FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 21, 22, 23  Następny
  Niiiico nico douga! ♫
Wersja do druku
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 24-09-2011, 11:19   

Miichan jest na pierwszym na razie! Będę przeżywać dopóki nie wyjdzie nowy Utaran. I zapętlać przy każdej możliwej okazji.

A tak w ogóle:
Odorite spotlight - ButsudanKamen Początek mojego przewodnika po Odottemita.

I gwoli ścisłości: odorite to nie jest żadna nowomowa - 踊り手 znaczy po prostu tancerz. Tak jak utaite - 歌い手 to piosenkarz. No ^^

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-09-2011, 18:38   

Nie wiem, czy related, ale

Go Mah GANGSTA WAY

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 25-09-2011, 20:14   

Po pierwsze: Co to jest?
Może jakiś opis. Powiedziałbyś coś na ten temat? Same gołe linki i wyliczanki nie są mile widziane.
Po drugie:
W jaki sposób to się łączy z Nico Nico, Vocaloidami, Utaite, Odorite, Ensousha? Gdzie tu jest jakiekolwiek Touhou chociażby? Jakiś związek z pixivem, MMD?
Temat z jakiegoś powodu nazywa się "Nico nico douga", ne?

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-09-2011, 22:20   

Mononoke napisał/a:
ne?

Nu.

A opis jest, tytuł linka to wszystko, co można o tym napisać ; E

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 25-09-2011, 22:35   

Slova napisał/a:
tytuł linka to wszystko, co można o tym napisać ; E
Widzisz, nie do końca, bo ja na przykład chętnie bym się dowiedziała, jakie procesy myślowe doprowadziły cię do wniosku, żeby zamieścić ten filmik w temacie o NND, a nie o AMVkach.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 25-09-2011, 22:41   

Slova napisał/a:
Nu.

A to potwierdzanie czy zaprzeczenie, bo serio nie wiem.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-09-2011, 00:10   

Easnadh napisał/a:
a nie o AMVkach.

Bo to nie jest AMV?

Poza tym napisałem
Cytat:
Nie wiem, czy related


Mononoke napisał/a:
A to potwierdzanie

Tak.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 26-09-2011, 17:31   

Jest nowy Utaran -> http://www.nicovideo.jp/watch/sm15723377. Wyszedł godzinę temu.
I jest naprawdę ciekawy. Przy 6. miejscu zrobiłam oczywiście wielkie: Wtf, JAK TO!? Te wszystkie Senbonzakury... ale pierwsze miejsce i tak... sit down please, yeah! xD
Później jak wyjdzie rozpiska na ofuro to się skomentuje.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 26-09-2011, 19:05   

Papa Ren, Dasoku, Michan i Kettaro urządzili sobie wycieczkę za miasto. Dzisiaj byli nad morzem, bawili się jakimś dzwonem, potem zasuwali pod górkę i naśmiewali się z Dasoka, że co tak wolno się toczy... Potem poszli coś jeść, potem brali wszyscy prysznic (razem we czworo, papa Ren aż wrzucił focię hohoh), oglądali Dragon Ball'a... Dzisiaj nocują w prywatnej kwaterze, jutro w ryoukanie. A co mnie przede wszystkim cieszy - papa Ren znów jest sobą, jeśli chodzi o wrzucanie mniamuśnych zdjęć (pomimo tego że zapewne sami zainteresowani normalnie by nigdy nie zgodzili się na to). Mrrryy :3

I jak mi tęskno za jego nama, snifffff.

A Asamacki szaleją (fcuk) i ogłosili dzisiaj swój trzeci singiel.
Ponadto .5 ogłosili swój drugi album - ドウシンエン.

Za dużo tych releasów...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-09-2011, 20:24   

Mój pierwszy opis Utaranu bez pomocy ofuro, uwaga~!!...

PICKUP
#2 fall [mizu] - bardzo klimatyczna piosenka, a ta mizu ma dość specyficzny głos, nieco oldschoolowy, taki... rozleniwiony. Podoba mi się.

