FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 246, 247, 248 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 21-04-2011, 18:00   

Tamten kwiatek cośmy go bla bla odsłona druga

Może ja za wiele od anime wymagam... Nie wiem. Ale z psychologicznego punktu widzenia ta seria jest tak mało wiarygodna, że aż strach... Mamy hikikomori, który mówi, że widzi ducha (albo iluzję, jak nazywa Menmę przed innymi), kolega uważa to za dobrą zabawę i trudno powiedzieć, czy wierzy, czy udaje i się dobrze bawi. Tymczasem reszta powinna być chyba ciut ostrożniejsza - w normalnych okolicznościach Jinta powinien zacząć odwiedzać psychologa albo najlepiej psychiatrę ze względu na traumatyczne przeżycia... Wmawianie komuś, że widzi się ducha jest dość... dziwne. I tu pojawia się ogromna dziura fabularna - bo nawet jeśli inni Menmy nie widzą, to już twórcy pokazali, że ma ona wpływ na świat: ludzie czują jej dotyk, może przewrócić szklankę i tak dalej. Dlaczego więc Jinta nie zbierze wszystkich w jednym miejscu i nie zrobi pokazu z cyklu "No to, Menma, pokaż wszystkim, że nie zwariowałem i zrób coś, żeby uwierzyli". A tak to wszyscy się pewnie będą snuć, przeżywać, kłócić się i wzdychać "och, Menma". Splendid...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-04-2011, 13:03   

Madoka, finał - damn you, Shaft.

Po niezłej jedenastce liczyłem na epicki ostatni, dwunasty odcinek. A dostaliśmy... COŚ. Coś, w czym musiał maczać palce ten sam diler, który zaopatrywał scenarzystę kinówki Gundama 00, kiedy ten wymyślał kosmiczne kwiatuszki. Coś, w porównaniu z czym ostatnie odcinki Evy wydają się lekkie i bezpretensjonalne... Ech, szkoda. Przynajmniej

Spoiler: pokaż / ukryj
wskrzesili Kyoko, zawsze jakiś plus. Drażniło mnie że taką postać zabili w sumie tylko dlatego, żeby zrobiło się bardziej dramatycznie. Znaczy, prędzej czy później trzeba było wszystkich "odstrzelić", ale w przypadku Sayaki i Mami miało to trochę więcej sensu.

I te rewelacje QB o roli magical girlsów w historii ludzkości... Mogli sobie darować.

W sumie strasznie nierówna seria, poszczególne odcinki wahają się między czymś rewelacyjnym a kompletnie skopanym szajsem.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NiBl z zapupia
Gość
PostWysłany: 22-04-2011, 13:23   

co do Madoki to słyszłałem, że ma takie opóźnienie, bo odcinek robili zupełnie od nowa (cenzorzy strasznie naskakiwali na tę serię).
Powrót do góry
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-04-2011, 13:58   

Eee... Trzęsienie ziemi, tsunami, nie słyszałeś o tym? Nie tylko Madoka miała opóźnienia. Chociaż faktem jest, że miała największe - pewnie nie mogli puścić dlatego, że krajobraz po nocy Walpurgii ewidentnie przypominał katastrofę naturalną.

Przy okazji [C] 02 - QUALITY animation ftw... Oraz 3D które udaje że nie jest 3D, ale sprawne oko niestety to wyłapie. Dowiadujemy się, na czym właściwie polegają walki, główny bohater wygrywa jeden pojedynek (plot armor, oczywiście) i wygląda na to, że...

Spoiler: pokaż / ukryj
Główny antagonista jest tatusiem?

Ciekawe.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-04-2011, 14:24   

Moja reakcja po dwóch ostatnich odcinkach Meduki:
http://www.youtube.com/watch?v=GxIbpMl0MU0

Więcej nie jestem w stanie napisać.
MY OH

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2011, 15:25   

Co do Madoki, to w zasadzie mogę się zgodzić z JJ... Cóż, SHAFT...

A Channel 3 - z moe poczwarki wykluwa się nawet przyjemna i ciepła seria o przyjaźni. Może nie klasy Azumangi, ale w odbiorze całkiem sympatyczna. Pomysł dorzucenia Yutaki okazał się całkiem dobry, bo niejako uczłowieczył Tooru.

