FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  Zima 2011/2012
Wersja do druku
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2012, 10:07   

Moretsu Kaizoku ep1
Booooring. Dla mnie miksowanie nastolatków z randomowym motywem nie zawsze jest udane. Więcej zazwyczaj jest nieudane.

Senki Zesshou Symphogear ep1
Poziom głupoty jest akceptowalny. Ale jeśli przez całą serię będą walczyć z glutami, to nic z tego nie będzie. BTW. porównanie z Ga Rei nietrafne.

Rinne no Lagrang ep1
Baaardzo trudno powiedzieć. Tak, gdzie starają się upchać jak najwięcej damskiej obsady często wychodzi niestrawna dla mnie kicha.

Nisemonogatari ep01
potwierdzam, odcinek o niczym. Ale i tak lepiej niż w przypadku całej reszty.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2012, 15:11   

Highschool DxD, tudzież Pantsu Sanctuary aka Fate/Oppai - ot, typowy borderline, z pojedynkami diabłów/aniołów/magów/diabli wiedzą, czego. Dzieci z tego nie będzie...

Senki Zesshou Symphogear - Mermaid Melody Pitichi Pitchi Pitch w wersji vocaloidowej spotyka Evangeliona. Całoś upstrzona zamierzoną, acz nie szaloną dziwnością i projketami a'la magical girlsy dla dorosłych. Co z tego wyjdzie? Obaczym...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-01-2012, 16:44   

Nisemonogatari
Odcinek nie obejrzany. Po zobaczeniu screenów z netu ostatecznie doszedłem do wniosku, że czas założyć klub "nie oglądamy SHAFTa aż wydadzą go na BlueRayu". Członkowstwo wolne, zapraszam chętnych.

Poyopoyo Kansatsu Nikki
Kiciaaaaaaa :D

Moretsu Pirates
Bez przesady z tym moe, K-on to nie jest :P
Mam pewne nadzieje, mam nadzieję, że się nie zawiodę. Ale na starcie duży minus dla autorów - to nie piraci, to korsarze! Co za podstawowa pomyłka :D
A poza tym czacha na fladze jest epicka.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-01-2012, 17:04   

Moretsu Pirates - obejrzałem odcinek bez pragnienia poduszenia wszystkich twórców i postaci po kolei, więc już jest całkiem nieźle. Wygląda na przygodówkę a la lata 90., kiedy jeszcze umieli robić dobre anime, zobaczymy czy to tylko wrażenie, czy też faktycznie mają do opowiedzenia jakąś historię.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 08-01-2012, 18:46   

Daerian napisał/a:

Moretsu Pirates
Bez przesady z tym moe, K-on to nie jest :P
Mam pewne nadzieje, mam nadzieję, że się nie zawiodę. Ale na starcie duży minus dla autorów - to nie piraci, to korsarze! Co za podstawowa pomyłka :D
A poza tym czacha na fladze jest epicka.


Prolog wspominał o "piratach z listem kaperskim". Naciągane, ale...

Jak wyżej, minus minusy powyższe. MC jest absolutnie słodka. Nie moe, słodka. Liczę na Tylera 2.0

Senki Zesshou Symphogear

Madoka faktycznie zepsuła magical girls. Na dobre. I byłoby wszystko fajne gdyby nie fakt iż w dramatycznych momentach przypomina mi się meme..

Highschool DxD

Fanserwis! Nachalny fanserwis! I nie,
Spoiler: pokaż / ukryj
ruda demonica mnie nie przekonuje
==

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-01-2012, 19:35   

Cytat:
Jak wyżej, minus minusy powyższe. MC jest absolutnie słodka. Nie moe, słodka. Liczę na Tylera 2.0


No właśnie - jak na razie postaci są w miarę wiarygodne i przede wszystkim się szanują. Ostatnimi czasy to rzadkie niczym śnieg...

... W zimie==.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2012, 19:57   

Brave 10 ep1 - ech... ugh... to wrażenie reverse harom. Ale pal licho! Są walki? Są! Jest fabuła? Nie ma! Czyli typowy bitewniak w klimacie feudalnej Japonii, proszę państwa. Mogli by jednak zmniejszyć ilość bizoniny...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 08-01-2012, 21:20   

Brave 10 01
Początkowo bałam się powtórki z niesamowicie nudnego i bezbarwnego Hakuoki, ale wygląda o wiele lepiej. Po pierwsze: walki są walkami, a nie tylko pokazem kira kira bishounen machających mieczami w płatkach sakury. Po drugie: główna bohaterka, w miarę (tz. w ramach swoich możliwości) ogarnia! Ma trochę więcej charakteru, potrafi się narzucać, dbać o swoje interesy i wykorzystywać atuty. Oczywiście bywa słodka, ale mnie to nie irytuje. I bardzo podoba mi się jej chara-design, ostatnio ulubiony, zaraz po Inori z Guilty Crown. Muszę się przyznać, że sprytnie zaprojektowana postać żeńska, w ślicznym stroju potrafi mnie bardziej ucieszyć niż niejeden durnowaty bish. Po trzecie: jest Sengoku Jidai! prawie jak Inuyasha ^^ (tak, prawie robi wielką różnicę), a ja jestem fanką historycznych klimatów! (albo pseudo-historycznych).

