FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 13-04-2008, 19:50   

Code Geass R2 ep. 02 nie zrozumiałam w pełni paru dialogów, ale i tak jeśli seria bedzie utrzymywać ten poziom, to bede wniebowzieta. Już daaawno żadne anime nie wywołało u mnie takich emocji. Suzaku znienawidziłam jeszcze bardziej, o ile to w ogóle możliwe. Wcześniej jeszcze aż tak bardzo nic do niego nie miałam, ale teraz przegiął.

Zreszta, wiecej wynurzeń moich tu <3

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 13-04-2008, 20:02   

Na necie jest mnóstwo swietnych artów, skanów i fanartów... ;)

Na przykład ta krótka obrazkoopowieść o spotkaniu Charlesa z Lelouchem.

Co do tego fanartu, to Suzaczka wygląda, jakby dopiero co sie urwała z Krainy Marzeń (aka Magic Knight Rayearth) i srednio mi jakos pasuje ;)) W ogole to najlepiej wyszła Lulusia i Eufemiusz, a reszta ciut dziwnie.

Jeszcze pare artów z gry:







EDIT:

Łożesz w morde jeża! Obejrzałam RAW drugiego odcinka. I zbieram szczękę z podłogi. Jeśli beda dawać dalej takie dawki emocji, to ja zejde chyba na zawał ze szczęścia. Aaa jeszcze bardziej nienawidze Suzaku, odrapałam sobie cały stół przez niego >_> Masakra co sie dzieje na ekranie. Czysta ekstaza, haha. Już nie mówiąc, że faceci maja piekny bonus w postaci ujęć Karen w tym skąpym króliczkowym stroju, a my kobitki mamy chińskiego bisza.


Spoiler: pokaż / ukryj
Poczynając od początku: retrospekcje Karen co do tego co sie stało w jaskini na Kaminejimie. Sam początek efekt - wbicie w fotel w oczekiwaniu. I jeszcze to dołożenie echa do "Ore ga Zero". A potem... obaj sie zezli! Matko! Po prostu się nie trafili! A potem Suzaku znów ujawnił swoje pajęcze umiejetności. Piękna yaoistyczna scena, gdy Suzaku siedzi okrakiem na Lulusiu. Karen zwiewa. A dalej już tylko chęć zamordowania Suzaku i "phi" Leloucha. A teraz otwarcie gęby - to w sumie było do przewidzenia, że Suzaku zatrga go przed oblicze jego ojczulka! Chęć wydrapania oczu Suzaku, wrrr. I "Mój któryś-tam synalek, Lelouch vi Britania. Dawno się nie widzieliśmy, mój synu." Umarłam XD A potem... to przecież też było oczywiste! Że Lulu stracił wspomnienia dzięki swojemu ojczulkowi. Ale szczęka spadła mi na ziemie przy tej scenie i na dodatek... w obu oczkach Geass ma. Potem powrót do rzeczywistości i...
Lulu: Shi Tzu...
CC: To nie ja (o tym, że nie ona dała geass Charlesowi).
No i teraz właśnie... Więc kim jest Rollo?! Scena na koncu była dla mnie największym szokiem. ON. MA. GEASS. Zgon o_o
A w międzyczasie Lulusiowe snucie zuych planów, ten uśmieszek. Cynizm CC (choć tego było zdecydowanie zbyt mało w tym odcinku). Imperator zaprowadzający Suzaku do tego tajemniczego miejsca... Rozmowa Karen z Lelouchem w cztery oczy. I jej "Nie patrz, zbolu!" :D Jak zobaczyłam taki ładny ekran za plecami Guilforda podczas jego gadki to tylko wyczekiwałam... aż pojawi sie na nim Zero ze swoja pompatyczna gadka :D I euforia Dietharda, zaciekawienie Rakshaty oraz... no proszę, proszę, a jednak miałam racje, to Nina! Suzaku ze swoja mina zbitego psa w towarzystwie nowych kumpli. Zgeassowany chińczyk, łoooo. I na koniec wymieniona wyżej scena z Rollo (któremu nagle kompletnie sie zmienił głos) wychodzący z tego nienormalnego mecha i... geass. Zgon na miejscu! Ja chce wiecej!

