FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 108, 109, 110  Następny
  Obsydianowa Kaplica MAC
Wersja do druku
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-04-2009, 21:48   

Nowym MACantom (w liczbie: 1) gratuluję słusznego wyboru drogi życiowej ;)

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-04-2009, 11:42   

Karelu, do naszego kościoła, nie ma dołączonego budynku Dojo. Jeśli ty coś takiego widzisz, to znaczy, że uległeś jakieś iluzji kica ;>
Powrót do góry
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-04-2009, 21:18   

Propozycja oficjalnej tytulatury przywódców Kościoła:

1. kic:

- Pełna tytulatura: „Jego Wysokość kic, Deus et Domine, Jedyny Prawdziwy Bóg, Patriarcha Bractwa Melior Absque Chrisma, Byt Najwyższy, Ojciec Kościoła, Światło Wiernych, Zbawca Uciśnionych, Obrońca Słabych, Mistrz Kicania
- Forma stosowana przy zwracaniu się do kica: „Wasza Wysokość...
- Forma stosowana przy odnoszeniu się do kica: „Jego Wysokość Patriarcha...

2. Altruista

- Pełna tutulatura: „Jego Wysokość Altruista, Najwyższy Kapłan Kościoła, Miecz Patriarchy, Obrońca Wiary, Pierwszy wśród wiernych, Ten, który tańczy nago, Jeździec Apokalipsy”
- Forma stosowana przy zwracaniu się do Altruisty: „Wasza Wysokość...”
- Forma stosowana przy odnoszeniu się do Altruisty: „Jego Wysokość Najwyższy Kapłan...

3. Costly

- Pełna tytulatura: „Jego Eminencja Costly, Nadintendent Kościoła w Bractwie Melior Absque Chrisma, Mistrz Magii, Pierwszy Teolog, Arcyszpieg Bractwa Melior Absque Chrisma, Administrator Kościoła Praworządności, Mroczny Kapłan
- Forma stosowana przy zwracaniu się do Costly’ego: „Wasza Eminencjo...
- Forma stosowana przy odnoszeniu się do Costly’ego: „Jego Eminencja Nadintedent Kościoła...

4. Velg

- Pełna tytulatura: „Jego Ekscelencja Velg, Pierwszy Sekretarz Bractwa Melior Absque Chrisma, Najwyższy Jenerał, Wielki Admirał, Wódz Wszystkich Armii Kościoła, Wielki Mistrz Zakonu Prawowiernych Rycerzy Niebiańskiego Porządku Kościoła MAC, Pierwszy Inkwizytor, Obrońca Kościoła Praworządności, Jeździec Apokalipsy
- Forma stosowana przy zwracaniu się do Velga: „Wasza Ekscelencjo...
- Forma stosowana przy odnoszeniu się do Velga: „Jego Ekscelencja Pierwszy Sekretarz...

Wykonane z powodu takiego, aby nikt z gości Kościoła później nie narzekał, że [/i]„Nie wiedział, że Altowi należy się szacunek...”[/i] czy cuś ;) Ktoś ma jakieś uwagi?

A kto chce jeszcze dostać grafomańską listę tytułów, proszę się zgłaszać i powiedzieć, czym mniej więcej się zajmuje :P

A Costly zapowiedział już dodanie odpowiednich tytułów MACantkom.


Edit:

Avalia:

- Pełna tytulatura: Jej Wysokość Avalia, Królowa Melior Absque Chrisma, Pani Wszystkich Wiernych, Anioł Wiary, Władczyni Serc, Uzdrowicielka Skrzywdzonych, Matka Kościoła, Mroczna Kapłanka
- Forma do zwracania się do Avalii: Wasza Wysokość...
- Forma do odnoszenia się do Avalii: Jej Wysokość Królowa...

_________________


Ostatnio zmieniony przez Velg dnia 18-04-2009, 16:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 18-04-2009, 01:30   

Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać: Velg, jeśli sądzić po długości listy tytułów, to w Waszym Bractwie bynajmniej nie kic jest na samej górze, spryciarzu :P

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-04-2009, 08:22   

A to źle? :D

A tak serio: problem polega na tym, że zadania moje i Costly'ego są dużo mniej jednolite niż obowiązki Patriarchy. Długość odzwierciedla po prostu to, że zajmujemy się wieloma pomniejszymi sprawami - a także to, że to my wykonujemy większość roboty pt. "Zarządzanie Bractwem" na poziomie najbardziej podstawowym (formalności, bezpieczeństwo wewnętrzne w jakiejś zapadłej dziurze, ściąganie podatków, ustalanie wielkości garnizonów itd.) :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 18-04-2009, 18:00   

Proszę o uwagę. Znów przypadł mi ten zaszczyt podsumowania kolejnej ankiety z typu "Kto jest Twoim ulubieńcem". Oto wyniki:

1. Mozarus - 18 głosów (54%)
2. Kitkara - 7 głosów (21%)
3. Avalia - 3 głosy (9%)
4. Ryzaki - 2 głosy (6%)
5. Costly/Velg/Norrc - 1 głos (3%)

Łączna liczba głosów - 33.

Gratuluję wszystkim zwycięzcą i zapraszam na kolejną ankietę (o ile w ogóle jakaś jeszcze będzie).
Prosiłbym również moderację o zdjęcie "obecnej" ankiety. Z góry dziękuję.

