FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 117, 118, 119, 120, 121  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
ktostu
Gość
PostWysłany: 16-04-2016, 08:44   

Witam

Poszukuje tytulu starego anime, gdzie jednymi z bohaterow byl tworca androidow (ktore chyba walczyly ze soba) i robot-dziewczynka (chyba znaleziona przez niego i naprawiona) a innym chlopak, ktory po nocach napadal i chyba kradl ludziom organy, ktore sprzedawal zeby uzbierac na bilet do latajacego miasta. Miasto bylo polaczone z ziemia jakimis grubymi kablami/rurami.
Przejdź na dół
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2016, 19:27   

Gunnm albo Battle Angel Alita w zależności od tego jaki kto lubi tytuł.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pato Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Kwi 2016
Skąd: Głowno
Status: offline
PostWysłany: 18-04-2016, 23:05   

czesc

na shindenie ogladalem 1 lub 2 odcinki tego anime o nast.fabule

ziemianie próbowali nawiazac kontakt z kosmitami po czym na ziemie przyleciał statek kosmiczny jak się okazało były to kosmitki wygladajeca jak zwykle dziewczyny jednak posiadaly kocie uszy i ogon.jedna z nich natrafila na chłopaka który zaopiekowal się nia,obk domu tego chłopaka mieszkala jego kolezanka która jest we wojsku,po krótkim czasie ta dziewczyna dostala zlecenie pojmania tej kosmitki jednak pszekodzila jej dziewczyna zakochana w tym chopaku na codzien udajaca niesmiala jednak w rzeczywistości jest zabojczynia jak by tego było mało na miejscu zasadzki na przybyszkę z kosmosu czychala nauczycielka chłopaka która jak się okazlo jest w jakims tam ruchu oporu po wielkim zamieszaniu wojsku udało się pojmać kosmitke i zamknąć ja w jakiejś bazie wojskowej na drugi dzień chłopak przejęty losami przybyszki postanowi ja odbic w czym pomogl mu jego wujek który tez dzialal w jakiejś organizacji a także pozostale trzy dziewczyny dręczone wyrzutami sumienia.


jak dalej się potoczylo nie pamiętam i z góry przepraszam za dość dlugi i chaotyczny opis fabuly jednak to mój pierwszy raz

wiec jak by ktoś skojarzyl fabule i podal tytul był bym wdzieczny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-04-2016, 07:11   

Asobi ni Iku Yo?

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-04-2016, 07:48   

Długie i chaotyczne opisy są najlepsze, krótkie i oczywiste są oznaką lenistwa i braku wkładu własnego w szukanie.
Powiem tylko że jest to typowy opis haremu z kosmitkami. Ale Slova może mieć rację.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pato Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Kwi 2016
Skąd: Głowno
Status: offline
PostWysłany: 19-04-2016, 09:24   

dzieki Slova to jest to

zaraz zabieram się za ogladanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ktostu
Gość
PostWysłany: 22-04-2016, 08:48   

vries napisał/a:
Gunnm albo Battle Angel Alita w zależności od tego jaki kto lubi tytuł.


Dzieki :)
Powrót do góry
K.R Płeć:Mężczyzna
ja też

Dołączył: 28 Lis 2013
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2016, 22:15   Szukam Anime którego nie pamiętam.

Hej
Szukam anime którego tytułu nie pamiętam, właściwie to mało o nim wiem ale może ktoś skojarzy:

Pamiętam że na ziemi panowała jakaś choroba, czy zaraza, i w strefę zamkniętą została wysłana jakaś grupa nie wiem czy złożona z dzieci czy z dorosłych, pamiętam że jakaś kobieta tam była i jechali jakimś pojazdem po autostradzie.

Jeśli ktoś wie to będę wzruszony

Dziękuję !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7770651
K.R Płeć:Mężczyzna
ja też

Dołączył: 28 Lis 2013
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2016, 22:26   

http://anime.tanuki.pl/strony/anime/5477-coppelion/rec/2604

O to anime którego szukałem , jakaś miła osoba na waszym irc mi pomogła

Dzięki !

