FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Dragon Ball
Wersja do druku
Aliens Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2005, 17:41   

KONTRAATAK :-)

Nie wiem co w tym śmiesznego Serika. To, że Goku nie może powalić jakiegoś gościa i robi to w następnym odcinku to według ciebie jest śmieszne ? Nie wydaje mi się.
Walki nie są długotrwałe !!!! Bardzo ładnie obrazują walkę i są szczegółowo pokazane.
Pamiętaj, że walki Goku zawsze rozpoczynają się od rozgrzewek. Walki są brutalne, a akcja z odcinka do odcinak nadal coraz bardziej dynamiczna.
Pamiętaj na czym polega Dragon ball !!! Coraz silniejsi wrogowie, tym bardziej potężny Goku. I na tym polega świetność DB. Nowe ciosy, zmiana włosów, nowe techniki i fale uderzeniowe. Każdy fan będzie to uwielbia. Wy nimi nie jesteście, więc co tu gadać :-)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 25-05-2005, 17:57   

Jak to nie są długotrwałe? Krąży takich dwóch dokoła siebie przez kilkanaście odcinków i co chwilę któremuś się wydaje, że ten drugi już nie wstanie po którymś z kolei zabójczym ciosie, a tu nagle wstaje i zabawa zaczyna się od nowa :> W dodatku jeśli Ten Zły dysponuje kilkoma transrormacjami w celu podniesienia poziomu mocy (taki Freezer czy Cell), to Ci Dobrzy, zamiast rozwalić drania zaraz na początku, ZAWSZE muszą poczekać aż owej transformacji dokona - potem jest przynajmniej kilka odcinków dalszej walki, następna transformacja itepe, itede...

Ja tam zawsze najbardziej lubiłam serię najbardziej objeżdżaną przez fanów, czyli GT :> Może dlatego, że od niej zaczęłam oglądanie, a może dlatego, że w którymś momencie zniknął francuski dubbing ;) Pierwsza seria była całkiem w porządku, bo jeszcze był w niej humor, który potem prawie zniknął, zostawiając same walki. Zetkę oglądałam już głównie żeby popiszczeć do Trunksa, porobić miny do Vegety i powygadywać na długość walk... O, wróciłam do punktu wyjścia :>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Aliens Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2005, 18:08   

Jak wam się nie podobać walki, które są najważniejszym czynnikiem Dragon Balla !!!
Cell i Freezera faktycznie osiogają transformację, ale każdy z tych przypadków to inna historia.
Cell powolutku i bardzo boleśnie osiąga stadium najwyżesz dzięki cyborgom C17 i C18.
Czy wyobrażasz jak to musiało trzymać w napięciu ogladacza ? W każdej chwili mógł się pojawić Cell i wchłonąć cyborgi.
Freezer sam dochodził do swoich transformacji. Ale to były zaledwie 3 odcinki, o wiele mniej niż u Cella. Walka z Freezerm można nazwać klasyczną dla DB.
Dragon Ball dzielił się na :
- Freezer
- Cell
- Bubuu
Według tych 3 wrogów, były nadawane następne odcinki DB.
I jeszcze raz powtarzam. Po co piszecie posty, jak nie lubicie DB ??
Ten topic chyba został przeznaczony, dla fanów, a nie dla antyfanów DB. Nieprawdaż ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 25-05-2005, 18:19   

Ja myślałam, że dla tych, którzy chcą wyrazić swoją opinię ;)
A napięcie... Hmm... Cóż, tak też mogę nazwać stan jaki towarzyszył mi podczas oglądania walk :>
A tytułowałam się wtedy fanką, naprawdę!

A, i jeszcze mi przykro było patrzeć jak im dalej, tym bardziej tylko Goku miał cokolwiek do powiedzenia (do powalczenia?), jeszcze Vegeta i Gohan mu tam trochę asystowali, a reszta już tylko usuwała się w cień i patrzyła z boku... A tacy z nich byli wielcy wojownicy... Na samym początku, kiedy jeszcze nie było tych wszystkich Straszliwych Zagrożeń z Kosmosu. Chlip.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-05-2005, 18:21   

CHYBA WYBUCHŁA TUTAJ MEGAWANTURA!!! Θ_Θ

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 25-05-2005, 18:24   

Nie megaawantura, tylko dyskusja. Megaawantura by była, jakbyśmy zgodnie zaczęli twierdzić, jakto siebie nie lubimy, bo mamy inne zdanie :P

