FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Następny
  StarCraft II
Wersja do druku
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-06-2009, 20:41   

Ten co grał Zergami strasznie blado wypadł, na tle tego gracza od Protasów. W ogóle, od początku mu nie szło. Nawet nie nie umiem powiedzieć w co on tam inwestował. A te osłonki co blokują teren są fajnie, można nimi niezłe namieszać. O i jeszcze podobała mi się ta plansza, na której toczyła się ta rozgrywka. Szczególnie te planety na niej, ciekawie były ukazane.
Przejdź na dół
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2009, 22:09   

Świetny mecz. Gracze do maksimum wykorzystują specjalne zdolności jednostek co z jednej strony mi się podoba, a z drugiej nie bo ja zawsze polegałem na prymitywnej i brutalnej sile ognia. Nie mam pamięci do klawiszy odpowiadających za używanie zdolności. Banelingi są świetne. Podobnie Infestor.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
R2D2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2009, 21:11   

Ja tam się zastanawiam czy Blizzard dobrze zrobił angażując w powstawanie gry jakiś pro z korei. Mam nadzieję że będzie trzeba znać wszystkich skrótów klawiszowych żeby grac na jako-takim poziomie.

Osobiście nie podoba mi sie też design gry.

_________________
Knights Who Say Ni!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-06-2009, 21:19   

Pro mogą być zatrudnieni do pomocy w zbalansowaniu gry, więc to chyba dobrze. Jedną z przyczyn sukcesu Blizzarda jest zasada "easy to play, hard to master", którą można określić ich produkcje, więc raczej bym się nie przejmował :)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2009, 23:18   

Po trzecim seansie z najnowszym BR dochodzę do wniosku, ze Zergowy gracz spieprzył nie rozwijając jednostek wyższego rzędu. Chyba, że celem było pokazanie specjalnych umiejętności Infestora itp. Ja bym szedł w Hydraliski, a typ praktycznie tylko Zerglingi budował. Do tego nowy, lepszy Nydus i wjazd w plecy.

Do tego irytujące jest to ciągłe atakowanie drobnymi grupkami jednostek. Czy oni naprawdę nie mogą poczekać, aż im się więcej jednostek zbuduje? Zafascynowany tą taktyką kilka razy zostałem nieźle skarcony w jedynce.

R2D2 napisał/a:
Mam nadzieję że będzie trzeba znać wszystkich skrótów klawiszowych żeby grac na jako-takim poziomie.
Nie trzeba, ale wypadałoby już przy jedynce. Ruch myszka do ikonek i znalezienie odpowiedniej to kilka setnych sekundy. Przy użyciu specjalnej zdolności musisz jeszcze wrócić kursorem i wycelować w przeciwnika, który cały czas strzela, porusza się i w ciągu tych kilku setnych (lub kilku sekund jak zacznie zwiewać) może zabić jednostkę której zdolność próbowałeś właśnie wykorzystać.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-08-2009, 13:48   

Gracze w dalszym ciągu walczą o LAN w SC2.
Szczerze wątpię, że im się to uda, Blizz wiąże zbyt duże nadzieje, z odnowionym BattleNetem (umożliwia już nawet integrowanie z nim konta WoWa). A ludzie i tak SC2 kupią.

Edit:
Ale Blizz jest nieugięty.

Bonus:
Relacja z dema, wersja bez spoilerów.

Bonus2:
Single player gameplay i cinematic trailer.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-08-2009, 07:26   

W sumie bez LANu nie będzie tych wszystkich spektakularnych turniejów na takim poziomie, jak przedstawiała to koreańska telewizja, ale takze i europejskie imprezy e-gamingowe. Nie ma co się łudzić - turnieje LAN w grze bez LAN będą ciężkie do zorganizowania.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-08-2009, 09:00   

Może po prostu w wersji gry wykorzystywanej na tych wielkich turniejach będzie jakiś LAN?
Kto wie, marketingowcy Blizza nie są głupi i nie przepuszczą takiej szansy na rozpropagowanie Sc 2 moim zdaniem.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-08-2009, 16:12   

Ukazały się może gdzieś nowe raporty bitewne?
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-08-2009, 16:29   

Nie, najnowszy jest trzeci. Polecam na przyszłość sprawdzać u źródła ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 19-10-2009, 22:24   

http://starcraft.incgamers.com/blog/comments/battle-report-4-out/ - Czwarty Battle Report.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-10-2009, 22:51   

Kurcze, kto gra Terranami ten wygrywa.
Powrót do góry
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 19-10-2009, 23:51   

Wygrywa ten kto umie grać. Protoss powinien się rozwijać w innym kierunku. Colossus jest dobry głównie przeciw lekko opancerzonej piechocie i Zergom niższego rzędu, a David Kim w ogóle nie miał Marines. Poza tym za wcześnie poddał mecz. Widziałem ostatnio rozgrywkę z jedynki gdzie gość wybronił się z większych tarapatów. David ma świetne mikro i świetnie wykorzystuje wzniesienia i inne bajery. Podoba mi się, że ulepszono atomówki.

http://us.blizzard.com/blizzcon/video/archive.xml?rhtml=y - tutaj można obejrzeć 2 mecze 2vs2 z tegorocznego Blizzconu gdzie Colossus jest świetnie wykorzystywany.

http://www.youtube.com/watch?v=VC0OHDAly7w - jeszcze jeden mecz z Blizzconu. 1vs1 Raczej mało ciekawy, ale w oczekiwaniu na kolejne newsy można obejrzeć.

_________________
Evil Manga


Ostatnio zmieniony przez Dembol dnia 20-10-2009, 00:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-10-2009, 00:06   

Dembol napisał/a:
Wygrywa ten kto umie grać

Pewnie, że tak, tylko w tych raportach bitewnych zauważyłem, że kto grał Terranami to wygrywał. A ten Dawid, był za szybki dla swojego przeciwnika. Gość za nim nie mógł nadążyć
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-11-2009, 11:27   

Ciekawe, ile w tym prawdy - http://www.gram.pl/news_8gPqH,e2_StarCraft_II_w_pierwszej_polowie_2010.html

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 14 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group