FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 70, 71, 72  Następny
  Ocena najnowszych rozdziałów mang [SPOILERY]
Wersja do druku
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-02-2011, 18:39   

One Piece 616

Chyba się rozkręcamy:

Spoiler: pokaż / ukryj
- początkowo chyba wyjdą z tego dwa fronty: do pałacu wdarli się Hordy i Vander Decken, ale ten drugi "poszybował" za Luffym i Shirahoshi - Franky jest już w Morskim Lesie, Robin tam właśnie zmierza w poszukiwaniu kolejnego poneglyphu, no i Jinbe cały czas tam siedzi. Reszcie (Usopp, Nami, Brook i Zoro + Sanji i Chopper w drodze) przynajmniej na początku pewnie przyjdzie zająć się "gośćmi", Hordym w szczególności. Ciekawe jak w tym wszystkim odnajdzie się zmarła Otohime...

Wróciliśmy do epizodów przygodowych, co może oznaczać, że przygoda na podmorskiej wyspie będzie trwała... do końca roku.

Plus

Break Blade 50


Wow, czyżby już niedługo zbliżał się finał?

Spoiler: pokaż / ukryj
Rygart szaleje i to dosłownie... Robi się mroooocznie. Ciekawe ile zostanie z królestwa i czy przyjdzie mu walczyć z Zessem? Śmierć Girge'a właśnie zbiera swoje żniwo.
Aż boję się myśleć, jak się to skończy...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 28-02-2011, 17:59   

Tren napisał/a:
The World God Only Knows 129

"That is for our future... It's something we definitely need."

ÓMARŁAM!

Oh taaaak.
To było PIĘKNE.
Wczoraj, kiedy do tego dotarłem, mało się nie udławiłem kanapką.

OBY wątek Yui trafił do S2... w szybkim tempie z niej się robi #1, chociaż na razie wygląda, że prym w haremiku wiedzie Kanon.
Sheesh, "damsel in distress" ┐( ̄ー ̄)┌

I nie da się ukryć, że wyjście na scenę Vulcan... hmm.
Jak obstawiacie? Osobiście sądzę, że jeśli teoria Keimy jest prawdziwa, to najmocniejszymi kandydatkami do
Spoiler: pokaż / ukryj
NIE posiadania boginki są, NESTETY, Yui i Chihiro... osobiście wolałbym, by wiążąca się z tym stanem nieunikniona marginalizacja przypadła raczej Chihiro, bo YUI IS AWESUM.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-02-2011, 20:06   

wa-totem napisał/a:
Jak obstawiacie?

Niestety, też podejrzewam, że to rozwinie się w tym kierunku. Przy czym mam nadzieję, że obie panie wciąż będą się liczyć w rozgrywkach haremowych. Znaczy Yui na pewno będzie się liczyć, bo chyba tylko współpraca pozostałych haremetek byłaby w stanie skutecznie spacyfikować jej "zapędy".

Z dziwnych pomysłów:
Spoiler: pokaż / ukryj
Yui i Chihiro wejdą w konspirację, by wspólnymi siłami wcisnąć Keimę w żeński mundurek.
It's canon anyway. ;p

Za to ja wciąż mam nadzieję, że
Spoiler: pokaż / ukryj
jedną z boginek okaże się Mari Katsuragi. Ona się genialnie nadaje na Mars, jest blisko Keimy (bo to w końcu jego matka), więc pasuje do jego teorii, a nikt nie powiedział, że boginki nawiedzają tylko nieletnie panienki. ;p
Poza tym to byłoby epickie. I Keima miałby pięknego WTFa.

I żeby nie offtopować za mocno.

Fairy Tail 224
Po 200 rozdziałach czekania wreszcie dowiadujemy się czegokolwiek o matce Lucy. Już zaczęłam tracić nadzieję, że autor sobie o niej przypomni... I gotta catch'em all!

Ao no Exorcist 21
Manga nie zawodzi i zgodnie z oczekiwaniami przeciwnicy wykonują kolejny ruch. Nie mniej dalej nie ma pewności kto dokładnie stoi za kradzieżą i zaczynam dochodzić do wniosku, że to robota dwóch różnych grup.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-02-2011, 21:37   

Immortal Rain 65

Czyli rozdział przedostatni... reszta w maju dostępna tylko w tomiku ><. Dostajemy typowe zawieszenie akcji na zasadzie "nie wiadomo, co się właściwie stało", ale wiadomo, bo fabuła nie była zbyt skomplikowana. Acz całość jest niesamowicie sympatyczna i mam nadzieję, że autorka nie wpadnie na genialny pomysł jakiegoś zakończenia z kosmosu.

