FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Jesień 2010
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-08-2010, 14:32   

Bida, panie, bida. Ponoć "Bakuman" w wersji mangowej jest niezły, choć nieco odstrasza mnie fakt, że to rzecz ludzi od "Death Note". A co poza tym? "Iron Man", choćby z ciekawości i to chyba wszystko...
Przejdź na dół
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-08-2010, 14:42   

Bakuman jest zdecydowanie najciekawszą mangą, którą obecnie czytam i potrafi trzymać w napięciu o niebo lepiej niż jakikolwiek shounen opierający się na formule "przyszedł zły i skopał bohatera, więc bohater przypakował i wygrał ze złym" powtarzanej do znudzenia.

Jesień zapowiada się dużo ciekawiej niż wiosna/lato, oglądać na pewno będę:
- Bakumana
- The World God Only Knows
Oba tytuły z powodu bardzo dobrych mangowych pierwowzorów.
Kontynuacje:
- Index 2
- Sora no otoshimono
Sprawdzę:
- Yozakura Quartet
- Goulart Knights
- Ore no Imouto [...]
- Hyakka Rouran
- Fortune Arterial (jeśli będzie dobre zapoznam się z pierwowzorem)
Znając życie, w "niepewnych" tytułach nie znajdę niczego dla siebie, ale warto spróbować.

Edit:
Do tego jeszcze na pewno obejrzę trzyczęściowe OVA .hack//Quantum.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01


Ostatnio zmieniony przez Keii dnia 11-09-2010, 09:11, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
lunarna Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Lip 2010
Skąd: Częstochowa Sincity
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2010, 14:43   

IRON MAN?! O lol, na pewno obejrzę.
Najpierw komiks, potem bajka, film i na końcu zrobili z tego anime. Czyżby miała powstać też manga?
Togainu no Chi- z czystej ciekawości obejrzę.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1876100
Chudi X Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Maj 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2010, 15:26   

Iron Man - 100% mojej uwagi, jeden z moich w miarę ulubionych bohaterów Marvela.

Shinrei Tantei Yakumo - Detektywistyka w połączniu z paranormalnymi mocami,
względnie może być.

Togainu no Chi - Byleby tylko walki były jakieś w miarę dobre.

Pokemon Best Wishes! - Całości i tak pewnie nigdy nie oglądnę, ale można się przyjrzeć i zobaczyć, czy twórcy potrafią jeszcze wymyślić coś w miarę oryginalnego.

Wszystko inne niezbyt w moim skrzywionym guście, tak, nie trawię piersiastych/przesłodzony/mocarnych panieniek, przystojnych chłopców, mistycznych robotów, demonów z kocimi uszkami itp.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
5883209
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-08-2010, 15:34   

Aha, rzucę okiem na "Panty & Stocking (with garterbelt)", choćby z ciekawości, bo skoro robi to Gainax, to kto wie, może wyjść fazowo (coś a'la "Puffy Ami Yumi Show" byłoby nawet mile widziane).
Powrót do góry
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 11-08-2010, 16:25   

Szału nie ma, ale znajdzie się kilka pozycji do obłypania:

Togainu no Chi - dobre mordobicie nie jest złe, ale zobaczymy...
Bakuman - bo dużo osób twierdzi, że warto.
Shinrei Tantei Yakumo - lubię połączenie kina detektywistycznego z supermocami. A poza tym - bizony!
Starry Sky - gdzieś, coś o tym słyszałam, do spróbowania.
Karl to Fushigi na To - jaki plakat! Mry! Mam nadzieję, że ktoś to zsubuje.
Tegami Bachi i Hakuouki - co by zobaczyć, jak to dalej wygląda.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-08-2010, 20:52   

moshi_moshi napisał/a:
Szału nie ma, ale znajdzie się kilka pozycji do obłypania.
A tam, na oko prezentuje się lepiej niż sezon letni... z którego ostały mi się właściwie całe 3 (słownie: TRZY) tytuły, wliczając Basarę zastopowaną na drugim odcinku, plus jeszcze UraBoku z zeszłego sezonu... -.-

Na pewno rzucę okiem na:
Togainu no Chi - zobaczy się... Może się nawet szarpną na jakieś elementy shounen-ai...
Bakuman - HA! Mangi co prawda przeczytałam tylko kilka rozdziałów, ale to jest DOBRE. Mru.
Shinrei Tantei Yakumo - fajny plakat z bizonem, a fabuła może okazać się całkiem niezła.
Starry*Sky - haremówkaaaa... No przecież jej nie przegapię, nie? xD
Tegami Bachi, Hakuouki - tak z obowiązku, żeby zobaczyć, jak to dalej się potoczy... (tak jakbym nie wiedziała, ale well...).

