FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 18, 19, 20  Następny
  Darker Than BLACK
Wersja do druku
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-10-2009, 11:21   

Eh, również mogę się podpisać pod większością narzekań - aczkolwiek z nowej serii podoba mi się strona przeciwna. Rosjanie wyglądają, jakby ZSRR zmartchwychwstało. A ja tylko czekam, żeby ktoś wtrącił do fabuły Stalina lub Lenina ;)

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 24-10-2009, 12:01   

Velg napisał/a:
Eh, również mogę się podpisać pod większością narzekań - aczkolwiek z nowej serii podoba mi się strona przeciwna. Rosjanie wyglądają, jakby ZSRR zmartchwychwstało. A ja tylko czekam, żeby ktoś wtrącił do fabuły Stalina lub Lenina ;)


podejrzewam że akcja do Rosji już nie wróci ;] bo właściwie nie ma po co ...

mao nie będzie już kotem - bo jego obecne wcielenie musiałoby zginąć (a to byłoby zbyt okrutne i traumatyczne przeżycie dla tej dziewczynki ... ;/ )

na 99.9% jedyną jej umiejętnością jest wyrywanie sobie z klatki piersiowej tego 3m guna ... Japończycy mają dziwny gust ....
(co jak co ale tego sie nie spodziewałem ... miałem już rzucić w cholerę ten odcinek .. jak tak dalej pójdzie to nie dam rady tego obejrzeć do konca xD )

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-10-2009, 13:00   

Chemik napisał/a:
podejrzewam że akcja do Rosji już nie wróci ;] bo właściwie nie ma po co ...

Ale ja tylko mam nadzieję, że jak nie przyjdzie Hei do komuchów, to komuchy przyjdą do niego ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-10-2009, 13:02   

Dorzucę swoje trzy grosze:
1. Magician nie żyje. Ała. Wyrażam żal z tego powodu. A to taka fajna postać była...
2. Pan golem okazał się takim samym skurczybykiem jak reszta kontraktorów. Nieładnie.
3. Czemu Hei nie powiedział, że nie zabił jej ojca? Czy czasem w rozmowie z gościem z CIA nie stwierdził, że on już nie żył gdy przybył?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 24-10-2009, 15:06   

Jedno zdanie:
Mao w wersji moe.


Oficerowie i "współpracownicy" rosyjskich słóżb w amerykańskich czapkach traperskich z ogonem szopa w charakterze ozdoby. Pewnie by łatwiej było odróżnić "szarżę"... kfiiik!

Ja też nie wiążę tych 2 zdań Heia ze sobą. Także dlatego, że jakoś nie widzę by Hei kiedykolwiek traktował Yin jako bardziej onna- niż -ko. I ta melancholia w jego oczkach...

Patrząc na "transformację" też odniosłem wrażenie, że mamy do czynienia z wyjątkiem od reguły, a może wręcz z czymś innym, z zewnątrz/wewnątrz, co tylko czasem "wypływa na powierzchnię". Podobnie jak Hei, Suou zdaje się być czymś spoza systemu - ani pełny kontraktor, ani moratorium. Zobaczymy jak to poprowadzą, bo nie da się ukryć że mogą albo bardzo sknocić, albo bardzo dobrze rozwinąć.

I wyciągam stary sezon, czas sobie odświeżyć.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 27-10-2009, 11:10   

Moim zdaniem Suou bedzie miala moc przyzywania czegos, co widziala. W tym momencie pomyslala o DUZYM pistolecie i to sie jej pojawilo. Bardziej mnie ciekawi co jest Hei'owi... Nie zabil tej dziewczyny tylko dla tego, ze mu zabraklo baterii...

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 27-10-2009, 16:27   

Cytat:
Moim zdaniem Suou bedzie miala moc przyzywania czegos, co widziala


Ja uważam, że to z czym miała fizyczny kontakt. Bo z tym karabinem przeciwpancernym miała kontakt chyba w tej szopie czy domku co siedziała z tym blondasem. No i nie jestem pewny czy nie strzelała z niego w tych retrospekcjach co ją ojciec uczył. Choć chyba nie, bo po co z przeciwpancernego, wielkokalibrowego karabinu walić do jeleni? (ale to anime) :P

Cytat:
Bardziej mnie ciekawi co jest Hei'owi... Nie zabil tej dziewczyny tylko dla tego, ze mu zabraklo baterii...


Mówisz o Tanyi? No tak, złapał ją tym swoim chwytem za głowę i już miał zamiar spalić jej mózg, ale nawet duracell mają swój limit :P. Oby tylko odzyskał wkrótce swoje moce...

