FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  Rzecz o avatarach
Wersja do druku
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-01-2012, 15:45   

Vodh napisał/a:
Caladan, nie zgadzaj się ze mną, to sprawia że moja uwaga nagle zaczyna wyglądać głupio.

Ojcze cały problem, ze czasami mieliśmy podobne zdroworozsądkowe podejście. Nie da się ukryć. Nie nasza wina, ze jesteśmy po drugiej stronie barykady.

Imo nie wolno wstydzić swojego zdania:)

Prawdo powiedziawszy ja powinienem się biczować się oraz modlić się do Boga o przebaczanie za mój wybryk. Mógłbym napisać czemu, ale czy jest sens. Zgodzić się z jenotą. Ech.

Cytat:
Poza tym, wybacz, ale wygląda to tak jak bym wczoraj zarejestrował się na jakimś nieznajomym forum i po dniu proponował odgórne zmiany w organizacji. Byłoby mi trochę głupio. :P


Czemu. Najlepszy sposób, aby ujawnić się na forum.

Potwór Latacz napisał/a:
Kusiło mnie od początku żeby napisać coś złośliwego.. ale się powstrzymam i napiszę w miarę na temat.


Pamiętaj rozumny darkside xD.

Szczerze mi obojętne czy będą czy nie, bo dla mnie jest najmniej istotne na forum. A osoby, którym przeszkadza coś migającego niech pójdą do okulisty. Taka moja rada.

P.S 45 postów nieźle xD.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
BOReK (flames ~)
Gość
PostWysłany: 05-01-2012, 16:03   

Jeżeli Ci to obojętne, to po co marnujesz swe skromne łącze na jałową dyskusję? Wybijanie się z tłumu poprzez bycie trollem albo prostakiem też jest wątpliwe - im wyżej skoczysz, z tym większym hukiem spadniesz. Ewentualnie wypadniesz poza margines i będzie klops, chyba że głównym celem wejścia do grupy ludzi jest wyjście z niej.
Powrót do góry
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 05-01-2012, 17:16   

Ktoś chyba dziś wstał lewą nogą. Przypominam iż my wciąż o małych plikach graficznym rozmawiamy, a tu się wycieczki osobiste zaczynają. Ubić ten temat, ubić.

Albo zostawić i patrzeć na dramę!

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 05 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 05-01-2012, 17:26   

W zasadzie to wszystkim wyjdzie na zdrowie (ubicie, nie patrzenie na dramę xD).
A co do samej sytuacji to bardzo fajnie jest proponować zmiany, ale niechże odbywa się to po ludzku. Można było założyć temat z propozycją, a nie od razu awatar. Wtedy też ta dyskusja wyglądała by nieco inaczej.

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-01-2012, 17:41   

Bardzo grzecznie zasugerowałam niekontynuowanie tematu na poprzedniej stronie, ale widzę, że zostało ono zignorowane...

Tak, więc ponieważ powoli zamiast dyskusji zaczynają się robić wycieczki osobiste to ostrzegam: albo darujecie sobie złośliwości, albo zmuszona będę temat zamknąć, tudzież wstawić osty.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-01-2012, 18:00   

Przeczytałem pierwszy post i nie jest flejmowy. Raczej jest propozycja do ankiety. Tylko ankiety brak. Kto pierwszy dopuścił się do grzechu xD. Ogniste pochodnie idą w kierunku tejże osoby.
http://www.youtube.com/watch?v=v7c187E5BxY

Przypomniała chociaż przez ten temat piosenka. Są plusy.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-01-2012, 18:07   

Caladan napisał/a:
Przeczytałem pierwszy post i nie jest flejmowy. Raczej jest propozycja do ankiety. Tylko ankiety brak. Kto pierwszy dopuścił się do grzechu xD. Ogniste pochodnie idą w kierunku tejże osoby.

/me oblewa wszelkich zainteresowanych podpalaniem wodą z węża strażackiego.

