FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2008, 10:34   

W CG praktycznie wszystko się może zdarzyć :]

Ep 21


Spoiler: pokaż / ukryj
All hail Lelouch!
Lulu nie podobają się evangelionowe zapędy rodziców i geassuje Jowisza. Można się czepiać, ale przyjmijmy, że ten Jowisz to symboliczny jest. Teraz on i Suzaku chcą zadbać o lepsze jutro. Tego też się można czepiać, że sobie wybaczyli, ale minął miesiąc, pewnie mieli kilka poważnych rozmów i wszystko sobie powyjaśniali.


Co do Imperorakiety, to pewnie Chuck chciał zrobić to xD

Moje gdybania do ep 22


Spoiler: pokaż / ukryj
Tytuł to Schneizel's mask. Czyżby sznycel zostanie Zero? O ironio!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Virgil Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Kwi 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2008, 10:37   

Piękny odcinek, prawie cały czas się śmiałem :) a już kompletnie na podłogę spadłem, jak po miesiącu planowania i przygotowań Lelouch i Suzaku przychodzą oficjalnie przejąć władzę w Brytanii... w mundurkach szkolnych :D jakieś długi u Milly, że musieli zareklamować Ashford Academy, czy jak? ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 01-09-2008, 10:58   

Gamer22, a u mnie tytul kolejnego odcinka to "Imperator Lelouch"...

W każdym razie... popłakałam się. Ze śmiechu XD Kwikałam przez calutki odcinek. Ze sceny na scenę coraz głośniej. Toć to najlepsza komedia jaką kiedykolwiek oglądałam!

W sumie zaskoczona nie byłam. Nie tym, że Nunnally okazała się żyć, Karolek okazał się kochającym ojczulkiem, robiącym to wszystko dla dobra swoich dzieci, a Marianne okazała się niezłym ziółkiem.


Spoiler: pokaż / ukryj

- początek sam: Suzaku otwiera oczka, a Marianne z takim cudownym "tch!" odkłada markera... pewnie chciała mu wąsy dorysować ;) i ta szelmowska mina jak mówi "mamuśka Lulu i Nany"...
- rodzinne spotkanie po latach, baaardzo gorące. o kwik!
- hit sezonu! zazdrosny loli V.V. wyciąga spod kiecy kałacha i zabija Marianne, KWIK!
- Lelouch postanawiający pozbyć się zwyrodniałych rodziców, stający im na drodze, prawiący morały i w ogóle ten cały evil plot... ómieram.
- Luluszowe drugie oczko stające się BARDZIEJ i zgeassowanie Jowisza... bosko, już nie wspominając o tym czerwonym błysku,
- hit całego anime! Imperatorakieta! O KWIK! I napędzana różowym paliwem! Spadłam z krzesła i zaczęłam się turlać.
- Suzaku przypominający sobie po wszystkim, że Lulu to wróg Euphie, więc także jego wróg. Jak można być aż tak tępym?
- wejście Imperatora Leloucha. Wszystkim szczeny opadły. A ja dostałam n-tego z kolei napadu głupawki. Już nawet wieść o odnalezieniu Nunnally go nie rusza. Osobisty rycerz Kururugi, Knight of ZERO - o kwik. Osobiście nadal palantowi za krzynę nie wierzę - on tylko zdradza, zdradza i zdradzać potrafi. Ale ich uśmiechy bastardzkie... bezcenne.
- "All Hail Lelouch!" a jak się okazało, C.C. zapewne nawet drugie szkło kontaktowe miała w zapasie.
- a na koniec Sznycel, mryyyy. Oj nie da on tak łątwo wykopać się ze stołka. Obstawiam, że wymyśli jakaś strategie analogiczna do partii szach, która wygrał. I wygra. Używając jako karty przetargowej Japonii, to pewne!


No to teraz: Lelouch może zakładać imperialny harem ;) Poza tym nie ukatrupili mimo wszelkich przesłanek jeszcze Lee, czyli o ile o nim po prostu nie zapomnieli to odegra zapewne jeszcze jakaś całkiem ważna rolę. Wesoło by było, gdyby C.C. nagle zechciała sobie zemrzeć i zmusiła Lulu do zostania providerem, tak jak owa szalona zakonnica zmusiła ją wieki temu. I w ogóle nie dziwie się C.C. że niezbyt zadowolona jest. W moich oczach Lulu stracił właśnie te resztki sympatii, jakie do niego żywiłam.

