FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Netia czy Neostrada?
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-06-2010, 10:48   Netia czy Neostrada?

Dobra, za czas krótki będę mógł wyswobodzić się od obecnego dostawcy sieci. Tym razem postanowiłem wreszcie zdobyć dobry internet stacjonarny. Tak więc: kto jest lepszy i kogo lepiej wybrać? Netię czy Neostradę.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-06-2010, 13:09   

Zasadniczo chyba Netię, chociaż z tego czego doświadczyłem, Neo ma lepszą obsługę klienta.
Osobiście brałbym to, co ma aktualnie lepszą ofertę.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 09-06-2010, 16:12   

Bierz to, co tańsze (czyli pewnie Netię) - różnicy nie zauważysz. Byłem użytkownikiem i Neostrady i Netii, żadnych problemów nie odnotowałem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 09-06-2010, 21:48   

Netia i Neo używają tych samych łączy, dlatego zaprawdę powiadam ci - jakoś usług będzie zawsze dokładnie taka sama. Filozofii więc nie ma, kto ma obecnie lepsze ceny, ten jest w tej chwili lepszy.

Ja non stop przeskakuje między jednymi, a drugimi - zależnie od cen. Jakość usług nie zmienia się wcale, zapominam tak na dobrą sprawę co chwilę kto jest w tej konkretnej chwili moim operatorem, bo jedyną różnicą jest numer konta na który wysyłam płatności.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 09-06-2010, 23:03   

Z Netią miałem problemy dawno temu i nie byłem zadowolony. Luknij czy nie masz obok innego dostawcę. Jakaś firma może jest obok, a nie wiesz. Warto się wypytać innych ludzi. Za żadne skarby nie zmieniłbym swojego ówczesnego dostawcę na innego. Na swoim oszczędzam jakościowo i jak swoją portmonetkę.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-06-2010, 08:32   

Ja podziękuje za innych dostawców. Od trzech lat męczę się z humorami internetu radiowego. Internet kablowy nie wchodzi natomiast w grę, bo to wioska...

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Kurt Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 10-06-2010, 18:05   

Sprawdź jeszcze ofertę Orange'a na kablu tp (orange freedom) Nie wiem jak jest teraz, bo neostrada trochę staniała i ma chyba jakieś gadżety typu telewizja czy coś ,ale zdaje się ze orange jest ciut tańszy od neo (+ można zaoszczędzić na abonamencie telefonu, ale ręki sobie nie dam odciąć jak jest teraz) Wcześniej miałem Neostradę, różnica jakości żadna .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2010, 07:57   

Trochę odkopię temat, ale nikt nie pisał, albo nie spotkał się z takim nieudogodnieniem jak robienie problemów przez TP jeśli zakładasz Netie. Mi 3 tyg zakładali internet od Netii, bo TP próbowała mnie zniechęcić i przeciągnąć do siebie. Tak nam powiedział konsultant od Netii. Nie do końca mu wierząc sprawdziłem to i nie tylko mi robiono takie problemy. Poza tym większych problemów nie miałem. Co prawda jak TP robi coś na kablach(czy coś) to też możesz odczuć.
Osobiście polecam Netię. W tym roku kończy mi się umowa. Jak będziemy zakładać po przeprowadzce telefon to będę chciał wciąż mieć tego samego operatora.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-07-2010, 16:17   

Dorzucę od siebie. Tp potrafi robić problemy nawet swoim partnerom strategicznym takim jak Orange. Znajomy mieszka na powiedzmy terenie wiejsko zurbanizowanym. Jest u nich jedna podziemna linia Telekomunikacji polskiej i około 5 kilometrów do centrali. Co prawda kable położyli im tam całkiem dobrej jakości ale TP dla dzierżawców łącza gwarantuje tam działanie łącza tylko do 2 km od centrali a w dalszej odległości nawet nie sprawdza czy dana prędkość będzie funkcjonować. Znajomy początkowo zamawiał internet w Orange o prędkości 512kbps, dostał odpowiedź "sprawdzono i niema możliwości" kolenie 256kbps i identyczna odpowiedź (trwało to prawie 2 miesiące). Po rozmowie jednak z lokalną ekipą techniczną TP dowiedzieliśmy się , że nawet nie dostali zlecenia aby to sprawdzić. Kolejnego dnia znajomy zamówił neo 512 i co? 2 dni później miał internet w pełnej prędkości. I sam internet nie robi mu żadnych numerów, nawet na bardzo słabych routerach marki pentagram :](które maja problemy z synchronizacja przy słabym sygnale).
Więc co ? Czy Tp nie jest po prostu chamskie w tej sytuacji?
Jeżeli ktoś ma jednak linię cyfrowa netii gdzieś w pobliżu to radził bym się przełączyć od tak z przekory :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 23-07-2010, 22:10   

Nie polecam Neostrady - kłopoty z połączeniem, routerem, umową, krótko mówiąc decydujesz się na Neo szykuj się na pasmo problemów.

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-07-2010, 22:21   

Miałem Neostradę przez 2 lata i internet na dłużej padł raz przy większej awarii.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 23-07-2010, 22:22   

Keii napisał/a:
Miałem Neostradę przez 2 lata i internet na dłużej padł raz przy większej awarii.

Zależy jaką miałeś prędkość, gdzie z niego korzystałeś ( jak w blokowisku to nie możliwe, żeby tak działało) i czy daleko od ciebie był serwer.

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-07-2010, 22:36   

Serwer nie mam pojęcia gdzie (wątpię, że jakoś blisko zważywszy na fakt, że mieszkam 30 minut piechotą od centrum, a miasto jakieś ogromne nie jest), łącze 2 megabity, w bloku.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BoginiMarzeń Płeć:Kobieta
Marzycielka

Dołączyła: 23 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2010, 08:29   

Wolę netię, wczesniej miałam neostrade i mam porownanie ;)

_________________
www.nasze-marzenia.eu Forum marzycieli
Wejdź i się zarejestruj ;) Warto ;) To jedyne takie forum w sieci :) Na forum wystartował nabór na moderatora, więc zapraszam bardziej gorąco :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4087488
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-07-2010, 08:36   

To znaczy? Co w Netii ci nie pasowało?

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group