FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  a ja bym chciała być... nie chciałabym być...
Wersja do druku
Martita Płeć:Kobieta
uparta ślicznotka


Dołączyła: 26 Cze 2006
Skąd: z nicości?
Status: offline
PostWysłany: 13-08-2006, 14:02   a ja bym chciała być... nie chciałabym być...

wzdycham.., patrząc sobie na GITSa... kurde, jak jabym chciała być panią Major z tego serialu!! silna, zdecydowana, po prostu cool. Tylko byłyby małe minusy bycia panią major... no bo jak można, bezpruderyjnie, gonić w stringach w miejscu publicznym?! ja bym tak nie potrafiła_-_
Wy też tak macie? Jaką postacią z anime chcielibyście być? albo jaką postacią nie chcielibyście być?
ja osobiście miałabym przechlapane, gdybym miała być:
:: Miaką z Tajemnic Przeszłość. Nie, Nieeee...
::Ichigo z Tokyo Mew Mew- nie, nie, to byłaby kara Boża! I jeszcze otaczałby mnie taki blondynkowaty mamałyga, zakochany bezpamięci... nie, to już jest okropne_-_
czas na Was!;)

_________________
be a fan...
...love
...and kiss...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-08-2006, 16:55   

Chciałabym byc Kapitanem z Geneshafta. Nie mylic się nigdy i nie życ zbyt długo żeby sprawdzi czy mi się to wyczerpie. W naszym świecie mogłoby się to sprawdzi wręcz doskonale.
Nie miałabym też nic przeciwko bycia Babunią-Terrorystką ;p z Eureki7 Swięty spokój zawsze, wszędzie i o każdej porze. Jej życie musi by naprawdę wspaniałe...

Za jasny grzyb nie chciałabym mie czegokolwiek wspólnego z Vashem i jemu podobnymi bochaterami, utrudnianie sobie życia to jednak nie jest dobry sposób na spędzanie wolnego czasu...
Miaka z Fishiji Yuji [czy jak tam...] to jest złooo. Rozmemłana idiotka która ma ratowa świat i jest bez pamięci zapatrzona w swojego Tamahome... Gdybym miała jakiekolwiek cechy wspólne z nią to bym chyba zapisala się na kurs zmiany charakteru.
Ktoś wogule kojaży kto to był/a Sevi z Angel Sanctuary? Nigdy i nigdzie nie chciałabym mie z nim/nią nic wspolnego. Mie boską władze i marnowac ją na pomiatanie podwladnymi i egzekwowanie durnowatych praw!? Nie, nie, nie, nie. nie marnowałabym w ten sposób nieśmiertelności.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
kropla Płeć:Mężczyzna
Mykoidalny tentakl


Dołączył: 25 Cze 2006
Skąd: Suchedniów city
Status: offline
PostWysłany: 13-08-2006, 19:01   

Martita -> stringi to jest nic. W filmie kinowym pani Kusanagi smigala sobie na golasa:-) Co prawda w kamuflazu termowizyjnym, ale potem zwykle zjawiala sie jak ja Pan Bog stworzyl;) Ja bym sie czul nieswojo pedzac po budynkach swiecac tylkiem.

Moglbym byc Kyouya z Ourana :) Bardzo mi odpowiada taki typ charakteru, no i laczy mnie z nim usposobienie po przebudzeniu:)

Na pewno nie chcialbym byc bohaterem zadnej haremowki, bo az takim nieudacznikiem to jeszcze nie jestem:) W ostatecznosci Keiichiego z AMG bym zdzierzyl, bo on przynajmniej dobrym rajdowcem jest i motocykl umie naprawic;)

_________________
Jak po nocnym niebie sunące białe obłoki nad lasem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1148869
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-08-2006, 20:04   

Cytat:
Miaka z Fishiji Yuji

Miaka! Tamahome! Miaka! Tamahome! >]

Kim chciałbym być? Nim: http://www.deviantart.com/deviation/31013452/

A z kanonicznych animkowych postaci? Tenchi Masaki. Bo jest taki jakim ja nie potrafię przez większość czasu być.
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-08-2006, 20:53   

Xsellos, Bo jest taki jakim ja nie potrafię przez większość czasu być. A chciałabym, oj bym chciała.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-08-2006, 21:04   

Xellos jest taki czy jeno udaje takiego? >]
Powrót do góry
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 13-08-2006, 21:10   

Martita napisał/a:
wzdycham.., patrząc sobie na GITSa... kurde, jak jabym chciała być panią Major z tego serialu!! silna, zdecydowana, po prostu cool.