NEW UPLOAD
#12 Onaji Hanashi [luz x Kurokun] - o ile Kurokun ma głos dość przeciętny i denerwujący (mnie przynajmniej), o tyle głos luz jest dobry i mocny, muszę coś jeszcze od niej posłuchać.
#10 Orfeus [Panyo] - łoooo, OPENING (!!!) do UtaPri. Co za odmiana. Panyo ze swoim eroi głosem brzmi o wiele lepiej od Mamorka. Chociaż w sumie umiejętność brzmienia lepiej od Mamorka chyba wcale nie jest taka trudna.
#8 Maji LOVE 1000% [collab] - ...mam już dość tej piosenki. A to wykonanie akurat jakieś szczególne nie jest, jedynie partie Cocolu mi się podobały, ale Cocolu to ja w ogóle lubię.
#5 Sayoko [Elie] - ta piosenka chyba przyciąga żeńskie utaite o dobrym głosie, bo ma strasznie dużo bardzo dobrych, wręcz profesjonalnie zaśpiewanych coverów.

WEEKLY RANKING
#29 Arrow of Love [MARiA] - jak dla mnie MARiA ma głos idealnie nadający się do śpiewania pioseneczek openingowych i endingowych do anime, dlatego pomimo tego, że jest dobra, jakoś tak gubi mi się w tych wszystkich utaite. Tym niemniej ta piosenka mi się podoba, zdecydowanie bardziej niż ta w nowych uploadach.
#26 Senbonzakura [Cocolu] - mrrrrru. Tyle mogę powiedzieć. Mam dwie małe uwagi: 1) #26 to trochę nisko (no ale biorąc pod uwagę czas uploadu to i tak dobrze); 2) głos Cocolu jest jak dla mnie trochę za mocny do tej piosenki, ale boże, jak ja uwielbiam te dziewczynę, ona robi takie świetne, mocne, żywe covery!
#17 Yakusoku no Tane [Gantou] - bardzo przyjemna i wpadająca w ucho piosenka (jakoś tak wen mnie opuścił i nie potrafię powiedzieć nic więcej).
#16 Babylon [Emilio] - łooo. Och. Niezłe. Nawet bardziej niż niezłe. Nie przepadam za Babylonem, ale wystarczy, że zaśpiewa to odpowiedni człowiek i już jest dobrze. Pierwszy raz widzę nick tego gościa, ale trzeba go będzie potem przesłuchać.
#15 Senbonzakura [Kettaro] - słabo, Kettan. Tyle mam do powiedzenia w tej kwestii. Weź się poświęć innej swojej pasji, na przykład, khem, aktorstwu.
#14 glow [Guriri] - cieszę się, że ta piosenka awansowała do rankingu głównego, bo Guriri wyjątkowo dobrze tutaj brzmi. A poza tym ja zwyczajnie uwielbiam glow.
#11 Kokoro ni Aru Koto [Soraru] - nie żebym była uprzedzona... Ale nawet jakbym nie była, to i tak bym napisała: matko jedyna, Soraru, jak ty w tej piosence niemiłosiernie wyjesz... :|
#10 GALLOWS BELL [buzzG x nano] - nieważne, co zaśpiewa nano, i tak brzmi to prześwietnie. Swoją drogą dalej nie mogę się nadziwić, że jej covery po angielsku są takie popularne, no bo jednak angielski na NND... Poza tym przypomina mi to, że GALLOWS BELL pojawiło się chyba w jednym z pierwszych Vocaranów, które zaczęłam oglądać. Łaaa, nostalgia taka...
#9 Karakuri Pierrot [ShounenT] - jeden z nielicznych coverów Karakuri Pierrot, który mi się podoba (jako że ta piosenka jako taka nie wzbudza we mnie żadnych specjalnych uczuć). Uroczo T-kunowi wyszło. A na dodatek Osamuraisan go chyba chwalił. To ja też go pochwalę. No i art bardzo mi się podoba.
#6 Senbonzakura [Miichan] - okej, co to tu robi? Nie żebym się sugerowała oburzeniem Mono, ale to serio jest najlepszy męski cover tej piosenki, jaki słyszałam, więc 6 miejsce to jednak tak strasznie nisko, o wiele za nisko.
#5 Jakaś tam kolejna parodia Maji LOVE 1000% - nawet zabawne to było (powaliło mnie to GUTEN TAG i Are you ready, guyz?!), ale i tak mam już serdecznie dość tej piosenki.
#4 Senbonzakura [Kakichoco] - no, to już rozumiem. Kakichoco ma bardzo dobry, mocny głos, ale bardziej stonowany (w porównaniu do Cocolu), więc jej cover jest wyjątkowo udany.
#3 Senbonzakura [Dasoku] - okej. W sumie. Nie żebym spodziewała się czegoś innego, Dasok po prostu musiał być w pierwszej trójce.
#2 Senbonzakura [Ren] - a to akurat mnie zaskoczyło. Ren lepiej śpiewa na żywo, nagrane piosenki często trochę nie tak mu wychodzą, moim zdaniem, a jego Senbonzakura jakaś bardzo specjalna nie była. Ale dobrze, cieszę się. Swoją drogą zabawne, że w historii w tym tygodniu akurat na pierwszym miejscu była piosenka 1122. Zbieg okoliczności? xD
#1 Rimokon [Lon x Soraru] - nie dziwi mnie to. Wiedziałam. Super kjutna Lon plus super popularny nie wiadomo czemu Soraru, plus autotune, no i wiedziałam, że tak będzie. Tym niemniej - wnerwia mnie to. Bo serio nie widzę sensu w ludziach brzmiących jak vocaloidy (od tego są... no... vacaloidy chyba), a Soraru za pomocą swojego super skilla autotune'owego właśnie COŚ TAKIEGO robi. Well, po co nam Miku, Gumi i Luka, skoro mamy Soraru?