Area no Kishi 01
Jestem jedną z tych osób, które kompletnie nie interesują się sportem (najwyżej zawodami jeździeckimi, sporadycznie). Z reguły nawet nie wiem kto jest w finale mistrzostw świata w piłce nożnej. Natomiast sportowe anime... to jest inna sprawa. Tutaj nie czuję takiej epickości jak w New Prince of Tennis, ale mogę to sobie spokojnie pooglądać, być może rozwinie się warstwa fabularna, pojawią się jacyś rywale, poza tym podoba mi się pomysł z alienem w parku. Mam nawet swojego faworyta do tej roli. Poza tym seria promuje transplantologię :D

Właśnie, New Prince of Tennis, muszę ujawnić swoją herezję i wyznać, że nigdy na oczy nie widziałam ani jednego odcinka PoT. Ale to mi się podoba, w sumie mogę zacząć od drugiej serii. Swoją drogą konwencja jest tak dziwaczna, abstrakcyjna, że aż śmieszna. Chociaż Echizen i tak jest cool, zwłaszcza w pierwszej scenie, w metrze, heeeee.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-01-2012, 01:03   

Brave 10
A ja bym chciała odstrzelenia panienki, pasuje ona do klimatu jak pięść do nosa. Ot taka Index, która dostała instynkty bohaterki shoujaka.... Popieram każdą obraźliwą uwagę jaką protagonista wygłosił w jej kierunku. A głos ma strasznie przesłodzony.

Bizonina za to była fajna. Główny bohater jest narwany, Sarutobi wredny, a Yukimura knujny~ I widzę, że próbują wstrzelić tyle archetypów ile się da. W openingu mignęła nawet shota.

I jak dobrze, że w następnym odcinku pojawią się jakieś inne przedstawicielki płci pięknej.

A główna bohaterka mam nadzieję, że wzorem Index z której została zerżnięta zostanie wykopana z osi głównych wydarzeń aż do finału.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-01-2012, 01:28   

Lena100 napisał/a:
Brave 10 01
Początkowo bałam się powtórki z niesamowicie nudnego i bezbarwnego Hakuoki, ale wygląda o wiele lepiej. Po pierwsze: walki są walkami, a nie tylko pokazem kira kira bishounen machających mieczami w płatkach sakury. Po drugie: główna bohaterka, w miarę (tz. w ramach swoich możliwości) ogarnia! Ma trochę więcej charakteru, potrafi się narzucać, dbać o swoje interesy i wykorzystywać atuty.

Dokładnie moje wrażenia. Nie tylko główna bohaterka sprawia lepsze wrażenie od Chizuru z przytoczonego wyżej Hakuouki, bizony też wydają się mieć ciekawsze charaktery. No i humor, mimo iż bazujący na utartych schematach, do mnie trafia. A Saizou i Isa już tworzą całkiem uroczy pairing.

vries napisał/a:
Jest fabuła? Nie ma!

To dopiero pierwszy odcinek, nie bądźmy tacy pesymistyczni i dajmy fabule trochę czasu na wyklucie się...

Poza tym do tej pory udało mi się tycnąć Nisemonogatari, nowego Natsume i Rinne no Lagrange.

Jeśli chodzi o Nise, to odcinek przegadany o niczym, ale fajnie przegadany, mnie się przynajmniej podobały te rozmowy i nie dłużyły w porównaniu do większości rozmów z Bakemono. Dobrze widzieć Hitagi w dobrej tsun-tsun formie. Poza tym Hachikuji wydaje się jakaś sympatyczniejsza niż w prequelu. Z sióstr Araragi'ego, które do tej pory mnie niespecjalnie interesowały, też może coś będzie. Rozmowa braciszka z młodszą siostrzyczką rokuje ku temu jakieś nadzieje. Tylko Nadeko jest tak samo irytująca, jak w pierwszej serii.

Rinne no Lagrange - tu mam mieszane uczucia. Może się z tego wykluć całkiem sympatyczna seria, ale mechy nigdy mnie za bardzo nie kręciły. Główna bohaterka daje się lubić i nie irytuje. Bizony jakieś takie mało bizoniaste. Cóż, wszystko zależy od fabuły.

Następne w kolejce jest Mouretsu Pirates, bo graficznie ładnie się toto prezentuje.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 09-01-2012, 01:54   

Tren napisał/a:
A ja bym chciała odstrzelenia panienki, pasuje ona do klimatu jak pięść do nosa. Ot taka Index, która dostała instynkty bohaterki shoujaka.... Popieram każdą obraźliwą uwagę jaką protagonista wygłosił w jej kierunku.


