FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
  Jakie mangi najczęściej czytacie i jakie anime oglądacie?
Wersja do druku
Nomikyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Sty 2005
Skąd: z lasu
Status: offline
PostWysłany: 07-01-2005, 22:45   Jakie mangi najczęściej czytacie i jakie anime oglądacie?

No więc (moja polonistka zawsze powtarza, że nie zaczyna się zdania od no więc XD) to jest pierwszy temat jaki robie..

Więc jakie mangi są według was najbardziej popularne i najchętniej je czytacie? I siłą rzeczy jakie anime njcześciej oglądacie w telewizorni?


Ostatnio zmieniony przez Nomikyo dnia 09-01-2005, 18:54, w całości zmieniany 4 razy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5744051
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 07-01-2005, 22:48   

Slayers i Kamikaze Kaitou Jeanne^^

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 07-01-2005, 22:52   

Zagłosowałem na Vampire Princess Miyu, jednak nie uważam żeby to było najbardziej popularne. Zwłaszcza przez sposób narysowania mangi. Miło się czyta ale można sie pogubić. (czyżby apel w stylu "Czytelniku myśl, bezmózgi nic nie rozumie"? :P)
Najczęściej oglądacie... tutaj trudno powiedzieć o oglądaniu w telewizorze ponieważ mało co puszczają, a Hyper to lubi w kółko jedno żeby zmienić na inne...
Chociaż przyznam że VPM najmilej mi sie oglądało, tak jak i mangę mi się teraz bardzo przyjemnie czyta ^_^

A i btw. dla zaznajomionych z tematem.
Anime VPM to jedno z dwóch Magical Girls które oglądałem i mi się podobało :)

ps. Moja mówiła że nie można od "a więc" :P

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."


Ostatnio zmieniony przez Zegis Black Priest dnia 07-01-2005, 22:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 07-01-2005, 22:53   

Ulubione mangi: GTO, kiedyś X i OMG. Anime w telewizorni nie oglądam, bo a) nie korzystam z telpudła, b) i tak bym w nim nie zobaczył żadnego anime bo nie każdemu Hyper dany, a po szwabsku oglądać mi sie nie chce...

Z anime nie z telewizora... długo by wymieniać, na pierwszych miejscach byłyby Jubei-chan, Hellsing, Abenobashi, Inuyasha...

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 07-01-2005, 22:54   

Oddałam swój głos na Slayersów. Za humor i dramatyzm rozdzielone w sensownych proporcjach. Za sympatycznych, realistycznych bohaterów. Za ciekawą historię i świat. Za Linę Inverse. Za to, że mogę to czytać/oglądać miliony razy, a za każdym razem robię to z taką samą przyjemnością :)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Moonlight Płeć:Kobieta
Ultra Innocent Uke

Dołączyła: 17 Mar 2003
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 07-01-2005, 22:58   

Anime - Read or Die OAV, Noir i, chyba z sentymentu, MKR (jak ja za tym szalałam, jak w telewizorni leciało... nie wyobrażałam sobie opuszczenia ani odcinka, no i ta wielka miłość do Eagle'a... ^^"). A jeśli o mangi chodzi, to chociaż cierpliwości do czytania u mnie niespecjalnie, to często wracam do Ai Yori Aoshi (wiem, że głupie, o to chodzi ;P) i Dragon Halfa (jw. ;))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 07-01-2005, 23:08   

Hm...ciężka sprawa....Slayers,KKJ czy Hellsing..... Do Slayersów czuję ogromny sentyment ale manga nie powala. Zdecydowanie wolę anime. KKJ... kreska śliczniutka, ale romans, który jest tam pokazany nie zachwyca. Hellsing... pomysł fajny, kreska tym bardziej. Niech będzie Hellsing ^_^ (występuje przecież wilkołaczek^^V)

EDIT
Dlaczego ta ankieta jest na określony czas? Radziłabym zmienić. Chyba nie powinna zniknąć ot tak, za sześć dni. Niech posiedzi dłużej^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
Aori Takera Płeć:Kobieta
Shonenai maniac^^