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-10-2009, 23:22   

Odcinek 4:

Spoiler: pokaż / ukryj
Durnych transformacji ciąg dalszy... Jednorazowy pokaz NAPRAWDĘ wystarczył... tak, cholernie to efektowne... Powołują do życia nowych, niekoniecznie ciekawych bohaterów (ach, chłopak przypominający Nikę, blablabla...). Misaki powoli powraca do akcji. Suou po przemianie stała się odrobinę bardziej znośna - wyciszenie to w jej przypadku plus. Hei nadal pije ile wlezie i wcale mu to nie pomaga w odzyskaniu mojej sympatii... W następnym odcinku pojawiają się kolejne postaci i zaczyna się coś dziać.
I... O ironio: Mao goniony przez kota! Ładna scena xD

Twórcy lecą w kulki i fundują nam mieszankę komedii niskich lotów z zagadkami i dramatem. Ciągłość fabularna niezbyt służy DtB. W dodatku scenarzysta traci cenny czas pozostałych zaledwie 8 odcinków, bawiąc w jakieś smęty i durne "treningi" (chociaż jak Suou oberwała od Hei'a było fajnie...) Ale... Z drugiej strony bohaterowie stają się coraz bardziej antypatyczni, żeby nie powiedzieć nijacy...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2009, 23:26   

DtB ep4 RAW - argh... nadal jest kiepsko. Nie mam skłonności masochistycznych, więc powstrzymam się z opisywaniem czegokolwiek. Powiem tyle, że jest sztampowo i nieciekawie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 30-10-2009, 18:20   

Również tracę moją sympatię do tej serii, zwłaszcza o przypomnieniu sobie paru odcinków z poprzedniej... Ta może i miała zamiar ukazać 'upadek' i w ogóle, ale jest miejscami zwyczajnie obleśna. Jedyne co jest fajne, to Hei lejący młoda po pysku.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2009, 18:48   

4

I staczamy się coraz bardziej, niedługo sięgniemy dna...

Ten trening, nie powiem z czego wzięty, i nowego kolegę, czyli klona Niki, twórcy mogli sobie darować. Nie dość, że nudne toto było, to jeszcze kompletnie nic do fabuły nie wniosło. Dziwię się, że przy tak małej ilości odcinków twórcy mają czas na takie zapychacze. Ech, nawet widok Suou obrywającej od Hei’a za pyskowanie i nieposłuszeństwo nie jest w stanie zrekompensować mi nudy, jaka towarzyszyła mi podczas seansu. Poza tym coraz bardziej nie mogę patrzeć na zachlaną, zarośniętą twarz Hei’a. Facet momentami wygląda jak wrak człowieka. Jedynie scena z Mao i kocurkiem była fajna.

Ogólnie fabuła póki co leży i kwiczy, nowi bohaterowie są beznadziejni, a ci starzy coraz bardziej tracą moją sympatię.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 30-10-2009, 19:17   

A, mi się podobała jeszcze jedna scena. Jak Hei'a i bachorstwo zagadnał ten transseksualista i tak jak dawniej, jak Li zaczał sie uśmiechać i udawać miłego. Awww, nostalgiczne.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
gaijin Płeć:Kobieta
czasem daje się oswoić


Dołączyła: 15 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 31-10-2009, 10:24   

Nie przypuszczałam, że w DtB zobaczę opowieść o dziewczynce i jej wiewórce:/ Do wczoraj jeszcze miałam nadzieję, że coś z tego będzie. Ale to co serwują to jakiś odgrzewany kotlet, podczas gdy ja szykowałam się na sushi
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 31-10-2009, 10:47   

2 dobre sceny w odcinku, może 3:

1. Jak Suou została wywalona z domku.
2. Gdy Hai naciągał usta dzieciakom.
3. I tak rewelacyjna scena, jak Suou i July spotkali 2 raz transa i sie próbowali uśmiechać xD

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Waaagh! Płeć:Mężczyzna
Bo to zła kobieta była


Dołączył: 14 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 31-10-2009, 19:21   

gaijin napisał/a:
Nie przypuszczałam, że w DtB zobaczę opowieść o dziewczynce i jej wiewórce:/ Do wczoraj jeszcze miałam nadzieję, że coś z tego będzie. Ale to co serwują to jakiś odgrzewany kotlet, podczas gdy ja szykowałam się na sushi

To nie jest odgrzewany kotlet, a już napewno nie kolet po DtB1. To jest nowy kotlet, dosyć niesmaczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 20 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 18, 19, 20  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group