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-09-2011, 11:10   

Matko zrobiłem refresh pisząc posta...

A MIAŁ BYĆ MEGA WPIS W RAMACH ODKUPIENIA.


DAMNIT.
Od początku.

Chciwość nie zna granic. Przebiegłość z resztą też nie.

Turlająca się Patchouli>turlajaca się gothloli (they see me guryoguryoguryoo, they guryoyuuu), acz jakośc nie widzi mi się takie zachowanie u tej postaci, Flandre byłaby odpowiedniejsza (GORE GORE GORE).

A skoro już, to Nichijou OP x Touhou, zadziwiająco pasuje.

A tomi się cały czas kojarzy z jakimś anime..., ale i tak jest świetne jakościowo.

seconded total HNNNGGGHHHH, uwielbiam tę choreografię, chyba się jej nauczę. Normalnie za serce ściska.

A z tego śmieję się już któryś dzień z kolei. Poza tym kreska i animacja bardzo mi odpowiadają. Protip: użyć tłumaczenia napisów z hiszpańskiego na angielski, o dziwo bardzo sprawnie działa.

No i na koniec dwa najbardziej epicka kombinacja z Touhou Soccer 2:
Remilia x Flandre - GAAAAAWD MAAAAAAH OWWWWHHHH było moją pierwszą reakcją na to.

