FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Rosario + Vampire
Wersja do druku
pamp Płeć:Mężczyzna
Oślepiony Tęsknotą


Dołączył: 07 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-01-2009, 02:13   Rosario + Vampire

Obejrzałem cala 1 i 2 serie. Dla mnie anime bardzo przyjemne z utęsknieniem czekałem na kolejne odcinki, niby fabuła nie była nadzwyczajna ale seria naprawdę przypadła mi do gustu.

Do Seri 1 zostało wydane około 5 płyt audio
A do Seri 2 około 7 płyt audio

Wynika z tego ze seria dobrze się przyjęła.

PS. Nie wiecie czy będzie 3 seria ??

_________________
"Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię.

— Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5275345
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-01-2009, 11:51   

Cytat:
Może Rosario + Vampire nie jest żadną wybitną mangą, ale to co zrobiono z jej ekranizacją dałoby się określić tylko za pomocą wulgarnych słów. Zekranizowano tylko pierwszy semestr, wycięto kilka historii, wciskając zamiast tego jakiś zdecydowanie „niefajny” zapychacz o potwornym fanklubie bohaterek, kilka historii okrojono i przerobiono na gorsze, przemianę Moki zmieniono na coś w stylu magical girl, a w całość wciśnięto jeszcze tyle fanserwisu ile się dało.

Jeżeli ktoś chce się zapoznać z tym tytułem to polecam o dwie klasy lepszą mangę, a od anime radze się trzymać z daleka.


Nic dodać, nic ująć. Anime jest dla mnie jedynie popłuczynami po całkiem dobrej, rozrywkowej mandze. Skoro naprawdę polubiłeś R+V , to znacznie lepsza manga powinna Ci przypaść do gustu, pomimo znacznie mniejszej ilości fanserwisu (a raczej majtek na wierzchu).

A co do pytania: obecnie chyba zekranizowano cały pierwszy sezon mangi (40 rozdziałów) i oraz trzeci rozdział drugiego sezonu w którym pojawia się Kokoa (dotąd wyszło 15 rozdziałów). Za pewien czas powinno być dość materiału na trzecią serię anime.
Powrót do góry
pamp Płeć:Mężczyzna
Oślepiony Tęsknotą


Dołączył: 07 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-01-2009, 12:30   

Nie czytałem mangi, obejrzałem tylko jej ekranizacje wiec nie będę porównywał. Ale anime naprawdę mi sie spodobało, nie chodzi o jak to nazwałeś (fan serwis) ale to jakieś takie sympatyczne :D Bardzo przyjemnie mi sie to oglądało :D musze poszukać mangi po polsku.

_________________
"Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię.

— Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5275345
Tohru_chan_kyaa Płeć:Kobieta
biip [cenzura]


Dołączyła: 03 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2009, 17:49   

Moja opinia na temat tego anime : Wogóle mi się nie podoba. Wampiry i wszelkie inne stwory są ukazane z przymrużeniem okna, przerysowane. Anime ani mnie nie bawi, ani straszy, ani pociąga. Zero emocji, nic, null.

_________________
_____________
" Swoimi czynami plugawi czyste serca"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
13339970
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2009, 18:05   

Tohru_chan_kyaa napisał/a:
Moja opinia na temat tego anime : Wogóle mi się nie podoba. Wampiry i wszelkie inne stwory są ukazane z przymrużeniem okna, przerysowane. Anime ani mnie nie bawi, ani straszy, ani pociąga. Zero emocji, nic, null.

A to nie jest przypadkiem temat o recenzjach, a nie o anime? W temacie jest wyraźnie napisane.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 16-11-2009, 18:32   

Przeniesiono post użytkowniczki Tohru_chan_kyaa do odpowiedniego tematu. Na przyszłość proszę UWAŻNIEJ czytać, czego dany temat dotyczy.
IKa - Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 16-11-2009, 18:33   

Tohru_chan_kyaa napisał/a:
z przymrużeniem okna, przerysowane

To jest komedia, jak chciałaś zakrwawionych kłów i pazurów, poszukaj sobie lepiej czegoś innego. Druga sprawa że jest to głupia komedia... aż sobie obejrzę bo nie wiem co zacząć.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easley Płeć:Mężczyzna
Exorcist


Dołączył: 22 Lis 2009
Skąd: ze kuńca wsi ^^
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2009, 21:48   

