FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 119, 120, 121  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-03-2012, 15:27   

Uwielbia, "dość dokładny opis" :P Na przyszłość: Im więcej nawet sprzecznych detali podasz, tym więcej będzie punktów zaczepienia. Wtedy nawet gdyby coś nie pasowało, można coś pozgadywać. W przypadku gdy ktoś rzuca jedno zdanie o dosyć ogólnej treści, można to również odczytać "poszukajcie mi, bo mi się nie chce". A z reguły leniuszkom pomaga się mało chętnie.
Cieszę się, że sobie poradziłeś.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 17-03-2012, 18:51   

Cassius Bright has raised two children by himself, Estelle and Joshua. He taught them everything they know himself, and encourages them to sign up to become apprentices in the Bracers Guild. Soon after, however, he receives a letter and has to leave on business, leaving Estelle and Joshua to fend for themselves. While working, they receive notice one day that their father's airship has gone missing. With this in mind, the two gear themselves up, and set off to find the ship and save their father.


Manga jest z typu fantasy, a nie adventure. Jedynie nie trafiłem z księciem i księżniczka, co mogła uznać za dezinformacje(raz przeczytałem opis). Pewnie pomyliło się z Pilot and Princess, które jakiś czas temu oglądałem. Imo wspominałem , że ostatnio miałem zawaloną głowę ważniejszymi sprawami niż anime i dlatego chciałem zapytać się. Mam prawo do tego. Chyba od tego jest ten temat, aby nakierować zagubioną dusze. Proszę zastanowić się nad sobą i poprawić na przyszłość, bo posty od was nie powinny mieć krzty czegoś tam co mi się nie spodobało.
Jutro sobie obejrzę.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-03-2012, 19:58   

Ja tylko zaznaczę, że z mojej strony złośliwości nie było. Jedyne co chciałem wiedzieć to podstawowe informacje potrzebne do pomocy w szukaniu. Jesteśmy praktycznie w jednym wieku i prawdopodobnie dlatego niepotrzebnie się kłócimy(fm nawet trochę starszy). Fakt nie sprawdziłem z kim mam do czynienia, mój błąd. Ale samo pytanie wyglądało dosyć dziecinnie i niezdarnie. Typowy post nowego użytkownika. Przyczyną odczytanej wrogości mogła być właśnie niewystarczająca ilość informacji.
Caladan napisał/a:
Proszę zastanowić się nad sobą i poprawić na przyszłość, bo posty od was nie powinny mieć krzty czegoś tam co mi się nie spodobało.

Tego zdania akurat nie rozumiem. Czy my tutaj próbujemy ustalić kto jest "gówniarz" a kto "sempaj". Jeżeli poczułeś się obrażony moimi postami, to przepraszam, ale nie widzę w nich nic złego. Były adekwatne do rodzaju pytania. Mój wrodzony sarkazm prawdopodobnie dodał trochę pikanterii, ale mimo to nie widzę tam nic złego lub złośliwego i nic takiego nie było zamierzone.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-03-2012, 21:34   

Cóż, Caladan, po części mogę Ci zwrócić honor, bo to nie Twoja wina, że opis na ANN (sprawdziłem, skąd ta Twoja strona mogła ściągać) nijak ma się do fabuły anime (z fabułą gry, owszem, ma coś wspólnego, ale anime zmienia pewne rzeczy i przedstawia zupełnie inny wycinek). Tym niemniej dość zabawnie wyszło, że z Twoich podpowiedzi jedynie tym fantasy należało się sugerować (jak obejrzysz, to sam się przekonasz) ;)

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Skidayo Płeć:Kobieta

Dołączyła: 20 Mar 2012
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2012, 14:38   Szukam dwóch anime, których nazw nie pamiętam. Pomocy!

Oglądałam kiedyś takie YAOI, ale go nie dokończyłam. Był tam jasnowłosy, chudy chłopak, który został porwany i wystawili go na taką "sprzedaż".. wiecie, bogaci faceci sie licytowali o niego (byl związany i nagi). Uratował go jeden z mężczyzn, który kiedyś już się z nim spotkał (ten chłopiec pomógł mu na ulicy). W domu mężczyzny chłopiec leżał na łóżku i bał się tego faceta, koleś jak się wkurzył na początku to chciał go zgwałcić ( lub to zrobił, nie pamiętam xD) ale przestał. Chłopak był bardzo słaby, mężczyzna się nim opiekował, dawał mu leki, jeść i pić itp.. Chłopak jednak nie pamiętał, że kiedykolwiek mu pomógł. To wszystko, co pamiętam.

Drugie:
Przypominam sobie, że była tam wioska, gdzie kwitło dużo drzew wiśni. Jedno nie zakwitło. Byli dwaj bracia, jeden był "lepszy" od drugiego w związku z czym drugi się zbuntował i [chyba] zabił połowę wioski i uciekł a to niezakwitłe drzewo kojarzyli z nim.. Tyle pamiętam, może ktoś coś kojarzy? Z góry dziękuję.