Hyuge Mono 2 - odcinek nie udzielił odpowiedzi na zasadnicze pytanie - o czym tak naprawdę jest ta seria. Bo tego wciąż nie jestem w stanie określić. Owszem, jest intrygująca, ale jakiś drogowskaz by się przydał. Inna rzecz, że kobieta, która dowiedziałaby się, że podczas seksu mąż porównuje jej ciało do kubka na herbatę, wcale nie musiałaby być tak chętna do nadstawiania łba pod miecz.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 22-04-2011, 15:30   

No to się podłączę:
Madoka Magica 11-12 END - odcinek 11 pomimo najbardziej amatorskich z dotychczasowych pseudoartystycznych efektów w anime Shaftu był jeszcze nawet niezły - szczególnie dzięki
Spoiler: pokaż / ukryj
Unlimited Bazooka Works
Homury. Natomiast przy kolejnym opadły mi łapki. Jak osoba, która może mieć spełnione dowolne życzenie (jak to wynikało z magobełkotu) i nie musi nawet przy tym negocjować z QB może stwierdzić, że najlepszym ratunkiem przed losem gorszym od śmierci jest
Spoiler: pokaż / ukryj
sukcesywne uśmiercanie wszystkich magica emogirls
? Skoro nie wpadła na pomysł, by reguły gry uczynić bardziej cywilizowanymi (czyli takimi jak w normalnych seriach mahou shoujo), to już nawet prymitywny reset do sytuacji sprzed początku serii byłby lepszym wyjściem. No i jeszcze to robienie z Madoki niosącego nadzieję mesjasza, podczas gdy tak naprawdę jest
Spoiler: pokaż / ukryj
ponurym żniwiarzem.
Cóż, nie wiadomo jaki kataklizm musiałby spotkać Japonię, żeby scenarzyści się lepiej spisali.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2011, 15:38   

Tiger & Bunny 3
Poprzedni ep miał skupienie na tygrysie przy przełamywaniu lodów, ten na króliczku. Fabuła nadal skupia się na foreshadowingu i przedstawianiu bohaterów niż iść w jakimś konkretnym kierunku, ale nie jest źle.
Podoba mi się mimika Kotetsu i jego ruchy ciała, on jest pełen życia.

I murzyn wyglądał jak typowy bad guy, oh Japan.

C 2
Ha, wiedziałem że z tym VA będzie wielki moralista. Zaszufladkował się.

Ogólnie pojedynki sprowadzają się do Digimonów BUT WITH MONEY, ale jednak odcinek pokazał że knuje się jakaś polityczna intryga, to może być obiecujące.

Walka na razie nic specjalnego, ale za wcześnie by nazywać to plotarmor, za mało znamy zasady walk. Widać że twórcy nie mają dość przyszłości by otrzymać kasę na grafikę ;p


Podobało mi się spotkanie z antagonistą, zadziorny ale uprzejmy i przyjacielski.

Spoiler: pokaż / ukryj
Mam nadzieję że hinty wskazywały że przeciwnie ;p Star Driver potrafił to zrobić pomysłowo, ale tutaj by się szykowało typowe zagranie

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-04-2011, 15:49   

Ej, co wy się Meduki czepiacie? Zakończenie nie mogło być inne. Ale od niego i tak lepsze było zachowanie QB po zmianie zasad. Ogólnie to finał godny najlepszego anime sezonu.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-04-2011, 16:02   

Moja lista serii wiosennych niemal ukształtowana.

Oprócz Maria Holic poleciało również Sket Dance, odcinek trzeci był tak beznadziejny i nijaki, że ledwo to cudo obejrzałem. Ta seria nie ma niczego - fabuły, humoru, grafiki, muzyki, ani nawet odrobiny sensu. Bohaterka nie jest kozacka jak nie ma swojego kija, bohater wymiotuje po lizakach, a trzeci lata jak głupi z laptopem. W tym odcinku wszystkie te kwiatki dały o sobie tak znać, że miałem dość. Nie będę się z tym męczył.