Rosario To Vampire to typowy harem z romansem do głownej bohaterki
osobiście skończyłem całe to anime i polecam je każdemu kto ma ochote na dużą dawke humoru i mały romansik x]
co do 3 serii, oficjalnego infa jeszcze niema ale po zakończeniu drugiej serii można wywnioskować że coś sie tam jeszcze wydarzy, z nieoficjalnych źródeł wynika że seria zacznie wychodzić gdzieś koło kwiecień - czerwiec
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11871545
miqziomq Płeć:Mężczyzna
Fan Rosario To Vampire


Dołączył: 10 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2010, 14:49   Rosario To Vampire

Siemka.Może ktoś wie czy będzie 3 sezon Rosario To Vampire?
Byłbym wdzięczny za odpowiedż
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-01-2010, 15:02   

Temat dotyczący tej serii jest TUTAJ, a ostatni post zdaje się odpowiadać na twoje pytanie. Szukanie nie boli.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 10-01-2010, 15:24   

Scalono do właściwego tematu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Unnamed Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Sty 2010
Skąd: Leszno
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2010, 23:40   

Jako wielki fan anime o wampirach musiałem obejrzeć to anime, ale już po paru minutach pierwszego odcinka włączył mi się alarm. Ecchi i fanserwis to zuo, no ale... Pierwszą serię przebolałem z wielkim trudem i dla zasady wziąłem się za drugą, ale odpadłem na bodajże 5 odcinku.

Z tego co pamiętam w drugiej serii była cenzura... Cholera jak już robią anime z elementami ecchi to niech tego nie cenzurują. A jak już słyszałem "Moka-chan... Tsukune..." to mnie nerwica brała.

Gdyby usunąć cały fanserwis i przynajmniej połowę ecchi to anime byłoby całkiem znośne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11673416
PatrickZero
Gość
PostWysłany: 04-01-2012, 19:13   RsVm

ehh :/ zacząłem kilka dni temu oglądać rosario to vampire i 1 sezon był fajny ale drugi zaczął mnie nieco denerwować między innymi cenzurki :) nie wiem czy to dobre czy nie ale to po prostu pogarsza odcinki gdy nagle pojawi się nietoperz albo miś na pół ekranu
Powrót do góry
CoraX Płeć:Mężczyzna
Yorozuya


Dołączył: 04 Sty 2012
Skąd: Sochaczew
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2012, 19:35   

Unnamed napisał/a:
Pierwszą serię przebolałem z wielkim trudem i dla zasady wziąłem się za drugą, ale odpadłem na bodajże 5 odcinku.

I tak wytrwały jesteś. Ja wymiękałem już po kilku ep pierwszej serii i niestety nie dałem rady. Zbyt liniowa fabuła, zbyt płytkie postacie, sztuczne dialogi i mierne eczi sprawiło, iż nie miałem nawet najmniejszych motywacji do kontynuowania tego tytułu.

Unnamed napisał/a:
Gdyby usunąć cały fanserwis i przynajmniej połowę ecchi to anime byłoby całkiem znośne.

Ja napisałbym, że raczej powinni dać dużo więcej ero wstawek dużo wyższej jakości, więcej przemocy i jakieś kontrowersyjne postacie, to dałoby rade nie zwracać uwagi na słabą fabułę, przez co seria stałaby się znośna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4620280
Mati
Gość
PostWysłany: 21-01-2012, 16:50   

Dla kogoś kto czytał (czyta) mangę oglądanie tego anime może mieć sens tylko ze względu na fanserwis, lub jak ktoś słusznie zauważył majtek na wierzchu których nie brakuje (info dla małych erotomanów). Osobiście nie polecam oglądania ale zachęcam do zapoznania się z mangą (której fabuła również do olśniewających nie należy). Dlaczego polecam mangę mimo braku wybitnej fabuły i braku ogromnej ilości damskiej bielizny ? Ponieważ według mnie seria ma w sobie "to coś" co sprawiło że po zapoznaniu się z przetłumaczoną na polski częścią mangi zabrałem się za anglojęzyczne rozdziały (a jest to u mnie rzadkość ze względu na brak jakichś wybitnych zdolności lingwistycznych). Obecnie w języku angielskim można doczytać Mangę, a raczej drugą jej część do 49 rozdziału. Jeżeli miał bym dać racjonalny powód do czytania byłby to humor powiązany w pewnym sensie z nieco głębszym problemem jakim jest akceptacja innych bez względu na dzielące nas różnice (tak chodzi mi o to że potwory zaprzyjaźniły się z człowiekiem). Jednak jeżeli chcecie zrozumieć czemu warto poczytać to musicie to zwyczajnie zrobić i albo bardzo się wam spodoba albo uznacie że to szmira ..
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group