FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 21, 22, 23  Następny
  Niiiico nico douga! ♫
Wersja do druku
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 06-05-2011, 18:38   

Dobra. Że się ostatnio mało w temacie udzielam (ale to przez tych utaite - ja ich tak dobrze nie znam jak wy ;/), a wyszedł nowy Vocaran to trzeba go skomentować ( i może skierować zainteresowanie na lepiej znane mi tory sesese, podstępna jestem)

Vocaran #187 (rozpisaka na ofurataimu)

#30 Jinsei Game (Hatsune Miku) nnd l yt - głos Miku średnio mi się podoba, dlatego jakoś jej piosenki nie bardzo mi pasują, ale ta jest całkiem całkiem.
#26 Panda Hero (Kagamine Rin and Len) nnd l yt - NIE, NIE i jeszcze raz NIE! Niech sobie to śpiewa jakikolwiek vocaloid, ale błagam nie bliźniaki -.-
#21 Burokun happiendo (GUMI x Hatsune Miku) nnd l yt - dziwna O.o Fragment, który był w vocaranie mi się spodobał, początek piosenki też zapowiadał się dobrze, ale potem jak Gumi z Miku zaczęły wyć w refrenie to... uch... jakoś nie mogę tego przetrawić.
#18 Hameln no Akumu (Megurine Luka x Hatsune Miku) nnd l yt - kfiiik. Ta Pvka XD Mrówkojady XD
#13 La, La, Love You (Hatsune Miku) nnd l yt - no dobra, Miku ma swoje chwile ^^ słodka jest.
#12 Love Genomics (GUMI) nnd l yt - aaaaaa, nowa Gumi. Mam nadzieję, że się utrzyma w rankingu. Nie wiem np co w vocaranie dalej robi Juu Mensou, a zniknął taki Carnival, który moim zdaniem jest dużo lepszy.
#11 Shinkaron code:Variant (GUMI) nnd l yt - gitaraaaaaaa *____* I więcej Gumi. I ten łyp. I wojgle genialne ^^

Jeśli chodzi o trzy pierwsze miejsca to jedynie Ippou Tsuukou Miku (nnd l yt) moim zdaniem zasłużyła na to drugie (jeśli nie pierwsze), chociaż Monochrome Night ma ładną pvkę, ale sama piosenka jakoś do mnie nie trafiła. Natomiast ta Gumi na pierwszymi miejscu jest w porządku, ale to trochę za mało. Ogólnie to pierwsza dziesiątka mnie nie zachwyciła.

Waaaa, sukces ;P I wyczerpałam limit postów na najbliższy miesiąc xD

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-05-2011, 23:00   

Spoko Mono, ja sama ostatnio nie nadążam za całym fandomem utattemita. Na wiosnę wszyscy się uaktywnili. Płyty CD, wszędzie płyty CD... enyłej, żeby być mniej więcej na bieżąco polecam rozwiązanie YouTubowe - wystarczy zasubskrybować kanał AmonDerevex. On/a umieszcza po zaledwie parę utattemitowych filmików dziennie, więc łatwo nadążyć, przy czym są to zwykle te najpopularniejsze covery i uploaduje je naprawdę szybko. Sama z tego dobrodziejstwa korzystam.


Vocaran #187
"Panda Hero" bliźniaków to jakaś herezja i zło. Podziękuję.
#18 Hameln no Akumu - przerażające. Nie mówię uwierzyć, że Cię to rozbawiło, Mono xd
#12 Love Genomics - ktoś tutaj potrafi posługiwać się GUMI!
#2 Ippou Tsuukou - zgadzam się z ofurotaimu, to strasznie przypomina Poker Face. Trochę za bardzo.
#3 jest absolutnie prześliczne, bardzo mi się spodobało. No i oczywiście "FRAME OUT" z czwartego miejsca! Z lekka emo Gumi daje czadu.