Hoshizora e Kakaru Hashi ep02
Sztampowa do bólu haremówka, ale będę to oglądał. Ostatnio to rzadki gatunek, długie nie będzie, a podczas samego oglądania nie mam ochoty wystrzelać więcej niż 2 postaci. Gdyby seria miała lepiej dopracowane projekty postaci, to grafika wypadłaby zdecydowanie ponadprzeciętnie.

AnoHana ep02:
traumy i halucynacji ciąg dalszy. W sumie najbardziej denerwująca mnie seria sezonu, ale z braku serii dobrych zostaje, przynajmniej na razie. Zauważyłem małą poprawę, może dalej będzie jeszcze lepiej.

C ep02:
Przedstawiono zasady gry, wkracza trochę mrocznych powiązań i zaczyna się akcja. Zapowiada się ciekawie, kupuję to. Tylko nie wiem po jakie diabły wprowadzano grafikę 3D, do tego kiepską.

Denpa Onna to Seishun Otoko ep02
To się nam zapowiada przeciętna obyczajówka, być może z elementami sci-fi. Nic nadzwyczajnego, ale też nic szczególnie kiepskiego, ogląda się to całkiem nieźle. Niech tylko SHAFT nie zacznie kombinować w złą stronę, co mu się ostatnio zdarzało. Oglądam, a co mi tam. W tym sezonie nie ma na razie serii, która by mnie porwała na tyle, że nie znalazłbym ochoty na oglądanie przeciętniaków.

Hidan no Aria ep02
Kugyuu approved. Widziałem Shanę, widziałem Louise, więc co mi szkodzi obejrzeć Kugyuu z pistoletem? Główna bohaterka jest do zaakceptowania, a zapowiada się jakaś akcja, mam nadzieję, że nie najgorsza. Drugi odcinek oglądało mi się znacznie lepiej niż pierwszy, nic nie doprowadzało mnie do szału i chęci rzucenia kamieniem w monitor, więc zostaje na liście.

Oretachi ni Tsubasa wa Nai ep03
Sam nie wierzę, że to oglądam. To samo co poprzednio - bezsens, fanserwis, bezsens, fanserwis i tak na przemian. Momentami tak głupie, że aż śmieszne. Nie ma tutaj jednak nic, co by mnie odrzuciło - incestu, golizny loli, yaoi. Zostaje, jako zapychacz sezonu. Tudzież może to być najlepiej oglądająca się seria zasługując na ocenę 1/10.

Steins;Gate ep03:
paplanina straszna, jakieś niestworzone historie, badania, a mimo wszystko to jest ciekawe. Ciekawe co przyniosą kolejne odcinki, mimo merytorycznych kfiatkóf ogląda się to całkiem przyjemnie, nie nudzi się.

Co do podsumowania sezonu - jak na razie strasznie przeciętnie. Masa przeciętnych serii, z jedną którą naprawdę lubię, czyli Kami Nomi II. W każdym razie ja chcę już lato i Natsume Yuujinchou San.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 12 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2011, 16:55   

Slova napisał/a:
Ej, co wy się Meduki czepiacie? Zakończenie nie mogło być inne. Ale od niego i tak lepsze było zachowanie QB po zmianie zasad. Ogólnie to finał godny najlepszego anime sezonu.

Co w tym dziwnego? Neutralny i tyle.

A zakończenie, takie typowo japońskie. Z Gurrenem mi się skojarzyło, te same motywy..

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-04-2011, 17:17   

Madoka 11&12
Joanna D'Arc nawet rozumiem, ale skąd pomysł aby Kleopatra była Magical Girlem?
Nawiasem mówiąc pokazywany przeze mnie niedawno art robi się niemalże prawdziwy...
Spoiler: pokaż / ukryj
http://safebooru.org/index.php?page=post&s=view&id=565092
W końcu życzenie Madoki to w praktyce idealnie to, co zrobił Archer i wielu innych - Madoka chciała zostać Counter Gurdian... w tej sytuacji fakt, że używa łuku może być subtelnym nawiązaniem ;)
PS: Unlimited Bazooka Works... fm, mamy podobne skojarzenia ;)

Jak dla mnie zakończenie jest... rozczarowujące. W chwili kiedy
Spoiler: pokaż / ukryj
prawa rządzące Wszechświatem zostają przepisane od nowa, naprawdę nie widzę specjalnego sensu aby zostały one przepisane w sposób nadal wywołujący smutek i cierpienie Puella Magi, tylko w inny sposób. Jak dla mnie jest to po prostu metoda na wepchnięcie do serii jeszcze trochę bólu, dobicie postaci - a wszystko w celu "oryginalnego" zakończenia serii Magical Girls bez happy endu. Prawdę mówiąc, przesłanie ostatniego odcinka jest dla mnie dość dziwne - w zasadzie przy takim założeniu wszystkich dylematów i tragedii, poświęceń postaci równie dobrze mogłoby by nie być - bo i tak się tak naprawdę nic nie zmieniło.