A w nastepnym odcinku Lulu wraca do szkoły. Lulu jezdzi konno XD I znów spotkanie Lulu z Rollo, tym razem w ciekawszych okolicznosciach, gdy juz ma wspomnienia.[/spoiler]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 13-04-2008, 20:31   

Ja też po drugim odcinku... lol, PROMOTIONS!


Spoiler: pokaż / ukryj
czyli geassy się mnożą niczym króliczki.
A i wyjaśnienie Charlesa co do miejsca jest intrygujące:

"Ktoś połaszczył się na przynętę w Obszarze 11, nieprawdaż?"
"Czyżby CC?"
"Jeszcze nie wiem. Kururugi, nawet spośród Rycerzy Rounds, jesteś pierwszym tutaj. Schneizer i jego towarzysze nie wiedzą o tym miejscu."
"To zaszczyt, Wasza Wysokość. Jednak, dlaczego mnie--"
"Pośród Rycerzy Rounds, tylko ty znasz... Tożsamość Zero i sekret Geass."
"To ...świątynia?"
"Mylisz się. To jest... tak, to jest broń stworzona by zniszczyć Boga."


Hooe~

Poza tym, bunnygirl Kallen krzycząca "Minaide, hentai~!" XD''

Edit: Errm.. "Minaide yo, hentai~!" żeby być dokładnym...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 13-04-2008, 22:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 13-04-2008, 21:31   

Racja, racja, wreszcie coś wiadomo o tym tajemniczym miejscu. Choć kolejne sie pytanie nasuwa: skoro Suzaku jako pierwszy z Knight of Rounds tam przybył, to kim są mhroczni nazgule widziani z imperatorem w tym miejscu w 1 serii? Można sobie w sumie zrobić wyliczanke - Suzak wspomniał bodajze o "dwunastce najlepszych szermierzy", knightów jest bodajze 7 - zostaje pięc homo-nie-wiadomo. Może to oni.

Spoiler: pokaż / ukryj
Ale żeby sprzedać przyjaciela za posadke... >_>


Co do Geass...

Spoiler: pokaż / ukryj
Teraz sie trzeba zastanowić jaka moc ma Rollo. Wniosek, że moc "znikania" nasuwa się sam, tłumaczyłoby to także jego nagłe odbicie Lulu z rąk Karen w 1 epku. Ale co mu ta moc da, gdy zachciałoby mu sie zabić Zero? ;)

Rollowca nie lubiłam z zapowiedzi, ale teraz wydaje sie byc całkiem intrygujący.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ukesu Płeć:Mężczyzna
Warlord of Hellish_R


Dołączył: 05 Lis 2006
Skąd: Bełchatów
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2008, 22:36   

No Masakra, ciągła akcja i te nowinki XD nie mogę doczekać się następnego epa XD.

_________________
Solitary Rider of Apocalypse
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7854244
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2008, 14:00   

Code Geass 2 - 2 odc. - Szybko i ciekawie, jestem mile zaskoczony. Pierwsza seria była dobra ale to co tu na razie widzę biję wszystko, genialnie, dużo wątków otwarli. Lulu jak zwykle daję rady.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 14-04-2008, 16:44   

A mnie intryguje do czego jest jednak potrzebny Lulu jego ojczulkowi ;)

Spoiler: pokaż / ukryj
Mógł go skazać na ścięcie i mieć po problemie, ale on mu "tylko" podstawił fałszywe wspomnienia. Nie wymazał, a na dodatek rzekł, że jeszcze mu sie jego synalek przyda. Tylko do czego? Ten gość, któremu kazał sie zabić Lelouch zdaje sie, ze pracował prawie bezposrednio pod cesarzem, chcieli użyć Leloucha jako "przynętę" na CC. Ale im nie wyszło. I aż mi sie wierzyć nie chce, by Charles pominał coś w swoim planie. To musi być coś bardziej niecnego i szerokiego. I tu teoria o wyhodowaniu jeszcze bardziej mściwego następcy tronu pasuje jak ulał :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
piterkow Płeć:Mężczyzna
Kira Follower