A teraz zgadnijmy, co będzie kolejnym stałym gościem w rankingach... ba, co będzie na podium przez następne jakieś 3 tygodnie jak sądzę.
wowaka & Hatsune Miku - Unhappy Refrain (アンハッピーリフレイン) { nnd }
Oh, godwaka, czemu jesteś taki... taki... idealny? Rok czekaliśmy, ROK. Całkiem niezła promocja płyty, huh?
A co do samej piosenki - geez, wowaka, przestań się tak znęcać nad tą dziewczyną. Nawiązanie do Rollin' Girl oczywiście cudne, ale żal mi dziewczyny... chociaż z drugiej strony może jednak "it IS happy"...


Z innych newsów - kolejna znana artystka została wciągnięta w utattemita, tym razem Suzunosuke tu i tutaj (trochę przegięli z tymi **SPARKLAMI**). hnnghn te płyty... Tightson, tencio, Glutamine, Sekihan, Shamuon...

Można dorwać też już parę albumów z eventu M3 (cała ich lista jest tutaj). Moje oceny póki co:
- Shamuon x Miichan - "Stoic Party" - 4/5. To dobra płyta, ale mogłaby być ciut bardziej porywająca i, em, dająca kopa. Shamuon musi zacząć pokazywać pazurki. Plus za wykonanie Petenshi oraz naprawdę przyzwoity tytułowy utwór.
- Soraru x Lon - "YUUAISUU" (covery piosenek DECO*27) - 4/5 za kawałki Lon, 2/5 za Soraru. Ludzie narzekają na vocaloidy, a przecież autotune jest dużo bardziej mechaniczny i nienaturalny UGH. Ogarnij się chłopie. Lon jak zwykle cudna, a nowe aranżacje ciekawe.
- amu, jonyh, Shirokuro, Reji, Riseha - "Cu6ic" - ... trudno ocenić, bo piosenki na tym krążku są tak zupełnie RÓŻNE. Ale za sam wkład i przygotowanie całości należy się 5tka. Kawałki Shirokuro (czemu on nie jest bardziej doceniany?!), jonyh'ego i Risehy są naprawdę świetne, polecam.
- Wataame x Inakamono, Limone x Kogeinu, Wotamin - "Haniwakyoku Utattemita" - 3/5. Limone i Koge śpiewający SukiKirai trochę mnie zabili. Minmin za bardzko skrzeczy, przykro mi.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-05-2011, 09:24   

Vocaran Vocaranem, ale, Crof, jak mogłaś nie podlinkować TEGO? [YT]

Papa...

Papa we własnej osobie przy oknie...

Ła...

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 07-05-2011, 10:47   

...śpiewający emo piosenki do okna. W uroczym białym wdzianku. I nawet ładnie mu poszło! Ale dobrze, że *coś* wrzucił i dał znak życia, bo już się zaczynałam martwić. Ren, wracaj szybciutko, bo potrzebujemy nowych plotek, tajnych zdjęć i filmików z Twojego kompa!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-05-2011, 11:09   

Nanami napisał/a:
...śpiewający emo piosenki do okna.
Przynajmniej nie klei się do tego okna, tak jak clear w swojej PVce, to by dopiero było. Ale nie ma okularów i bródki, bu ;_;

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 07-05-2011, 13:33   

Crofe napisał/a:
enyłej, żeby być mniej więcej na bieżąco polecam rozwiązanie YouTubowe - wystarczy zasubskrybować kanał AmonDerevex. On/a umieszcza po zaledwie parę utattemitowych filmików dziennie, więc łatwo nadążyć, przy czym są to zwykle te najpopularniejsze covery i uploaduje je naprawdę szybko.

Oooo, dzięki Crofe. Może się w końcu ogarnę ^^

Kurde, ale z całego tego vocarnau to cały czas chodzi mi po głowie Jinsei Game. I jeszcze to wykonanie -> nnd ^^ Z tego co mi się kojarzy to ona robiła też cover Matryoshki, ale w tej piosence podoba mi się o wiele bardziej.