Słabiej rzucę okiem na:
Kuragehime - ciekawa grafika.
Deadman Wonderland - ciekawy plakat.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2010, 23:08   

Myślałem, zę jest tego mniej. Z drugiej strony dalej brak mi pewniaków. hmm... Cóż, przynajmniej będzie z czego wybierać, nie tak jak latem:

Iron man - wiem, ze to skopią, ale mimo to obejrzę...
Soredemo Machi wa Mawatteiru - nie przepadam za tematyka pokojówkową, ale art wskazuje, że to może być niegłupie anime. Poza tym - Shaft.
Bakuman - bo chciałem przeczytać mangę.
Kuragehime - nie widzę tego, ale może być zabawne, wiec obejrze pierwsze 2 epy
Shinrei Tantei Yakumo - tematyka fajna, promoart z bizonem odstrasza.
Goulart Knights - o dziwo arty mi się podobają.
Deadman Wonderland - Shounen... to w sumie wada i zaleta w jednym.

Keii napisał/a:
- Yozakura Quartet

Nie wiem, co chcesz tu sprawdzać. Nie widziałeś pierwszej serii.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-08-2010, 23:33   

vries napisał/a:
Nie wiem, co chcesz tu sprawdzać. Nie widziałeś pierwszej serii.

No i? Przecież jak byk stoi, że to retelling - pierwsza wersja z tego co widziałem jest średnia, może teraz lepiej im pójdzie adaptacja materiału źródłowego.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 12-08-2010, 04:12   

Sporo tego, na pewno sprawdzę (przynajmniej 1 odcinek):

- Hyakka Ryouran: Samurai Girls
- Iron Man
- MM!
- Yosuga no Sora
- Kami Nomi zo Shiru Sekai
- Soredemo Machi wa Mawatteiru
- Shinryaku! Ika Musume
- Fortune Arterial
- Kuragehime
- Bakuman
- Shinrei Tantei Yakumo
- Deadman Wonderland
- Yozakura Quartet
- Tegami Bachi 2
- Toaru Majutsu no Index 2
- Hakuouki 2
- Air Gear Kuro no Hane to Nemuri no Mori

Pogrubione pozycje to te, z którymi wiążę największe nadzieje. Z takiej ilości serii powinno coś jeszcze się udać, do tego jeszcze w najbliższym czasie wyjdzie kilka dobrze zapowiadających się kinówek (F/S Night UBW, Bungaku Shoujo, Macross F). Do grudnia powinna wyjść także Haruhi, ale to pewne nie jest.


Ostatnio zmieniony przez Piotrek dnia 13-08-2010, 05:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 12-08-2010, 08:33   

Keii napisał/a:
No i? Przecież jak byk stoi, że to retelling - pierwsza wersja z tego co widziałem jest średnia, może teraz lepiej im pójdzie adaptacja materiału źródłowego.

Czytałem gdzieś, że mieli zrobić druga serię. Damn, znów jestem źle poinformowany.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-08-2010, 12:47   

Jako że od ostatniej tabelki pojawiły się drobne zmiany (doszło parę pozycji do nadgryzienia)...

Na pewno obejrzę kilka początkowych odcinków i wtedy zdecyduję, co dalej (gwiazdką oznaczyłam tytuły, które mają u mnie największe szanse powodzenia):

Iron Man - well, nigdy wcześniej nie miałam styczności z tym tytułem pod żadną postacią, więc dlaczego by nie zacząć od anime? Przynajmniej nie będę miała powodów do plucia jadem, jeśli twórcy zrobią coś krzywdzącego w stosunku do pierwowzoru.

