FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  Jakie mangi najczęściej czytacie i jakie anime oglądacie?
Wersja do druku
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 13-03-2005, 10:39   

Ankiety nie ma, ale trudno.

Z anime kiedyś bez przerwy oglądałam Slayersów, teraz robię sobie przerwę. Za to na dysku zalega kilka odcinków Inuyashy i Noira, do których często wracam. Ranmę lubię, ale tego się nie da oglądać kilka razy ;P

Mang raczej nie czytam, jedyna, którą udało mi się przeczytać całą to KKJ kilka lat temu, teraz bym pewnie nie wytrwała XD No i na bierząco śledzę rozdziały Inuyashy na ear-tweaku.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-03-2005, 09:53   

Chyba sumarycznie wyjdzie na to, że najczęściej oglądam komedie romantyczne... Po prostu do tej grupy należy najwięcej tytułów, jakie widziałem... Inne nie dają się tak jednoznacznie poklasyfikować.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Razuri Płeć:Kobieta
Siostra Przyłożona ZH


Dołączyła: 15 Wrz 2004
Skąd: Pudlo na pączki
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2005, 15:16   

Najczesciej czytane przez mnie mangi (czyt. te, ktore mam w swojej skromnej kolekcyjce): Gundam Wing, Chobits, Ragnarok, Wolf's Rain, Evangelion. Slayersow pozyczam od Inai :P
A najczesciej ogladane przeze mnie anime to te, ktore aktualnie leci na niemieckich kanalach czy na hyperze (ktorego juz nie ma, niestety..)lub ktore pozycze, czyli: Inuyasha, KKJ, GW, Hellsing,Fruits Basket...Ostatnio takze Kenshina ogladalam i uwazam, ze jest boski *_*

_________________
Do it with Tanuki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3997233
Ataru Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 31 Mar 2005
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2005, 15:24   

Ja to zrobię nieco inaczej i podam swoje top3 mang i anime
Manga:
Shin Seiki Evangelion
Tu detektyw Jeż
Video girl Ai
Anime:
Serial Experiments Lain
Shin Seiki Evangelion
Bishoujo Senshi Sailor Moon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Inai Nerse Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: Cytadela
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 01-04-2005, 15:25   

Najczęściej........ gundam, oczywiscie! reszte czytalam tylko raz, tamte duuuzo XD za to daaaaaaawno wiec w sumie nie wiem ;3
a anime... te ktore wydebie od Avellany? ;3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dośka Płeć:Kobieta
Lon's Priestess


Dołączyła: 31 Lip 2002
Skąd: Wolf Pack Island
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2005, 21:52   

Najczęściej... hmm... Slayersów, Hellsinga i Inuyashę (tego to mogę ogladać całe wakacje, po czym dołożyć na cały rok szkolny i znów się nim zachwycać całe wakacje...).
Eee... no i Bleach...
No i wiele innych :P

_________________
From where has that darkness come...?


Ostatnio zmieniony przez Dośka dnia 28-11-2005, 22:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-11-2005, 23:31   

Wracam do Berserka w postaci mangi także anime.

Jeśli chodzi o samo anime to często oglądam: Kimi Ga Nozomu Eien, Berserk, Rurouni Kenshin Reminiscene, Midori No Hibi, Mezzo DSA, Goldenboy. to tyle póki co, btw. w telewizorni nie oglądam bo nic nie leci. Tzn. może i jest coś ciekawego ale ja mam podstawowe kanały, 1,2,3 polsat, tvn. That's all;)
Powrót do góry
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-11-2005, 15:21   

Hmm... z mang co parę miesięcy musze sobie wrócić do Hikaru no Go - wystarczy że przeczytam jeden rozdział, to dalej już idzie do końca. Oprócz tego Paradise Kiss, chociaż ostatnio dawno go nie widziałam, bo pozyczyłam komuś a ten ktoś jeszcze mi nie oddał. No i z ostatnich zdobyczy lubię Emmę, coś czuję, że będzie z nią podobnie jak z HnG. Ale generalnie od czasu do czasu zaglądam do wszystkiego, co stoi u mnie na półkach - gdyby było inaczej, dawno bym się pozbyła moich zbiorów.

Anime rzadko oglądam po kilka razy - chyba, że świeżutki i musze sie jeszcze raz wczytać w dialogi i wsłuchać w muzykę - głównie dlatego, że oglądanie czegokolwiek na moim komputerze to męka. Swojego czasu, kiedy miałam nagrane odcinki Slayersów (nie wszystkie, tylko część), lubiłam sobie je od czasu do czasu odświeżać... W ogóle wszystko, co misłam na video (tak, Dragon Balla i Rayeartha też). Teraz jednak nie mam na to czasu - mangi jednak czyta się szybciej, niż oglada anime.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
SireVan Płeć:Mężczyzna
Mecenas


Dołączył: 22 Sie 2005
Skąd: HentaiWorld
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2005, 06:25   

Z Mang czytam wszystko co Naokiego Urusawy, wszelkie romansidła i coś co mnie zmusi do myślenia albo przynjamiej będzie kazało się nad sobą chwilę zastanowić. Takie właśnie lekko porypane mangi. Są też moje wyjątki - Tokyo Mew Mew, GTO bądź Beck :P Ale i tak jakoś najbardziej sięgam do bardziej poważnych mang. Po prostu nie lubię jak manga ma płytką fabułę, która jest tylko malutką cząstką opowieści.

