FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21, 22, 23  Następny
  Niiiico nico douga! ♫
Wersja do druku
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 12-04-2011, 10:27   

UTARAN #127
Post na szybko, bo mam zajęęęęciaaa.

Easnadh napisał/a:
#5 FLOWER TAIL [shell] - strasznie lubię te takie egzotyczne piosenki KAITO, a facet poradził sobie z nią całkiem nieźle, podobała mi się modulacja głosem.

tru, nieźle mu wyszło. Ale ta piosenka sama w sobie jest epicka. Przy okazji chciałabym o coś zapytać - Keito wrzuciła na pixiva pewien niepokojący rysunek. Czy Jack rzeczywiście zaśpiewał FLOWER TAIL? Albo się przymierza?... Wybaczcie, wręcz nie potrafię sobie wyobrazić ilości AWESOME takiego covera. Gdyby jeszcze za chorus wziął się Turlaj...

Easnadh napisał/a:
to jest facet czy babka?

Facet facet~

Easnadh napisał/a:
#2 sleeping beauty [Akiakane]

Nadal nie potrafię obejrzeć tego do końca. Po prostu nie jestem w stanie. Ona nie potrafi śpiewać, tyle.


Easnadh napisał/a:
#3 Blackjack [Pokota Append (wtf?)]

Do obczajenia tego covera zmusiło mnie wysokie miejsce w rankingu i WOW. Rzeczywiście Append! Zgadzam się z tymi wszystkim komentarzami pt. "kto to jest?!www", Pokota brzmi zupełnie inaczej i naprawdę świetnie. imho jego zwyczajny, Gacktowy głos jest na dłuższą metę po prostu nudny, zresztą jak sam Gackt...


Easnadh napisał/a:
#6 Rimokon [Nobunaga]

Nie. mogę. przestać. tego. słuchać. ODORU ODORU OH DANCIN' NIGHT (yeah!)


Easnadh napisał/a:
#17 Kumo ni Iseki [Kogeinu & Yuudai] - CUDO.

Prawda to. Nareszcie jakiś utwór Kogetana, przy którym nie odpadają uszy, a wciąż śpiewa na tyle wysoko, że jest to niesamowicie imponujące.

------


Easnadh napisał/a:
A w ogóle to niech Ren i Dasok w końcu zuploadują DOGS, bo mnie chyba zaraz coś trafi.

Dzisiaj papa i tono będą gośćmi w nicoraji (aż TSnęłam sobie), więc może tam ta piosenka będzie mieć swoją "premierę"? Ewentualnie może ich to zainspiruję do wrzucenia DOGSów na NND... oby, bo też nie mogę się doczekać ;;

Nanami napisał/a:
Jack, śpiewasz o sobie do wiadomo-kogo? Jack, Jakko, Jkun, drunkard!Jack, emo!Jack...

Wiadomo-Kto i tak nie zrozumiał żaluzji. I zapomniałaś o tsundere!Jacku (który prawie doprowadził biednego Turlaja do płaczu) i Moai-chan!

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2011, 19:19   

【 DOGS 】 歌ってみた 蛇足×【蓮】

uploaaaaaaaaad~ finallyyyyyyyyyyy~


Streszczenie całości: MRRRYYYYY SAM SEKS I W OGÓLE. Swoją drogą strasznie mi się podoba to, że Ren niby jest starszy i w ogóle seme na sto procent, a w niektórych momentach tak fajnie podwyższa mu się głos xD Na przykład to 'aw!' w 3:16 było boskie. I to yeah yeah na końcu, mry.

Aaaaale nr #1: ten drugi epicki art, ojeju. Och seksowni i męscy panowie w kocich uszkach i zabójczych gaciach, jak ja na was lecę \ ( * A * ) /

EDIT: O ludzie, ten art.
EDIT2: I ten. Miichan ma koszulkę w niskiej jakości ;p

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 12-04-2011, 22:29   

Crofesima napisał/a:
niepokojący rysunek
Padłam trupem przy tym arcie. Pomijając to, że przy odpowiednim avkowym wykadrowaniu Jack wygląda jak Ramdass, to jeszcze na dodatek Marutan wygląda tak nieziemsko... dramatycznie. MRU.