Edit: Jeszcze to. Czyli Maro (Easiowe odkrycie). Jak ktoś umie zrobić dobry cover Gumi to już ma u mnie dużego plusa, a on ma jeszcze taki fajny głos ^^

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-05-2011, 18:02   

NO WŁAŚNIE papa Ren nie ma zarostu ani okularów, co to ma być?! Ale przyznać muszę, że całkiem zabawnie ogląda się to PV na NND z włączonymi komentarzami. Najpierw reakcja w 0:45, a później wysyp "IKEMEN!" plus pojedyncze "ojiisan"...


Nanami napisał/a:
Ren, wracaj szybciutko, bo potrzebujemy nowych plotek, tajnych zdjęć i filmików z Twojego kompa!

chlip chlip, kto nam będzie pokazywał zdjęcia zettai ryouiki Miichana tudzież podejrzane nagie tyłki? sniff.

Mono, my tutaj uwielbiamy Nobunagę~ maro zresztą też, ale bardziej podoba mi się ten jego upload z Inakamono.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 07-05-2011, 18:29   

Crofesima napisał/a:
Mono, my tutaj uwielbiamy Nobunagę~ maro zresztą też, ale bardziej podoba mi się ten jego upload z Inakamono.

Dobra. Ja wiem, ze jestem daleko w tyle za murzynami, ale teraz tak sobie przeglądam yt i nnd to się okazuję, że Nobunagę to ja kojarzę z większej liczby utworów. Np Lacrimosa z Ene, Guriri (która też robiła cover Matryoshki) i Wataame. Tylko tych utaite jest tak duuuużo. Łatwiej zapamiętać vocaloidy :P Dodatkowo można winić moją sklerozę.

Maro zostałam nakarmiona już wcześniej przez Easia, więc to co podlinkowałaś znam.

A propos przeglądania i ogarniania się: już się dzieliłam moimi wrażeniami z Easiem, ale tu też napiszę. Doszłam do wniosku, że Pokota to fajnie śpiewa. Lol, a ja go miałam do tej pory za wiecznie wygłupiającego się pajaca. Np. jego cover Shinkaron code:Variant serio, ale tak serio mi się podoba. (na razie lecę po coverach, bo mi łatwiej ocenić wykonanie :)) Już mówiłam, ze jestem daleko za murzynami xD?

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-05-2011, 18:47   

Bo Pokota to... Idiota, Który Potrafi Śpiewać. Zresztą na wszelkiego typu koncertach on zawsze jest jednym z najlepszych wokalistów, mimo że biega, skacze, wygina się bądź ewentualnie całuje swoich gitarzystów. Jego code:variant to mój ulubiony cover~ ten cały Pokota Append baaardzo mi odpowiada.

Tak przy okazji - jutro o 13 czasu japońskiego lecieć będzie Nico Nico Sports Festival. Można ten event nawet za darmo time shiftnąć o tutaj! Więcej informacji na temat drużyn tutaj.

Cytat:
If It's Tennis We Will Definitely Not Lose but Since It's Futsal, Your Luck's Good, Huh Team

To jest... Naprawdę Dobra Nazwa, chłopcy...

Cytat:
8. Utaite Team led by Dasoku!!
Members: Dasoku
Driving Force: None

:'D
Pewnie dojdzie do niego Sekihan, Gero, Pokota... chociaż kto wie, może będzie sam walczył. Jego samotna walka najprawdopodobniej wyglądałaby tak, że by się położył na murawie i zasnął, no ale.

Osobiście polecam, poprzednim razem bawiłam się świetnie, bo nasi kochani utaite byli tak. potwornie. beznadziejni.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 07-05-2011, 18:58   

Crofesima napisał/a:
Bo Pokota to... Idiota, Który Potrafi Śpiewać. Zresztą na wszelkiego typu koncertach on zawsze jest jednym z najlepszych wokalistów, mimo że biega, skacze, wygina się bądź ewentualnie całuje swoich gitarzystów.

