylistykę mangi
Zabijcie mnie ale uwielbiam nienaturalne kończyny a la CLAMP. Długie i nienaturalnie chude, są dla mnie jak fetysz (ok, żart, nie brać tego na poważnie).
Skłamałbym gdybym napisał że nie lubię dużych pośladków czy piersi (jestem zdrowym facetem), ale nie zgodzę się że moje panny są jakoś nienaturalnie wyposażone. To co napisałaś jest prawdą, ale wielkość biustu czy tyłka nie zawsze idzie w parze z budową reszty ciała. Choć ok, mówimy tu o marginesie :P

Galaxia-sama napisał/a:

prace cienkopisem mi sie nie podobały ,były takie puste...czegoś brakowało, najprawdopodobniej cieniowania i emocji
Ok, przyznam ci rację - z cienkopisem mam problemy. Brak cieniowania był jak najbardziej jednak zamierzony - gdyż to linearty.


Galaxia-sama napisał/a:
chyba że to miało być roztarte?
Miało
Galaxia-sama napisał/a:
świeżej dopiero co kapiącej krwi to to nieprzypomina.

I przypominać nie miało :)

Cytat:
Pani Mizukuro na plaży.... odniosłam wrażenie że jej udo jest dłuższe niż noga od kolana do stopy ^^'''''
Wszyscy mi to powtarzają ^^


Galaxia-sama napisał/a:
I Lena Green...przepraszam bardzo ale czy ona coś robiła sobie z pośladkami? O.o bo jeden jest wyżej a drugi niżej , chyba że obmyśliłeś jakąś nietypową perspektywę, to nie będę sie czepiała. Natomiast jeśli to ma być rysunek ala roznegliżowana modelka od tyłu to powinna sobie zoperować pośladek który jest niżej ;> Prawa i lewa strona człowieka różnią się ,ale bardzo nieznacznie.


Tutaj się z tobą całkowicie nie zgodzę - anatomia pośladka jest jak najbardziej poprawna. Po pierwsze - tyłek nie składa się z idealnych półkul i pośladek widziany z zewnętrznej strony uda od zewnętrznej trochę się różni. Dwa, jej jedna noga jest lekko podniesiona. Trzy, perspektywa jest pod lekkim kontem. Cztery, jej koszula wisi nierówno, gdyż podnosi jedną rękę, co może wywoływać lekkie złudzenie optyczne. Razem składa się to na widziany efekt ^^ A jeśli mi nie wierzysz, stań przed lustrem i sprawdź :P


Galaxia-sama napisał/a:
Co do kolorów...błagam ,chociaż spróbuj kredkami! ^^'''''''''''''
Ok, obiecuję że spróbuję, ale... nie licz na udany efekt. Już nie raz się za to zabierałem, ale brak opcji cofnij w moim przypadku oznacza artystyczną śmierć (przy ołówek opcję cofnij zastępuje mi gumka)

_________________
http://byrpheros.deviantart.com/
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alira14 Płeć:Kobieta
Wielkie Prych


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Draminion gdzie normalnym wstęp wzbroniony!;)
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 22-09-2008, 01:06   

Galaxia - ja się nie obrażam, ja fukam i prychamXD.
.......
Waitto
Mam rozumieć, że ćwiczysz na mnie komentowanie wredoto?XD

Wracając do tematu - zauważam błędy przy niektórych rysunkach tak jak powiedziano dłonie i stopy. Przy np. Ami Masace głowa jest trochę za mała, uczono mnie, że u super-modelek i bogów greckich mamy proporcję 1/8 u reszty śmiertelników 1/7. Czasami nogi są za krótkie, powinny być mniej więcej 7/12 (nie ma nic lepszego niż torturowanie lepiej rysujących znajomych o te ułamkiXD). Muszę cię pochwalić za coś co ja wciąż popełniam - nie myli ci się z której strony rysować kciuki!XD

Jeśli chodzi o rozmazywanie - jest to uważane za błąd, tzn. nauczyciel od rysunku mógłby cię metaforycznie walnąć z liścia w tył głowy. Dla ciebie rysowanie jest chyba tylko hobby, więc nie widzę problemu. No, co najwyżej brudne palceXD

A propo kredek- zależy jakiej firmy używasz. Niektóre nie zejdą z kartki nawet jak użyjesz miotacza ognia, a inne pięknie znikną jak zastosujesz gumkę chlebową. Poeksperymentuj;)

