FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Harvest Moon
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-03-2004, 14:03   Harvest Moon

To dziwna gierka na SNES. Z racji tematyki nie nadaje się ona raczej dla młodszych osób :) bowiem traktuje o... Prowadzeniu Farmy!

Zajmujemy się więc uprawą ziemniaków, kukurydzy, pomidorów i jeszcze czegoś, hodujemy krowy, kury i konia oraz rozbudowujemy farmę.

Dziwne trochę, ale fajne.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-03-2004, 14:09   

Fajne fajne, ale nie zapominajmy o wersji na N64, PSXa oraz GBC i GBA. Jestem szczęśliwym posiadaczem ich wszystkich *ekhm* romy *ekhm* i chociaż podobno wersja na psxa jest najlepsza, to lepiej gra mi się w snesową.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-11-2005, 21:34   

Swego czasu gdy dorwałem gierkę to byłem wniebowzięty. Gra wyrwała z mojego życiorysu ponad 2 miesiące ostrego grania. Być rolnikiem świetna sprawa;)
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-11-2005, 22:08   

Szkoda, że Harvest Moon: A Wonderful Life na PS2 tak skaszanili.
Tzn. od strony sprzętowej - długi loading po wychodzeniu z menu (plecak etc.) no i najważniejsze - gra chodzi WOLNO kiedy kamerą obejmujemy większą połać terenu. Beznadzieja.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-11-2005, 07:53   

Oj tak, po przeprowadzce na PS2 bardzo się zawiodłem, tzn. od strony technicznej aż tak źle nie było, ale ucięcie wszystkich festynów, plony zminimalizowane do kilkunastu, brak opcji ożenienia się i wielu innych pozytywów które cechowały pierwszą część. Dwójka była pomyłką, kolejna część na GCN wniosła kilka nowości ale także nie stała się przebojem, szkoda:/
Powrót do góry
SireVan Płeć:Mężczyzna
Mecenas


Dołączył: 22 Sie 2005
Skąd: HentaiWorld
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2005, 09:17   

Jak tutaj słyszę to zaczynam żałować, że skończyłem na Harvest Moonie na GBC :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2086791
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-11-2005, 09:31   

KoBik: Nie o tej wersji na PS2 mówię ;]
Bo z tego co widzę, Ty masz na myśli tą pieeerwszą wersję na PS2, która wyszła hen dawno temu.
A mi chodzi natomiast o najnowszy port z GrajKostki właśnie. Który wygląda tak samo, ale zwalnia czasem chyba do 20 fpsów -_-

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-11-2005, 21:46   

aaa Keii, to jestem w domu;) Tak, teraz rozumiem, grałem w tą część na kostce i powiem, że to nic ciekawego, wręcz nudziłem się przy tej odsłonie. Jedno co mogę powiedzieć to to, że naprawdę warto zagrać w wersję na psxa, dedykuję ją wszystkim którzy nie mieli styczności:)
Powrót do góry
frioniel Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sty 2006
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2006, 14:45   

No cóż życie rolnika usłane różami nie jest (chwastami jak już). Świetna seria gier na odstresowanie się i ochłonięcie od innych typów gier. Najmilej wspominam część z PSXa, ale również ta wydana na SNESa była ciekawa. BTW. walczył ktoś z was z dzikim psem? Ja kiedyś dzielnie stanąłem w obronie moich kur i z młotka go :D!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1666530
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2006, 17:26   

harvest moony są całkiem spoko. fajnie się gra, uprawia farmę, zdobywa dziewczyny itp. ale niestety szybko się nudzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-02-2006, 10:12   

Szybko nudzą sie dzieci. Bez przesady ale w tej grze jest co robic.
Powrót do góry
jawi
Gość
PostWysłany: 08-03-2006, 20:27   

jak ktos ma to moj e-mail jawijk@orange.pl przeslij pliska
Powrót do góry
Mike
Gość
PostWysłany: 17-03-2006, 18:08   

Przepisy i wszystko inne odnośnie każdego HM'a na mojej stronie, zapraszam! www.harvestmoon.er.pl

Przy okazji - AWL z GC przerobiona pod PS2 to faktycznie porażka, gra strasznie przycina, wczytywanie jest długie i wogóle... Zdecydowanie wolę STH niż AWL SE pomimo iż jest znacznie mniej rozwinięte. Ciekawa sprawa. :P
Powrót do góry
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2006, 15:46   

Cytat:
Szybko nudzą sie dzieci. Bez przesady ale w tej grze jest co robic.

tylko że sadzenie ziemniaków i dojenie krów po jakimś czasie przestaje pasjonować
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaTeOo
Gość
PostWysłany: 05-04-2006, 11:19   

A STH to lipa jeest :/ Grafika CUT! i wogle..BTN jest znacznie fajniejsza :/A AWL SE to wogle jest świetna :D Mimo tych lekkich rzadkich błędów :D Osobiście uważam że w tej grze więcej jest zalet niż wad!!!!!!!!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group