Czas podsumować serie na nowy sezon:

Denpa Onna 2
Nie obejrzałem w sumie odcinka w całości. Naprawdę, nowy SHAFT w przeciwieństwie do starego zupełnie mi nie podchodzi. Porzucone.

Deadman Wonderland 1
Jak już pisałem - seria porzucona, planuję czytać mangę ;)

A Channel 1-3
Azumanga + Lucky Star + poziom moe z K-on. Tak w skrócie można podsumować tę serię, ale ogląda się nawet przyjemnie, a bohaterki są całkiem sympatyczne.

Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai 1-2
Jak pisała wyżej Enevi, prawie całkowicie. Ale miło się ogląda nawet, dodatkowo zaś z tego co piszą na ANN serię robią twórcy mojej ulubionej Toradory, więc zdecydowałem się dać kredyt zaufania. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję. Seria jak na razie raczej melancholijna i ciepła.
Nawiasem mówiąc, gdzie jest ta scena
Spoiler: pokaż / ukryj
w której Yukiatsu podobno wącha sukienkę Menmy wyjętą z szafy, o którą się plują na forach? Bo ja zupełnie tego znaleźć nie mogę...


Hanasaku Iroha 1-3
Trzeci odcinek był dziwny, sugeruje jednak, że babcia nie jest aż tak nieczuła, jak się pokazywała do tej pory (jeśli to kogoś zaskakuje). Seria ogólnie mi się podoba, zaś grafika jest bardzo ładna (co prawda "sparkle" źle mi się kojarzy...).

Nichijou 1-3
Nadal dziwne, humor dosyć abstrakcyjny... Nadal nie wiem czemu to oglądam, ale oglądam i mi się podoba.

The World God Only Knows 2 1-2
Kontynuacja poprzedniego sezonu, bardzo miła seria z naprawdę chorym pomysłem i głównym bohaterem z pięknym podejściem do swojego haremu.

Nawiasem mówiąc te pięć serii sumuje się to chyba do najbardziej kjutnego sezonu anime w moim życiu ;-)

Steins;Gate 1-3
Pierwszy odcinek był dziwny, kolejne natomiast zaczynają być interesujące. No i S(C)ERN jako mroczna i zła organizacja pragnąca władzy na światem jest fazowy.

Hidan no Aria 1-2
Nowa Kugumiya - tym razem ciemniejszy odcień różu (chociaż teoretycznie ma być szkarłat...). Poza tym chyba nie ma nic do dodania, trzeci odcinek zdecyduje.

Tiger & Bunny 1-3
Ta seria ma jak dla mnie to "coś". I tak, Tiger jest uroczym głównym bohaterem.
(No i lubię superbohaterów jako gatunek)

X-men 1-2
Jak wspominałem, lubię amerykańskich superbohaterów... Jak na razie zapowiada się najlepsze z wszystkich "Marvel animu". Żeby jeszcze tylko U-menów zastąpił Magneto lub inny fajny oficjalny wróg...

Hyouge Mono 1-2
Tu wiele powiedzieć nie mogę, główny bohater jest momentami trochę irytujący, ale ogólnie jest duża szansa na ciekawą "powieść historyczną" w anime.

Ao no Exorcist 1
Tu zamierzam zaczekać na drugi odcinek, na razie mi się podoba. I mordowanie gołębi z kuszy JEST złe i też bym się wkurzył (mówię jako osoba, której balkon gołębie sobie kiedyś upodobały jako miejsce do zakładania gniazda i która toczyła z nimi regularne boje hałasem i wodą w związku z tym).