Togainu no Chi - jak walki będą dobre, to czemu nie?

Bakuman* - manga zatrzymana na ok. 50 rozdziale. Całkiem niezła, ale mnie jakoś nie powaliła na kolana...

The World God Only Knows - przeczytałam trochę mangi i jakoś szczególnie nie przypadła mi do gustu, może dalej się bardziej rozkręci. Ale jak na haremówkę, to pomysł na fabułę jest dość oryginalny.

My Little Sister Can't Be This Cute - tytuł ma zadatki na fajną, lekką komedyjkę, ale pachnie mi to pantsu failem...

Kuragehime* - bo kochamy eksperymenty graficzne!

Shinrei Tantei Yakumo* - ostatnio zaczęłam lubować się w powieściach detektywistycznych, więc na pewno dam szansę tytułowi z elementami kryminalistycznymi i nadprzyrodzonymi. Może trafi się też jakaś dobra bizonina.

Starry Sky - hmm, harem, bizony... się zobaczy.

Goulart Knights - są jakieś elementy fantasy i supermoce... też się zobaczy.

Deadman Wonderland* - czytam mangę i jest całkiem niezła, więc chętnie zobaczę też wersję animowaną.

Karl to Fushigi na To* - mrrru, jaki plakat~~ Żeby tylko oglądanie nie skończyło się na RAWach...

Z kontynuacji: Index, Letter Bee i Hakuouki - bo zwykle jak mam za sobą pierwszy sezon, który nie był gniotem, to zabieram się za drugi.

Dużo tego, ale i tak większość tytułów pewnie odpadnie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-08-2010, 20:56   

Tak popatrzyłam na ten sezon i moją uwagę zwróciła seria Star Driver: Kagayaki no Tact głównie dlatego, że po opisie wygląda to na dziecko Uteny z jakąś serią mecha, no i za scenariusz jest odpowiedzialna ta sama osoba co w Utenie, reżyser też maczał palce w Utenie, może będzie ciekawie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 15-08-2010, 21:12   

Mhm, teoretycznie, zgodnie z zapowiedziami Marvela (jesień - AA 2 i Marvel Anime) wraz z Iron Manem miał się pojawić także Wolverine, też od Madhouse. Wie ktoś może coś bardziej konkretnego?
W tym sezonie może Code Geass (poza wyżej wymienionym). Ale zważywszy na moje wielkie chęci, chyba coś mnie będzie musiało pchnąć.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-08-2010, 20:08   

link z paroma nowymi tytułami

Iron Man – sam nie wiem jaki w końcu będzie art, taki jak na tej zapowiedzi, taki jak na pierwszym super trailerze czy taki jak na drugim cgi bullshit trailerze. Ale obejrzę.

Star Driver - dam szanse, choć wydaje mi się że jedyny męski pilot wśród żeńskich pilotów to zwykły harem z mechem dorzuconym na sile. Lookne jak będę miał czas.

Super Robot Taisen OG: The Inspector - Oglądam adaptacje mej ulubionej japońskiej serii gier. Mam nadzieję że Obari tego nie sknoci, ale on się nadaje do tego typu serii jeżeli nie będzie starał się być zbytnio rzucać z własnymi pomysłami ;p

Battle Spirits: Brave – Może jak będę miał ochotę zobaczę z 2-3 odcinki CARD GAMES WITH COURAGE, w życiu oglądałem tylko jedną karciankę i 616 twierdzi że beznadziejną, to zobaczę inną ;p

Film Gundam 00 Muszę nadrobić drugi sezon. I lol że powstał film 00 a Seed zaginął w deweloperskim limbo.

Gdzie jest Code Geass Gaiden?


Cytat:
wraz z Iron Manem miał się pojawić także Wolverine, też od Madhouse. Wie ktoś może coś bardziej konkretnego?

Ja nic nie wiem, ale mi się z trailera wydawało że to była Castlevania z jakimś bishem z szponami. Gdzie Wolverine? ;p

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki



Ostatnio zmieniony przez Gamer2002 dnia 17-08-2010, 20:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group