Ale zastanawiam się, czy last Judgement nie jest bardziej przeepiczny.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 30-09-2011, 19:46   

Slova napisał/a:
seconded total HNNNGGGHHHH, uwielbiam tę choreografię, chyba się jej nauczę. Normalnie za serce ściska.
łooooo. Kurde, skomplikowany ten układ, ja bym nie dała rady... xD Ale ok, rozumiem, że to może być urocze dla Ciebie, bo to lubisz. Skoro ja za urocze uważam np. to

-------------------------

Co do nowego Utaranu:
✿ Panyo powinien być przynajmniej w pierwszej dziesiątce ze swoją Senbonzakurą, bo jest świetna. Druga po Miichanie jak dla mnie. A nie gdzieś tam w new uploadzie.
Easnadh napisał/a:
#9 Karakuri Pierrot [ShounenT] - jeden z nielicznych coverów Karakuri Pierrot, który mi się podoba (jako że ta piosenka jako taka nie wzbudza we mnie żadnych specjalnych uczuć). Uroczo T-kunowi wyszło.
T-kunowi większość rzeczy wychodzi uroczo. Nadal go rozważam jako mojego kolejnego husbando, ale 1)mam ich już trochę, a co za dużo to niezdrowo 2)nie pasuje mi do haremu za bardzo 3)reakcje na jego osobę dziewczyn z tumblra trochę mnie zniechęcają.
✿ lol, że Ren jest wyżej od Dasoka. Lubię go, ale jego Senbonzakura mi się ni podobała. A Dasoku wylądował w pierwszej trójce tylko dlatego, że jest Dasokiem, Co za niesprawiedliwość.
✿ Miichan powinien być na pierwszym miejscu  ヽ(o`皿′o)ノ ああああああ、もおおおおお
✿ Soraru z Lon mi się podobają, ale na #1 nie zasłużyli.
✿ Kettaro, zrób to dla świata i przestań śpiewać. I daj Miichanowi spokój -.-

------------------------

Glutamine dzisiaj na namie robił ankietę co ma dodać do swojego okonomiyaki: majonez, sos, katsuobushi, aonori. Wygrał sos, więc go dodał. wwwwww potem gadał coś o ślubie, a na koniec dyszał XD Szkoda co prawda, że nic nie zaśpiewał, ale była 2 w nocy.

------------------------

A w ogóle to: Odorite spotlight - DANCEROID ^^

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about


Ostatnio zmieniony przez Mononoke dnia 30-09-2011, 23:38, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 30-09-2011, 20:54   

Wyszedł crossfade do nowego 2-giego albumu .5 i powiem tylko tyle, że jest dla mnie bardzo pozytywny. Zwłaszcza, że nie trzymają się kanonów pairingowych tylko dowolnie mieszaja głowy i naprawdę dobrze dobieraja piosenki do tych czasami dziwnych połączeń głosowych, że naprawde wszyscy dobrze brzmia.

01. Kimi Reflection / All Members
Jak zwykle brzmi miło.

02. Away we go / clear feat. Jack, Tightson & Rapbit
Taaaaaa. TO połączenie. Jest conajmniej ciekawe i bardzo dobrze brzmi! Choć preferowałabym jakaś ballade w ich wykonaniu no, bo obaj najlepiej w nich brzmia... o, Tightson i Rapbit. LOL. Dopiero teraz odnotowałam ich. Trzeba przyznać że Clearowi się wzmocnił głos i dobrze brzmi. Choć głosy panów sie nie zgrywaja i łatwo powiedzieć kto kiedy śpiewa, to i tak dobrze pasuja.

03. Polaris / Asamaru, clear
Chciałam balladę i mam! Jest coś uroczego w tym duecie, kryształowy głos Cleara i "chłopiec z gitarą" Marutan. Mimo tego, bardzo dobrze razem się zgrywają, mrrrrrr.

04. Select me (afterwhile ver.) / All Members
Jak zwykle perfecto.

05. Hysteria / amu, Asamaru
Amu i Marutan?! I dosyć wysoko hohoho.

06. Shounen Ginga / Asamaru, amu, Miichan
Kolejny klasyk odkopany. To Marutanowa piosenka, Michan też ją śpiewał, czy amu to nie wiem... dziwne że zamiast niego Dsk nie dali. Ale to dobrze. Przynajmniej powiew świeżosci!

