FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 266, 267, 268  Następny
  Bardzo kulturalna rozmowa o polityce - Kraj

Masowe manifestacje polityczne to:
Zły znak (Dowód politycznego kryzysu i eskalacji konfliktu)
7%
 7%  [ 1 ]
Dobry znak (świadczą o obywatelskim przebudzeniu)
21%
 21%  [ 3 ]
Obie odpowiedzi są prawidłowe
71%
 71%  [ 10 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Wersja do druku
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 11-11-2011, 11:50   

Panowie, to jest temat o polityce, a nie kościele. Aborcję też prosiłabym zostawić w spokoju. Zdaję sobie sprawę, że to istotna kwestia, ale ponieważ dyskusja o niej zazwyczaj prowadzi do kłótni, wolałaby żeby jej uniknąć. Zwłaszcza, że obecne przepisy wcale nie są takie złe.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2011, 11:59   

Poseł Ruchu Palikota bawi się w zamach na Lecha Kaczyńskiego. Panowie antyklerykałowie robią wszystko, żeby wyjść na większych oszołomów od swoich prawicowych odpowiedników.
Swoją drogą, podczas wczorajszego wywiadu, ich cappo ti tutti stwierdził, że cała sprawa o Stokrotkę to prywatny konflikt Olejnikowej i Kotlińskiego. Na takie dictum Monisia rzuciła, że nie zna Kotlińskiego i nie chce go znać.
Ciekawe tylko, że zamiast się burzyć, po prostu nie wytoczyła gazecie procesu...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2011, 12:34   

Aż zacytuje jeden fragment.
Cytat:
Wiele wskazuje na to, że jeszcze zatęsknimy za "wczesnymi" happeningami Palikota. Wprowadził on do Sejmu takie indywidua, że sam Kotliński stanie się na ich tle prawdziwym dżentelemenem.
I to jest bzdura bo Kotlińskiego nic na razie nie jest w stanie przebić.

Urawa napisał/a:
Morg, nie wiem czy miałeś okazję widzieć dziś Palikota u Olejnik.

Ja obejrzałem powtórkę. Palikot Olejnik tak łamiącym głosem przepraszał, że w pewnym momencie myślałem, że się rozpłacze. Zdecydowanie Kotliński staje się kulom u nogi tej jego partii. Janusz powinien się teraz "modlić" by IPN Jonasza wykończył.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Tabris dnia 11-11-2011, 12:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-11-2011, 12:40   

Tabris napisał/a:
I to jest bzdura bo Kotlińskiego nic na razie nie jest w stanie przebić.

Oj, ja myślę że rzecznik dyscypliny klubu Ruchu Palikota jest...

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2011, 12:44   

Cytat:
Oj, ja myślę że rzecznik dyscypliny klubu Ruchu Palikota jest...

Panie jak dla mnie dzieła Kotlińskiego Zoofilii wśród.... (nie ważne gdzie) nic nie przebije.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2011, 12:54   

Tabris napisał/a:
Cytat:
Oj, ja myślę że rzecznik dyscypliny klubu Ruchu Palikota jest...

Panie jak dla mnie dzieła Kotlińskiego Zoofilii wśród.... (nie ważne gdzie) nic nie przebije.

Jakiej zoofilii? Coś mnie ominęło?

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 11-11-2011, 22:53   

Bardzo dobry komentarz dzisiejszej orgii. Acz zeszłoroczny z Bolibloga (Dembol linkował jakiś czas temu) niestety lepszy.

Niestety na usta cisną mi się jedynie określenia "bydło" w odniesieniu do radykalnych chuliganów obu stron i "debile" - na "umiarkowanych" lewicowców i prawicowców, radośnie wychwalających i usprawiedliwiających swoich pupilków. Zresztą Korwin-Mikke na filmiku z zamieszek wyglądał na zupełnie zdezorientowanego i przerażonego.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-11-2011, 01:13   

No właśnie, zastanawia mnie, co Mikke na to, bo raczej podejścia "wszechpolskiego"do sprawy nie poprze.

vries napisał/a:
Jeżeli traktujemy aborcję jako naturalne prawo kobiety,

ŻE CO?
A od kiedy to dziecko jest własnością rodzica, że można rozporządzać jego życiem? Jeżeli legalizować aborcję, to ja proszę o bycie konsekwentnym i zezwolić rodzicom na zabijanie swoich narodzonych dzieci. W biologicznym rozumieniu życia w niczym się od siebie przecież nie różnią.


I żeby nie było, że flejmuję, to jestem za utrzymaniem obecnych przepisów, które są właściwie złotym środkiem, bo w ich świetle nawet ja, jako przeciwnik, umiem znaleźć argumenty na poparcie aborcji w pewnych warunkach.