Aaa... kurka, dopiero jak Suzaku wymówił "World of C" (Shi no Sekai) to sobie skojarzyłam, że przecież "shi" brzmi jak śmierć po japońsku. Więc w sumie świat śmierci, pozagrobowy albo coś w tym stylu.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 01-09-2008, 11:10   

Nanami napisał/a:
Nie tym, że Nunnally okazała się żyć


A to nie dotyczyło przypadkiem odnalezienia tego zeszłorocznego, zanim jeszcze zgłosiła się na gubernatorkę? O.o

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2008, 11:14   

Aj, pomyliłem się. Ep 23 to
Spoiler: pokaż / ukryj
Schneizel's Mask
, sorry

końcowy geass ep 21


Spoiler: pokaż / ukryj
On nie miał szkieł kontaktowych, jak Chuck włącza i wyłącza Geass kiedy chce


edit @up

Też tak myślę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-09-2008, 11:15   

Na moje oko także chodziło o poprzedni przypadek, gdyby znaleźli tak po prostu ja teraz, to Lelouch by nie zareagował tak spokojnie.

Swoją drogą, skoro twórcy CG przyjęli zasadę przywracania, to w chwili obecnej nie zdziwi mnie come back Nunally. Jeśli jeszcze Sznycel zrobi z niej zakładnika na zasadzie "Ty mi oddasz tron, ja ci siostrę i święty spokój", to wszystko ładnie poskłada się w całość.

Nina wciąż czeka na swoją wielką, końcową rolę, coś mi się wydaję. Inaczej by jej nie pokazywali.
Powrót do góry
Shinpū Płeć:Mężczyzna
I'll never pray to God


Dołączył: 26 Mar 2008
Skąd: z Polski
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2008, 11:18   

Enevi napisał/a:
Nanami napisał/a:
Nie tym, że Nunnally okazała się żyć


A to nie dotyczyło przypadkiem odnalezienia tego zeszłorocznego, zanim jeszcze zgłosiła się na gubernatorkę? O.o


Faktycznie, nie pomyślałem o takiej możliwości

_________________
Nulla lassitudo impedire officium et fidem debet

Żadne zmęczenie nie powinno przeszkadzać obowiązkowi i wierności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8431400
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 01-09-2008, 11:34   

Pytanie: Lelouch teoretycznie zgeassował cała sale hasłem "acknowledge me!". Czy ten geass obejmuje również Knight of Round, którzy byli tam? A było ich aż czterech, Monica, Bismarck, Gino i ta co uczyła Cornelię bodajże. Gdyby jednak Bismarck nie został zgeassowany, to byłoby niebezpiecznie dla niego. Bo Suzaku by mu nic nie pomógł, dałby nogę, bo od razu jego geass by się uaktywnił i tyle było z Knight of ONE XD

EDIT: No tak, oni to widzieli w TV, nie było ich tam ;)

Co do Nunnally... To może macie rację. Odyseus nie mieszał się za bardzo w politykę, nie wiedział też za dużo. Dla niego "nagle" po tylu latach i rzekomej śmierci zjawiła się Nunnally i została guwernatorka, a tu nagle Lulu się pojawia. Ale i tak mam nadzieję, że Nunnally jeszcze się pojawi.

Co do geassa to ja nadal twierdzę, że ma szkła kontaktowe i permamentnego geassa. Jak dotąd z geassem na dwa oczka byli: Mao, C.C., Karolek. Tylko Karolek potrafił go kontrolować. A Lulu zaś swoje teatralne gesty wykorzystuje i jak dla mnie w tym momencie własnie wyciągnął soczewki.

A dla Suzaku bym zaśpiewała z chęcią "mniej niż zerooooo" ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-09-2008, 12:08   

Cytat:
A dla Suzaku bym zaśpiewała z chęcią "mniej niż zerooooo" ;)

Niech ktoś zrobi do tego AMV!! bo cały tekst tej piosenki pasuje do Sazaku jak ulał. ("Myślisz może, że więcej coś znaczysz...").
Powrót do góry
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2008, 12:24   

Yay! Chuck Norris.... a nieeee to tylko Suzak i jego wykop z półobrotu. Ogólnie ep zdominowany przez półobrotowe wykopy XD

Odcinek wysoce komediowy ciekawe czy to było zamierzone, bo w sumie miała być trauma a wyszedł kwik. Pozostało 4 czy 5 odcinków i co teraz? Będą się ze Sznyclem w berka ganiać? Swoja droga niezła wymiana miejsc. Teraz Sznycel przejmie role Zero i będzie dalej grał tego co chce uratować świat przed Luluszem. O ironio!