_________________
"Lepszy jest brak weny niż bycie Chuckiem Austenem"


Daria - Czy kiedykolwiek nasz wygląd nie wpływa na to jak nas oceniają?
Jane - Kiedy oddajesz organy do przeszczepu, no chyba, że to oczy

Daria, 2x06 -"Monster"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3270122
byrpheros Płeć:Mężczyzna
łowca meduz


Dołączył: 15 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-09-2008, 10:59   

Wielkie dzięki za komentarz ^^

Alira14 napisał/a:
Wracając do tematu - zauważam błędy przy niektórych rysunkach tak jak powiedziano dłonie i stopy. Przy np. Ami Masace głowa jest trochę za mała, uczono mnie, że u super-modelek i bogów greckich mamy proporcję 1/8 u reszty śmiertelników 1/7.


Też tak słyszałem :P Problemem jest, gdy pracuję na żywca (że się tak wyrażę), czasem trudno zauważyć początkowy błąd. Szczególnie jak później zmieniam wstępnie naszkicowaną fryzurę, nagle głowa dziwnie robi mi się za mała albo za duża :P To samo mam jesli zostawiam włosy na sam koniec - a często tak robię ^^

Alira14 napisał/a:
Muszę cię pochwalić za coś co ja wciąż popełniam - nie myli ci się z której strony rysować kciuki!XD
- Nie bądź tego taka pewna :P Nie wszystko co narysuję wrzucam na dev.

Alira14 napisał/a:
Jeśli chodzi o rozmazywanie - jest to uważane za błąd, tzn. nauczyciel od rysunku mógłby cię metaforycznie walnąć z liścia w tył głowy. Dla ciebie rysowanie jest chyba tylko hobby, więc nie widzę problemu. No, co najwyżej brudne palceXD
Myślę w identyczny sposób ^^

Alira14 napisał/a:
A propo kredek- zależy jakiej firmy używasz. Niektóre nie zejdą z kartki nawet jak użyjesz miotacza ognia, a inne pięknie znikną jak zastosujesz gumkę chlebową. Poeksperymentuj;)
To całkiem możliwe, iż kiepskie kredki zniechęciły mnie do pracy z nimi. Nie znam się zbytnio na tym. Byłbym wdzięczny, gdyby mi coś polecono.

_________________
http://byrpheros.deviantart.com/
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alira14 Płeć:Kobieta
Wielkie Prych


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Draminion gdzie normalnym wstęp wzbroniony!;)
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 22-09-2008, 18:10   

Dlatego ja swoje rysunki robię przerwami. Tzn dzisiaj szkic, jutro nogi, pojutrze ręce itd. Gdybym miała zrobić wszystko natentychmiast nie zauważyłabym 90% błędów. Może też spróbuj przerwami? Albo odmierzaj cyrklem by sprawdzić czy czegoś nie pomyliłeś.

Jeśli chodzi o kredki- odradzam tzw "szkolne". Są produkowane dla dzieci, a dzieciak rzadko kiedy dba o takie rzeczy, jak np. nie wychodzenie poza linię. Dobre szkolne kredki to rzadkość.
Używam pasteli derwonta, chociaż gdyby nie to, że dostałam je na gwiazdkę, sama bym ich sobie nie kupiła. To prawda, łatwo się zmazują gumką chlebową, mieszanie się kolorów jest dobre, aż ZA dobre. Dla amatora pastele to cios samobójczy. Za pierwszym razem oprócz rąk musiałam też wyprać koszulkę i wymyć twarz bo jakimś cudem była zielona==. Nie wspominając o obrusie... Jak chcę zrobić coś w kolorze, zakładam gumowe rękawiczki, zabezpieczam powierzchnię starą gazetą i skrobię. Popytaj się w sklepie dla artystów, sprzedawca powinien wiedzieć. I nie zrażaj się jeżeli sprzedawca jest typu "tylko dla tru arthystów". Parapety zdarzają się wszędzie;)

_________________
"Lepszy jest brak weny niż bycie Chuckiem Austenem"


Daria - Czy kiedykolwiek nasz wygląd nie wpływa na to jak nas oceniają?
Jane - Kiedy oddajesz organy do przeszczepu, no chyba, że to oczy

Daria, 2x06 -"Monster"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3270122
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group