FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 21, 22, 23  Następny
  Niiiico nico douga! ♫
Wersja do druku
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 11-09-2011, 09:45   

♥ Proszę: papa Ren uploadnął Karakuri Pierrot. Nawet podoba mi się ta jego wersja. Ale co istotniejsze, to jest raczej pozytywna piosenka. I powstała już po tej tragedii. Może jest mu trochę lepiej i jednak obawy Easia są bezpodstawne. Ren zostanie na nnd, a nie tylko wrzuca to co chciała usłyszeć Mari-san. Taką mam przynajmniej nadzieję.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-09-2011, 12:09   

Utaran #149 {ofuro}

Z premedytacją pomijać będę wszelkie Hello, Workery, bo po prostu nie cierpię tej piosenki, strasznie mi się nie podoba. A niestety ten Utaran jest jej pełen -.-

PICKUP
Just a Game [SHINVY] - to pierwszy upload tej dziewczyny, z tego co widzę i jest... interesujący. Well, dziewczyna musi się wyrobić, ale ma ciekawy, momentami bardzo mocny głos i podoba mi się sposób, w jaki zaśpiewała Just a Game.

NEW UPLOAD
#4 Ah, Subarashii Nyansei [nano x Rui] - jak mi się to podoba! Niczego mniej zajebiaszczego się po nano nie spodziewałam, zaskoczeniem był za to duet z Rui (którą zresztą bardzo lubię; zaśpiewała cudne glow i JBF).
#5 Natsu ni Sarishi Kimi wo Soufu [Yuu] - te arupaki są cudne. Piosenka w wykonaniu Yuu już mniej.
#6 +REVERSE [Nobunaga] - Nobunaga chyba była w odwiedzinach u Soraru. Względnie poprosiła o pomoc mixera, który nie radzi sobie z autotune'em. Był zwyczajnie za mocny. Z lekkim autotune'em i głosem Nobunagi ta piosenka miała szansę brzmieć bardzo fajnie, a tak dostaliśmy jakiegoś kalekiego vocaloida.
#9 Sayoko [Wataame] - jak zwykle bardzo dobrze zaśpiewana piosenka. Wataame jest obok ENE moją ulubioną koreańską utaite.
#12 Shiryokukensa [maro.] - aaah, mój husbando zaśpiewał tę piosenkę. Bardzo pasuje do jego głosu, tylko muzyka w tle jest trochę za głośno, spokojny, miękki i przytłumiony głos maro. ledwo się przez nią przebija.
#15 Babylon -rap version- [S!N] - jak nie lubię Babylona, tak to jest druga wersja tej piosenki (po Glutaminowej), która mi się podoba. Rap to był dobry pomysł.

WEEKLY RANKING
#3 Karakuri Pierrot -piano version- [koma'n] - w sumie o wiele bardziej by mi się ten cover podobał, gdyby Koman nie śpiewał. Bo melodia w tle jest bardzo ładnie zagrana.
#4 Cyber Thunder Cider [Musekitsui] - ło. Musze powiedzieć, że to całkiem imponujące.
#10 Miracle Paint [Ritsuka] - wiedziałam, że w tym tygodniu załapie się do pierwszej trzydziestki.
#14 Hanage Uta [Pokota] - .........
Najpierw konwersacyjnym tonem stwierdziłam "O, Pokota", a w następnej sekundzie oniemiałam. Z większością piosenek w tym Utaranie byłam w miarę na bieżąco, a tę jakimś cudem przegapiłam. Więc kliknęłam na link do całej piosenki i oniemiałam jeszcze bardziej. Piosenka o włosach w nosie. To takie... w stylu Pokoty. A najgorsze jest to, że ta piosenka tak strasznie się wkręca, od wczoraj non stop nucę pod nosem HANAGE HANAGE HANAGENAGENAGE~!! Na dodatek jeszcze ta PVka. Kiedyś gdzieś mi mignęło zdjęcie Pokoty z tej sesji, ale bez trawy w nosie, i przez chwilę się zastanawiałam, po co mu była taka w sumie profesjonalna sesja. Czyli po to. Natchniony Pokota z trawą w nosie, jak babcię kocham...
Ale muszę przyznać - facet ma bardzo dobry głos. W jego wykonaniu nawet piosenka o włosach w nosie jest świetna.
#19 Megu Megu Fire Endless Light -live version- [collab] - aaaaah, Yuge, Yamadan i Kouhei, jak ja bym chciała być na tym live'ie, wyglądał na naprawdę świetną zabawę...
#29 Netgame Haiji Sphrechchor [Kanzentaicell] - naprawdę nieźle wyszło mojemu husbando; jednak wolę tę wersję od tej zmiksowanej na #27.