Wracając do tematu Palikotowego, w sumie u Olejniczak ciągle wspominał o wystąpieniu Biedronia. Mam wrażenie, że nie ważne jakiej byłby orientacji, to i tak tekst o zaglądaniu poniżej pasa wywołałby salwy śmiechu. To hasło typu "lubię seks jak koń owies". Oczywiście wiadomy homoseksualizm mówcy tylko dodał wszystkiemu jeszcze większego komizmu. Tak naprawdę to on sam się ośmieszył, a nie został wyśmiany.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-11-2011, 01:45   

Slova napisał/a:
co Mikke na to

Mikke na to, że faszystowska banda miała na swoich usługach policjantów... cóż, akurat działania policji to ja całym sercem popieram, zachowali się adekwatnie do sytuacji, rozdzielili obie grupy, zatrzymali kogo trzeba i nie wiem czego jeszcze mógłbym od nich wymagać.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 12-11-2011, 01:47   

Slova - wszechpolacy sami AFAIK nie robili boruty, ale totalnie dali dupy, bo nie potrafili zapanować nad uczestnikami marszu. Zresztą to bez znaczenia, jeśli liczyli, że marsz pomoże im poprawić imydż to cholernie się pomylili.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-11-2011, 02:02   

Morg napisał/a:
Mikke na to, że faszystowska banda miała na swoich usługach policjantów

No ale kat stwierdził i nazwał komunistów po imieniu. Chociaż nie wiem, co on z tymi faszystami wcześniej cały czas, bo tym bliżej akurat do jego strony barykady.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 12-11-2011, 03:40   

Jakby ktoś się nie orientował za co nie lubią Nowickiej (ewentualnie uważał, iż endecja to najbardziej anachroniczna ideologia polityczna naszych czasów) - prikrasna recenzja "Katynia" Wajdy napisana przez jej syna. I trochę więcej informacji o tymże synu.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2011, 08:57   

Ysengrinn napisał/a:
Jakby ktoś się nie orientował za co nie lubią Nowickiej (ewentualnie uważał, iż endecja to najbardziej anachroniczna ideologia polityczna naszych czasów) - prikrasna recenzja "Katynia" Wajdy napisana przez jej syna. I trochę więcej informacji o tymże synu.

Ten pan jest nie tyle komunistą, co zwyczajnym idiotą. Niestety na takich nie poradzisz, rodzą się w każdym pokoleniu.

Slova napisał/a:
ŻE CO?
A od kiedy to dziecko jest własnością rodzica, że można rozporządzać jego życiem? Jeżeli legalizować aborcję, to ja proszę o bycie konsekwentnym i zezwolić rodzicom na zabijanie swoich narodzonych dzieci. W biologicznym rozumieniu życia w niczym się od siebie przecież nie różnią.
To o czym mówisz to kwestia etyczna, nie biologiczna. Zarodek i płód są integralną częścią ciała kobiety do momentu narodzin bądź poronienia. Oczywiście na różnych etapach poziom samodzielności jest różny, ale fakty są niezaprzeczalne.

Co do marszu...
Problem jest inny. Problemem jest akceptacja przez media opcji skrajnych. Gazeta manifestuje poparcie dla bojówek lewicowych. Rzepa zaś popiera dla ekstremistów prawicowych i kiboli. Gdyby to chodziło o Nie i GazPol, to bym to zrozumiał, ale takie rzeczy pojawiają się w głównym nurcie dyskusji. Moim zdaniem dawniej nie było na to przyzwolenia. Dziś w imię walki politycznej i ideowej wolno wszystko.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2011, 09:54   

A mnie zastanawia co innego. Do Warszawy przyjeżdżają dwa autobusy pełne niemieckich bojówkarzy uzbrojonych w kije bejsbolowe, kastety, noże itd. Policja o tym wie. Autobusy spokojnie zatrzymują się na Tamce, niemieckie bandziorstwo nie niepokojone przez nikogo idzie środkiem miasta i dopiero gdy zaczynają bić ludzi, policja zaczyna interesować się sprawą. Czy takim problemem było zatrzymać barachło przed miastem, przeszukać i rozbroić?

Cytat:
Ten pan jest nie tyle komunistą, co zwyczajnym idiotą

Jedno nie jest tożsame z drugim?

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2011, 09:57   

Cytat:
Jedno nie jest tożsame z drugim?

To zależy. Nie zawsze ten kto postępuje nieracjonalnie jest idiotą.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 62 z 268 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 266, 267, 268  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group