Scalono do właściwego tematu. Tren
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-03-2012, 16:01   

To pierwsze to Okane ga Nai -___-

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 20-03-2012, 18:36   

fm napisał/a:
Cóż, Caladan, po części mogę Ci zwrócić honor, bo to nie Twoja wina, że opis na ANN (sprawdziłem, skąd ta Twoja strona mogła ściągać) nijak ma się do fabuły anime (z fabułą gry, owszem, ma coś wspólnego, ale anime zmienia pewne rzeczy i przedstawia zupełnie inny wycinek). Tym niemniej dość zabawnie wyszło, że z Twoich podpowiedzi jedynie tym fantasy należało się sugerować (jak obejrzysz, to sam się przekonasz) ;)

Teraz ja muszę tobie zwrócić honor. Teraz nie można wierzyć opisom. Sick. Anime było średnie. Za dużo nie mające do czynienia z fantasy jako tako.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Belzenef Płeć:Kobieta
Uhuhuhuhu...


Dołączyła: 28 Mar 2012
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2012, 17:00   

Witam jestem tutaj nowa, więc proszę śmiało mi wytykać wszystkie błędy. Mam taki dylemat... Uwaga będzie ciężko, widziałam na Hyperze, kiedy byłam mała takie jedno anime... Baaaardzo mało pamiętam, ale może coś z tego będzie. To wyglądało jak jakieś wspomnienia któregoś z bohaterów. Wszystko było w barwach czarno-białych. Dwie postaci ( w tym jedna dziewczyna, chyba w chustce na głowie ) były w wesołym miasteczku i chyyyba wsiadały na diabelski młyn... To wszystko co pamiętam... Wyglądało bardzo interesująco, więc jeżeli ktoś znałby ten tytuł, byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ziomo111 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Mar 2012
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2012, 20:19   

A ja mam pytanie o mech anime. Był tam taki koleś w mechu i walczył on z obcymi.A teraz przestaję się bawić w wkurzania userów. Pamiętam że było to dość ciężkie anime z mechem.Był 1 mech i był on kierowany przez głównego bohatera. Mech był bardziej wysoki niż szeroki. Starcia były dość krwawe, a bohater też nie był śnieżno biały. Chyba miał coś z głową przez tego mecha. Jeśli coś to pomorze to powiem że było to emitowane dość późno wieczorem, więc nie miałem okazji tego za często oglądać(bo przyjedzie czarna wołga i mnie zabierze).
*****
EDIT
*****
Już znalazłem. To był Teknoman.


Ostatnio zmieniony przez ziomo111 dnia 29-03-2012, 16:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-03-2012, 00:38   

Po pierwsze mam dla was taki oto link http://anime.info.pl/ . Znajdziecie tu listę anime wyświetlanych w naszym kraju, niestety tylko do 2006 roku. Co za tym idzie, będzie ona nieadekwatna jeśli widzieliście swoje tytuły bliżej niż 6 lat temu. Chociaż z racji praw do edycji, niektóre tytuły lubiły się powtarzać i pewnie powtarzały się, również w ostatnich latach.
ziomo111 Z cała pewnością Gamer lub 616 będą wiedzieli co to mogło być, wiec jeśli nie pasuje lista, czekaj cierpliwie.
Belzenef, najlepiej by było gdybyś pamiętała jakieś szczegóły, np kiedy i skąd to widziałaś. Ale myślę, że warto przeklikać tytuły z anime.info . Są tam screeny z tytułów więc może akurat przypomni ci to coś i podpasi mimo zobaczenia np innej sceny.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Belzenef Płeć:Kobieta
Uhuhuhuhu...


Dołączyła: 28 Mar 2012
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 30-03-2012, 18:27   

Dziękuję bardzo za radę, mam nadzieję, że coś wyklikam i przepraszam również za moje lenistwo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mitsushi95
Gość
PostWysłany: 02-04-2012, 16:58   

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/477001_335603473156915_100001217946839_1038179_494674169_o.jpg hej wybcznei ze w linku, ale nie bardzo wiedzialam jak to zrobić, mianowicie, z jakiego to jest anime? fardzo ładna kreska i jestem ciekawa, może mi sie spodoba. dzieki z góry.
Powrót do góry
Gumi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 31 Mar 2012
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2012, 17:12   

Niestety to nie anime, tylko oryginalny obrazek z pixiva.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-04-2012, 18:16   

Nie wiem czy o to kiedyś nie pytałem ale zapomniałem, to bardzo możliwe. Leciało kiedyś w Polsce anime o dwóch siostrach z domu dziecka, kojarzy ktoś jego tytuł?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-04-2012, 18:58   

Mała Księżniczka :P jest dostatecznie blisko by zaryzykować wyśmianie mnie :] Co prawda te dwie sieroty mieszkały na strychu szkoły dla bogatych panienek i pracowały w niej jako służące, to ogólnie są dwie dziewczynki, sieroty w jakiejś szkole z internatem.
Jeżeli to nie to, to chciał bym również poznać prawidłową odpowiedź.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 90 z 121 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 119, 120, 121  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group