Temat wycinałam ja (początkowe posty były umieszczone w temacie o Emblematach, więc mowy nie mogło być o ankiecie). Zaś sama ankiety nie dodałam z kilku powodów:
1. Była 1:30 w nocy, a ja miałam wczesne zajęcia na które trzeba było wstać.
2. Nie chciało mi się.
3. Sama ankieta nie zmieniłaby absolutnie niczego, więc nie było najmniejszego sensu jej tworzyć.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CoraX Płeć:Mężczyzna
Yorozuya


Dołączył: 04 Sty 2012
Skąd: Sochaczew
Status: offline
PostWysłany: 05-01-2012, 18:57   

Cytat:
CoraX, zanim napiszesz kolejnych kilka zdań o szacunku do innych, popatrz proszę na siebie. [...] Jeżeli wydaje Ci się, że przychodzenie do domu kogoś obcego i stanowcze namawianie go na remont, bo Ci kolor ścian nie odpowiada, jest w dobrym tonie, to wybacz, ale chyba jednak się mylisz.

Nie miałem i nadal nie mam na celu nikogo zmuszać do tego aby zmieniał avatar czy też swój profil. Chciałbym tylko aby zaakceptowano to, że mam inne zdanie na ten temat. Jeśli Cię tym uraziłem, bardzo przepraszam. To tyle.

Cytat:
Przychodzisz w miejsce, gdzie ludzie spędzają czas od lat na zasadach, które im odpowiadają. Do których się przyzwyczaili i które działają bez zarzutu.

Rozumiem, że taka polityka izolacyjna ma na celu to, aby stałym bywalcom było z tym komfortowo i cieszyli się pobytem tu. Pominę już jakie skutki będzie miało to dla przyszłości forum Kotatsu. W każdym razie brak świeżej krwi, może być niezbyt optymistycznym zakończeniem. Ale nie musi.

Cytat:
bo wybacz, ale dokładnie tak odbieram nie zareagowanie natychmiast na prośbę o zmianę ruchomego awatarka, a następnie w pełni świadome wrzucenie sobie innego, który z założenia ma irytować ludzi.

Nie złamałem, żadnego punktu regulaminu. Jest on określony niejasno, a administracja wyraziła zdanie do którego ja się ustosunkowałem i avatar zmieniłem. Jest on kontrowersyjny bo chciałem podkreślić absurd całej sytuacji, jeśli tego nie rozumiesz, cóż nie potrafię lepiej tego wyjaśnić. W każdym razie niebawem zmienię avatar na normalny aby nikogo nie straszył. Szkoda jedynie, że napotykam się od samego wejścia na tak trywialne ograniczenia, mam nadzieję, że na tym się skończy i nikt nie będzie mi próbował mówić, że jakaś seria która mi się podoba to dno.

Cytat:
To jest forum o mandze i anime, nie o eksperymentach. Z pewnością są inne założone w celach testowych.

Poza tym nikt Cię tu nie trzyma. Jeżeli się rejestrujesz to znaczy że akceptujesz regulamin który wyraźnie mówi: na forum moderacja może kazać zrobić użytkownikowi co tylko chce. Taki lokalny odpowiednik boga. : P
Mi osobiście bardzo to odpowiada, jeżeli tobie nie, proszę bardzo droga wolna. Nikogo nie zatrzymujemy siłą. Jeżeli trzymanie się zasad, tępienie trolli i dziwnych wybryków uznajesz za brak tolerancji.... to już twój problem.

To jest temat o avatarach, nie o grzecznym wypraszaniu "niechcianego gościa".

Popieram administrację, tematu nie ma co drążyć, skoro opinia publiczna forum jest przeciwna jakiejkolwiek zmianie, a temat prowadzi do utarczek na poziomie osobistym. Nie pojawiają się też żadne sensowne argumenty, aby ktoś chciał ustąpić, więc zaakceptuje wasze warunki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4620280
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 05-01-2012, 20:08   

W takim razie temat zamykam. Mi także wydaje się, że dalsza dyskusja mija się z celem.
Zwłaszcza, że moderację po przeczytaniu części postów bardzo świerzbi ręka. Tych kilka osób co przesadziło w tym temacie (tak, to do Was mówię) niech czuje się upomnianych.
Bezimienny

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group