Oj tak, zgadzam się całkowicie. Co ona tam robi? Po co ona komu? Nie może sobie ta jej broszka czy spinka czy co to tam jest biegać na własnych nóżkach?

Natomiast anime samo w sobie zapowiada się całkiem nieźle - poza główną bohaterką postaci wydają się całkiem niezłe, intryga jest mhoczna, a walki prezentują całkiem niezły kompromis pomiędzy ilością wygibasów a ilością technik które się same odpalają po aktywacji głosowej.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-01-2012, 08:31   

Brave 10
Tren napisał/a:

A ja bym chciała odstrzelenia panienki, pasuje ona do klimatu jak pięść do nosa.

Kolejna popierająca osoba się dopisuje. ciekawe czy ten kamyk to jest ten kamyk który obstawiam... za dużo Fate/Extra ostatnio zapewne.
Ale jestem w szoku, seria z Ieyasu jako głównym złym? Biorąc pod uwagę jego status historyczno-religijny to jest na serio nietypowe.
Zapewne będę oglądać, przynajmniej jakiś czas.

Rinne no Lagrange
Jej! Miła, super lubiana i znająca się na wszystkim dziewczynka! Cool, szalona i dziwaczna... hmm... siostra? Ciocia? Choroba wie... Jej, 158 klon rei Ayanami, do tego kradnący mundurki szkolne (bo fetyszy klony Rei mają same w sobie za mało, trza nowe dodać). Jakby mało było już Evy mamy jeszcze grupę złych siedzącą na księżycu... strasznie to dziwne i mówiąc szczerze - dla mnie zbyt sztuczne, takie silenie się na zbyt wiele elementów "będzie cool/fajnie", nie pasujących do siebie.
Poza tym anime o robotach z wychodzącym obecnie AGE i SEED oraz zaleceniami od kilku użytkowników forum obecnie mam pod dostatkiem. Ogólnie więc nie zamierzam oglądać dalej, chyba że ktoś oglądający mnie potem przekona, że warto.

PS: Skąd oryginalnie jest to stukanie się w gardło i teksty "We come in peace", bo nie wiem i nie mogę znaleźć? (założę się, że z czegoś co powinienem znać i się muszę wstydzić).

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
peregrinus Płeć:Mężczyzna
wol(no/ny) myśliciel


Dołączył: 15 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-01-2012, 11:25   

Brave 10
Tren napisał/a:
A ja bym chciała odstrzelenia panienki, pasuje ona do klimatu jak pięść do nosa.

Jak zaglądałem ostatnio do mangi to do 19 rozdziału (tyle wtedy było przetłumaczone)
Spoiler: pokaż / ukryj
z pewnością mniej miejsca ona nie zajmuje, chociaż momentami jest bardziej samodzielna.

Agon napisał/a:
To dopiero pierwszy odcinek, nie bądźmy tacy pesymistyczni i dajmy fabule trochę czasu na wyklucie się...


Spoiler: pokaż / ukryj
Jeśli "fabułę" pociągną zgodnie z mangą, to pozostaje liczyć tylko na ładne walki i niektóre postaci. Z czasem manga coraz bardziej upodabnia się to trochę do Samurai Deeper Kyo (którego doczytać ja na razie nie dałem rady) - coraz większy natłok wojowniczych postaci (tu bizonów) i nie wiele z tego wynika. Manga ma ponad 40 rozdziałów, zatem nie wiem czy dalej jest lepiej


Niesemonogatari

Na razie najlepiej wypada, chociaż dużo gorzej niż pierwszy odcinek Bake - nie musieli od razu przypominać o podchodzących pod pedofile skłonnościach Araragiego.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-01-2012, 12:37   

Brave 10 - 1

Jaka bizoniasta haremówka...? Błagam was. Dwa pierwsze rozdziały mangi, która jest bardziej dosadna w tej kwestii, wystarczyły: łzy w oczach kawaii panienki, pakowanie się do futonu, cycki i różne takie inne.
I bizony też. Rany boskie, ależ ten Unno Rokuro ma strój, rezerwuję sobie tego bizonika dla siebie, bo dodatkowo jego seiyuu to Kamiyan.
Ogólnie wydaje mi się, że manga, a anime może i też, celuje w różne grupy docelowe. A że anime jak na razie mniej wymachuje cyckami niż manga, to może nawet będę to oglądać, zwłaszcza że...

Date Masamune mówi głosem KOYASU TAKEHITO. Ciekawe, kiedy się pojawi.


Sengoku Paradise Kiwami - 1

Czy ktoś mi powie, co ja przed chwilą obejrzałam? O_________o;

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 09-01-2012, 13:57   

Easnadh napisał/a:
Date Masamune mówi głosem KOYASU TAKEHITO. Ciekawe, kiedy się pojawi.


Oh. Wow. A patrząc na to, jak wyszedł im Yukimura tym bardziej nie mogę się doczekać :D

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group