FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 108, 109, 110  Następny
  Obsydianowa Kaplica MAC
Wersja do druku
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 22-11-2009, 20:02   

Harem Altruisty (zwany też Bractwem Melior Absque Chrisma) nie zgadza się na to! My go nie udostępniamy tak łatwo :P Stań w kolejce za jego nie-MAC-owskimi, ale zdeklarowanymi fankami (i fanami)!

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-11-2009, 20:39   

-Panienko, wóz albo przewóz, no! Bierzecie połowę zysków i siedzicie cicho, albo my bierzemy waszego paszę od siedmiu boleści i sprawimi, że nie będzie cicho ^^
Powrót do góry
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-11-2009, 20:42   

-Ooooo nie mimo że często mam ochotę przesolić mu zupę,zawiązać sznurówki pod stołem czy dodać różowej farbki do prania nie zabierzesz go! You shall not pass! ( przykuwa Sm00ka kajdankami do siebie niczym w tanim filmie sensacyjnym).

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-11-2009, 20:51   

-...Karel is fine too.
Po czym złapał biedaka za rączkę i zaczął ciągnąć w stronę zabudowań gospodarczych.
-Na sianko, lalala..
Powrót do góry
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-11-2009, 20:55   

-Dzięki Kicowi że wciąż mam kluczyki(rozkuwa się). Myślałeś że pójdzie ci tak łatwo?(pokazuje Sm00kowi język, wpycha mu do paszczy nieświeżego śledzia i ucieka).

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-11-2009, 21:11   

<cap Karela za kark, pod pachę, co jest dość zabawnym widokiem dla otoczenia, gdyż rudy ma wzrost licealistki>
-Niezła ta rybka - Rudy przegryzł się przez śledzia (skąd tu śledź? Czyżby na NK w końcu wyziionął ducha?)- to daj buzi.
-Oj..
<mlask>


Z języczkiem.


Spoiler: pokaż / ukryj

Naprawdę nie lubię, jak ktoś jednopostówkę kończącą stosuje, tego..
Powrót do góry
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-11-2009, 21:18   

- A pfe, pfu bleh(czyści język). Ehemm już mi lepiej. Ah więc teraz dałeś mi świetną okazję do pozwania cię do sądu!
- Ale za co?
- Za szkody moralne! Chlip......molestował mnie...nie wiem jak to teraz przeżyję(smark!). Ehem tak więc masz teraz wybór Sm00k! Płać albo płacz(i tez płać ale później). W innym wypadku ogłoszę co zrobiłeś minionego lata kiedy nie patrzył twój tata!

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-11-2009, 21:19   

Sasayaki napisał/a:
Harem Altruisty (zwany też Bractwem Melior Absque Chrisma)

Lepiej żeby tego wódz kicyn nie czytał, a tak swoją drogą nie pamiętam, żebym ja na tanuki harem zakładał. W ogóle na takie ruchy, prawdziwy dżentelmen nie powinien się nigdy decydować ;-)

Lisie, a jakiej ty jesteś postury? Jest cie za co złapać? Poza tym ja lubię w tańcu prowadzić, nie bez powodu przecież moderuje w tej grupie ;p
Powrót do góry
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-11-2009, 21:25   

Karel napisał/a:
- A pfe, pfu bleh(czyści język). Ehemm już mi lepiej. Ah więc teraz dałeś mi świetną okazję do pozwania cię do sądu!
- Ale za co?
- Za szkody moralne! Chlip......molestował mnie...nie wiem jak to teraz przeżyję(smark!). Ehem tak więc masz teraz wybór Sm00k! Płać albo płacz(i tez płać ale później). W innym wypadku ogłoszę co zrobiłeś minionego lata kiedy nie patrzył twój tata!


-....zdajesz sobie sprawę że papcio mój to z kilku stron Distant, prawda? On.Zawsze.Patrzy. Poza tym - lis łaskawie wypuścił Karela z objęć. Karel wpadł w objęcia bezwzględnej damy* i udał się na spotkanie jej koleżanki **- i tak jestem spłukany, a właśnie zabrałeś mi źródła zarobku. Ciao.


-Oh, Altruisto, a jaki mam być dla Ciebie! - Rudy wybił się z miejsca i wskoczył
boskiemu Altruiście w ramiona.


