FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  a ja bym chciała być... nie chciałabym być...
Wersja do druku
spowiednik Płeć:Mężczyzna
Hit it !

Dołączył: 25 Lip 2006
Skąd: Łódz
Status: offline
PostWysłany: 14-08-2006, 12:28   Saito Hajime

Anime : Ruroni Kenshin
Cel : Saito Hajime ( http://wolf.star-scream.net/ )

Bah, Saito Hajime - Shinsengumi 3rd Squad Leader.
Ciekawa postac, dowodca 3ciego oddzialu Sinsengumi w Kyoto za panowania Tokugawy.
Postac historycznie autentyczna, wielce uzdolniona jelsi chodzi o sztuke walki.
W anime - kozak :D.
Pojawia sie w nie jednym filmie japonskim.Ogolnie wypasiony koles.
Trudno mowic ze bym chcial nim byc bo jestem soba i w stu procentach mi to odpowiada.
Ale na pewno chcialbym go spotkac, poznac.Jedna z nielicznych opstaci anime ktora zrobila na mnie duze wrazenie.Pewny siebie, arogancji i po czesci ma racje - wymiata.
Zreszta co tu duzo gadac - obejrzyjcie sami :D Warto.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lina^^ Płeć:Kobieta
Alone...


Dołączyła: 26 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 14-08-2006, 22:32   

Lina Inverse - bo znała bardzo dużo zaklęć, he he he >3
Shinobu Maehara - miła, świetnie gotowała, w anime, dzielna, samodzielna, wrażliwa
Anna Kyoyama - bo wtedy mogłabym porządzić Yohem xD
hm...
...Fuu z MKR? xD Miała fajnego chłopaka, ciekawą moc, była miła i uwielbiam zielony kolor xD
...
to będzie dziwne...
Tohru Hondą xD
bo wtedy Kyou by mnie kochał, w ogóle stałabym się popularna i lubiana, umiała sama o siebie zadbać i była silna (psychicznie, fizycznie nie xD)
Albo Kisą ^^

Nie chciałabym być... hm... musiałabym sie tu zastanowić...

_________________
Sekai-juu uwasa ni naritai
kagayaku mirai mo te ni iretai
Are mo kore mo honki no yume
dare hitori jama wa sasenai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 16-08-2006, 20:49   

Kurcze, niby łatwe a trudne pytanie... XD

Mogłabym sie wcielić w Kagome z Inu - mozna sobie w kazdej chwili wrócic do domu, polatac i pozwiedzac inny swiat, a faceta, który Cie zawsze bedzie bronic, masz pod reka ;) W sumie jako Yoko z Juuni Kokki tez, choc moze wolałabym zostawic mój charakterek i troche inaczej by to było, ale lubie światy fantasy... Podsumowując mogłabym sobie wpasc do jakiegos innego, fantastycznego swiata z facetem u boku, ot tak dla rozrywki.

Choc taka Miaka z FY czy Hitomi juz nie do konca bym chciała byc, wnerwiajace są @_@ Ani taka bez własnej woli dziewuszką jak Chii z Chobits, o nie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 16-08-2006, 23:27   

Wnioski po obejrzeniu Haruhi Suzumiya no Yuutsu: Chciałabym być Haruhi. Nie dość, że sama w sobie niemal idealna, to jeszcze tak uroczo manipuluje ludźmi. A właściwie nawet nie musi uciekać się do manipulacji, wystarczy zadecydować za wszystkich ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 20-08-2006, 16:49   

Me chciałoby być przede wszystkim Maieczką, jestem przywiązana do swojej osoby... Jednakowoż odczuwam głęboki podziw do Haruhi z Ourana, ot co!

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
capo Płeć:Mężczyzna
mmm....pie.


Dołączył: 09 Sie 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2006, 02:10   

nie wiem jaką postacią z anime chciałbym być, jeszcze nie widziałem takiej w którą bym się chciał wcielić. Moge za to napisać kim nie chciałbym być:

a)nie chciałbym być bohaterem haremówki, bo są to zwykłe łajzy i zakały męskiego rodu

b)nie chciałbym być bohaterem yaoi, bo nie lubię eksperymentów.

c)a najbardziej nie chciałbym być bohaterem jakiejś haremówki yaoi. To dopiero zgroza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8016142
erandboy Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2006, 13:52   

Oczywiście, chciałbym być Keiem Kurono z anime Gantz, oprócz tego Mugenem z Samurai Champloo, Clausem z Last Exile, Tohno-kun z Shingetsutan Tsukihime, Shinjim z NGE i wiele innych.. :). Jest zbyt wiele fajnych postaci w anime, żeby wybrać jakąś jedną. Ale to są moje chyba takie najbardziej pożądane typy. Pozdrowiam forumowiczów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6175078
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-08-2006, 14:03   

Ja chciałabym byc Ayumu Kasuga z Azumanga Daioh (lepiej nie pytajcie dlaczego xD) no i oczywiście Nana z Elfen Lied bo bardzo ją lubie :]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 22-08-2006, 14:06   

A tak przy okazji... Jak słyszę takiego Shinjiego czy inną Nanę...

