FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  K-ON!
Wersja do druku
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 10-02-2010, 16:41   

Gość napisał/a:
Ach no i nie mogę się dogrzebać żadnych innych anime podobnego pokroju, gdzie brak wielkiej rozpisanej na wszytskie odcinki fabuły, gdzie nic się nie dzieje, że niby 'okruchy życia' ale takie z humorem. Póki co wyczaiłem So Ra No Wo To, jesli ktos chciałby mi polecic coś takiego (albo coś o podobnego do azumangi, bo wiem, że pewnie dla Was, wielkich fanów mangi i anime K-ON! i Azumanga to dwie zupełnie inne rzeczy, choć moge się mylić w tej ocenie), byłbym wdzięczny.

Takie pytania zadaje się w tym temacie: http://forum.tanuki.pl/tematy10/2973.htm

IKa
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-02-2010, 00:35   

Pierwszy odcinek drugiej serii wyemitowany zostanie 06.04.2010 o 01:25 czasu japońskiego.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Brzoss
Gość
PostWysłany: 08-04-2010, 16:11   

Nowa seria, czyli KON!!.
Wyszukałem, obejrzałem, ucieszyłem się. Niewiele się zmieniło. Nadal w całym odcinku nic się nie działo. Ale wygląda na to że anime będzie o wiele bardziej muzyczne. Odcinek otwiera instrumentalne brzdąkanie Yui, potem mamy nowy opening, następnie hymn szkoły zaspiewany przez chórek i ofc nowy ending. Jest fajnie. Tym którym niepodobała sie pierwsza seria, odradzam.
Powrót do góry
Nao Płeć:Kobieta
to dziwne takie


Dołączyła: 07 Kwi 2010
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2010, 19:46   

Uwielbiam K-ON :D. Zresztą nie ma co się dziwić, jestem wielką fanką produkcji KyoAni (głównie za bohaterów i charakterystyczną kreskę).
Do K-ON'a podchodziłam z dużą rezerwą, myślałam: "Jak oni wszyscy się tym podniecają". Ale kiedy sama obejrzałam zakochałam się tej serii, zwłaszcza przypadła mi do gustu Ritsu i Yui (o dziwo, początkowo wybitnie mnie drażniła). Animację kocham, no i bardzo dobry ending też zasługuje na pochwałę. K-ON nie uważam za anime genialne, ale ma w sobie to, co lubię. Jest tak specyficzne, że nawet jeżeli na ekranie nie dzieje się właściwie nic, to i tak przyjemnie się to ogląda.
Z pierwszym odcinkiem drugiego sezonu jeszcze nie miałam styczności (zwykle czekam na wyjście całej serii), ale nie mogłam się powstrzymać, żeby zobaczyć/posłuchać openingu i endingu. Cóż, ending prezentuje się bardzo dobrze, zarówno pod względem animacji, jak i piosenki (szybko wpada w ucho). Niestety, opening jest masakryczny. Obraz dosyć przyjemny w odbiorze, ale wokal... O zgrozo, ten szczebiot jest nie do zniesienia! o.O"
No, pozostaje mi trzymać kciuki, żeby K-ON!! był równie udany, jak pierwsza seria.

_________________
don't give up
you've got a reason to live
can't forget you only get what you give


Co ta Nao ogląda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8440377
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2010, 19:57   

Nao napisał/a:
No, pozostaje mi trzymać kciuki, żeby K-ON!! był równie udany, jak pierwsza seria.

Trzymam razem z tobą, chociaż wydaje mi się, że zasada "to-co-drugie zawsze gorsze" sprawdzi się i tu. Nie każdy potrafi zrobić tak, żeby kontynuacja była taka sama jak "oryginał

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Nao Płeć:Kobieta
to dziwne takie


Dołączyła: 07 Kwi 2010
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2010, 20:58   

Trudno mi się z Tobą nie zgodzić. Wiele dobrych tytułów miało ten paskudny syndrom, ale są też takie, które tego uniknęły. Myślę, że główną siłą K-ON'a są postacie, jeżeli drastycznie nie pozmieniają im charakterów, to może nie będzie źle. I oczywiście, mam nadzieję, że twórcy nie wpadną na genialny pomysł: "Na pewno tym, co ucieszy fanów będzie mnóstwo, jeszcze więcej, fanserwisu!". Mam przeczucie, że skutki takich pomysłów nie pomogłyby tej serii. Jednak wydaję mi się, że KyoAni nie jest najgorsze, jeżeli chodzi o kontynuacje (może poza największą wpadką, czyli Haruhi i sławnym "Endless Eight").