Nie, nie. Forum służy do tego, zeby sobie podyskutować, jeśli jest o czym. Jakby wszyscy mieli takie samo zdanie, to byłoby nudno... A DB ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników - i dopóki to nie jest "nienawidzę DB, bo jest gupie", to chyba nic w stym złego, ze się wypowiadają :)

Aliens napisał/a:
Czy wyobrażasz jak to musiało trzymać w napięciu ogladacza ? W każdej chwili mógł się pojawić Cell i wchłonąć cyborgi

Ja sobie jak najbardziej wyobrażam, bo była oglądaczem. Obawiam się, ze w napięciu trzymało mnie tylko w następujący stopniu "Kiedy on WRESZCIE przyleci i coś sie zacznie dziać?!". Bo że kiedyś przyleci, to było pewne. Właśnie to mi przeszkadzało - nie pamiętam nic, coby mnie w tej serii zaskoczyło, wszystko było tylko kwestią czasu. Jak dla mnie bez elementu zaskoczenia to żadna zabawa, a oczekiwanie na nieuchronne nie trzyma w napięciu.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Aliens Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2005, 18:27   

Cytat:

A, i jeszcze mi przykro było patrzeć jak im dalej, tym bardziej tylko Goku miał cokolwiek do powiedzenia (do powalczenia?), jeszcze Vegeta i Gohan mu tam trochę asystowali, a reszta już tylko usuwała się w cień i patrzyła z boku... A tacy z nich byli wielcy wojownicy... Na samym początku, kiedy jeszcze nie było tych wszystkich Straszliwych Zagrożeń z Kosmosu. Chlip.



Z tym się zgadzam. Od czasu pokonania Cella, większość przyjaciół przerwała treningi i poszła lulu. :-)
Największy tego przykład to Dragon Ball Z ( 2 seria z Bubbu) i Dragon Ball GT.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-05-2005, 18:39   

ja już nie pamiętam tych wszystkich Z,GT odcinków nie da się zapamiętać jak się je widziało 2 lata temu x_x

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 25-05-2005, 18:41   

Rukia, wszystko się da, trzeba tylko chcieć :P Ja pamiętam serie, które widziałam 10 lat temu, 2 lata to pikuś :P

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Aliens Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2005, 18:42   

Heh, nie wiem czy je oglądałem 2 lata temu, bo rok temu na pewno nie, ale doskonale pamiętam co było ( no prawie ) :-)
Poprostu jeśli się żyło tym anime to trudno nagle to wszystko rzucić do kosza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2005, 18:55   

DB z pamiętaniem ciężkie nie jest, to był tasiemiec jakich mało i z 300 odcinków to z 50 nie było w trakcie walki polegających na dwóch kopnięciach, spamiętać to to łatwo w miare^^"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2005, 20:24   

DB - no cóż, kiedyś mi się podobdało, nawet bardzo, ale z biegiem czasu i obejrzanych anime dostrzegałem coraz więcej jego wad :P.

Ale jedno jest pewne - to fajne mordobicie :P, chociaż mogliby skrócić trochę te walki. Do dziś pamiętam Najdłuższe Pięć Minut W Historii Namek - trwało kilkanaście odcinków. Ogólnie rzecz biorąc do sagi z Freezą seria była całkiem niezła. Miała nawet fabułę, humor (choćwielu do gustu nie przypada z racji jego niesmaku :P) i ciekawe walki. Podobno Toriyama chciał skończyćna Freezer Sadze, ale... z różnych względów kontynuował... I postawiono na walki jeszcze dłuższe niż te z Freezą - może i efektowne - ale przydługie, przez co tylko sięczekało na ich koniec XD.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Nomikyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Sty 2005
Skąd: z lasu
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2005, 22:19   

Geez, ja sie Dragon Balla boja O.o

_________________

"Nie oszukuj siebie i mnie. Nie oszukuj siebie, nie oszukuj mnie..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5744051
Aliens Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2005, 22:28   

Jak ? Przecież to miła, sympatyczna i żartobliwa bajka :) Same w niej doskonałości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-05-2005, 22:33   

Sądząc po profilu ona mogła mieć z 8 lat, gdy DB leciał pierwsszy raz. Naprawde jest to wiek, w którym jeszcze można bać się dobranocek. Ja w tym wieku bałem się Smerfów.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group