Spoiler: pokaż / ukryj
Yuka w ostatniej chwili ratuje załamaną Machikę, która w poprzednim rozdziale znalazła szczątki Raina. Oboje zostają wciągnięci do wnętrza tego monstrum, którego głowa chwilę później zostaje widowiskowo odcięta przez wiązkę wysłaną z tej broni na orbicie. Potem następuje ckliwe pożegnanie Machiki z rozpływającym się Yuką no i koniec... A reszta stoi i patrzy.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 02-03-2011, 20:19   

Tren napisał/a:
Znaczy Yui na pewno będzie się liczyć

(⊙ ‿‿ ⊙)

/me potakuje

A poza tym, TWGOK 134 - Blondwłose, lalkowate loli, take #2.

Kfiiik, Keima, cóż za odzywka~! "Destiny" huh...

I bu, następny rozdział znów z tygodniowym przeskokiem... za to sezon 2 anime rusza już 11 kwietnia.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 03-03-2011, 10:53   

TWOG 134
A co najważniejsze Keima nie kłamie :-P. Przeznaczenie

Spoiler: pokaż / ukryj
albo ją podbije, albo straci głowę (z mniejszym lub raczej większym opóźnieniem)


A co do Yui to krążą pogłoski, że:

Spoiler: pokaż / ukryj
Będzie buddym. {moje rozumowanie podpowiada mi, że będzie buddym Fio}
Dlaczego? Ponieważ zdarza się, że jest narysowana z czymś co przypomina"guillotine collar".

Oczywiście jest to tylko gdybanie, ponieważ mangace zdarzają się błędy w rysowaniu (np. znikający róg Nory), więc może być to po prostu dziwnie padający cień, czy cuś, poza tym pojawia się to rzadko (1 raz na rozdział gdzie jest Yui). Poza tym Keima powinien być raczej uczulony na występowanie tego obiektu u innych postaci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-03-2011, 18:49   

Raiden-18 3
Nie wiem skąd, ale dzisiaj odkryłam, że to cudo dostało trzeci rozdział. Który jest równie rozbrajający co wcześniejsze w swoim dość dowolnym traktowaniu spraw życia i śmierci. A wszystko przez to, że ktoś był na tyle niemądry by podszywać się pod profesor Tachibanę (i przy okazji mieć więce walorów). Frankensteiny, a podróż lotnicza były równie rozbrajające. A potem epicka walka z... Mao? Okej, wygląda na to, że Stalin nie mógł być jedynym komunistą który się pojawił.

Arakawa-sensei, please continue it. *___*

One Piece 617
Sytuacja robi się coraz bardziej problematyczna... I Luffy się zatrzymał, więc nie zdziwię się jeśli w następnym rozdziale zostanie dogoniony. Auć.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-03-2011, 22:38   

One Piece 618, czyli "Uśmiechnij się" - na cześć biednego Megalo, któremu poszerzają teraz uśmiech...

Tren, to się nie zdziwisz ;)

Spoiler: pokaż / ukryj

- Luffy i Shirahoshi wpadli jak śliweczki w kompot. Sanji skamieniał na widok księżniczki, ale wraca do siebie. Pan kapitan dość szybko rozprawił się z upierdliwymi mieszkańcami wyspy; podobnie z Deckenem, choć ten został unieszkodliwiony tylko na chwilę - czasu w sam raz, by wskoczyć na rekina i zwiać w towarzystwie Sanjiego, Choppera i Hachiego. Pojawił się jeszcze Wadatsumi, ale Luffy w sekundę pozbył się zagrożenia, łamiąc mu zęba/y. Tylko Megalo dalej cierpi, bo teraz Shirahoshi skutecznie poszerza mu uśmiech... Za to wygląda na to, że Zoro jednym cięciem załatwił Hodiego. Podkreślam "wygląda", bo znając Odę, nie powinno im to pójść tak łatwo - albo faktycznie Słomiani zrobili się o wiele silniejsi, a w przypadku naszego szermierza trening z Mihawkiem nie poszedł na marne :3 A Nami korzysta z najszybszego transportu morskiego - czyt. na plecach Keimi spieszy do Morskiego Lasu, bo chyba wie, co na myśli miał Jinbe, gdy mówił, żeby Luffy nie walczył z Hodim. Ale trzeba się jeszcze upewnić...
Ćwir, ćwir, trochę się działo. Generalnie chaos i miejmy nadzieję, że sprawa rozwiąże się w miarę szybko. Nie powiem, epizod podmorski jest fajny, ale po dzisiejszej rozmowie z kolegą też doszłam do wniosku, że chcę wreszcie zobaczyć przygody grupki w Nowym Świecie :)

P.S. Zainspirował mnie sposób publikacji na Random Curiosity. Ot, tyle w kwestii wyjaśnienia.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2011, 08:56   

Kami nomi zo shiru Sekai 135
Napalony otaku jest bardzo creepy (nie należy popędzać akcji).