_________________
don't give up
you've got a reason to live
can't forget you only get what you give


Co ta Nao ogląda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8440377
Brzoss
Gość
PostWysłany: 14-04-2010, 19:27   

Regularnie na tym forum jestem olewany, chyba dlatego że się nie rejestruję( bo po co skoro piszę co jakiś czas w dwóch tematach). Ale powiem jedno, K-ON! jako yonkoma daje radę. Pierwszy sezon nie wyczerpał treści wszystkich pasków, więc czemu drugi sezon miałby być gorszy, skoro wciąż będzie trzymał się treści komiksu?
Powrót do góry
Carmell Płeć:Kobieta
Yumiko


Dołączyła: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2010, 15:43   

Od pewnego czasu zbieram się na obejrzenie tego anime, ale dopiero dzisiaj zobaczyłam pierwszy odcinek. Z tego co narazie mogę powiedzieć - ogromna dawka humoru :) i to właśnie mnie w K-ON! urzekło. Mówicie, że "daje radę"? No to oglądam dalej .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brz
Gość
PostWysłany: 09-07-2010, 12:48   

Nowa seria jest słaba. Naliczyłem chyba jedynie dwa odcinki które by mnie zadowolily ;[ (mianowicie odcinek z wycieczką szkolną i odcinek z upałem). Z jednej strony zastanawiam się ile bedzie serii i chcialbym zobaczyc nową serię ( bo chyba nie zużyli fabuły stripów) a z drugiej no wai, jęsli to ma tak wygladac że z 14 odcinków 2 sa fajne.
Powrót do góry
JaśniePan
Gość
PostWysłany: 26-08-2010, 14:29   

Ta seria nie przeznaczona dla 14 latków tylko osób koło 20-30 które tęsknią za dzieciństwem i lubią moe, głównie facetów.
Powrót do góry
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-08-2010, 20:08   

Gość napisał/a:
i lubią moe, głównie facetów.

: E

Nie mogłem się powstrzymać...

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 26-08-2010, 20:45   

Slova napisał/a:
Gość napisał/a:
i lubią moe, głównie facetów.

: E

Nie mogłem się powstrzymać...



Moe facetów?. Co prawda widziałem jednego lalusia w Gdynii w koszulce I Love Yaoi.

Ostatni odcinek był z cyklu moe moe fryz i zdjęcia. Niech pójdą do collegu, gdzie będą faceci.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-08-2010, 11:33   

Chyba źle zrozumieliście co ten user napisał. To miało być coś w stylu, że to seria głównie dla mężczyzn. Zła składnia i tyle.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
byczusia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2011
Skąd: z raju
Status: offline
PostWysłany: 24-10-2011, 22:01   

Bardzo mi się to anime podobało. Tak mogę powiedzieć o I serii, mimo iż za mało było w niej muzyki a za dużo ciastek. Ale mimo wszystko było zabawne, zwłaszcza Yui, jej naiwność taka, że mogłam spaść z krzesła ze śmiechu. Czy gadki innych dziewczyn. A piosenki? Miłe, łatwo wpadające w ucho. Zaś druga seria K-on-a była słaba, brakowało znacznie jej klimatu. Oprócz muzyki i paru momentów, to raczej nie zachwycała.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
23622260
KaroxPL1 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Lip 2012
Status: offline
PostWysłany: 05-07-2012, 18:09   K-ON! Movie

Pytanie do fanów K-ON!, a więc. Jak myślicie czy po kinowym filmie, który będzie 7 Lipca (2012) dalej będą robić naszą ukochaną Mangę?

Scalono do właściwego tematu. Na przyszłość proszę sprawdzić czy nie istnieje już temat odpowiadający twoim potrzebom przed założeniem nowego.

Tren
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group