FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  Zima 2011/2012
Wersja do druku
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 04-12-2011, 11:51   

Poza Kyousogiga.

OVA IS w końcu mam to recenzować
Film Sacred Seven tylko dlaczego ten przeciętniak dostaje po kwartale film a ja wciąż nie widziałem walki Heromana z Villainmanem?
Film Gaiking i Film Harlocka - jakoś nie mam konkretnych danych co Toei planuje ale zobaczę.
SEED HD - zastanawia mnie czy poszli po rozum po głowy i wypieprzyli designy Hiraiego, usunęli recykling animacji, wypełnili czymś interesującym flashbackowate odcinki i czy VA Kiry nauczył się przyzwoicie płakać. Nie sądzę.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-12-2011, 12:05   

Zaobserwowałem, że manga Another ma wyróżniki Seinen i Horror, za to nie ma Ecchi i Harem... co nastraja mnie trochę optymistycznie do anime.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2011, 17:54   

Z serii - Nisemonogatari. Może Natsume o ile uporam się z ostatnim sezonem.


OAV - Usagi Drop, Toradora!, Gyo.

Kinówki -Berserk, Kenshin, K-oń.

Szczerze mówiąc wystarczyłby mi Berserk, by stwierdzić, że to będzie udany sezon (nawet jak go skopią).
Tak więc ogólnie jestem zadowolona.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2011, 18:01   

Kyousogiga w kiepskiej rodzielczości, czyli kiedy ja dostanę HD tego cuda
To.
Jest!
ODLOTOWE!!

Bazowo jest to Alicja w krainie czarów + Looney Toons + gra komputerowa + HELL YEAH główna bohaterka.
Odcinek był intensywny, wypośrodkowany pomiędzy pierwszym odcinkiem Shin Mazingera i Dororon Enma-Kuna - takie ocochodzitojestawesome tylko że akurat posiada logiczny (wariacko logiczny, ale logiczny) ciąg wydarzeń i nie posiada humoru eechie (ale jest slapstick i absurd).
Jeżeli komuś jest potrzebne by powiedzieć o co chodzi: Koto, szalona energiczna chłopczyca, i jej dwaj braciszkowie żyją obecnie w Świecie Stolicy z którego nie mogą się wydostać półki nie odnajdą Czarnego Królika. W między czasie pomagają tutejszej organizacji (na swój sposób ;D) chronić miasta przed potworami. Miastem rządzi Zgromadzenie Trzech, którzy jako pierwsi przybyli do Świata Stolicy a w skład wchodzi człowiek, demonica i święty. Tylko że dawno temu władczynią była ich matka, która ich opuściła, a nazywała się ona Lady Koto...

Ja chcę lepszej jakości rawa!
Ja chcę więcej!
*sprawdza informacje*
Wynika z nich, że to teaser episode i więcej informacji na temat kontynuacji będzie w marcu.
Dopiero ?! D>

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-12-2011, 02:58   

http://www.nekomagic.com/?cat=9

Tradycyjna już lista Nekomagic z datami premier - jutro (a może dziś później) moja aktualizacja :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-12-2011, 03:09   

Jak dla mnie:
Black Rock Shooter - bo jestem ciekawy, co z tego zrobią.
Tsukaima - zmęczyłem 3 serię, więc równie dobrze mogę zobaczyć jak historia się skończy. Sytuacja identyczna z obecną Shaną.
Nisemonogatari - bo Bakemonogatari było super.
Natsume

I to chyba tyle. Pewnie po dwóch-trzech tygodniach okaże się, że jest jeszcze jakiś sleeper "hit" (coś zaskakująco ciekawego/śmiesznego).

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-12-2011, 05:48   

Do obejrzenia:

Prawie na pewno:
Nisemonogatari - czy trzeba mówić? Nie jestem tak wielkim fanem Bakemonogatari, ale było to dobre anime.
Another - mruuu, horror... fakt, że manga ma wyróżniki seinen i horror, a nie ma ecchi i harem nastraja mnie pozytywnie.


Może:
Inu x Boku SS - seria (chyba) detektywistyczna, do sprawdzenia zgodnie z tradycją.
Baby, Please Kill Me - one wyglądają jak dziwne wersje Fate i Hayate... a manga jest przedziwnie wciągająca pomimo swej głupoty.
High School DxD - pomysł bardziej niż absurdalny... ale zobaczę z odcinek (może). Chociaż na serio - PV składający się w 80% z cenzury fanserwisu nie wygląda zachęcająco...
Senhime Zesshou Symphogear - zakładam że to seria akcji, a te zwykle sprawdzam... bo nic więcej tu nie wiadomo w sumie.
Mouretsu Pirates - chore... ale piraci kosmiczni = sprawdzić!
Brave10 - Samuraje! I wygląda cool.
Rinne no Lagrange - co to jest w zasadzie? Opis fabuły wygląda jak slice of life, a patrząc na PV mam jakieś dziwne skojarzenia z Evą w której w głównej roli zamiast Shinjiego obsadzono Asukę...
Ano Natsu de Matteru - nie trzeba komentować, zobaczymy.


Zbierane:
Natsume Yuujin-Chou Shi - wiadomo ;-) Muszę nadrobić poprzednie kiedyś.
Tantei Opera Milky Holmes Second Season - scary... ale ktoś polecał pierwszy sezon...

_________________


Ostatnio zmieniony przez Daerian dnia 18-12-2011, 21:30, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-12-2011, 09:18   

Another - animowany horror to rzadkość, warto się przyjrzeć.
Ano Natsu de Matteru - skoro zrobili to ludzie od Onegai Teacher, to grzechem będzie nie dać szans.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-12-2011, 14:07   

Urawa napisał/a:

Another - animowany horror to rzadkość, warto się przyjrzeć.