Crofesima napisał/a:
Easnadh napisał/a:
#6 Rimokon [Nobunaga]

Nie. mogę. przestać. tego. słuchać. ODORU ODORU OH DANCIN' NIGHT (yeah!)
Och, ty też?! Całe szczęście... Dobrze, że istniejesz, Crofesimo, jesteś jednostką, która upewnia mnie w tym, że jednak wszystko ze mną w porządku i nie jestem dziwna (tak jak to było np. w przypadku tyłka Cleara).


Hisayo napisał/a:
【 DOGS 】 歌ってみた 蛇足×【蓮】
wstfgl.
Och, Papa Ren... On jest w tej piosence tak niesamowicie seksowny... I tak genialnie tuszuje Dasokowe zgrzyty.
btw. odnośnie artu DONARU - widzę, och, jak widzę Dasoka latającego nocą po mieście i wypisującego na ścianach czerwonym sprayem "MOKA KAWAII MOKA"...

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2011, 09:33   

Easnadh napisał/a:
#6 Rimokon [Nobunaga]

Haha, dzisiaj w pełni zdałam sobie sprawę z tego, że odtwarzałam to sobie w kółko bez przerwy cztrey godziny. Lol.

Easnadh napisał/a:
widzę, och, jak widzę Dasoka latającego nocą po mieście i wypisującego na ścianach czerwonym sprayem "MOKA KAWAII MOKA"...

.
.
.
.
.
Okej, jesteś przegenialna i mnie zabiłaś. Nie ma to jak optymistyczny akcent na dobry początek dnia!
EDIT: Em, bo kiedy to przeczytałam, to ujrzałam tę scenkę oczami wyobraźni i tego... jeszcze mi Nare no Hate grało w tle i tak się zrobiło romantycznie, i... i... moja sztuka jest bardzo trudna w odbiorze, wiecie. Yyyyy, nevermind.
(czyt. przepraszam, ale ja naprawdę naprawdę nie mogłam)

A ponadto: 'Panda Heros'. Chrzanić literówkę, te ich miny są BEZ-BŁĘD-NE.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-04-2011, 11:08   

No i Papa i Dasok prawie zdasokowali daily ranking... PRAWIE. Bo pojawiło się to: 【ろん】スキキライ 歌ってみた【そらる】 czyli "Suki Kirai" w wykonaniu Lon i Soraru. Strasznie kjutne, a ten eroi głos Soraru w 00:59... Dżizas, why? O_o
Swoją drogą "Suki Kirai" jest ostatnio jakieś strasznie popularne, wczoraj zuploadowali to nawet Guriri i TMDC (nie znam gościa...). Chociaż dla mnie i tak najlepszym coverem jest ten od ASKa i Hanatan.

A Koman wrzucił S・K・Y. Mam sentyment do tej piosenki, bo Osamuraisan często ją śpiewa na nama... I niech mi niebiosa wybaczą, ale moim zdaniem akurat w tym przypadku fałszowana półgłosem piosenka z gitarą akustyczną w tle brzmi o wiele bardziej... uroczo i chwyta za serce ^//////^


Hisayo napisał/a:
Chrzanić literówkę, te ich miny są BEZ-BŁĘD-NE.
Jaką literówkę?

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2011, 12:00   

Easnadh napisał/a:
Jaką literówkę?

No bo jeśli chodzi o liczbę mnogą, to powinno być raczej 'Panda Heroes', prawda?

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-04-2011, 13:03   

... ojejkuś jejkuś, ta piosenka. loop, loop. Kolejny dowód na to, że yukkedoluce jest świetnym vocaloP, trzeba tylko odpowiednio się zabrać za jego covery. Kompatybilność na 1122%! I ten Papa w nekomimi, pft.


Easnadh napisał/a:
nie jestem dziwna (tak jak to było np. w przypadku tyłka Cleara).

Dobra wiadomość, Easiu! Z ciekawości weszłam na YT, żeby sobie ten tyłek przypomnieć, a tutaj wśród komentarzy:

Nie tylko z nami jest coś nie tak.


