FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
  Szukam chłopaka
Wersja do druku
YaoiFan Płeć:Mężczyzna
Yaoi Yaoi MRAU

Dołączył: 17 Lut 2012
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2012, 11:10   Szukam chłopaka

Witam, mój pierwszy post i pewnie od razu dostanę po łapkach, ale mam problem! Szukam chłopaka! I nie wiem gdzie i jak to zrobić O_O! Tak, szukam kogoś, kto interesuje się mangą i anime i kto kocha równie mocno yaoi co ja!
Swoją przygodę z mangami zaczynałem od czegoś zupełnie innego, wtedy jeszcze chodziłem z dziewczynami i nigdy w ogóle mi się nie śniło, że przejdę na stronę, którą dotąd uważałem za złą o.o! Ale pewnego dnia koleżanka poleciła mi pewne anime, nie wiedziałem o co chodzi, okazało się później, że zrobiła sobie ze mnie żart, ale ów żart przemienił się w fascynację yaoi z mojej strony i poczułem się zagubiony... chcę teraz dowiedzieć się, jak to jest być z facetem... czy to faktycznie moja prawdziwa natura, jednak bądźmy szczerzy - wstydzę się z tym obnosić, może nie, może wstydzę to złe słowo, boję się po prostu stracić przyjaciół, dlatego piszę tutaj. Internet zapewnia mniejszą bądź większą anonimowość, więc... w sumie to źle to ująłem, nie szukam chłopaka, jeszcze nie, teraz szukam jakiejś rady, co zrobić!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-02-2012, 11:26   

Witaj. Od razu napiszę, że nie mam pojęcia jak Ci pomóc - ale życzę powodzenia. Ogólnie wydaje mi się, że takie poszukiwania na stronie o mandze i anime to nie jest najlepszy pomysł, powinny gdzieś w sieci istnieć strony lepiej przystosowane do pomocy takim jak Ty, ale może znajdzie się na forum ktoś, kto Ci pomoże. Jeżeli tak, to wydaje mi się, że w sumie PM by się lepiej nadawało na metodę kontaktu (tylko taka sugestia dla ewentualnych dobrych dusz ;) - chyba że ktoś uzna że jakiś kierunek gdzie się z takimi problemami udać może się przydać potomnym więc warto zostawić na widoku). Takie dwa słowa wsparcia, mam nadzieję że niebawem się gdzieś odnajdziesz :)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
zenmaru Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2012, 11:32   

Wejdź sobie na 4chana - tam tego znajdziesz zapewnie wiele. Osobiście, to nie wiem, gdzie w sieci rozmawiają ze sobą homo/biseksualni poszukujący półówki, a jeszcze mniej pewnie jest stron yaoistycznych, nie wspominajac o tym, że przynajmniej u nas yaoi to domena dziewcząt o nieco odmiennym spojrzeniu na świat...

_________________
"Noticed you again while singing in choir
Thinking like rabbit, mostly for desire
But then personality, wisdom and heart
Those brought me down…"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 17-02-2012, 11:34   

zenmaru napisał/a:
Wejdź sobie na 4chana - tam tego znajdziesz zapewnie wiele. Osobiście, to nie wiem, gdzie w sieci rozmawiają ze sobą homo/biseksualni poszukujący półówki, a jeszcze mniej pewnie jest stron yaoistycznych, nie wspominajac o tym, że przynajmniej u nas yaoi to domena dziewcząt o nieco odmiennym spojrzeniu na świat...


..ur kidding, right?

>Implying irony

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-02-2012, 14:08   

Jeżeli jesteś już w bezpiecznym wieku, to chętnie Cię poznam.
Na nejiro 3 z kolegą wygraliśmy konkurs na scenkę yaoji.

Lulz, nikt poza mną nie trolluje. Suabi jesteście.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2012, 16:57   

zenmaru napisał/a:
(...)nie wspominajac o tym, że przynajmniej u nas yaoi to domena dziewcząt o nieco odmiennym spojrzeniu na świat...


Nie chcę robić offtopu, ale przepraszam? Odmiennym spojrzeniu na świat? Co przez to rozumiesz?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-02-2012, 17:05   

Cytat:
Nie chcę robić offtopu, ale przepraszam? Odmiennym spojrzeniu na świat? Co przez to rozumiesz?

Że lubią czytać/oglądać jak dwaj panowie sobie ten tego (nie oceniam)? Nie jest to chyba zainteresowanie, które podziela większość pań?

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
zenmaru Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2012, 18:37   

Nie miałem na myśli większości państw. Po prostu z doświadczenia, jestem dość... sceptyczny do osób o takich upodobaniach. Znam kilka maniaczek, ale... dla mnie to jest chore. Jak to ładnie powiedzieć - oglądanie czegokolwiek takiego, jednopłciowego, że tak to ujmę, jest dla mnie... no, nieprzyjemne. Ok, de gustibus non despudantum est... Nie znam żadnego kolegi od yaoi. Poza tym, każdy chce czasem potrollować.