C 1-2
Drugi odcinek zrobił na mnie znacznie lepsze wrażenie niż pierwszy - przede wszystkim mam nadzieję, że wątek przenikania się obu światów zostanie dokładniej wyjaśniony (oraz to, jakim cudem te pieniądze są produkowane/przekazywane. Ciekawe, jak to wpływa na inflację...).
Hm, przyszłość głównego bohatera reprezentuje pettanko sukkub (?) z rogami gazeli, do tego mający wyraźne szanse na bycie tsundere... nie wiem do końca co o tym powiedzieć, ale to chyba jednak stanowczo nie świadczy o nim dobrze. Dodatkowo, z takimi Aktywami księgowość zaczyna wyglądać całkiem ciekawie...
Sprzedawca zaś jest jak dla mnie kompletnie ściągnięty z Breaka... serio.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 22-04-2011, 17:39   

Piotrek napisał/a:
Oprócz Maria Holic poleciało również Sket Dance, odcinek trzeci był tak beznadziejny i nijaki, że ledwo to cudo obejrzałem. Ta seria nie ma niczego - fabuły, humoru, grafiki, muzyki, ani nawet odrobiny sensu. Bohaterka nie jest kozacka jak nie ma swojego kija, bohater wymiotuje po lizakach, a trzeci lata jak głupi z laptopem. W tym odcinku wszystkie te kwiatki dały o sobie tak znać, że miałem dość. Nie będę się z tym męczył.


Absolutnie nie namawiam do powrotu do serii, chcialam tylko kilka rzeczy wyjaśnić jako fanka mangi. Fabuła w SD póki co pozostaje epizodyczna, z kilkoma dłuższymi wątkami. Także osoby, które oczekują na COŚ, srogo się zawiodą. Humor jest specyficzny, przynajmniej w wersji papierowej - w charakterystyczny sposób wyśmiewa pewne zjawiska (sporo tu odnośników do "kultury otaku"), ale nie brakuje też scen lżejszych. Grafika zaprawdę jest badziewna, brak kasy czuć na milę... Natomiast bohaterów będę bronić. Co prawda, jestem wściekła na twórców, że póki co robią z nich w anime bandę głośnych debili, ale jednak dają się lubić. Nie widziałam jeszcze trzeciego odcinka, ale bohaterka zdecydowanie potrafi być mocna i bez kija, i cholera, w tej historii z Momoko, w mandze to naprawdę było ładnie widać... Ale od drugiego odcinka scenarzyści bardzo starają się być Bardziej niż autor oryginału. Zachowanie Switcha tez zostało wyjaśnione, ale znacznie później. W ogóle bohaterowie mają dosyć zaskakującą przeszłość, nie do końca szczęśliwą, ale jakoś tak bez pierwiastka emo. Generalnie fantastycznie sobie radzą z tym, co ich spotkało kiedyś. A co do lizaków, zdajesz sobie sprawę jakie one mają smaki? ;D

Absolutnie nie namawiam do anime, bo od zeszłego odcinka wyraźnie widać, że chociaż teoretycznie wierne mandze, to dzięki "ulepszeniom" scenarzystów (co by było bardziej fazowo), stacza się bardzo szybko w dół. Hiperaktywni bohaterowie (kiedy ma się na takich uczelenie) i naprawdę słabiutka oprawa audiowizualna jeszcze pogarszają sytuację. Mam tylko nadzieję, że nie spierniczą mi komitetu szkolnego... Za to będę mordować. Chociaż Agata i Tsubaki w pierwszym odcinku byli idealni. Cóż, polecam mangę, jest znacznie lepsza.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-04-2011, 17:39   

Daerian napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
w której Yukiatsu podobno wącha sukienkę Menmy wyjętą z szafy, o którą się plują na forach? Bo ja zupełnie tego znaleźć nie mogę...

Tutaj:

Spoiler: pokaż / ukryj
http://img709.imageshack.us/img709/8110/hana1h.jpg
http://img19.imageshack.us/img19/1631/hana2.jpg

~18:20 w trakcie odcinka
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-04-2011, 17:49   

Ach, wtedy mi zadzwonił telefon i przegapiłem, a potem znaleźć nie mogłem. Dziękuję :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 247 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 246, 247, 248 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group