FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 02-11-2008, 14:17   

Mnie kreska odrzuciła, więc skończyłam po jednym rozdziale. Ale może w zimowych nowościach, jakś special się nam pojawi. Nastęnej serii nie chce.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2008, 16:21   

Żyje, nie żyje, żyje, nie........

Chociaż jest co poczytać.
http://animeotaku.animeblogger.net/2008/10/code-geass-r2-another-nail-in-lelouchs-coffin/

Jak dla mnie to myślę, że na razie żadna kontynuacja się nie szykuje. Może pózniej pieniążki skuszą. Ale trochę sobie poczekamy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2008, 17:06   

Cytat:
her blindness gives her the ability to see through the hearts of people just by touching their hands

Wolałbym żeby nie próbowali tłumaczyć zdolności Nunnally w ten sposób. Poza tym czy to znaczy że ona i Lulu nie dotykali się od czasu gdy został Zero? Bo coś mi się zdaję że tak, a to by oznaczało że Nannally powinna wiedzieć że Lulu=Zero, niemniej jednak dawno oglądałam więc głowy za to nie dam.

edit

Tak jak myślałam pierwszy sezon odcinek 21
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2008, 19:50   

Jeżeli już to miałoby być "tylko dzięki Nunnally" to raczej chodziło o to, że dotykając Leloucha wyczuła, że ten jest szczęśliwy (na potwierdzenie widoku uśmiechu ;p) i zrozumiała, że ta jego śmierć była częścią jego planu a reszty się domyśliła bla bla

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-11-2008, 22:39   

No tak, ktoś mógłby pomyśleć, że choć w jednym odcinku Nunnaly wykazała się inteligencją, ale nie, trzeba jej przypisać talenty magiczne. O ile bardziej wiarygodnym wytłumaczeniem byłoby, że potrafiła wykryć kłamstwo na podstawie przyspieszonego pulsu rozmówcy i sprytnego blefu...

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-11-2008, 16:38   

Taa, ogólnie też tak obstawiałam, choć ona zaledwie dotykała tych dłoni, więc trudno wyczuć tak puls. W sumie tu zostało takie małe niedopowiedzenie, które akurat mi się podoba, skąd wzieła się jej ta moc. No ale jak była ślepa i nie chodziła, to choć kłamstwa umie wykrywać. Inaczej to już w ogóle byłaby bezużyteczna, a tak to coś potrafiła.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 03-11-2008, 16:45   

Nie wiem, może coś przeoczyłem, ale dla mnie w tym 'wykrywaniu kłamstw' Nunnally nie było nic nadzwyczajnego. Dla mnie nie jest nawet potrzebne wyjaśnienie z pulsem - po prostu czuła, że ktoś ją robi w konia i pytała ^^ co w tym takiego dziwnego?

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-11-2008, 23:14   

Ja tylko zauważę, że u osób ślepych inne zmysły (w tym dotyk) rozwijają się do o wiele większej skali niż u ludzi widzących, gdyż większość informacji na codzień dostarcza nam wzrok i trzeba je czymś zastąpić. Tym samym może chodzić nie tylko o puls, ale o np. drżenie ręki.. nie wiem. Ale to akurat nie wydaje mi się mieć cokolwiek wspólnego z jakąś mocą specjalną.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-11-2008, 23:36   

Dobra wykrywanie kłamstw to jeszcze, ale widzenie obrazów z przeszłości? To już się nie da włożyć pod wyostrzone zmysły. Ja więc myślę, że ona widziała takie obrazy za każdym razem jak dotykała czyjejś ręki i chciała znać prawdę. Nie chcę się wgłębiać w tą moc po prostu była.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Nasher
Gość
PostWysłany: 06-11-2008, 15:07   

Dziwne bo jak ktoś dotkną C.C. która była geass providerem też widział obrazy z przeszłości. Wnioski nasuwają się 2 wnioski że albo Lulu został geass providerem albo nunally nim została. Pierwsza opcja jest bardziej wiarygodna
Powrót do góry
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-11-2008, 15:26   

Chyba bezpieczniej się w to nie zagłębiać. Na początku wydawało się, że Nunnally wykrywa kłamstwo wyczuwając zmianę pulsu (identycznie działa wykrywacz kłamstw). Natomiast w finale po dotknięciu ręki brata dosłownie widzi jego plan. Jest to zdolność właściwa dla posiadaczy geass. No chyba, że ta wizja to ilustracja tego czego się domyśliła, czyli chwyt typowy dla serii. Nie mówiąc o tym, że w następnej serii Sunrise może wymyślić coś zupełnie innego na usprawiedliwienie tej umiejętności.

A teraz coś innego. Czy to nie jest najpiękniejszy utwór z całego soundtracku drugiej serii?
Code Geass R2 OST 2 Track 1 "I Became a Bird"
Powrót do góry
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 06-11-2008, 17:12   

Gość napisał/a:
Dziwne bo jak ktoś dotkną C.C. która była geass providerem też widział obrazy z przeszłości. Wnioski nasuwają się 2 wnioski że albo Lulu został geass providerem albo nunally nim została. Pierwsza opcja jest bardziej wiarygodna


No i zatoczyliśmy koło. Wszystkie poszlaki prowadza do tego, że Lulu żyje. <skanduje i wygraża pięścią tym co się nie zgadzają> :D

A na poważnie to już wcześniej sobie myślałam, że te obrazy, które widziała Nana bardzo przypominają mi te, które pojawiały się gdy CC kogoś dotknęła. Jak nic Nannaly jest NN. Hue hue (a miało być poważnie)

http://pl.youtube.com/watch?v=bmoIaJLjtlM&feature=related
Nadal uważam, że to jest najlepsza piosenka z całej serii. Aż ryczeć się chce.

Jeszcze co do wywiadu.
Nie podoba mi się to co powiedział Okouchi. Mianowicie, że od początku planowali pozostawić trochę niedopowiedzeń. I ok. Zgadzam się jeśli chodzi tu o śmierć Lulu. Ale co z innymi wątkami? Jak dla mnie to jest po prostu kiepskie tłumaczenie wpadek.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-11-2008, 17:36   

http://uk.youtube.com/watch?v=kf6XRk4DmEI

Według mnie TEN utwór jest najlepszy z całego R2, początek ma po prostu genialny, aż ciarki przechodzą ^^ Ale fact, continued story też jest urocze ^^

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nasher
Gość
PostWysłany: 06-11-2008, 19:11   

Zgadzam się że lulu żyje i że The Master jest najlepszy
Powrót do góry
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 06-11-2008, 20:04   

W jakim wywiadzie, czyli już oficjalnie wiadomo, że nie będzie R3 ?


Według mnie to najlepsza nuta z CG :)

http://uk.youtube.com/watch?v=PgHFe3hQ9HA&feature=user

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 121 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group