FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
Waaagh! Płeć:Mężczyzna
Bo to zła kobieta była


Dołączył: 14 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2009, 11:45   

Bezimienny napisał/a:
Waaagh! napisał/a:
Trzecia seria będzie, bo nie prowadzi się do rzeźni krowy, która daje dużo mleka. Jednakże zanim to nastąpi musi minąć trochę czasu, by te wszystkie figurki i inne bzdety miały czas się sprzedać. Następnie zrobią trzeci sezon i od nowa szaleństwo, a kasa im płynie. To naturalne, że będą chcieli wydoić z tej krowy ostatnie soki. ;)
A "trzecim sezonem" okaże się Nightmare of Nunnaly, albo wręcz recapowy film w którym nie będzie nic nowego.


I mimo wszystko się sprzeda ;).
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ariello Płeć:Mężczyzna
Ohayo!


Dołączył: 20 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2009, 11:49   

Z jednej strony bym obejrzał jeszcze jakieś nowe wyczyny Leloucha tym razem wspomaganego przez Suzaku, jednak zakończenie drugiego sezonu było dla mnie tak mistrzowskie, że chyba nie powinni tego ruszać..

Myślę, że gdyby zawsze autorzy mieli się kierować tylko zyskami, to byłoby o 75% mniej anim, za to każda po 500 odcinków... Przecież wiele świetnych anim kończyło się po trzydziestu odcinkach, a i tak robiły furore i zarabiały..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5045004
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-03-2009, 01:09   

Ariello napisał/a:
Z jednej strony bym obejrzał jeszcze jakieś nowe wyczyny Leloucha tym razem wspomaganego przez Suzaku, jednak zakończenie drugiego sezonu było dla mnie tak mistrzowskie, że chyba nie powinni tego ruszać..

a on przypadkiem:
Nie został zabity przez Suzaku na własne życzenie? więc raczej nie zmartwychwstanie, a nawet jeśli to byłoby to sztuczne nawet na taką produkcję jak CG[
według mnie CG jest zamknięte i jakoś nie widzę tutaj kolejnej serii bo i nie ma chyba za bardzo o czym jej robić...


Ostatnio zmieniony przez Piotrek dnia 25-03-2009, 20:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ariello Płeć:Mężczyzna
Ohayo!


Dołączył: 20 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 25-03-2009, 07:55   

piotrekplay napisał/a:
a on przypadkiem:


według mnie CG jest zamknięte i jakoś nie widzę tutaj kolejnej serii bo i nie ma chyba za bardzo o czym jej robić...


Racja, ale ostatnio rozmawiałem o tym z kumplem, i cos nam zaświeciło, ze Lelouch wtedy miał już Code, więc był już nieśmiertelny jak CC. Poza tym w końcowej scenie, właśnie CC coś mówi, i kończy zdanie: "Nie, Lelouch?" spoglądając na woźnice wozu na którym jedzie... Kwestia chyba otwarta :)


Ostatnio zmieniony przez Ariello dnia 25-03-2009, 23:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5045004
Waaagh! Płeć:Mężczyzna
Bo to zła kobieta była


Dołączył: 14 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 25-03-2009, 13:20   

Ariello napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
Racja, ale ostatnio rozmawiałem o tym z kumplem, i cos nam zaświeciło, ze Lelouch wtedy miał już Code, więc był już nieśmiertelny jak CC. Poza tym w końcowej scenie, właśnie CC coś mówi, i kończy zdanie: "Nie, Lelouch?" spoglądając na woźnice wozu na którym jedzie... Kwestia chyba otwarta :)



Spoiler: pokaż / ukryj
I fjuu, skoro C.C i Lulusz są nieśmiertelni to autorzy wpadna pewnie na pomysl by zrobić trzeci sezon 200 lat po wydarzeniu z pierwszego ;) Naciągane, ale fani i tak obejrzą ;).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 25-03-2009, 15:57   

Proszę odkryć spoilery. Seria się skończyła i wszyscy wiedzą co się stało. Ponadto temat jest odpowiednio oznaczony.