Jazda oglądać 100 Stories i Mononoke Urawa ;-)
A poważnie, to są naprawdę wyśmienite (i dość krótkie) anime - horrory.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-12-2011, 14:08   

Daerian napisał/a:
Urawa napisał/a:

Another - animowany horror to rzadkość, warto się przyjrzeć.

Jazda oglądać 100 Stories i Mononoke Urawa ;-)
A poważnie, to są naprawdę wyśmienite (i dość krótkie) anime - horrory.

Nie mówię, że nie widziałem, po prostu mówię, że to rzadkość.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-12-2011, 14:12   

Wiem ;-)
Sam widziałem polecane przez Ciebie przecież - mówię tylko, że te są wyśmienite i warto abyś je obejrzał jako fan horrorów i anime :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-12-2011, 14:07   

Okej, z moich typów.

Oczywista oczywistość, czyli Natsume. Mruuuuu~
Nisemonogatari, tak samo jak przedmówcy - bo Bakamonogatari.
Brave10 - samuraje to nie do końca moja klimaty, ale... Bizony! Cały rezerwat bizonów! Bizony powiewające, bizony mroczne, bizony z angstem, bizony mordercze... I walka z początku trailera wygląda zachęcająco. I'm sold.
Oprócz tego rozważam też InuxBoku SS, ale z tym się chyba trochę wstrzymam, bo nie jestem pewna co się z tej serii urodzi

A z rzeczy zastanawiających... czemu Louise napadła na szafę Index? Chce się przekwalifikować z tsundere na żarłoczne, zakonne moe?

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 18-12-2011, 00:48   

Kolejny biedny sezon, wzdech. Ostatnimi czasy stałam się bardziej wybredna.

Natsume - w 3 sezonie zabrakło magii 1 i 2 sezonu, mam nadzieję, że w 4 będzie jej zdecydowanie więcej.
Black Rock Shooter - mam nadzieję, że oprócz zajedwabistego chara designu dostanie też jakąś fabułę. Wrażenia po obejrzeniu PV - DM w okularach, wtf? Kinda cute but it doesn't suit her.
Nisemonogatari - mam nadzieję, że tym razem twórcy nie wpadną na genialny pomysł niewyemitowania ostatnich odcinków i wydania ich tylko na DVD/BD. Tak długie czekanie naprawdę potrafi źle wypłynąć na ocenę całości. Well, dorosła wersja Shinobu i ponoć-więcej-Black-Hanekawy to dobry omen.
Brave10 - mam małe deja vu z Hakuouki... Historyczne anime to nie moje klimaty, ale jeśli walki będą dobre, a bizony oprócz wyglądu dostaną też jakieś (znośne) charaktery, to będę oglądać.
Another - główna bohaterka przypomina mi trochę z wyglądu Anri z DRRR!! Ostatnio brak dobrych serii grozy, więc wiążę z tym tytułem jako takie nadzieje - proszę, nie zanudźcie mnie.
Ano Natsu de Matteru i Inu x Boku SS - kompletna niewiadoma. W przypadku 2 tytułu charakter głównej bohaterki budzi pewne obawy, ale zobaczymy.

Edit:

Może jeszcze męską wersję K-ON! się sprawdzi, czyli Danshi Koukousei no Nichijou. Randomowe anime sezonu o codziennym życiu licealistów, czyli o niczym. Aczkolwiek jeśli na odcinek rzeczywiście będzie przypadać 6 min., tak jak twierdzi MAL, chyba lepszym pomysłem będzie połknięcie serii w całości, niż oglądanie na bieżąco.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-12-2011, 04:00   

Rinne no Lagrange 1

Źle nie jest. Generalnie to standardowo: spokojny początek i bum w połowie odcinka. Przyspieszamy znacząco, nie za bardzo z początku wiedząc, dlaczego, jak i po co. Nastolatka zasiada za sterami mecha - ot, tyle, nic więcej. Przynajmniej na razie. Tylko wersja w miarę lekka i nie do końca sztampowa. Mechy, obcy + szkolny klub. Co z tego wyjdzie?

P.S. Czy te prawie ecchi sceny są temu anime potrzebne?

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 01-01-2012, 12:13   

Mam już swoją listę pewniaków:
Nisemonogatari - PV jest ok, więc nie widzę powodu, by Shaft miał to skopać.

I już przez chwilę myślałem, ze to będzie na tyle i nie będzie czego oglądać... ale w nowy rok przyszło oświecenie!
Nasze forum przegapiło ultra-ważny tytuł:
Daily Lives of High School Boys - Tytuł ssie. Promocyjna grafika ssie. Zatem czemu? Otóż za tą komedią stoi Budda głupkowatych komedii - Shinji Takamatsu (Gintama, School Rumble).
Czy ojciec sukcesu animowanej Gintamy może skopać komedię? Nie wydaje mi się!!!
Ale spójrzmy jeszcze na obsadę:
Kenichi Suzumura - Okita
Tomokazu Sugita - Gintoki
Miyu Irino - jego nie było w Gintamie :( (Sadzik Skrzyżowanie z Gundama 00, ale i tak daje radę )
Jak można było pominąć ten tytuł, drodzy użytkownicy Forum Kotatsu! JAK!?
Szczególnie, że wyszło już 8 krótkich odcinków preview. Możecie obejrzeć, ale ostrzegam, że poziom głupoty stopi wasze mózgi, a bohaterowie przysmażą je z cebulką i zjedzą na śniadanie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group