-----

Swoją drogą Gakupowa piosenka w Utaranie przypomniała mi pewną kwestię - dlaczego nie ma ŻADNYCH coverów do tej piosenki Meiko i Gakupo? Jest taka fajna (no i ten art, hgnn). Osobiście chciałabym, żeby zaśpiewali to Pokota i Wataame (która wg. bardzo pasuje głosem do roli Meiko).

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 14-09-2011, 22:24   

<macha wszystkimi łapami do Slovy> Yay, rodzynek! Nowy punkt widzenia! Ni w ząb nie znam się na tym całym Touhou, ale na utaite też się nie znałam (że niby teraz się znam, taa), a zawartość linków wygląda zachęcająco. Dobre piosenki są dobre ^^

A ja się teraz gocę, że nie skomentowałam poprzednich utaranów, bo miałam się najpierw zachwycić całokształtem Badbye, a potem tymi szaleństwami, jakie wyczyniał ze swoim głosem niejaki Espeeei, ale jakoś... nie miałam nastroju na przesłuchiwanie całej reszty, a wpadać popiszczeć do jednej piosenki na tydzień, to tak trochę dziwnie XD

New Upload:
#2 Sora [LIQU@] - tej, jakie to urocze, cieplutkie i pozytywne, i jaki miły głosik! Bardzo mi poprawiło humor ^^ Trzeba będzie tę panią obłypać.
#8 Shabondama [Kony] - baaaaańkiiiiiiiiiiiiii :D Czemu tak krótko, czemu?
#9 - tę panią też obłypię. Nie tylko dlatego dlatego, że Eaś zarzucił hasłem "Meiko" (aż się zastanawiam, Easiu, czym JESZCZE mnie przypadkiem zanęcisz tudzież kiedy zacznę polować na Pokotę), ale też ze względu na urodę tej piosenki. Nyo i nie mogę w kółko słuchać tylko Yamai na zmianę z Nobunagą i Touyu, przyda się więcej bab na mojej playliście.
#13 Abstract Nonsense [Ayakawa Yukiya] - kfik, jaki art XD I taka dająca energetycznego kopa piosenka, fajnie zaśpiewana, skakanie po pokoju mode on. Jeszcze chwila, a wyląduje na moim odtwarzaczu, zapętlone.

Pickup:
Just a Game - o mrrrrrrrrrrrr. Debiut w naprawdę ładnym stylu. Zakochałam się w tym głosie od pierwszego usłyszenia i usychałam z tęsknoty zanim piosenka wylądowała na Nicosoundzie. SHINVY, ślicznie proszę o więcej *___*

Weekly Ranking:
#4 Cyber Thunder Cider [Musekitsui] - C-c-co to jest... Powinno zupełnie nie być w moim guście, a tymczasem zastanawiam się, jak by się przy tym jechało samochodem (szybko i na cały regulator). Nie wiem.
#12 fix [Yuuto] - ładna, nastrojowa balladka. Kiedy indziej bym się rozmarzyła, ale dziś chcę się roztańczyć.
#13 Tokyo Teddy Bear [Shuiro] - o, tak lepiej! Dobry, pełen poweru śpiew i kolejna osóbka do obłypania. Kiedy ja znajdę na to czas?...
#14 - ...przyznaję, kompletnie nie znam się na Pokocie, dlatego zareagowałam tak: JEŻU!!! CZY TEN LUDŹ ZAWSZE MA TAKIE KRZYWE JAZDY?! Ta tematyka. I ta trawa w nosie. DLACZEGO O___o Aż mi się z wrażenia (przerażenia?) komp zrestartował!