IKa
ZUa Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 25-03-2009, 18:49   

Cytat:
I fjuu, skoro C.C i Lulusz są nieśmiertelni to autorzy wpadna pewnie na pomysl by zrobić trzeci sezon 200 lat po wydarzeniu z pierwszego ;)


W czasach, gdy w miejsce Knightmare'ów pojawiają się gundamy napędzane wróżkowym pyłkiem?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-03-2009, 19:18   

Ysengrinn napisał/a:
Cytat:
I fjuu, skoro C.C i Lulusz są nieśmiertelni to autorzy wpadna pewnie na pomysl by zrobić trzeci sezon 200 lat po wydarzeniu z pierwszego ;)


W czasach, gdy w miejsce Knightmare'ów pojawiają się gundamy napędzane wróżkowym pyłkiem?

Koniecznie wielkości galaktyk i ze świderkami.
Powrót do góry
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-03-2009, 19:21   

Heee :D Crossover Gundama i Code Geas... *___* to by było coś :D Już widzę tego nowego super mecha z wielką lunetą wzmacniającą moc Geassa... Tak, to by było coś :D Poza tym mielibyśmy dużo różnie świecących oczek w jednym anime... :D

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 25-03-2009, 19:59   

Ja obstawiam, że po tych 200 latach dzięki "przykładowi" Lulu mechy przeprowadzają dzieci i staruszków przez ulicę a wszelkie konflikty wielcy tego świata rozwiązują grając w szachy

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 25-03-2009, 20:07   

Vodh napisał/a:
Heee :D Crossover Gundama i Code Geas... *___* to by było coś :D Już widzę tego nowego super mecha z wielką lunetą wzmacniającą moc Geassa... Tak, to by było coś :D Poza tym mielibyśmy dużo różnie świecących oczek w jednym anime... :D


To faktycznie było by coś, mogło by mnie całkiem skutecznie pozbawić resztek włosów z głowy. Aż nie wiem, czy nie było by złym pomysłem prewencyjnie karki ukręcić ludziom w Sunrise, aby ich ubiec w takim wypadku.

Tak swoją drogą - zastanawiam się ile razy taka sama dyskusja miała już miejsce na przestrzeni tych 132 stron.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Waaagh! Płeć:Mężczyzna
Bo to zła kobieta była


Dołączył: 14 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 25-03-2009, 22:22   

Nieee, to bedzie tak: za 200 lat stworzą bezzałogowe humaniodalne mechy ze sztuczną inteligencją, one się zbuntują, przejmą władze, a wtedy Lulusz będzie miał powód by wszcząć nową rebelie ;).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-03-2009, 00:12   

Waagh bunt maszyn w CG? Heh to dość ciekawa hipoteza i dla mnie ciekawa tematyka, choć wiem, że żartowałeś. Zazwyczaj co odkrywcze nie jest, sztuczna inteligencja wymyślona czy stworzona przez człowieka, po jakimś okresie czasu się buntuje. Przeważnie tak jest w wielu książkach, poświęconych fantastyce naukowej, które opisują wspomnianą tematykę. A czemu się maszyny buntują? Zazwyczaj wynika to z ludziej głupoty. Więc bez problemu można by powymyślać w CG jakąś taką, dość ciekawą, choć nie oryginalną historie o buncie.
Ale mimo wszystko, pragnę zaznaczyć, że kontynuacji CG bym nie chciał. Wszystko tam się dobrze dla mnie zakończyło i tak to powinno pozostać.
A Lulusza bym nie wskrzeszał, dali by chłopakowi odpocząć.
Powrót do góry
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-03-2009, 07:11   

No co wy gadacie? Polska, która za pomoc w walce z Imperium otrzyma dodacje od Japonii stworzy wielką super armię szturmowych mechów uzbrojonych w 120mm armaty i tarcze antyrakietową i pojedzie zawojować bliski wschód w imię światowego pokoju! A luluś bedzie leżał w mauzoleum pod pancerną szybą.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-03-2009, 12:27   

Tak, i zapuści brodę, ogoli się na łyso, kupi sobie monokl, zmieni nazwisko i wyprowadzi się gdzieś w okolice ciemnej strony księżyca ze swoją wielką gadającą konsolą do gier.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 132 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group