Dołączył: 08 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2008, 18:10   

Po co ja zacząłem oglądać Code Geass? teraz muszę cierpieć przez tydzień w oczekiwaniu na kolejny, miejmy nadzieję że lepszy od tego, odcinek...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magu Płeć:Mężczyzna
dreamer..


Dołączył: 22 Cze 2006
Skąd: znienacka..
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2008, 19:32   

Ten odcinek był bardzo dobry.. wyjaśniło się dużo.. jedynie to czekanie jest dobijające ;P

_________________
Watashi wa L desu..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3568428
Quan Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Paź 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2008, 20:10   

Duh, wy to narzekacie na te czekanie ;p Czekałem kilka miesięcy to nie zaboli czekać tygodnia ;p ( a tam plote głupoty ;p sam już odliczam dni do niedzieli ;p ) Co do nowego epa..

Spoiler: pokaż / ukryj
...Rzucają w nas tymi nowościami, geassami, aż oczy bolą :D myślałem, że kwestia tego, co się stało z Lelouch'em vs Suzaku będzie się ciągnęła przez połowę R2 ;p ale jak już pokazali.. Suzaku.. eheh, to się obrócił o kilka stopni ;p Rollo, mam jakąś tam nadzieję, że jeszcze będzie po stronie Zero, nie wiem czemu ;p ale narazie.. Li gogo! nie daj się wyROLLOwać ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8938346
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 14-04-2008, 20:42   

BOSKI, BOSKI, BOSKI odcinkek! Matko myślałam, że po prostu nie wysiedze na miejscu, tak się na krześle rzucałam, mama już pewnie dzwoni do psychiatry, żeby umówić mnie na wizyte.
Spoiler: pokaż / ukryj
Suzaku to ja chyba niegdy tak nienawidziłam, głupi karierowicz, błagam niech on się opamięta, bo go nie zniosę. Znowu akcja i znowu jakiś dziwny mech przeszkodził Zero w planach (aluzja do 2 odcinka 2 seri). Lulu już w swoim żywiole i lepiej się już spisać chyba nie mógł. C.C i jej "To nie ja" po prostu mnie rozwaliło;D. Nigdy bym nie przypuszczała, że to Rollo prowadził tego znikającego mecha i jeszcze te jego nadnaturalne zdolności! Z tym geasem to też mnie zażyli, niby można było przypuszczać, ale jakoś nikt takiej tezy nie wysunął, ani nie podtrzymał. Rollo mnie też mnie zaczął intrygować, chcę więcej. Ja tam podtrzymuje swoją teze, że fałszywy braciszek ma jakąś część duszy(?), albo jest męskim klonem Nunnaly. No bo co się z nią mogło stać? Przerobili ją na Rollo i zrobili jej pranie mózgu. V.V jest na usługach króla, więc bez problemu dał jej/jemu Geassa.


Wszystkie wątpliwości rozwiane 2 seria utrzyma poziom 1 jeśli nawet go nie przeskoczy! Czapki z głów. Ja chce więcej!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 14-04-2008, 21:05   

Code Geass R2 odcinek 2.