Pytanie jest poważne. Dawno nie zmieniałem formy.
* Grawitacji

** Matki ziemi.
Powrót do góry
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-11-2009, 21:45   

(Karel podniósł się. I złapał Lisa zanim zdążył dolecieć{swoją drogą strasznie długi ten lot})
- Wiesz co Lisie, lubię twój styl dlatego postawię ci piwo(wciska futrzakowi piwo w łapki). I nie masz źródła zarobków? Nie bój nic! Mam zamiar zacząć wydawać pismo dla pań i potrzebuję modeli(i redaktorów).
Właśnie dlatego mam zamiar zatrudnić ciebie! Już to widzę! Alt i Sm00k na okładce, fangirls będą piszczeć z zachwytu(Karel wyciąga kapelusz i zapala cygaro - wygląda teraz jak skrzyżowanie rockmana z Alem Capone). Ze swojej strony zapewniam wyżywienie i gumową kaczuszkę.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"


Ostatnio zmieniony przez Karel dnia 22-11-2009, 22:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-11-2009, 21:47   

-Dorzuć mus truskawkowy i masz mnie kupionego.
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-11-2009, 21:50   

Altruista delikatnie usadowił sobie lisa na kolanach.

Wygodnie ci? - zapytał go.

- Tak... - odpowiedział lis

- To dobrze. - Najwyższy Kapłan uśmiechnął sie. - Masz takie ładne, rude włosy - zmierzwił mu czuprynę - Podobają mi się bardzo. - Altruista spojrzał teraz hipnotycznie w oczy lisa.

- Kicu - powiedział na głos - pobłogosław tego rudego chłopca i spraw by zapomniał on raz na zawsze o swoich złych towarzyszach. Spraw by zapomniał o Noire, Distancie i całej tej Agendzie. Niech te osoby znikną z jego umysłu i z jego serca. Niech jego umysł stanie się teraz jednym wielkim, pustym naczyniem gotowym na napełnienia.
- O to cie proszę mój panie - kapłan skończył swoją modlitwę.

Karel napisał/a:
Już to widzę! alt i Sm00k na okładce, fangirls

Karel, ja cie uszkodzę zaraz, poczekaj tylko chwile.


Ostatnio zmieniony przez Karel dnia 22-11-2009, 21:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 22-11-2009, 21:55   

Altruista napisał/a:
Sasayaki napisał/a:
Harem Altruisty (zwany też Bractwem Melior Absque Chrisma)

Lepiej żeby tego wódz kicyn nie czytał, a tak swoją drogą nie pamiętam, żebym ja na tanuki harem zakładał. W ogóle na takie ruchy, prawdziwy dżentelmen nie powinien się nigdy decydować ;-)

Ty nie pamiętasz, ale ja tak... proszę:
Cytat:
Alez Velg, nie ma z tym żądnego problemu, bo widzisz ja jestem związany z wami wszystkimi ;-)

A tu masz kontekst!
Może powinnam była uprzedzić że moja pamięć jest niebezpiecznie dobra, jeśli chodzi o rzeczy głupie i nieistotne? Aaatam, rychło w czas >__>

O pisemko z Multiświatowymi biszami?
<Sas- naczelna fangirl Altruisty, zaczyna ostrzyć sobie na nie pazurki>

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-11-2009, 22:00   

-Alt nie przeszkadzaj w negocjacjach. Fotografów jeszcze nie ma więc posadzisz go sobie na kolanach później, wtedy to będzie na miejscu.(Odwraca się do Sm00ka).
Chłopie stoi. Jak chcesz to kupię ci całą fabrykę musu, nie tylko truskawkowego, po jednej na każdy smak.(Obejmuje Lisa przyjacielsko ramieniem i odchodzi na bok) Swoją drogą masz ognia? Dzięki(odpala sobie od Sm00kowej czupryny). Tak więc trzeba omówić detale.
(Odwraca się i krzyczy.)
- Ma ktoś jakiś pomysł na nazwę magazynu? I co panie(podkreślam Panie) chcą jako gadżet to pierwszego numeru?

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 22-11-2009, 22:12   

Chcę pluszowego Alta i Rudego jako breloczek! A pisemko może nazwiesz (pomysły by spaczony umysł Sas):
a) "MSz-a" (Multiświatowy szonen-ai)
b) "BoM" (Bishonens of Multiworld)
c) po prostu "The Bishie"
Hmm, jak tak dalej pójdzie to może yaoistki tu ściągniemy :]

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 56 z 110 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 108, 109, 110  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group