Hisayo napisał/a:
ujrzałam tę scenkę oczami wyobraźni i tego

rofl. Zapomniałaś tylko o rysunku Moki w bezbłędnym stylu Dasoka!


Easnadh napisał/a:
Bo pojawiło się to: 【ろん】スキキライ 歌ってみた【そらる】 czyli "Suki Kirai" w wykonaniu Lon i Soraru. Strasznie kjutne

Oczywiście, że kjutne, bo to Lon. Ale szczerze powiedziawszy jej duet z Soraru niespecjalnie mi leży, ich głosy do siebie nie pasują, przynajmniej według mnie. A może po prostu jestem wściekła na Soraru, od kiedy tak strasznie zautotune'ował głos Lon w tej jednej świątecznej piosence. JEJ GŁOS TEGO NIE POTRZEBUJE argh. Ponoć mają w planach wydać razem płytę i jeżeli jeszcze raz to zrobi, to strzelę Oficjalnego Focha. Brzmi groźnie, nie?
Na szczęście akurat za ich 'Suki Kirai' wziął się... wait, wait. Gom?!

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2011, 13:46   

Crofesima napisał/a:
rofl. Zapomniałaś tylko o rysunku Moki w bezbłędnym stylu Dasoka!

NE MOGŁABYM. Ten styl jest jedyny i niepowtarzalny i w ogóle, nie śmiałabym zrobić... CZEGOŚ TAKIEGO. ( O .A. O )

Btw., Dasok teraz streamuje i przed chwilą bardzo ładnie wył, naprawdę. Jedno tylko mnie zastanawia - ta emotka... Ona mi TAK BARDZO przypomina twarz DSKa z tamtego artu z Moką... ale i tak, pokazałbyś się, dziadu jeden, a nie... dsk no pretty feisu

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-04-2011, 17:48   

Hisayo napisał/a:
Easnadh napisał/a:
Jaką literówkę?

No bo jeśli chodzi o liczbę mnogą, to powinno być raczej 'Panda Heroes', prawda?
Ach, cholera. Faktycznie. I ja studiuje anglistykę... Chyba przeglądanie sprawdzanych ostatnio przez koleżankę z grupy kartkówek piątoklasistów skrzywiło mi umysł, błędy typu "sasuage" czy "I am like bananas" to norma -.-

Hisayo napisał/a:
Crofesima napisał/a:
rofl. Zapomniałaś tylko o rysunku Moki w bezbłędnym stylu Dasoka!

NE MOGŁABYM. Ten styl jest jedyny i niepowtarzalny i w ogóle, nie śmiałabym zrobić... CZEGOŚ TAKIEGO. ( O .A. O )
Crofcian, nie wymagaj niemozliwego. Ja nad Moką narysowaną na twojej kartce urodzinowej mordowałam się godzinę, a zanim poprawiłam linie markerem, rysowałam ołówkiem i wymazywałam z 5 razy. Tego się NIE DA narysować -_-


Och, no tak, spóźniłam się na nama Osamuraja, sama końcówka, buuuu. A znowu ma na sobie fanserwiśną bluzkę. T-t-t-ten dekolt =p=
I właśnie udaje, że gra na perkusji... Sooooooo cute! xD


EDIT
Tak, Akiakane zdecydowanie powinna rysować PVki, a nie śpiewać.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-04-2011, 22:26   

Double post, ale co tam. Post specjalnie dla Nanami xD

KHEM.

Ja chcę taki prezent na dzień dziecka. =p=

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 14-04-2011, 22:57   

...ale czemu dla mnie?! Jesteś za stara na prezenty na dzień dziecka.

Nie ma Jacka gościnnie, więc przeżyję bez~ Aczkolwiek duet Asamaru i Clear jest intrygujący.

No a mi i tak chodzi teraz cały czas po głowie Jakkowa świńska piosenka (...) oraz jego Flower Tail. Mrrrruczna piosenka, idealnie pasująca do jego wokalu, ot co. I ciągle loopuje mi się w głowie. Eh.