Może właśnie dlatego jest taki popularny ^^

A ten poprzedni Nico Nico Sports Festival to było to jak oni grali w piłkę nożną i Dasoku był tam taki uroczy ^^? I na koniec jak się wypowiadali to Pokota zachodził od tył Dasoka/Gero (nie pamiętam, bo oglądałam to w listopadzie u Nanami, ale było kfikogennie)?

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-05-2011, 19:02   

Mononoke napisał/a:
I na koniec jak się wypowiadali to Pokota zachodził od tył Dasoka/Gero (nie pamiętam, bo oglądałam to w listopadzie u Nanami, ale było kfikogennie)?
Pokota wąchał wtedy włosy Dasoka. To zawsze jest Dasok, gdyż jest on największą i niespełnioną miłością Pokoty.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2011, 20:53   

Easnadh napisał/a:
To zawsze jest Dasok, gdyż jest on największą i niespełnioną miłością Pokoty.

AWWWWWWWWW MELT

Sports Festival? Jestem za, a nawet przeciw~! Dasoku jedynym czlonkiem w swojej drużynie... Ta Długa Nazwa Drużyny Której Nie Pamiętam Ale Jest Uroczo Głupawa... KWIK. Będę robić screeny, strzeżcie siem.

Crofesima napisał/a:
Jego samotna walka najprawdopodobniej wyglądałaby tak, że by się położył na murawie i zasnął, no ale.

Ja to już widzę oczyma mej wyobraźni xD

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-05-2011, 21:18   

Easnadh napisał/a:
Mono napisał/a:
Mononoke napisał/a:
I na koniec jak się wypowiadali to Pokota zachodził od tył Dasoka/Gero (nie pamiętam, bo oglądałam to w listopadzie u Nanami, ale było kfikogennie)?

Pokota wąchał wtedy włosy Dasoka.

Ano owszem. Ale nie przesadzaj z tym, że to ZAWSZE Dasok, ot choćby na tym samym sports festival dostało się także Kettanowi (tak strasznie było mi go wtedy żal, jak PKT go rozbierał na środku boiska). Sfrustrowany pkt jest w stanie zaatakować każdego faceta.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-05-2011, 21:30   

Crofesima napisał/a:
Ale nie przesadzaj z tym, że to ZAWSZE Dasok, ot choćby na tym samym sports festival dostało się także Kettanowi (tak strasznie było mi go wtedy żal, jak PKT go rozbierał na środku boiska).
Bo chciał wtedy wywołać zazdrość u Dasoka (Crofcian, ty zwyczajnie nie rozumiesz Pokoty tak jak ja... Ale chyba nie powinnam się cieszyć z tego, że rozumiem Pokotę -__-), bo do Dasokowych spodni dobierał się już w momencie wychodzenia na boisko, kiedy Dasok niósł dumnie tabliczkę. A że efekt próby wywołania zazdrości był taki a nie inny, czyli mniej więcej taki sam jak u Jacka, który próbuje sprawić, by Marutan był zazdrosny albo odwzajemnił jego wyznanie miłości, czyli, wracając do tego efektu, efekt był żaden - to już nie wina Pokoty. Zwyczajnie Dasok (znany też jako "Whatever-Man") ma to gdzieś.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-05-2011, 22:29   

P..przepraszam... nie rozumiem Pokoty, fakt. :(
Eh, nie ma to jak miłość bez wzajemności. Jaaak mi ciebie żaaal Pokota... Dasok nie jest łatwy.

Przeglądając tumblra można znaleźć naprawdę wiele fascynujących rzeczy. Na przykład TO. Tiaa, "zaśpiewał" to PUPI. Obejrzałam już 4 razy i wciąż jestem absolutnie zafascynowana.
dokun dokun dokun dokun

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group