FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Wiosna 2013
Wersja do druku
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2013, 13:53   Wiosna 2013

Rozpiska wstępna na wiosnę.


Ginga Kikoutai - Design postaci by Hirai... Poza tym akademówka. Ale można zobaczyć.
Kakumeiki Valvrave - Mój zmysł gundamowy się odzywa. Ale niestety po arcie widzę że znowu Sunrise będzie robił dwóch przyjaciół z dzieciństwa po osobnych stronach konfliktu ;P
Train Heroes - eh, myślałem że to o superbohaterach-ratownikach, a tu żywe pociągi... pass

No i Tetsujin 28-gou Gao.

...

EDIT: a jeszcze przeoczyłem Suisei. Hmm, ciekawy setting, choć historia o gościu wywalonym do innego świata.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2013, 14:25   

Pewniaki:
Shingeki No Kyoujin - All must die! Muhahahahaha! Ciekawe ile wytnie cenzura.
Yamato
Aku no Hana - manga się do końca nie przetłumaczyła i chętnie obejrzę psychopatów na żywo.
Unicorn 6 - Ike Gandamu!
Aura (jak wyjdzie) - na podstawie LN twórcy Jinrui, więc powinno być ok.
Kick-Heart (jak wyjdzie) - wygląda fazowo
Ryo (jak wyjdzie) - Tytułu o samurajach chyba nawet GONZO nie jest w stanie skopać, prawda?

Może:
Kakumeiki Valvrave
Namiuchigiwa
Assian Resshiden no Shima Kousaku - z chęcią obejrzałbym jak widzą sami się Japończycy. Ale jak znam życie nie będzie napisów.
Aiura
Joujuu Senjin
Saint Onii-san
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-02-2013, 15:04   

To Aru Kagaku No Railgun S - hehehehe. Czekałam na to. Oj czekałam. Jeśli J.C.Staff nie schrzani tego powinno być świetnie. I'm awaiting that Misaka suffering. Poza tym ciekawe czy zekranizowany zostanie tylko Sister arc czy może zgarną też trochę dalszych rzeczy.

Ale jest to chyba jedyny pewniak. Z rzeczy które brzmią interesująco, ale które obejrzę pewnie dopiero jak inni przetestują pierwsze odcinki:
Hataraku Maou-sama! - bo Evil Overlord pracujący w supermarkecie. Why, not.
Suisei no Gargantia - brzmi jak "Wodny Świat" z mechem z przyszłości. I wait, to jest to anime Urobuchiego?! Psycho-Pass sobie odpuściłam, bo to raczej nie moje klimaty były, ale to może obejrzę. Za bardzo lubię żartować z upodobań Urobuchiego.
Kakumeiki Valvrave - posłuchamy czy będzie bardzo schematyczne czy tylko trochę.
Devil Survivor 2 - dalej nie przeszłam gry... >.> Może w wakacje będę miała na nią czas. Pewnie się wstrzymam z tą serią do tego czasu.
Yahari - może być z tego sympatyczna komedia szkolna.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-02-2013, 15:42   

Wygląda na to, że z nowego sezonu będę oglądał... OreImo 2 i tyle.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-02-2013, 15:59   

Dobry Jezu... Kolejny sezon Hayate od Manglobe. Pewnie obejrzę, znowu klnąc do ekranu.
Poza tym na pewno Railgun S, drugi sezon Oreimo, być może Yamato. Resztę się sprawdzi i coś wybierze.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-02-2013, 18:09   

Dlaczego wszystko co wpada w oko to po chwili Eee? Ale to już było? Parada kontynuacji w nieciekawym sosie :] Zobaczymy czy syrence bliżej do Iki czy Seto no Hanajome :P I chyba z braku niczego innego zobaczy się Railguna. Może nie skopią tego jak drugiego Indexa (bijąc głową w stół pyta Gdzie koniec tamtego sezonu?).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 08-02-2013, 18:31   

Shingeki No Kyoujin - ciekawe ile fabuły zmieszczą >]
To Aru Kagaku No Railgun S - duh, pewniak.
Suisei no Gargantia - Po Blassreiterze jestem sceptyczny ale trailerowi ładnie z oczy paczyło. Obaczymy.
Samurai Bride - pierwsza seria urzekła mnie intrem, muzyką i ogólną głupawką w miarę porządnie zrealizowaną. Takoż, obaczymy.

I oczywiście cokolwiek przepełznie z aktualnego sezonu.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-02-2013, 19:41   

Chyba będzie co oglądać. Wygląda sztampowo, ale przynajmniej między ecchi i haremówkami są jakieś inne serie.

Do sprawdzenia z nadzieją na dobrą serię:

RDG: Red Data Girl – nie podoba mi się projekt postaci głównej bohaterki (powieściowy wygląda zdecydowanie lepiej), ale wydaje się mimo wszystko warte sprawdzenia.
Shingeki no Kyojin – mangę kiedyś zaczęłam czytać, na anime od dłuższego czasu czekałam.
Suisei no Gargantia – dlaczego główny bohater jest taki… wątły? >.>
Ginga Kikoutai: Majestic Prince – “On jest przywódcą…?” <cztery mało entuzjastyczne łypy> kfik, to mnie kupiło. A co do projektów postaci Hiraia Hisashiego, to mam mieszane uczucia, są jeszcze bardziej bardziej niż zwykle…).
Karneval - chyba miałam kiedyś zabrać się za mangę, ale zabrakło mi natchnienia...
Vassalord – Yay! Tylko niech nie spartolą...
Wszystkie tytuły z Anime Mirai