_________________
"Zaczynałem jako zwykły zegarmistrz, ale zawsze pragnąłem osiągnąć coś więcej." - Lin Thorvald


Melior Absque Chrisma
Pierwszy Epizod MACu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-04-2009, 20:32   

Mozarusowi gratulujemy zwycięstwa. :P I upraszamy, żeby na przyszłość zaprzestano wyczynania "cudów nad urną" ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-04-2009, 20:44   

Bravo Mozarus i niech ta ankieta już zniknie. Swoją drogą Mozarusie, żeby cie pokonać trzeba się naprawdę wspiąć już na wyżyny umiejętności ;>
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-04-2009, 20:32   

Proszę wasz towarzysze, żeby następne opowiadania w Friguoris Cordis były dłuższe.
Powrót do góry
Kitkara666 Płeć:Kobieta
Ave Demonius!


Dołączyła: 17 Lis 2008
Skąd: From Hell
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Syndykat
PostWysłany: 27-04-2009, 14:48   

heh 2 miejsce mam xD no to niespodzianka :P Dziękuje wszystkim za głosy^^ i Gratuluje Mocuś xD

_________________
Don't let them ever tell you that you're too small
'Cause your fate comes from within
You are strong forever, you heard the call
In the night the crimson light is bleeding
A new life shall start with a freedom heart
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
28180514+-+jak+coś+dać+znać+jeśli+ktoś+chce+pisać+zemną+na+gg+najpierw+mailem+albo+na+pw
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 27-04-2009, 23:21   

Wasz ulubiony MAC-ant odsłona trzecie.
Autorstwa: Altruisty.
Sprawdzone: Costly.
Zatwierdzone: Velg.

"Kasilde, Mozarusa i L zwanego Ryuzzakim tym razem nie wyróżniliśmy w ankiecie ze względu na to, że przestali się udzielać." - Słowa od autora.

GL & HF @LL!

_________________
"Zaczynałem jako zwykły zegarmistrz, ale zawsze pragnąłem osiągnąć coś więcej." - Lin Thorvald


Melior Absque Chrisma
Pierwszy Epizod MACu


Ostatnio zmieniony przez kic dnia 27-04-2009, 23:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 27-04-2009, 23:33   

...tyle człowiek pracuje nad reputacją, a potem go z romansami kojarzą eh ;p

A tak w ogóle - nie to, że prowadzę agitacje czy jakąś nieczystą grę, ale każdy kto nie zagłosuje na Avi zostanie przeze mnie zjechany w "Szopie" ;p

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 27-04-2009, 23:39   

A to w ogóle kogoś nie "zjedziesz" w "Szopie"? (Pytanie retoryczne)
Proszę o spokój i nie offtopicowanie.

_________________
"Zaczynałem jako zwykły zegarmistrz, ale zawsze pragnąłem osiągnąć coś więcej." - Lin Thorvald


Melior Absque Chrisma
Pierwszy Epizod MACu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-04-2009, 07:19   

Ledwo co wspomniałem o jakimś świrze, a już jestem jego prawą ręką...

A skoro już jestem prawą ręką Nikołaja Fiodorowa, nadmienię, że w programie mam realizację planu mego Mistrza (w pewnym stopniu)... A dokładniej - rozwinę technikę do poziomu, przy których będziemy wiedzieć, czy wskrzeszenie ludzi to kwestia wróżkowego pyłku czy czegoś innego. Za czym przystąpię do realizacji ideału - powszechnej dostępności wskrzeszeń i, w efekcie, nieśmiertelności dla każdego człowieka (znaczy każdego, kto na mnie zagłosował :D).

*Ale, żeby było jasne - nie ponoszę odpowiedzialności za niespełnienie obietnic ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-04-2009, 14:57   

Zgodnie z obietnicą, pozostałe tytułu piękniejszej części MAC:

Kitkara

- Pełna tytulatura: „Jej Wysokość Kitkara, Księżniczka Melior Absque Chrisma, Nadzieja Wiernych, Smoczy Jeździec, Pierwsza wśród odważnych, Krwawa Księżniczka, Jeździec Apokalipsy
- Forma stosowana przy zwracaniu się do Kitkary: „Wasza Wysokość…”
- Forma stosowana przy odnoszeniu się do Kitkary: „Jej Wysokość Księżniczka…”

Shizuku

- Pełna tytulatura: „Jej Eminencja Shizuku, Arcymag Bractwa Melior Absque Chrisma, Władczyni Zwierząt, Pierwszy Jeździec Bractwa Melior Absque Chrisma, Sakralny Arcymag
- Forma stosowana przy zwracaniu się do Shizuku: „Wasza Eminencjo…”
- Forma stosowana przy odnoszeniu się do Shizuku: „Jej Eminencja Arcymag…”

Therru

- Pełna tytulatura: „Jej Ekscelencja Therru, Generał Wojsk Bractwa Melior Absque Chrisma, Zguba Heretyków, Światło Wiary, Jeździec Apokalipsy
- Forma stosowana przy zwracaniu się do Therru: „Wasza Ekscelencjo…”
- Forma stosowana przy odnoszeniu się do Therru: „Jej Ekscelencja Generał…”

Kasilda

- Pełna tytulatura: „Jej Eminencja Kasilda, Intendentka Kościoła w Bractwie Melior Absque Chrisma, Milcząca Wiara, Sakralny Arcymag
- Forma stosowana przy zwracaniu się do Kasildy: „Wasza Eminencjo…”
- Forma stosowana przy odnoszeniu się do Kasildy: „Jej Eminencja Intendentka Kościoła…”

*edit*

Tytuł "Ekscelencja" przyznano dostojnikom świeckim, a "Eminencja" duchownym, nie licząc osób posiadających tytuł krwi (księżniczka, królowa, etc). Jest to rozwiązanie chwilowe, zapewne w nieodległej przyszłości zajdą tu zmiany.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...


Ostatnio zmieniony przez Costly dnia 28-04-2009, 15:10, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 18 z 110 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 108, 109, 110  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group