Spoiler: pokaż / ukryj
To, że Fio jest "kontrolowana", domyślałem się wcześniej, z tego samego powodu co podaje Nora.

Pierwsze rozwiązanie akcji (w końcu coś się ruszyło).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2011, 18:19   

Pandora Hearts 59 (e, ktoś to czyta jeszcze?)

Więc tak... Nie tego się spodziewałam. Nawet o tym nie pomyślałam. Otóż, moi państwo, Elliot Nightray
Spoiler: pokaż / ukryj
zniknął. To znaczy, teoretycznie nie żyje, bo rozpłynął się w powietrzu, pozostawiając dramatyczny strzępek ubrania, ale... Jun, ożywiłaś Reima, to bądź tak łaskawa nie zabijać Elliotta. Ładnieprosz. No i kolejna pieczęć została złamana, w związku z czym wszyscy odczuwają TO COŚ. Gdyby to nie była POandora, oczekiwałabym zbiorowego zwalenia się całej organizacji do Yury - bynajmniej nie na imprezkę - i "FIGHTO FOR OZ VESSALIUS/ELLIOTT NIGHTRAY/SOMEONE ELSE'S SAKE!". Ale że owszem, to jest Pandora, to autorka pewnie rozwiąże całą sprawę w inny sposób. Cóż, czekam. Znudziły mi się rozdziały, które zawierają scenki trwające w sumie dziesięć minut.
Iiiiiiii Rufus~! Na jednym kardze. No, dwóch. Ale zawsze.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2011, 19:18   

Hisayo napisał/a:
Pandora Hearts 59 (e, ktoś to czyta jeszcze?)

Tak, choć co prawda RAWy to ja sobie mogę co najwyżej pooglądać.


Spoiler: pokaż / ukryj
Wygląda na to że Yura nie żyje, tak ten miecz ładnie z niego sterczy. Mam nadzieję, że Jack był na tyle dobry z biologii, żeby wiedzieć gdzie celować. A swoją drogą Jack chyba znowu się ulotnił.... szkoda jakby został może by się człowiek czegoś więcej dowiedział. Elliot, tak jak przewidywałam, odszedł do lepszego świata i raczej nie wygląda na to, że będzie powtórka z rozrywki i nie będzie udawanej śmierci. Biorąc pod uwagę kto jest nowym Glenem, to Elliot najwyraźniej robi za Lacie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-03-2011, 23:18   

Hisayo napisał/a:
Pandora Hearts 59 (e, ktoś to czyta jeszcze?)

Buuuuuu....
/me poczekała na przetłumaczoną wersję

Spoiler: pokaż / ukryj
Ubili mi go! Ubili mi Elliota! Buhuuuu... Lubiłam gościa. Pojawił się we właściwym momencie, by dać Ozowi w twarz, gdy było trzeba. Naprawdę go lubiłam. Wzdech. Szkoda.

Ciekawe jak to przyjmie Leo.

I lol, ironia sytuacji. Cały oryginalny ród Nightrayów poszedł do piachu i została tylko para przybłęd, czyli Vincent i Gilbert, którzy teraz są jedynymi reprezentatami tego szlachetnego i pradawnego rodu. I jeden z nich jest sługą Vessaliusa. Oj, zaliczyli niezłą degradację.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 21-03-2011, 16:55   

TWGOK 135 Fuuuuuuuuuuuuuuuuu~~

Wy...strzeliwujące, białe, puchate
Spoiler: pokaż / ukryj
skrzydełka~~~~
.

'Nuff said. ;3

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-03-2011, 23:34   

TWGOK 136

No, od następnego rozdziału w końcu ma szanse zacząć dziać się coś ciekawego. Ostatnie kilka strasznie mnie znudziło, mam nadzieję, że teraz akcja ruszy z kopyta.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2011, 08:08   

TWGOK 136
A ja mam nadzieję, że seria nie zmieni się w:
"Pimp and his battle beaches" (błąd zupełnie zamierzony)

Ostatnie odcinki może nie tyle były nudne, ale wszystko wolno się rozwijało poprzez dużą ilość celów wokół których lawirował (co jednak powodowało dużo śmiesznych sytuacji).

Chociaż odrobinę żal, Hakuły i Nory, ponieważ względem użyteczności nie są wcale dużo bardziej użyteczne od Elsei...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 41 z 72 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 70, 71, 72  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group