Anime - ogólnie mało oglądam (tylko jak weźmie mnie szał), ale tak samo, to co zmusi mnie do myślenia i romansidła. Jestem dosyć dziwacznym człowiekiem z nieźle wyrobionym gustem i pozostałe opowieści rzadko kiedy do mnie trafiają, ale tak to już bywa :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2086791
Dida Płeć:Kobieta
Ostoja zdrowego rozsądku


Dołączyła: 03 Cze 2005
Skąd: Granvania
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 16-11-2005, 16:09   

Ogólnie lubię komedie, w tym romantyczne, magical girls i widowiskowe łubudu. Za to nie przepadam za horrorami, tasiemcami (zwłaszcza w wydaniu mangowym), nadmiarem przemocy, brutalności i sexu.
Już dawno nie oglądałam żadnego anime w tv. Nie mam Hypera, RTL2 , itp. itd. A o nagraniu jednego odcinka 'Króla szamanów' ciagle zapominam. DVD są zbyt drogie. Pozostają jedynie źródła legalne inaczej.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4707314
Eltanin Płeć:Mężczyzna
?????


Dołączył: 17 Lis 2004
Skąd: Ciemna strona słońca
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 16-11-2005, 20:16   

W tej chwili Bleach i Bleach, a poza tym co podpadnie (nie mówię, że kończę wszystko, ale przynajnmiej starm się zacząć ;-) )

_________________
Hubba Hubba Zoot Zoot
Deba Uba Zat Zat A-num Num
A-hoorepa Hoorepa A-huh-hoorepa A-num Num.


Be kind to dragons, for thou art crunchy and taste good with ketchup.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1777110
Taur Płeć:Kobieta
... To nie ta bajka...?


Dołączyła: 30 Cze 2005
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 19-11-2005, 17:57   

Co najczęściej oglądam ... zdecydowanie Gundam Wing mam do tego tytułu słabośc w tej chwili znam niemal na pamięć, oprócz tego kilka razy wróciłam do Vision of Escaflowne, Berserk, Yami no Matsuei do kilku innych tytułów również ale w tej chwili nie chce mi się ich przypominać.
W tej chwili co tydzień oglądam Bleach, dlaczego tak ... to chyba każdy, kto śledzi ten tytuł wie.
Mangi czytam żadko, w zasadzie śledzę tylko kilka tytułów: Berserk, Bleach, Mars, Kenshin. Kilka razy wróciłam do Fake i Mars (uwielbiam tą mangę). O X nie wspomnę, już straciłam nadzieję, że zostanie kiedykolwiek ukończone...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kocic Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Lis 2005
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2005, 11:13   

Generalnie mang nie czytam - ostatnio przeczytałam "Blame!", kiedyś dawno temu zaczęłam "Eden", ale gdzieś po drodze mi się znudziło... czytanie mang na kompie mnie nuży niemiłosiernie, a na kupowanie mnie nie stać, zwłaszcza, że jest pewne, że nie przeczytam tego więcej niż raz.
Jeśli chodzi o anime to wielokrotnie oglądam jedynie produkcje Studia Ghibli (w tym przede wszystkim "Whisper of The Heart"), nie lubię tasiemców, 26 odcinków to maksimum moich możliwości. Ostatnio przymierzam się do powtórki z OMG. Lubię anime "zakręcone", jak to określa mój przyjaciel, nie cierpię komedii (no chyba że nie ma zbyt wielu deformacji, a ja jestem w bardzo specyficznym nastroju), na Slayersów mam chyba alergię. Z moich ulubionych anime mogę wymienić (kolejność nie ma znaczenia): "Fantastic Children", "Haibane Renmei", "Lain" i sporo OAV-ek - dużo tego, nie wymienię... lubię też od czasu do czasu obejrzeć sobie jakiś eksperyment np. "Angel's Egg".

K.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2477683
pepek Płeć:Mężczyzna
??R.I.P??


Dołączył: 20 Lis 2005
Skąd: kolwiek
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2005, 18:32   

ja tam za manga nie przepadam ale jak mam cos pod reka to czytam.
Z anime to najczesciej ogladam Neon Genesis Evangelion ,Hellsing ,Vampire Hunter D - Bloodlust ... kiedys DB i Dr.Slumpa jak lecialy w TV :p

_________________
The year's in the spring
The day's in the morn;
Morning's at seven,
The hill-side's dew-pearled,
The lark's on the wing,
The snail's on the torn:
God's in his heaven --
All's right with the world!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8587858
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2005, 13:21   

Manga:
Eden - it's an endless world
Ghost in the shell
Megatokyo
Battle Angel Alita
Hellsing
Vampire princess Miyu
Anime:
Haibane Renmei (poluję na SEL, można gdzieś dostać? :) )
Księżniczka Mononoke
Hellsing
Ghost in the Shell (1 pełnometrażówka i serial - Innocence dla mnie za ciężki)
Cowboy Bebop


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 20-07-2006, 18:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group