Co mnie w tym anime zadziwia to to, że jest tu dość widoczny fanserwis, a mnie to wcale nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Bawi mnie to jak mało co. Zresztą my kobiety, mamy Lulu i Xianga(tak mu szło?) oni starczą za wszystkie Kallen w strojach króliczka
Spoiler: pokaż / ukryj
. Lulu nie ma już geassa w następnym odcinku, więc jednak kontrolę jakąś jeszcze ma. A tera zastanówmy się kto jeszcze może mieć geassa. O zapomniałam. Wpadłam na pomysł, że może wszyscy z rodziny królewskiej zostali wybrani na posiadaczy geassów? Mao to taki królik doświadczalny był. Acha i niezapomniany tekst Lulu: Nie chcę słuchać tego od wiecznie młodej, nieśmiertelnej wiedzmy^^.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-04-2008, 21:13   

Cytat:

Spoiler: pokaż / ukryj
Wpadłam na pomysł, że może wszyscy z rodziny królewskiej zostali wybrani na posiadaczy geassów?

Jakoś wątpię, Imperator powiedział, że Suzaku jest jednym z nielicznych którzy o tym wiedzą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-04-2008, 21:15   


Spoiler: pokaż / ukryj
Wczoraj obejrzałem pierwszy sezon Code Geass i pierwszy ep drugiego. Sam jestem tym zdziwiony, ale seria zrobiłą na mnie dużo większe wrażenie niż TTGL, i naprawdę nie wiem, czy to nie jest najlepsze anime jakie do tej pory obejrzałem. niemal wszystkie postacie są świetne, nawet Euphemia mnie nie wkurzała tak jak sie spodziewałem, ba, nawet bystra była. Suzaku hipokryta i krętacz, ale jakoś nie umiem go nienawidzić, na jego miejscu pewnie też byłbym pochłonięty nienawiścią. Lulu to taki Kira, ale z ludzkimi odruchami i nieco moralniejszy. Choć pod koniec serii podejrzanie często zaczął używać Szatańskiego Śmiechu Szaleńca. Jedyną postacią jaką miałem udusić była Nina. Z drugoplanowych najbardziej przypadł mi do gustu Lloyd i chyba Schneizer. Nieco rozczarował mnie watek Mao, i tej dziewczyny z openinga, z znaczkiem na czole. Spodziewałem sie dla niej większej roli, skoro od początku występowała w openingu. Jutro oglądam drugi ep, ale nie umiałem sie powstrzymać i tak przeczytałem spoilery do niego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 14-04-2008, 21:43   

Asthariel napisał/a:
Suzaku hipokryta i krętacz, ale jakoś nie umiem go nienawidzić, na jego miejscu pewnie też byłbym pochłonięty nienawiścią.

No to po drugim odcinku zmienisz zdanie.
Asthariel napisał/a:
Lulu to taki Kira, ale z ludzkimi odruchami i nieco moralniejszy.

Powiem to chyba jako pierwsza i mimo całej mojej symapati do Kiry uważam, że Lulu jest o wiele lepszy od Lighta. Ile można ich porównywać? Ja wiem jest pewnie podobieństwo, ale czy dosłownie każdy musi przetoczyć to porównanie? To bardzo krzywdzące dla Zero. Nie wiem na ile to impuls chwili i nie wiem czy nie zrażę się do Zero pod koniec jak to było z Kirą, ale zobaczymy.
Spoiler: pokaż / ukryj
Ale boję się trochę, że takich bohaterów jak Lelouch czeka zwykle marny i tragiczny koniec.

Asthariel napisał/a:
Nieco rozczarował mnie watek Mao, i tej dziewczyny z openinga, z znaczkiem na czole. Spodziewałem sie dla niej większej roli, skoro od początku występowała w openingu.

Czekaj, czekaj bo nie bardzo rozumiem. Chodzi się o C.C, zielenowłosą wiedźmę? Czy ona nie ma wystarczająca dużej roli przez całą serię? Przecież nie tylko w wątku z Mao się pojawia.

Spoiler: pokaż / ukryj
A co do rodziny królewskiej to może rzeczywiście ta teoria trochę się kupy nie trzyma, ale kto wie, może coś w podobnym guście. A tak se pomyślałam, że może to Suzaku przejmie tron? Imperator stwierdzi, że jego syn pierworodny się nie nadaje to wezimie tego sprzedawczyka.
Coraz więcej teori przychodzi mi do głowy...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 15 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group