Dołączyła: 06 Paź 2004
Skąd: Z samego serca chaosu- czyli Warszawy..
Status: offline
PostWysłany: 07-01-2005, 23:25   

Ja uwielbiam Naruciaka< za bohaterów, fabułę i fajne walki, które w sumei nie przeszkadzają a ubarwiają>, Hellsinga z tego samego powodu co Chimi :D/ ten ktoś jest niezwykle uroczy :)>
Kamikadze też kupuję, nie mogę się doczekać następnego tomiku..< dzięki temu, że obejrzałam anime, wiem na co czekać :333>
Choć... w sumie wśród wydanych mang nie ma tyh moich ulubionych< opreócz Naruciaka :) KKJ i Hell tez uwielbiam, ale w mniejszym stopniu ;)>

_________________
Nigdy nie poddawaj się przeznaczeniu,
nawet wśród płaczu i złości
jest cos tak potężnego, że nie zdołasz sie oprzeć.
Takie jest prawo miłości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3010037
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-01-2005, 23:55   

Hmm, Monster Collection, for a moment. Kasche Adabel to wcielenie chaosu i zniszczenia ^^
Powrót do góry
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-01-2005, 01:09   

Głos oddałem na inne. Kenshin rlz! ;]

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
BetiiX Płeć:Kobieta
+Mala wiedźma+


Dołączyła: 26 Gru 2004
Skąd: Lublin village;)
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2005, 13:06   

ja zaglosowalam na KKJ, ale chyba wole inne tytuly panny Takemury :D Np. Full Moon:D Jeszcze z naj naj nja ulubienszych mang to: mangi Oh!Great'a(np Majin Devil), Urushihara (wszytko co tam na skladzie jest z Chirality na czele) a takze OMG Fujishimy :)

_________________
::Love is like wind, you can't see it, but you feel it::
::galeryjka na DA-> www.shy4.deviantart.com ::
::ja wcale nie jestem taka wredna jak sie moze wydawac, to tylko pozory^^"::
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1595233
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-01-2005, 13:31   

Głos oddaje na Inne. Najwięcej czasu zjadłem na oglądaniu Inuyashy, nie tylko z powodu jego objętości. Próbuje kupić mange, ale w tym @&%#*%# Lublinie ciężko to dostać. Bardzo lubie też OMG (to łatwiej zdobyć).

Jeśli chodzi o rodzaj, to najczęściej oglądam różnego rodzaju serie fantastyczno - przygodowe.

Telewizora się pozbyłem, bo nic w nim nie było... Hyper do niedawna miałem, lecz niestety emigracja studencka sprawiła, że byłem z nim ,,niekompatybilny goeograficznie".

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Nomikyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Sty 2005
Skąd: z lasu
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2005, 14:12   

Chimeria, a jak przedluzyc ankiete?

_________________

"Nie oszukuj siebie i mnie. Nie oszukuj siebie, nie oszukuj mnie..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5744051
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2005, 15:51   

Mang na dobrą sprawę nie czytam, drogie są, a ściągać mi się nie chce XD. Z anime prymat dałbym Full Metal Panic, potem OMG, Midori no Hibi, może School Rumble, no i Tylor. Slayers zaś z sentymentu. Ogólnie gustuję w komediach.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
BetiiX Płeć:Kobieta
+Mala wiedźma+


Dołączyła: 26 Gru 2004
Skąd: Lublin village;)
Status: offline
PostWysłany: 17-01-2005, 20:49   

zegarmistrz nienarzekaj na mangi w Lbn.. ja wiem ze jak na okladce VGA pisze koniec grudnia to jak w polowie lutego zdobede ten tomik to jestem dumna:D na serio... a jak na zlosc to jak kuie w trudach jakas mange to potem sie wala po podlodze w empiku przez co najmniej dwa miechy:/ eh...

_________________
::Love is like wind, you can't see it, but you feel it::
::galeryjka na DA-> www.shy4.deviantart.com ::
::ja wcale nie jestem taka wredna jak sie moze wydawac, to tylko pozory^^"::
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1595233
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group