Scalono do właściwego tematu. Tren
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7770651
Mephistoos
Gość
PostWysłany: 23-06-2016, 05:11   

Witam,
Co to za anime głowie sie i głowie. Bohaterem jest chłopiec ktory ma taka rękawice i dzieki niej moze przywoływać rożne bestie. Jego ulubiona a zarazem przyjacielem staje sie hmm minotaur lub byk na 2 nogach z łańcuchami pamietam ze klity czerwonego. W bajce rownież biorą udział inne dzieciaki
A także inne bestie. Jest tam bestia elektryczna umie wszystko naprawiać jest cos z zaświatów. Pamietam także ze przy przywołaniu tego bohatera nie wolno było bestii dotykać a on na nim jeździł wręcz.
Powrót do góry
pierdoła Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Sie 2016
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2016, 23:40   

Proszę o pomoc w znalezieniu tytułu, z góry przepraszam że chaotycznie napisane.

W 1 odc nie pamiętam dokładnie ale chyba napadlo dziewczynę paru facetów [lub chlopaka] i ona ich pobiła. Cała akcje widział pewien chłopak który nie wiem dlaczego ale kupił jej ramen w jakiejś budce jego znajomego

W endingu kazdego odcinka w rytm dzwonków zapalają się lampy uliczne i potem cos tam śpiewa ktoś

W ostatnim odcinkubatory chłopak juz jako dziad przypomina sobie ta dziewczynę. Dalej nie wiem.

Anime było z gatunku romans/bijatyki czy coś w tym stylu z góry dziekuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ab
Gość
PostWysłany: 05-09-2016, 19:33   

Witam poszukuje pewnego anime pamiętam tylko urywki tego anime i w niektórych wyjaśnieniach mogę się mylić co do wyglądu, rodzaju postaci) . Film(anime) zaczynała się opowieścią o spustoszeniu / upadku ludzkości. Ludzie żyli tylko w małych wioskach odciętych od siebie atakowanych przez potwory. W kolejnej scenie pamiętam jak potwór(demon) atakuje mieszkańców wioski na polu chyba podczas zbiorów. Uciekających mieszkańców bronią chyba dwie postacie które (atakują potwora/demona za pomocą ogromnego białego wilka/lisa). Dodam że znalazłem to anime gdy szukałem księżniczki mononoke.
Powrót do góry
Razu-chan Płeć:Kobieta
Animojadek :3

Dołączyła: 09 Lut 2017
Status: offline
PostWysłany: 09-02-2017, 17:47   

Ohayo! ^^
Bardzo ucieszyła mnie wiadomość, że istnieje takie forum (i taki na nim temat), ponieważ już myślałam, że nigdy nie znajdę tego czego szukam. Nie jestem w stu procentach pewna, bo zobaczyłam to anime chyba tylko raz w jakimś amv i quizie. Widziałam tylko początek. Było tam coś takiego, że była dwójka dzieci (na jakimś ślubie) i dziewczynka złapała kwiaty (które zajzwyczaj pod koniec ślubu, rzuca panna młoda) razem z jakimś chłopcem. Dziewczynka miała taki nie za ciemny bląd, ale też taki nie zajasny i oczy (tęczówki) z fioletowego (albo granatowego) przechodziły ombre na żółty, zrenice (przepraszam za pisownię) miała małe jak kot (ale okrągle) i ten chłopczyk się w niej na tym ślubie zakochał (jego wyglądu dokładnie nie pamiętam, ale chyba miał zielone oczy i ciemnobrązowe włosy). Kilka lat pózniej (już w okresie liceum) chłopiec zauważył, że do klasy doszła tak samo (wręcz identycznie) sama osoba tylko... płuci męskiej.

To wszystko co zobaczyłam i wiem, że informacje nie są do końca dokładne, ale naprawdę widziałam to anime tylko przez kilka sekund.

_________________
Anime & Manga Forever
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-02-2017, 21:05   

Nie wszystko się zgadza, ale brzmi jak Love Stage.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Razu-chan Płeć:Kobieta
Animojadek :3

Dołączyła: 09 Lut 2017
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2017, 11:13   

Wiem, że nie wszystko się zgadza. Bardzo dziękuję to o to mi chodziło :D

_________________
Anime & Manga Forever
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 118 z 121 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 117, 118, 119, 120, 121  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group