Tylko pamiętaj, że ona w 80 iluś procentach miała cybernetyczne ciało - nie wiem na jakim poziomie ciało cybernetyczne odzwierciedla ciało biologiczne. Ja osobiście za dobrze wkomponowany implant ręki - patrz Jax (czy tam Jex) z Mortal Kombat - bym nie narzekał, ale pewne części ciała wolałbym zostawić bez zmian :).
Myslę, też, że jak byś już była Panią Major to by zaprzeproszeniem waliło czy ktoś cię widzi w stringach, bez stringów czy w jednej skarpetce (to bardziej do męskiego cyborga by pasowało :)).
Ja w anime chciałbym być sobą - przynajmniej by się wszystkie serie kończyły tak jakbym sobie tego zarzyczył :) i nie było takich wpadek jak ta łajza z Suzuki czy inne tego typu Ichigo 100%. Generalnie to raczej rysowane postacie mi nie imponują, wogóle to chyba żadne postacie mi już nie imponują - co najwyżej pojawia się jakieś wzdechnięcie przy serii typu "Hanbun.... coś tam" (Tot dokończ za mnie bo mi się zawsze mylą te długie nazwy, please :)) Napewno wszystkie cyborki odpadają na bank jeśli chodzi o moją osobę.

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-08-2006, 21:18   

Azag napisał/a:
za dobrze wkomponowany implant ręki - patrz Jax


To jest dobrze wkomponowany implant? O_o

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-08-2006, 21:38   

Jak wymienia ciało to na całej linii. Ja bym sobie zrobila ciłao bezpłciowe, skrzydlate, niezniszczalne i nieśmiertelne. Skrzydła mogłyby by dla picy, ale by mają. nie ma sensy łączy ciała organicznego z mechanicznym bo jednak ciało ograniczne umiera piekielnie szybko i żeby taki wszczep się przyją trzebaby się chyba całe życie szptycowa jakimś pół kilem tabletek dziennie i kropłówką na noc...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
kropla Płeć:Mężczyzna
Mykoidalny tentakl


Dołączył: 25 Cze 2006
Skąd: Suchedniów city
Status: offline
PostWysłany: 13-08-2006, 21:40   

Bezpłciowym? Gdybym miał być postacią anime, to jednak jakoś czuję się przywiązany do mojej płci i tego co mam z jej powodu i bym chyba jej nie porzucił tak łatwo;)

_________________
Jak po nocnym niebie sunące białe obłoki nad lasem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1148869
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 13-08-2006, 22:04   

Chciałabym być
-> Phibrizzo bo był podstępny i miał takie praktyczne kulki :-)
-> Akito, mogłabym zabić Matke Tere...eee Toru, i do tego Kyo, Kise, Yukiego i oczewiście dziewczynę Yukiego, a myślałam że to Yuki jest najtragiczniejszą postacią.
-> Shigure albo, Xellos bo mają taki mroczny charakterek i manipulują ludźmi.

Nie chciałabym być:
Sakurą z Fate stay night czy inna podobną jej panienką.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 13-08-2006, 22:09   

Azag napisał/a:
"Hanbun.... coś tam" (Tot dokończ za mnie bo mi się zawsze mylą te długie nazwy, please :))


Ja mogę, ja chcę! Hanbun No Tsuki Ga Noboru Sora, dobrze? ^^ Podobała mi się ta seria ;)

Jeśli chodzi o mnie to chciałabym być....hmmm....<myśli, ale to się rzadko zdarza> .....mi zawsze imponowały bohaterki z mocnym charakterem i wspaniałymi umiejętnościami walecznymi (jakoś dziwnie to napisałam ^^" ). Takimi postaciami są np. Saber i Rider (Fate/Stay Night), Melissa Mao (Full Metal Panic!, FMP: The Second Raid, FMP: Fumoffu ).

Kim nie chciałabym być? Za nic w świecie nie chciałabym być postacią typu Chii (Chobits), Ren (Erementar Gerad), Sakura (Fate/Stay Night) Renge (Ouran High School Host Club) ja...ja...jak ja tej osoby nie trawię! Po prostu nie chciałabym być taka flegmatyczna, bez życia (wiem, Renge się do takich nie zalicza, ale po prostu jej nie lubię) i nieudaczna z wielkimi rozterkami miłosnymi.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-08-2006, 23:44   

W tej chwili nic mądrego wymyślić nie mogę.

Nie chciałabym być z <dowolny pasujący tytuł sobie wstawcie>: haremówki, hentaja, yuri, mahou shoujo, retarded shoujo, yaoja <tak, yaoja. bo gdzie ja drugą kobietę do rozmowy znajdę?>, retarded shonen, retarded mecha..............

...........SPAĆ!! ~_______~

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-08-2006, 10:51   

Wogule nie chcialabym byc samicą w anime. Samice w anime mają... bardzo dziwaczne podłoża emocjonalne, jeszcze bardziej dziwancze problemy i najbardziej dziwaczne właściwości. Nie.
W anime chciałabym by facetem byle nie z yaoiwa i nie z haremowki. I nie Athrunem Zalą. Gośc ma chory system wartości.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Kocyk Płeć:Mężczyzna
Samurai X


Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Osaka
Status: offline
PostWysłany: 14-08-2006, 10:53   

Kim?? Najprawdobodobniej bohaterem mojej ulubionej Mangi więc pewnie Kenshinem ^^ W Anime wyszedł jak baba (przez głos) ale w komiksie jest świetny. NIe do pokonania...nie prowokuje i nie stwarza problemów, odbywa pokute ze swoje czyny... W sumie podoba mi się to... Postawił sobie zasady których twado przestrzega...mimo to jest najlepszy :D :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3329356
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 6 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group