FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Co to za serial, film? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
Inez2000 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 03 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2009, 16:53   Co to za serial, film? / Czy ktoś pamięta tytuł...

Wie ktoś może co to za serial?

Grupa dzieci i młodzieży - jakby hipisów - żyjąca w jakby komunie, w hotelu czy coś; świat bez dorosłych -po jakiejś katastrofie; walczą z jakimiś punkami i jeżdżącymi na rolkach skateo-indianinami :)

Błagam o pomoc.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paw116 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Cze 2010
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2010, 17:32   Stare seriale

mam mały problem od nie dawna przypomniał mi się stary serial niestety nie pamiętam jak się nazywał ale pamiętam część opowieści oto on


jakiś tam dzieciak był w naszym świecie ale miał rodziców egipcjanów i tam był jeden momen gdzie mi się utrwalił pomagali mu inni ludzie i wkońcu wpadł do rzeki gdzie zobaczył napisy a potem wąż go uratował o aligatora.

jak ktoś wie co to za serial to niech poda bardzo prosze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 20-06-2010, 17:40   

Scalono do właściwego tematu. Bardzo proszę o stosowanie w postach zasad języka polskiego.

Odrobina nekromancji: temat przyklejam, od tej pory wszelkie pytania typu "co to za serial/ film, czy ktoś pamięta tytuł?" proszę zadawać tutaj. Temat o starych serialach, to raczej miejsce na dyskusję o nich, a nie informacja.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 24-06-2010, 21:45   

Już kawałek czasu temu oglądałem film, pamiętam że była to nawet niezła komedia ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć tytułu, a więc...
Opowiadał on o dwóch braciach, którzy mieszkali z dziadkiem i (bodajże) siostrą cioteczną, którzy pędzili bimber w łazience. Nie pamiętam głównego wątku, ale wiem że główni bohaterowie jeździli pomarańczowym samochodem. W którymś momencie musieli go zostawić, po powrocie okazało się że ktoś im go zdewastował (pamiętam siekierę wystającą z przedniej szyby). Samochód naprawiał im kumpel który chodził w czapce z pancernika. Namalował im na dachu coś co godziło w uczucia murzynów, przez co zostali wtrąceni do więzienia.
Z ciekawszych fragmentów pamiętam jeszcze jedynie otwieranie sejfu obklejonego plastikiem. Jako że chiński lont nie zadziałał, jeden z głównych bohaterów strzelił do niego z łuku ze strzały uwieńczonej rakietą (jak Rambo).

Ktoś może kojarzy tytuł?

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kaltresos Płeć:Mężczyzna
Wygnany Admin


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Z oddali
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2010, 13:43   

Niestety sam nie potrafię nikomu z poprzedników pomóc i także dołączam się z pytaniem:

Płd.-Koreański film o facecie, który ileś tam lat siedział zamknięty przez kogoś w hotelowym pokoju. Miał tam telewizor, przynoszono mu żarcie, kiedy próbował popełnić samobójstwo zawsze go odratowywali. W końcu go wypuszczono, a on zaczął szukać sprawcy swojego wieloletniego zamknięcia. Poznał pewną kobitkę, znalazł kumpla bodajże ze szkoły dawnej, który mu w tych poszukiwaniach pomagał. Obejrzałem ten film, ale teraz za nic nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywał. Ktoś może kojarzy? Leciał na Ale Kino! bodajże kilka razy nie tak dawno temu (coś w przeciągu tego roku chyba lub roku poprzedniego) albo na Filmboxie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 04-07-2010, 14:08   

Kaltresos, ten film to Oldboy.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
MK-chan
Gość
PostWysłany: 13-07-2010, 11:38   Film dokumentalny o Japonii

Hej!