07. imagined nation / Dasoku, Miichan
Aż dziwne że to nie żadna kocia piosenka... dwaj kociarze no. Brzmi doobrzeee~

08. Love Atomic ・ Transfer / Dasoku, clear
Kolejne odkopane. Dasokuria. Stary duecik! I dobrze.

09. Holography / amu, Dasoku, Miichan
Jak ja lubie jak Michan śpiewa w tej tonacji. Do Dasoka średnio pasuje, bo ni to wysoko ni to nisko. No i Amu uroczy jak zwykle.

10. Risky Game / amu, clear, Miichan
Amu, sorry, jesteś uroczy, ale głosu seksownego nie masz. Dlatego zaś dobrze, że Michana wrzucili, bo on to kontrastujeee.

11. COLOUR (full colour ver.) / All Members

Kolejna klasyka dla .5 GJ boys

12. Futariboshi / Dasoku, Asamaru
I kolejny pairing dla Marutana! Tym razem prawie równolatkowie /shot. Śpiewaja na podobnym pułapie, brzmi przyjemnie~

13. Honno Sukoshi no Sayonara / All Members
O, coś nowego! I coś wolnego... mimo to słuchając każdy z chłopców dobrze sie dopasował.

14. Ryuusei Swing By/ All Members feat. Jack
Z podkreśleniem na JACK. Śpiewaja, śpiewaja, fajno, Amu, Marutan, wszyscy.... chwila, czyjś głos powoli przebija ich - LOL JACK.

- - - - - - - - - - -

Plus Asamacki ogłosiły wydanie swojego 2-giego albumu. Już samo Material brzmi świetnie, ehh postarali się PUPI i sunaP i reszta zespołu.

- - - - - - - - - - -

Kocham Rena za fotki, które wrzuca. Np. spod prysznica czy z łaźni na wolnym powietrzu. I Michan karmiący kapibary... hshs.

- - - - - - - - - - -

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO JACK Z OKAZJI 24 URODZIN! No.

Jakbyś kogoś Asamacki zainteresowały:
Asamack - Introdution

A poza tym gasp chłopcy puszczali parę dni temu kompilację najlepszych momentów z 2010~2011 i było tam wideo z nama z domu Marutana jak robili takoparty. Sęk w tym, że widziałam takoparty Marutanowe jak był Hiradon, drugie jak był Amutan. CZEMU JA NIE WIEM ŻE Z JACKIEM TEŻ BYŁO?! Oczywiście kamera była zwrócona na tą boską maszynę do robienia takoyaki, ale Jack pod naleganiem ludzi pokazał się na chwilę. Znaczy swój długi rękaw i koncówki palców. Niemniej to taki trochę szok, ten człowiek istnieje i się rusza ;d

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 30-09-2011, 21:10   

Też chciałam skomentować Utaran, ale jeżu kolczasty, tych Senbonzakur jest tam tyle, że powoli przestaję rozróżniać, która jest która X__x
Zgadzam się, że wykonanie Panyo jest udane, a już na pewno podoba mi się bardziej niż to Dasokowe. Ale najbardziej podobają mi się wersje Mićka i Kaichoco ♥ I zakładałam, że oprócz nich więcej nie będę słuchać na co dzień, bo ILE MOŻNA?! I zapeszyłam, bo dziś Touyu-san zrobił mi niespodziankę i też to draństwo zaśpiewał...
...A chwilę później clearek wrzucił Karakuri Pierrota, kolejną Piosenkę, Którą Wszyscy Coverują. Też miałam jej dość po chyba pierwszym Utaranie, jaki widziałam, ale niech tam, dam szansę >_>
Sama już nie wiem, czy nico nico mnie dzisiaj rozpieszcza, czy raczej dobija...
Ale nie, największą niespodzianką była ta Osamurajowa. Elektryczna ヘ(^_^ヘ)(ノ^_^)ノ

Vocaran też chciałam skomentować, ale w międzyczasie zobaczyłam ten nowy fanserwiśny design Gumiśki i poszłam płakać w kąciku. Po czym zabrałam się za czytanie Monocianowych wywodów o tancerzach, bo jakoś od tej strony jeszcze nico nico nie znam (a od której tak naprawdę znam? *wzdech*). Może w przyszłym tygodniu.