Z ciekawostek: Gsan się pochorował i generalnie ma interygujący sposób na leczenie się. Zamiast się wygrzewać, to robi nama. Na dzisiejszym nawijał, nawijał, kaszlał i go czkawka złapała. I przez całe nama przejść nie chciała i jeszcze trochę. Przy okazji rozgrzał się jeszcze jakimś bimbrem, ale zdecydowanie się zarzekał, że upity nie jest (yhym). Przez co średnio mu mówienie szło, coś próbował grać (nadal mu fajnie szło, aczkolwiek miejscami... XD), czkał co chwila, a słuchacze tylko pytali, czy jeszcze żyje.

No i Kettaro zafarbował się na blond. Dostał nawet błogosławieństwo Dasoka.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-04-2011, 01:06   

Easnadh napisał/a:
Ja chcę taki prezent na dzień dziecka.

Noba, że ja też. Ciekawam tego 'Colour', tym razem za całość (tj. za tekst, kompozycję, aranżację) bierze się SunaP... hymm. Dziwi mnie natomiast "Holography", w końcu to dość ostry rockowy kawałek, a PointFive przeca zawsze się za pop bierze. Ot miła niespodzianka.

Jak już przy płytach jesteśmy:
♫ nie wiem, czy już Easiu widziałaś: wyszedł crossfade 'REVOLT' VALSHE. Kocham minato za tworzenie takich oldschoolowych, popowych kawałków.
♫ z takich ciekawostek - piosenkę do OP anime z tego sezonu 'Nichijou' zaśpiewał Hyadain, znany choćby z Me, Myself, and NicoNico Douga. Taa, ten kobiecy głos to też jego. Natomiast ending anime "Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai" stworzył unit estlabo (wowaka, Fullkawa, hachi, TokuP), głównie jednak TokuP, co zresztą słychać.
godwaka i Fullkawa (+ utaite) wydają też płyty. A ja się wciąż zastanawiam, czy cały ten projekt balloom nie jest przypadkiem sprytnie zatuszowanym planem podbicia świata... hachi, masz mój topór, zawsze i wszędzie.

Nanami napisał/a:
No a mi i tak chodzi teraz cały czas po głowie Jakkowa świńska piosenka (...) oraz jego Flower Tail.

OMRU. Kiedy Jack śpiewa utwory w stylu FLOWER TAIL, na krótką chwilę wędruje na sam szczyt moich ulubionych utaite.


Cytat:
No i Kettaro zafarbował się na blond. Dostał nawet błogosławieństwo Dasoka.

Kettan, chłopcze... coś ty-- dobra, nieważne. Tak a propos ostatnio rozbawił mnie Koman i jego tweet do Kettana ze zdjęciem i podpisem "Popatrz, wczoraj ściskałem się z Miichanem pod drzewem sakury! BĄDŹ ZAZDROSNY!". Och, chłopcy.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 16-04-2011, 10:05   

Cytat:
Kettan, chłopcze... coś ty-- dobra, nieważne. Tak a propos ostatnio rozbawił mnie Koman i jego tweet do Kettana ze zdjęciem i podpisem "Popatrz, wczoraj ściskałem się z Miichanem pod drzewem sakury! BĄDŹ ZAZDROSNY!". Och, chłopcy.

LOOOOOOOL no nie. Ale ja też bym w sumie tak chciała pod drzewkiem sakury z którymś fajnym utaite. XD

Z ciekawostek okołodzisiejszych:
【G.W.ニコライ】「GOLD」【オリジナルPV】
Uwaga! Zawiera rapującego Dasoku. Kwik. O tyle dobrze, że poza engriszem, poszło mu o wiele lepiej niż Jackowi, który kiedyś próbował rapować.

Ponadto Jack założył sobie konto na pixivie

No i 22.04 w Nicoraji będą Sekihan jako host oraz Ramudarjun (...tak to się pisało?...) jako gość programu.