Bardzo chciałam zobaczyć jakiś interesujący film o Japonii, jej kulturze, o zwyczajach...
Po długich staraniach znalazłam tytuł filmu dokumentalnego o gejszach: "The secret life of geisha".
Nie, nikt nie zna, a pytania o pirackie strony są na forum zakazane.
moshi_moshi


A może znacie jakieś inne filmy tego typu?
Powrót do góry
yxam Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2011, 20:34   

Hej, szukam pewnego filmu, o ile się nie mylę to jest produkcji japońskiej (a już na pewno azjatycki ;)). Nie pamiętam dokładnie fabuły, ale była mniej więcej taka: film opowiadał o dziewczynie z przyszłości, która kupiła robota, który wyglądał tak jak ona, ale miał on chyba zamontowany jakiś chip z przeszłości o jakimś chłopaku. Udaje się w przeszłość na jeden dzień, aby go poznać i się w nim zakochuje. Później cała akcja filmu toczy się wokół tego chłopaka, znajduje on (chyba) tego robota na śmietniku i postanawia go zatrzymać, pod koniec filmu w wyniku trzęsienia ziemi robot niszczy się, a chwilę później pojawia się dziewczyna z przyszłości. Mam nadzieje, że ktoś to oglądał :)

EDIT:
Znalazłem - Boku no kanojo wa saibôgu/My Girlfriend Is a Cyborg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 26-06-2011, 21:12   

Pytanie o kilka filmów.

1.
- był o piratach
- główną bohaterką była kobieta + jakiś koleś, złodziej
- do pirackiego skarbu prowadziła trzyczęściowa mapa (jedna część była na kawałku drewna, kolejna była tatuażem na głowie ojca głównej bohaterki, ostatnia nie pamiętam)
- Głównego Złego (cechą charakterystyczną był rapier z koszem w kształcie muszli) bohaterka zabija na końcu strzelając bezpośrednio w niego z armaty

2.
- leciało dawno temu na AXN
- opowiadało o trójce przyjaciół (Blondynka, Czarna i Facet) pracujących w markecie (na przerwie grali w "Zmarłe Sławy" [ja podaję nazwisko znanego zmarłego, kolejna osoba podaje następne nazwisko, zaczynające się na literę, na którą kończyło się to podane przeze mnie] i panienka wyłożyła się na Malcolmie X)
- Blondynka chodząc w wianku sprzedawała ludziom trefne narkotyki
- Facet wziął za dużo jakiś prochów i większość czasu nie było go widać, bo leżał zaćpany na śmietniku
- Blondynkę w pewnym momencie walnęli i to dość mocno samochodem
- była para gejów, którzy pomagali policjantowi w narkotykowym śledztwie
- wszystko działo się w okolicy jakiś świąt
- na sam koniec filmu, do samochodu w którym siedzą Blondynka i Czarna wsiada Facet (który przed sekundą wyszedł ze śmietnika) i rzuca tekstem "To co robimy na Sylwestra?"

3.
- też leciało dawno temu na AXN
- w telewizyjnej reklamówce główna bohaterka mówiła "mam ileśtam lat i jestem dziewicą" + przechadzała się w czerwonej kiecce
- był jakiś lot "czarodziejskim dywanem", czyli dywanem który leciał będąc wspomaganym przez dźwig (czy coś takiego)
- pod koniec, chłopak, który miał zrobić mały sabotaż (podpalenie mokrych liści) nieumyślnie wysadził w powietrze furgonetkę
- główna bohaterka na koniec "nauczyła całować" w.w. chłopaka

4.
- komedia
- główny bohater był wsadzany do więzienia kilka razy przez tego samego sędziego (raz za to, że ukradł radiowóz; "Gdy kradniesz jakieś auto, sprawdź czy nie ma na dachu koguta")
- GB po wyjściu z mamra, chce narobić koło tyłka sędziemu ile tylko się da, ale okazuje się, że ten nie żyje. Bohater zadowala się jego synem, który bawi się w politykę.
- Syn Sędziego dostaje się do więzienia, bo astmatycznym napadzie roznosi chińską aptekę, główny bohater idzie za nim.
- Syn Sędziego na komisję apelacyjną (składającą się z samych czarnoskórych) trafia z napisem WHITE POWER na czole (o czym nie wie)
- ostatecznie bohaterowie wychodzą z więzienia udając martwych; po ich własnym pogrzebie, znajomy wykopuje trumny.

Będę wdzięczny za którykolwiek tytuł.


Dobra, już mam tytuły:

2. Go
3. Wirtualna Miłość
4. Spotkajmy się w więzieniu
Oraz film, o który pytałem kilka postów wyżej - Diukowie Hazardu

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.