I to chyba tyle na dziś, bo prawie cała reszta to Hello, Worker. A miałam coś tu jeszcze napisać, ale widać nie było to nic ciekawego, skoro nie pamiętam XD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-09-2011, 23:59   

Miya-chan napisał/a:
Nyo i nie mogę w kółko słuchać tylko Yamai na zmianę z Nobunagą i Touyu, przyda się więcej bab na mojej playliście.
A przyda, przyda. Jeśli mogę pomóc - do kobitek, których głosy uwielbiam, należą: Valshe (która już niestety z NND odeszła), che:sakurai, nano, ENE i Lilie. Trzy pierwsze panie mają niskie głosy, więc mogą ci nie do końca pasować, skoro słuchasz Yamai i Nobunagi, ale w takim razie z takich bardziej znanych żeńskich utaite o dziewczęcych głosach mogą ci spodobać: Wotamin, Hanatan, Chouchou, Keisen, Riseha, Ritsuka (która zaśpiewała do tego vocaloidowego medley Osamuraja) albo POPPY (ona akurat jest mniej znana, ale ma urocze covery po angielsku).

Miya-chan napisał/a:
JEŻU!!! CZY TEN LUDŹ ZAWSZE MA TAKIE KRZYWE JAZDY?!
Tak. Niestety. Czasem jest gorzej, jak na przykład kiedy trenował układ taneczny do piosenki dla Foo-sana.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-09-2011, 13:31   

...................
Ten taniec pozostawił po sobie głębokie blizny na mojej psychice. Ale sama się o to prosiłam i nie narzekam <płacze ze śmiechu>

Co do dziewczęcych głosików... Czy ja wiem? Moje upodobania głosowe rozciągają się gdzieś między KOKIĄ a Dolores z The Cranberries i sama nie potrafię przewidzieć, co mi akurat wpadnie w ucho. I Riseha brzmi ciekawie, i nano i che:sakurai... POPPY sama brzmi jak vocaloid, ale o dziwo całkiem miło mi się jej słucha, nie wiem, czy nie ze względu na Lukowy repertuar, nyo ale ;) Z Wotamin zapoznałam się przy okazji cleara, a kiedy nadgryzłam jej solowe dokonania, trochę się... wystraszyłam, bo brzmiała tak DOSKONALE. Może ja trzymałam się na dystans od śpiewających pań z zazdrości, że Też Bym Tak Chciała? XD Valshe też się bliżej przyjrzę, żeby sprawdzić, czy zawsze śpiewa jak Len - mam nadzieję, że nie O_o

Taaak. Co najlepiej robić, kiedy jest się przeziębioną, ma się chrypę i zatkany nos? Śpiewać Scissorhands! Ta piosenka coraz bardziej podbija moje serce, ale żeby aż tak... Wzdech, lepiej posłucham tej Ritsuki śpiewającej do medley.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 15-09-2011, 14:56   

HANAGE HANAGE HANAGENAGENAGE~ 〜(^∇^〜)(〜^∇^)〜

reszta utaranu jest, za przeproszeniem, do d*** (no, ten S!N w new uploadzie jest ok)

z pań jeszcze polecam się zapoznać z Guriri, Toriko i 96猫 (Eaś, jak mogłaś zapomnieć o Kuroneko?)

I tak, Min Min jest cudowna.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-09-2011, 17:04   

Mononoke napisał/a:
(Eaś, jak mogłaś zapomnieć o Kuroneko?)
...kurde. Umknęła mi O_o

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 15-09-2011, 18:02   

Tak btw wspomniany wyżej Foo-san to jeden z modów (adminów?). I gra na flecie. Także jak natrafisz na usunięte wideo, to w tle słychać jego flet lol. Czasami się zjawia na nama znanych utaite, mniej lub bardziej oficjalnbych eventach, programach i komentuje - zawsze tylko pisemnie, nie udziela sie. Nawet jak własnie jest w studiu skąd jest prowadzone nama. Sam też śpiewa i ma dobrrrrry głos, wrzuca(ł?) covery jako 魔笛. Ma też swoje comm i czasami prowadzi gadane nama.