Do sprawdzenia, ale bez większych nadziei:
Arata Kangatari – Na pierwszy rzut oka wygląda jak mało ambitne fantasy, ale opis postaci na MALu sugeruje jakąś bardziej rozbudowaną fabułę. Ale, eee, Yuu Watase? >.>
Devil Survivor 2 – dlaczego „2”? Można to oglądać bez grania w grę?
Kakumeiki Valvrave – brzydkie jakieś te mechy.
Hataraku Maou-sama – gdyby nie ta wiejąca sztampą scena z parasolką w trailerze…
Aku no Hana – antypatyczny bohater, ale sprawdzę.
Joujuu Senjin!! Mushibugyo - ciekawa kreska.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-02-2013, 19:49   

Melmothia napisał/a:
Devil Survivor 2 – dlaczego „2”? Można to oglądać bez grania w grę?

Bo z jakiegoś powodu stwierdzili, że wolą zanimować dwójkę, ale nie należy się tym przejmować. Devil Survivor pierwszy i drugi to dwa różne universum z różnymi postaciami i nieznajomość jedynki absolutnie w niczym nie przeszkadza.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-02-2013, 19:52   

Dzięki, Tren~

Dobsz, czyli mogę zerknąć na to, jak wyjdzie.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-02-2013, 22:20   

Gamer2002 napisał/a:
Train Heroes - eh, myślałem że to o superbohaterach-ratownikach, a tu żywe pociągi... pass


Same here.


Also... to na pewno nie fejk? Drugiego sezonu GuP chyba jeszcze nie zapowiedziano (a może?).

Wróć, jedenasty odcinek wymienili z osobna... meh. Tak to się nie robi na liście, bo to kontynuacja sezonu jesiennego.

Also -nikt z Was nie reflektuje na kontynuacje najlepszego anime jesieni? Słabiście, oj słabiście.


Railgun to pewniak, Oreimo też.

Shingeki no Kjoujin obejrzę żeby widzieć, jak bardzo jest słabe i jak bardzo z tego będzie Sword Art Online.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-02-2013, 22:46   

Seria pewna:
To Aru Kagaku no Railgun S - Yeeeees. Sister Arc z perspektywy Misaki raz!

Poza tym zaś wszystko do sprawdzenia i zastanowienia się:
Ore no Imouto 2 - kontynuacja. Cóż, zobaczymy gdzie dojdą... chociaż spoilery z dalszych części nowelek wcale mnie nie zachęcają do oglądania.

Shingeki no Kyojin - nadal nie wiem czemu wielkie manekiny z sali do biologi są tak wspaniałym przeciwnikiem, ale biorąc pod uwagę zachwyty nad mangą spróbuję zobaczyć.

Kakumeiki Valvrave - Sunrise i mechy. Tyle XD

Hataraku Maou-sama! - można zobaczyć, może być fazowe.

Suisei mno Gargantia - Urobuchi Gen, mechy i haremówka... może być zabawnie.

Aku no Hana - może być dobre, może być mroczne i emo... zobaczymy.

Co to w zasadzie jest Anime Mirai? Tytuły wyglądają ciekawie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-02-2013, 23:38   

Pojawiła się lista seiyuu do Devil Survivora 2

Kamiyan~

Czuję się dodatkowo zmotywowana do oglądania tego anime...

EDIT. Pojawiły się też dłuższe PVki.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kapplakk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2013, 17:39   

To będzie dla mnie sezon nadrabiania zaległości.
Moje pewniaki sezonu:
Uchuu Senkan Yamato. Fukkatsu-hen mi się baaaardzo podobał, więc każdą nowość będę łykał na pewno. I przy okazji może w końcu obejrzę wszystkie klasyczne prequele.
Katanagatari. No i przypomniało mi się, że jeszcze nie widziałem.
Tetsujin 28? Pewnie dziwne to będzie, ale dobry pretekst, żeby nadrobić wersję z 2004r.
MS Gundam Seed Destiny HD? No to ja się zabieram za pierwszego Seeda HD.

Ale tego...
Właściwie wystarczy, ale na pewno zachaczę jeszcze Asian Risshiden no Shima Kousaku. I zapewne spojrzę na Aku no Hana, Kerneval - jak starczy czasu.

Nie mogę się już doczekać OAVki Code:Breaker:p

GuP - gratuluję marketingowego sukcesu, ale pojawienie się na tej rozpisce to jakiś żart

_________________
http://kapplakksounds.wordpress.com/
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2013, 18:06   

Cytat:
Tetsujin 28? Pewnie dziwne to będzie, ale dobry pretekst, żeby nadrobić wersję z 2004r.

Obejrzyj ją, obejrzyj!

A co do tej serii na wiosnę, to mówiąc o niej na poważnie myślę, że będzie to po prostu seria shortów dla małych dzieci.
Nie mam nic przeciwko idei zrobienia cukierkowatego Tetsujina, serii z 2004 zrobiła już idealnego poważnego Tetsujina i nie ma potrzeby iść dalej w tym kierunku. Problemem jest dla mnie to, że są 5-minutówkami. Obawiam się, że powstały na zasadzie "Raz na 10 lat trzeba ten tytuł odświeżyć, zróbmy to tym razem możliwie najtańszym kosztem".

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group