Ostatnio zmieniony przez Loko dnia 29-06-2011, 19:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-06-2011, 21:29   

1. Wyspa Piratów (bez linka, bo coś mi się kodowanie wali).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-06-2011, 21:29   

Pierwszy to chyba Wyspa Piratów.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 26-06-2011, 21:31   

Dziękuję obu paniom.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Krysiek
Gość
PostWysłany: 21-12-2011, 21:12   

Loko napisał/a:
Już kawałek czasu temu oglądałem film, pamiętam że była to nawet niezła komedia ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć tytułu, a więc...
Opowiadał on o dwóch braciach, którzy mieszkali z dziadkiem i (bodajże) siostrą cioteczną, którzy pędzili bimber w łazience. Nie pamiętam głównego wątku, ale wiem że główni bohaterowie jeździli pomarańczowym samochodem. W którymś momencie musieli go zostawić, po powrocie okazało się że ktoś im go zdewastował (pamiętam siekierę wystającą z przedniej szyby). Samochód naprawiał im kumpel który chodził w czapce z pancernika. Namalował im na dachu coś co godziło w uczucia murzynów, przez co zostali wtrąceni do więzienia.
Z ciekawszych fragmentów pamiętam jeszcze jedynie otwieranie sejfu obklejonego plastikiem. Jako że chiński lont nie zadziałał, jeden z głównych bohaterów strzelił do niego z łuku ze strzały uwieńczonej rakietą (jak Rambo).

Ktoś może kojarzy tytuł?


Diukowie hazzardu :) Może komuś się przyda jeszcze
Powrót do góry
insomnia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Status: offline
PostWysłany: 17-09-2012, 02:03   

A mi od jakiegoś czasu chodzą po głowie dwa filmy.

1.
Pierwszy, jakiś film który oglądałam w dzieciństwie, za nic nie mogę sobie przypomnieć co to było. Nie wiem czy to był film czy serial, bo było to bardzo dawno, coś może około 25 czy 15 lat temu. Jedyne co pamiętam, to że była jakaś rodzinka i jakieś jezioro a pod jeziorem był jakiś wielki kokon. I chodziło o uratowanie czegoś, a było na to mało czasu i to się udało na samym końcu. Pamiętam że to było jakieś fantasy straszne jak dla mnie, tzn. dla dziecka. Ale to był raczej film czy serial dla dzieci.


2.
A drugi film, który też łazi mi po głowie, który gdzieś oglądałam koło 1992 czy 1993ego roku jako dziecko na koloniach w świetlicy, ale nie wiem z którego roku mógł być. Był o jakimś domu, czy posiadłości. To był bodajże jakiś japoński, koreański, czy chiński film. Była posiadłość, gdzie przyjeżdżały pary a właściciel, żeby żyć, pił krew z kielicha, tzn mordował tych ludzi i wtrącał ich do piwnicy i zbierał krew, którą potem pił, żeby mógł żyć. I załatwiał ich za pomocą laleczek wudu, każdego na inny sposób. Pamiętam taką scenę jak jakąś laskę oblazły pająki, przez to wudu, wychodziły z jej ust, pluła pająkami, takimi ptasznikami. Ten właściciel czekał na jakąś dziewicę czy coś, że jak wypije jej krew, to będzie żył wiecznie. W inną lalkę wbijał igły. A ponieważ namordował już wiele ludzi to naokoło tej posiadłości w nocy wychodziły trupy spod ziemi. Pamiętam też że na dziedzińcu tej posesji walczyli mnisi, ćwiczyli walkę , chyba w pomarańczowych kubrakach. To był pierwszy horror jaki widziałam w życiu, a na pewno pierwszy jaki pamiętam.

Jeśli komuś się jakoś kojarzą to pomóżcie. Męczy mnie to od jakiegoś czasu, przekopałam neta i ciągle nic:/. HELP!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2012, 12:09   

A ja poszukuję filmu, którego akcja dzieje się w Wietnamie pogrążonego w wojnie. Główną bohaterką jest Wietnamka, która próbuje jakoś przeżyć i na koniec nawiązuje kontakt z żołnierzem amerykańskim i on ją wywozi (razem z jej synkiem) do Ameryki. Tego żołnierza grał gość podobny do Tomy Lee Jonesa, ale nie widzę w jego filmografii tego filmu. Gościu na pewno jest jednym z bardziej znanych amerykańskich aktorów. Niestety, hasło "film o Wietnamie" itp. dają rekordy związane z filmami wojennymi, a to było bardziej obyczajowo-dramatyczny. HELP!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group