I mrrrrr ta piosenka (poza Flower Tail) w tym wykonaniu chodzi teraz za mną~
【歌ってみた】dreams and visions【よるきち】

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-04-2011, 12:18   

Weekly Utaran #128 [rozpiska na ofurotaimu]

Ranking nowych uploadów niezbyt interesujący, pomijając to, że zawiera wspomnianego przeze mnie wcześniej Komana i duet TDMC x Guriri.

Sam ranking też emocjonujący jak cholera. Cóż, im wyżej, tym lepiej się robi, ale tak od 30 do 10 słabo jakoś... Komcie więc raczej mało elokwentne będą.
#1 DOGS [Dasoku x REN] - taaa. Potrzebny jest jakiś komentarz?
#3 Rimokon [Nobunaga] - HA!!! Podskoczyło z miejsca nr 6!
#4 Petenshi ga Warau Koro ni -ver. Tonika- [Glutamine] - łoooooo. Najsu.
#5 Melancholic [Nodoame x Tightson] - Melancholic + Nodoame + Tightson. Coś jest nie tak w tym równaniu. Wait, MELANCHOLIC?! Ta absolutnie kjutna piosenka i ci konkretni utaite? Nie spodziewałabym się totalnie, ale jasny szlag, piosenkę zuploadowali straszliwie niedawno i już na 5 miejscu? Łoooo, ale w sumie nic dziwnego, strasznie fajnie im wyszło, tyle że za mało Tightsona.
#10 Musei Splash [vip-tenchou] - NIE WIEM.
#29 1925 -acoustic version- [Seriyu] - pierwszy raz spotykam się z Seriyu (tak, wiem, jestem z tyłu za eskimosami) i, kurczę, ależ ona ma fajny głos.


Plus szał na "Suki Kirai" dalej trwa, tym razem przyszła kolej na Wotamin i Kogetana. Po kjutnych wersjach Hanatan i Lon jakoś tak mi się wydaje, że Wotamin ma za mocny głos, ale za to Kogetan brzmi jako Len dobrze, na pewno lepiej od Soraru. Ale cała piosenka wyszła bardzo sympatycznie, i w moim rankingu zajmuje miejsce nr 2, zaraz po wersji ASKa i Hanatan. Ciekawe, jak zrobiłaby to Valshe? I nie potrzebowałaby nawet nikogo do duetu, ha!

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-04-2011, 12:56   

Rzeczywiście coś mało ekscytujący jest ten Utaran. Wielkie jupijajej dla #1-3, a Glutaminowa wersja Petenshi jest świetna! Ostatnio strasznie polubiłam tego gościa, aż przestało mnie dziwić, że ten jego cover OP do "Toaru Kagaku no Railgun" praktycznie nigdy nie opuszcza rankingu... ten gość umie się drzeć i w ciekawy sposób uatrakcyjnia swoje utwory. Czemu inni utaite tego nie robią :|

#5 (YT) Taichooon kochanieee. Ale srsly, czemu ta piosenka?! CZEMU? Jak już przy Nodoame jesteśmy, on też ma swoją własną elo koszulkę z uroczym napisem "barning".


Easnadh napisał/a:
#10 Musei Splash [vip-tenchou] - NIE WIEM.

... wat.


Cytat:
Plus szał na "Suki Kirai" dalej trwa, tym razem przyszła kolej na Wotamin i Kogetana. Po kjutnych wersjach Hanatan i Lon jakoś tak mi się wydaje, że Wotamin ma za mocny głos, ale za to Kogetan brzmi jako Len dobrze, na pewno lepiej od Soraru.

Czemu MinMin z Koge? To mnie najbardziej zastanawia. No cóż. MinMin ma rzeczywiście trochę za mocny wokal, zwłaszcza w porównaniu z Koge, ale całość wyszła świetnie. To chyba moja ulubiona wersja. Koge jest uroczo-zabawny.

Wychodzi na to, że w czasie eventu M3 (pierwszego maja) wyjdzie płyta SoraLon, na której znajdować się będą covery kawałków DECO*27 w nowej aranżacji. Taa, już mamy tego przedsmak, chociaż akurat w "Crime and Punishment" autotune nie przeszkadza jeszcze aż tak. Tak czy siak mam Soraru na celowniku.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group