Ale skoro zahaczyłam o vocaloidy: oto nasz (czyli Crofci, Mono i mój) puchar zwycięstwa, zdobyty w bakowym konkursie vocaloidowym! Konkurs był mocno niedopracowany, a piosenki do odgadnięcia tak randomowe, że nawet ja sporo z nich znałam XD Ale, do licha, fajnie było i tego zamierzam się trzymać, o :>

PS. O, .5! Pędzę słuuuuuuuuuuchaaaaaaaaaaać \(^o^)/
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 30-09-2011, 23:26   

Nanami napisał/a:
03. Polaris / Asamaru, clear
Chciałam balladę i mam! Jest coś uroczego w tym duecie, kryształowy głos Cleara i "chłopiec z gitarą" Marutan. Mimo tego, bardzo dobrze razem się zgrywają, mrrrrrr.

Nie lubię cleara, ale ta ballada bardzo mi się podoba. I Marutan, awwwww. On jest taki uroczy.
Nanami napisał/a:
05. Hysteria / amu, Asamaru
Amu i Marutan?! I dosyć wysoko hohoho

Też niezłe. Jakoś nigdy na Amu nie zwracam uwagi, ale naprawdę ładnie im razem wyszło
Cytat:
06. Shounen Ginga / Asamaru, amu, Miichan
Kolejny klasyk odkopany. To Marutanowa piosenka, Michan też ją śpiewał, czy amu to nie wiem... dziwne że zamiast niego Dsk nie dali. Ale to dobrze. Przynajmniej powiew świeżosci!

cuuuuudo. Miichan *__* a czemu mieliby dać Dasoka? On to kiedyś spiewał?
Nanami napisał/a:
07. imagined nation / Dasoku, Miichan
Aż dziwne że to nie żadna kocia piosenka... dwaj kociarze no. Brzmi doobrzeee~

Dasoku i Miichan. I obu dobrze słychać. Świetnie dobrane piosenki do głosów, faktycznie. I kjutne projekty postaci.
Nanami napisał/a:
10. Risky Game / amu, clear, Miichan
Amu, sorry, jesteś uroczy, ale głosu seksownego nie masz. Dlatego zaś dobrze, że Michana wrzucili, bo on to kontrastujeee.

Ej, Amu się tu moim zdaniem sprawdził. Uwielbiam ta piosenkę w ich wykonaniu. I ubóstwiam ten art.

--------------------

Miya-chan napisał/a:
Vocaran też chciałam skomentować, ale w międzyczasie zobaczyłam ten nowy fanserwiśny design Gumiśki i poszłam płakać w kąciku.

Straszne to jest, wiem. Co oni zrobili mojej żonie ;____; Miku i bliźnaiki w appendzie dostali takie ładne stroje, a Gumi jakieś wyuzdane nie wiadomo co.
Natomiast w Vocaranie jest jedna rzecz, która zwróciła moją szczególną uwagę -> Kyousou Hypnosis (GUMI Power). w oryginale jest to piosenka Luki, ale z Gumi tez ładnie wyszło. I coś czuje, że Power będzie popularny.

---------------------

Nanami napisał/a:
Oczywiście kamera była zwrócona na tą boską maszynę do robienia takoyaki, ale Jack pod naleganiem ludzi pokazał się na chwilę. Znaczy swój długi rękaw i koncówki palców. Niemniej to taki trochę szok, ten człowiek istnieje i się rusza ;d

No szok. Rękaw...wwwwwwww. Mógłby pokazać np. kawałek twarzy (usta, oko) To by dopiero była sensacja, fufufu ^^ Enyłej:

じゃっくさん [ミ☆ HAPPY BIRTHDAY ☆彡]⌒ヾ(・ω-。)~♪

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 17 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group