Ludzie czy wy zdajecie sobie sprawę, że "być kimś" oznacza też "mieć takie same problemy"? Chyba, że "być" rozumiecie jako "być jak", z wyłączeniem historii danej postaci...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
erandboy Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2006, 14:09   

Rozumiem, że Shinji miał swoje problemy, ze swoją przeszłością i generalnie nie był szcęśliwą postacią, ale mi podobają się te doświadczenia przez, które przechodził, dlatego właśnie wybrałem te postać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6175078
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-08-2006, 14:11   

Maieczko, dlategoż nie napisałam jaką postacia bym być chciała, a od jakich typów serii i bohaterów mnie odrzuca. Bo być dziewczęciem z haremówki z wszystkimi jej fusami... brrr!

Swoją drogą: Haruhi? Za co?! <może oprócz często wyłażącego cynizmu i spokojnego przyjmowania wszelakich dziwactw>

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 22-08-2006, 14:14   

Ot właśnie za ten cynizm przeuroczy, spokojne przyjmowanie wszelkich dziwactw i za bycie absolutnie normalną dziewczyną z osobowością, która generalnie rzecz ujmując da sobie radę wszędzie i zawsze.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2006, 14:16   

GoNik napisał/a:
Haruhi? Za co?! może oprócz często wyłażącego cynizmu i spokojnego przyjmowania wszelakich dziwactw

A to idealny powód żeby ją lubić, ale nie o tym jest temat.

*próbuje znaleźć jakieś cechy łączące postaci wymienione przez erandboya (poza chromosomem Y) i się poddaje*

A żeby nie było offtopic - tak z całą historią, charakterem i problemami? Kino z Kino no Tabi albo Alphą z Yokohama Kaidashi Kikou. Względnie bohaterką możliwie głupiej serii shoujo. No i co z tego, że to kretynka, którą widzowie chcą udusić po 10 minutach pierwszego odcinka? Ale za to leci na nią z wizgiem stado superprzystojnych i inteligentnych facetów, z których każdy uważa (i powtarza jej), że ona jest najpiękniejsza i najmądrzejsza. Czego chcieć więcej?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-08-2006, 20:09   

Avellana napisał/a:
Względnie bohaterką możliwie głupiej serii shoujo. No i co z tego, że to kretynka, którą widzowie chcą udusić po 10 minutach pierwszego odcinka? Ale za to leci na nią z wizgiem stado superprzystojnych i inteligentnych facetów, z których każdy uważa (i powtarza jej), że ona jest najpiękniejsza i najmądrzejsza. Czego chcieć więcej?


Znając cię Szefowo, to po 10 minutach myślałabyś, jak najszybciej pozbyć się tych kretynów...

A kim ja bym chciał być... Cóż... Wstyd się przyznać... Aby odpowiedzieć na to pytanie potrzebuje ze 40 podręczników do DeDeków. Tyle trzeba, żeby złożyć zadowalające mnie kombo dla Fighter 20 / Wizard 20.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
blue Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2006, 03:47   

IT. napisał/a:
ak wymienia ciało to na całej linii. Ja bym sobie zrobila ciłao bezpłciowe,

LOL, klopoty z wlasna seksualnascia ? ;] Takie zdanie nie sa smeiszne nawet jako zart :|

Ja chclabym byc kims jak vash, 120 lat na karku i czuc sie i wygladac mlodo ? Nie no to jest az za piekne. W dodtaku chclabym byc kimkolwiek do kogo zawsze lepia sie o dziwo dziewczyny, o ile by zycie bylo latwiejsze jakbym to ja ich ganiac nei musial :]

I jedno pytanie, jak jestesmy kims, to chodzi o przeszlosc i cialo tylko ? No bo nie mozemy byc kims z tymi samymi cechami i wspomnieniami, bo wtedy tamta osoba jest po porstu soba, a my nie istniejemy ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group