W każdym razie Miyaaa, możesz spróbować też Luschkę! Teraz śpiewa często jako część zespołu Eletrocutica, ale sama też ma jakies covery. Głos ma wręcz operowy. I siilnyyy.
Reversus <3

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 20-09-2011, 20:11   

Pytanko:
Znacie jakieś dobre covery Hello/How are you?

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 20-09-2011, 20:47   

BuzzPandy! Uwielbiam jak gra na gitarze i śpiewa. Ma taki kojący głos. I świetnie pasuje do tej piosenki.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-09-2011, 22:24   

Ja bardzo lubię tę wersję. Tylko nicka dziewczyny nie mogę rozszyfrować, ale w każdym bądź razie ona ma taki gładki, płynący (nie wiem, jak to inaczej nazwać) uroczy głos. No i to pianino.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 22-09-2011, 15:56   

Dzięki :)

Dobra. Miałam nie komentować tego nowego utaranu, ale mnie nagle cos naszło. Będzie krótko.

Utaran #150

NEW UPLOAD RANKING

#15 Cosmos [Toriko] - Toriko jest zdecydowanie zbyt mało popularna. Zawsze wybiera bardzo ciekawe piosenki z aktulanych nowości i wychodzą jej świetnie. Tutaj też brmzi dobrze, ale zgadzmas ię z ofuro, nie jest to jej najlepszy cover.

#6 Net Game Haiji Sprechchor -acoustic jazz version- [Nobunaga] - wow. Nobunaga i jezz. NIespodziewane połączenie, ale wyszło bardzo dobrze. zdecydowanie wyróżnia sie na tle tych wszystkich vocaloidowych piosenek w rankingu.

#4 Tsumugi Uta [Yuu] - ładna etnicza melodia. Bardzo mi się podoba, ale głos Yuu mi tu nie pasuje. Na początku jest dobrze, ale w refrenie to się robi lekko przerażajace.

#1 glow (piano and strings acoustic version) [Guriri] - brawo Gurir, bardzo łądnie ci wyszło. Tylko jedno miejsce i zmiesciłaby sie w glównym rankigu. Szkoda. W przyszłym tygodniu raczej nie ma co liczyć, za dużo wyszło teraz nowych rzeczy bardziej znanych utaite.

WEEKLY RANKING

#29 Cyber Thunder Cider [Owata] - coraz bardziej wkręca mi się ten kawałek. Mega trudna piosenka, a zaspiewana czysto i bez autotune'a. Jestem pod wrażeniem.

#22 Koushino Shinzou [Amatsuki] - o! Amatsuki. Wychodzące ostatnio utwory Gumi są takie jakieś słabe. Ten jest jednym z lepszych. Ma dobrą, rockową melodię. W takich Gumi sprawdza się najlepiej. Amatsuki brzmi trochę shotowato, ale nie przeszkadza to bardzo.

#21 Karakuri Pierrot [Matsuzawa Yumi] - z ofuro:

Title means "Mechanical Clown". Matsuzawa Yumi is a professional singer who is known for her song "You Get to Burning" from Martian Successor Nadesico.Apparently, she's been singing a few Vocaloid covers since the past year. She has a wonderful voice, as expected, but she's been receiving harsh criticism from the community.This song has divided reactions, so don't mind them first and just listen :3


Słuchałam. Co to ma być? Te pienia? I czy ona sepleni? To było zamierzone? Miało być kawaii czy jak?

#17 hiryokukensa [Kushi] - Zawsze zapominam jak roczytać nick tej dziewczyny Nievermind. Ślicznie! Jedna z lepszych wersji Eyesight Test. Najlepsza jest Ene.