_________________
"Noticed you again while singing in choir
Thinking like rabbit, mostly for desire
But then personality, wisdom and heart
Those brought me down…"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2012, 21:00   

Keii napisał/a:
Że lubią czytać/oglądać jak dwaj panowie sobie ten tego (nie oceniam)? Nie jest to chyba zainteresowanie, które podziela większość pań?


Nie spotkałam się z badaniami na ten temat, więc nie pytaj mnie. Ale jeśli ty także nie zapoznałeś się z jakąś ankietą na ten temat, albo w żaden inny sposób tego nie sprawdziłeś, też nie powinieneś twierdzić, że nie jest to większość. Z tego co zaobserwowałam wielu mężczyzn kręcą lesbijki, więc czemu nie może być tak samo w przypadku kobiet? Świadczy to jedynie o ich heteroseksualności, gdyż stały argument, jaki pojawia się za całkowitą normalnością yaoistycznych zainteresowań to "two dicks are better than one" oraz "the only boobs I need are my own". Dlatego myślę, że jest to normalne.

zenmaru napisał/a:
Nie miałem na myśli większości państw. Po prostu z doświadczenia, jestem dość... sceptyczny do osób o takich upodobaniach. Znam kilka maniaczek, ale... dla mnie to jest chore. Jak to ładnie powiedzieć - oglądanie czegokolwiek takiego, jednopłciowego, że tak to ujmę, jest dla mnie... no, nieprzyjemne. Ok, de gustibus non despudantum est... Nie znam żadnego kolegi od yaoi. Poza tym, każdy chce czasem potrollować.


Wydaje mi się, że większość mężczyzn oglądających yaoi miałaby orientację homo lub bi, bo dla heteroseksualnych to niecodzienne... Choć znam hetero kobiety, które oglądają yuri, którego ja osobiście nie trawię, więc who knows.

Poza tym mam nadzieję, że określenie "maniaczka" nie odnosiło się do każdej kobiety, która ogląda/czyta yaoi/s-ai?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
Galnea Płeć:Kobieta
Wierna Imperialistka

Dołączyła: 31 Mar 2009
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2012, 21:33   

anulka406 napisał/a:
Keii napisał/a:
Że lubią czytać/oglądać jak dwaj panowie sobie ten tego (nie oceniam)? Nie jest to chyba zainteresowanie, które podziela większość pań?

Nie spotkałam się z badaniami na ten temat, więc nie pytaj mnie. Ale jeśli ty także nie zapoznałeś się z jakąś ankietą na ten temat, albo w żaden inny sposób tego nie sprawdziłeś, też nie powinieneś twierdzić, że nie jest to większość.

Ekhm. Ja co prawda robiłam badania dotyczące pisania opowiadań, a nie oglądania anime, ale wydaje mi się, że wyniki mogą być podobne. Wśród dziewcząt miłośniczek hetero było więcej (52%) niż yaoistek (32,5%).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
2483333
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 17-02-2012, 21:56   

Jasny gwint, ja nie wiem, jak to się dzieje - jestem prawie pewna, że parę miesięcy temu widziałam całkiem sensowne forum dla różnorakich nieheteryków, a teraz za diabła sobie nie mogę adresu przypomnieć... Niemniej jednak, na dobry początek - http://www.lambdawarszawa.org/ Mają telefony zaufania i insze cuda, w tym oddziały w innych miastach niż Wawa. Warto spróbować, jeśli nie masz nikogo z kim możesz pogadać na ten temat, może pomogą ci rozeznać się w tym, co faktycznie czujesz - czy to tylko zwykła fascynacja czymś "nietypowym", czy naprawdę nie jesteś hetero.

Mam nadzieję, że uda ci się dojść do ładu z tym wszystkim :)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-02-2012, 22:00   

Ja to bym na poważnie proponował zastanowić się nad sobą, wziąć się w karby i przestać myśleć o głupotach. Nie idź dalej tą drogą, bo na przyszłość będziesz żałował, zwłaszcza na bliższą przyszłość, bo szkoła lubi ludzi udupić.
Dla własnego dobra - zapomnij, że w ogóle miałeś w ręce jakieś yaoi.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-02-2012, 23:25   

Slova, milcz.

Może chłopak ma tylko jakieś yaoi fantazje - wtedy może i masz rację, bo yaoi to tylko manga, fikcja. Ale może faktycznie ma problem z własną orientacją - wtedy nie nazwałabym tego głupotą, a pójść inną drogą się zwyczajnie nie da.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2012, 23:38   

Obstawiam szanse:
40% - troll roku.
40% - chłopak podniecił się oglądając yaoi i zaraz pomyślał, że może być gejem. To wyleczy akurat pierwsza lepsza dziewczyna.
20% - gej autentyczny, wtedy odsyłam do posta Mai.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-02-2012, 23:49   

Tak patrząc po nicku i tytule pod nickiem to bym jednak obstawiała trolla, no ale nigdy nie wiadomo, a wtedy żal chłopaczka...

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group