All hail Lulusz w Mundurku! Miny Black Knights byłyby bezcenne gdyby nie zostały tak okropnie narysowane. Co oni! oszczędzają teraz, żeby ostatni odcinek był wypasiony? Oby. To naprawdę po części zepsuło mi oglądanie.

No i nie mogłabym nie wspomnieć o CC. Jak dla mnie tekstem odcinka było: "Chcesz żebym przynajmniej umierała z uśmiechem na ustach". XD. Biedna CC wpadła w dołek bo zapowiada się że Lulu nie będzie miał dla niej czasu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 01-09-2008, 13:00   

Grisznak napisał/a:
Cytat:
A dla Suzaku bym zaśpiewała z chęcią "mniej niż zerooooo" ;)

Niech ktoś zrobi do tego AMV!! bo cały tekst tej piosenki pasuje do Sazaku jak ulał. ("Myślisz może, że więcej coś znaczysz...").

Gdyby tylko wyciąć ten kawałek "Bo masz rozum, dwie ręce i chęć", bo on ma górę mięśni, ale rozumu brak. Dlatego tak świetnie się z Lulu uzupełniaja ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2008, 13:12   

A, przyjrzałem się scenie końcowej, pod sufitem skąd spadł Suzaku znajdowały się belki. Pewnie na nich stał.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-09-2008, 13:19   

Nanami napisał/a:
Grisznak napisał/a:
Cytat:
A dla Suzaku bym zaśpiewała z chęcią "mniej niż zerooooo" ;)

Niech ktoś zrobi do tego AMV!! bo cały tekst tej piosenki pasuje do Sazaku jak ulał. ("Myślisz może, że więcej coś znaczysz...").

Gdyby tylko wyciąć ten kawałek "Bo masz rozum, dwie ręce i chęć", bo on ma górę mięśni, ale rozumu brak. Dlatego tak świetnie się z Lulu uzupełniaja ;)

Przy słowie "rozum" wstawiłbym go z jakąś wybitnie głupią miną albo zamiast tego dałbym tam wielki znak zapytania.
Powrót do góry
alex Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Sie 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2008, 14:41   

Takiego rozwoju wypadków można było się spodziewać. W krytycznym momencie Lelouch znowu poszerzył swojego geassa. Po mianować Suzaka Knight of One jak można z niego zrobić Knight of Zero. Chyba w następnym odcinku Lulu idzie odwiedzić znajomych z Ashford Academy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9658503
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 01-09-2008, 15:19   

Nie no ja teraz się serio, zastanawiam, co oni będą robić przez resztę epów. Wszystko zostało wyjaśnione, no nie znamy jeszcze tylko imienia C.C. A teraz o odcinku.

Na początku Marienne z tym markerem - to było boskie, ta rodzinka naprawdę jest nienormalna;D Ogólnie V.V okazał się "tym złym", ale już wcześniej zdążył umrzeć. Co mnie rozbawiło, to młody Charles z przestraszoną miną. Nie no to było mocne;D

Suzak. Ja się zastanawiałam po co oni go przywlekli do tego Świata C, doprawdy rozumu nie ma, geassa też nie, jedyne co umie to wykopy z półobrotu;D I jeszcze jak wyskoczył "Ale Zero jest wrogiem Euphie". Już by przestał w końcu, po tym jak się zjednoczyli w ratowaniu starego świata, mógłby przestać choć na chwilę gadać o tej różowowłosej niewinności. No, ale fajnie, że w końcu się z Lelouchem połączyli, naprawdę cieszę się, że są po tej samej stronie barykady. Zastanawiam się czy przez ten miesiąc wyjaśnili sobie te wszystkie niedomówienia? Chyba tak, inaczej Suzak nie byłby taki skłonny do wspólpracy. Pewnie będzie ep, co oni wyczyniali przez ten miesiąc.

C.C smutna jakaś, co mnie niepokoi. W sumie ja też się martwię, co się stanie z Lelouchem jak on dłużej tym Imperatorem pobędzie. Niech odda tron Schneizelowi, on się do tego nadaje, a on sam wróci z Nunnaly (jak sie już znajdzie) do Ashford. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie. I Lulu miał dużo uroku w sobie, gdy był Zero. Teraz już nie jest tak intrygujący. Ciekawa jestem jak się Sznycel sprawdzi w roli Zero? Chyba zamienią się miejscami, choć ja wolę tą pierwszą opcję.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 95 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group