#13 Kiss Hug [halyosy] - jakies to takie za bardzo natchnione jak dla mnie. Choć halyosy ma czysty, silny głos. Tylko czasami nie daje rady wyciągnąć (ale to sporadczynie) i zdarza mu się piać.

#11 STEP TO YOU (PV Version) [ShounenT] - T-kuuuuun. Awwwww... Urocze. Piosenka, śpiew, pvka.

#9 Kanaria [Fukuwa] - łoo, wysoko. Fajne to. Jak powiedziała Eaś, takie oldschoolowe, niemalże międzywojenne. Ale wolę inne jego covery.

#3 Tokyo Teddy Bear [Wotamin] - co tu duzo mówić. Min MIn jest po prostu perfekcynja. Nawet w piosenkach, których nie cierpię.

#1 Melancholic [Glutamine] - tak sobie siedzę i się zastanawiam co będzie na pierwszym miejscu i czemu nie Pokota xD a tu nagle... HAahHAHAHAHAHaha... nie no, Glutamine, nie spodziewałam się. Ten człowiek nigdy nei przestanie mnie zadziwiać. Uważam, że to nei piosenka dla niego, ale wyszła mu bardzo dobrze. Niesamowite.


Z linkami tutaj ^^


Założę się, ze w przyszłym tygodniu Soraru z Lon będą jednak na pierwszym. Już teraz wyprzedzają Dasoka i to bardzo. I wiecie co? Podoba mi się ten ich Rimokon. Tak, wiem, że vocaloidy śpiewający jak ludzie i ludzie śpiewający jak vocaloidy to trochę bez sensu, ale i tak. Już kilka razy sobie przesłuchałam i z każdym podoba mi się coraz bardziej.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-09-2011, 08:48   

Mononoke napisał/a:
Założę się, ze w przyszłym tygodniu Soraru z Lon będą jednak na pierwszym.
Też tak sadzę. Ale przyszły Utaran będzie "ciekawy" do komentowania, bo Senbonzakura zaśpiewali już: Ren, Dasok, Kakichoco, Bibi, Panyo, a teraz jeszcze i Miichan. czekam, aż szarpnie się na to Glutamine albo Soraru, już bez Lon, ale nadal z autotune'em.

I jaka szkoda, że w rankingu raczej nie pojawi się nowa piosenka Majiko, w której w tle przygrywa Osamuraisan. Tym bardziej, że Majiko piosenka wyszła całkiem nieźle, nawet nie skrzeczy, a Osamuraj jest cudny jak zwykle.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 23-09-2011, 12:12   

Miichaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan *_________________________________________________*
Zabrzmi to idiotycznie, ale ten dzień od razu stał się piękniejszy.

Oj, zdecydowanie przyszły Utaran będzie baaaardzo interesujący. A co do Soraru i Lon to już nie jestem taka pewna. Jak teraz wchodzę w ranking to znowu Dasok jest pierwszy. Jeszcze wszystko może się zdarzyć. Miichan powinien być na 1. (loooop) Oczywiście, że to najlepsza i najbardziej męska wersja tej piosenki. Z resztą, jak nagrywali Smily*2G to było słychać, że pozostali to mu mogą co najwyżej buty czyścić. I na tle tych wszystkich Senbonzakur to Dasoku wypada całkiem słabo, choć i tak lepiej niż Kettan. Cover Ponyo jest dobry. Kakichoco nie słyszałam.

A Eaś, po co ci tutaj Soraru? O.o Znaczy, on ma dobry głos bez autotune'a, ale imo za słaby do tej piosenki. A Glutamine tego nie zaśpiewa (szkoda. Chciałabym usłyszeć. To byłoby epickie ^^) Przynajmniej nie teraz, kiedy jest wysyp tych wszystkich coverów.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-09-2011, 15:46   

Mononoke napisał/a:
A Eaś, po co ci tutaj Soraru? O.o
Bo on coveruje wszystko, co popularne, więc tak mi się jakoś z rozpędu napisało.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group