FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  a ja bym chciała być... nie chciałabym być...
Wersja do druku
Thirteen Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2010, 19:29   

Ciężko wybrać jakąś jedną całą postać, ale jakbym mogła "pożyczyć" po trochu od kilku(nastu)... Może z Haruhi z Ourana, o ile anime mi nie przypadło do gustu, o tyle dziewczyna miała fajnie- ani nie miała nie wiadomo ilu traum, towarzystwo fajne, mogłabym się z nich nabijać. Wolę być jednak sobą, tak po prostu.

Łatwiej wymienić, z kim bym się nie zamieniła:

1.Higurashi no Naku Koro ni- z nikim, kto zna serię, wie dlaczego, a zwłaszcza z
Spoiler: pokaż / ukryj
Riką- przeżywać własną śmierć w kółko.

2. Neon Genesis Evangelion- ani z Rei, mimo, że lubię tą postać, nie chciałabym być w jej sytuacji. Shinji? Nie wytrzymałabym wiecznego angstowania się. Asuki nie cierpiałam.
3. Wszystkie te postacie, które nie ważne, co by zrobiły, i tak będą mieć kłopoty. Nie dziękuję.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TazZar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2010
Skąd: się biorą dzieci?
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2010, 17:58   

Nie umiem powiedzieć kim chciałbym być, ale zdecydowanie nie chciałbym być Okazakim z Clannad:After Story.
Spoiler: pokaż / ukryj
Najpierw umiera mu żona, a później córka dzięki której pogodził się ze śmiercią Nagisy i zaczął nowe życie.Masakra.Za dużo bólu jak na jednego człowieka, te wszystkie przeżyte chwile wraz z Nagisą...Chyba zauważyliście, że nie chciałbym nim być tylko w jego eee...Śnie? Nie wiem jak to nazwać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9093054
X
Gość
PostWysłany: 24-07-2010, 23:59   

Chciałbym być Sephirothem. Dobrze wygląda, ma ciekawą przeszłość, świetnie walczy, jest pewny siebie, spokojny, pełen gracji, ma wspaniały i idealnie dopasowany motyw muzyczny. Nie przeszkadza mi to, że jest czarnym charakterem. Walczy dla samej przyjemności z walki. Bawi się tym. No i ta wspaniała długa katana. Pierwsza fikcyjna postać, która tak bardzo mi zaimponowała.
Jest jeszcze jeden facet w którego mógłbym się wcielić. Ten gość co uratował i nauczył walczyć kenshina w Samurai X: Trust & Betrayal. Niesamowity spokój i akceptacja biegu wydarzeń. Sprawiał wrażenie oświeconego. Pozatym samotnik i indywidualista tak jak ja.
Nie chciałbym się wcielić w tych tzw. "zniewieściałych chłopców" tchórzliwych, wstydliwych i zakompleksionych. Tacy najczęściej występują w haremówkach ale i tak je oglądam.
Powrót do góry
ryuzaki115 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2010, 13:49   

ciężko wybrać..

Chciałbym być Urahara Kisuke z bleacha ponieważ zawsze jest taki wesoły i wogóle
może jeszcze Mistgun z fairy tail ta jego tajemniczosc bynajmiej na początku


A nie chciałbym byc Yagami ligtem z death note poniewaz ma opaczną opinie na temat sprawiedliwosci.
Sawadą Tsunayoshi z Katekyoshi hitman reborn poniewaz jest za milutki i "ciamajdowaty"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
28420605
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 01-11-2010, 18:02   

Chciałbym być Natsu(Fairy Tail). Chodzi o jego potęgę, i dobry humor. Ciągle się gdzieś bije, i staje do każdej, nawet najcięższej walki (ostatnie chaptery mangi pokazują to bardzo dobrze). Może jedyne co by mnie bolało, że nie wiem, jak moi prawdziwi rodzice (Bo przecież smok nie mógł zrodzić człowieka) się nazywają itp
A drugą postacią na tej liście jest... Suzaku z Code Geass. Po części uratował świat, i miał jednego z najpotężniejszych Gundamów w CG
Trzecią, choć wątpliwą jest Kapitan Yamato. Możliwość posiadania żywiołu drzewa jest kusząca.

A Nie chciałbym być... hmm, to trudne pytanie. O wiem, nie chciałbym być na pewno Soulem, z Soul Eatera. Chłopak miał wyraźnie przerypane, (chociaż zero zdziwienia, w końcu był bronią). Jednak te "słuchanie " mistrza jakoś mi się nie widzi.
Może nie liczy się, bo jestem chłopakiem, ale na pewno nie chciałbym być... Index z To Aru Majutsu no Index. Powód prosty, co rok zapominać wszystkich przyjaciół, wszystkie wydarzenia, wszystkie chwile na ziemi. Nie, to zbyt bolesne.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Usagi Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2010, 17:38   

Myśle ze Rei z SM była zawsze pewną siebie osobą twardo stąpającą po ziemi i nie poddawałą sie do tego okazałą się wspaniałą przyjaciółką ,która potrafi poświęcic swoje życie
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FrenziedSoul Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-11-2010, 22:21   

Dobre pytanie. Tak szczerze, to nie wiem, nie zastanawiałam się za bardzo nad tym :P Ale może jakieś inne anime da mi odpowiedź na to pytanie ;)

_________________
Zupełnie jak w labiryncie bez wyjścia
W niezmiennym ludzkim umyśle
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4286990
iedliqasiek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Lis 2010
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 29-11-2010, 17:38   

Lina - za inteligencję, spryt, błyskowtliwośc, siłę, pewnośc siebie <dodaj swoje/niepotrzebne skreśl>
Xellos - w sumie prawie to samo co u Liny plus ładne oczy xD
Naruto - umiejętnośc dążenia do wyznaczonych sobie celów
Hitsugaya - w pewnych momentach chciałabym potrafic byc taka aspołeczna i miec od wszystkich spokój
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-11-2010, 00:25   

Widzę, że wątek zmierza w niepokojącym tempie ku wyliczankom.
Ostatnio oglądało się wiele tytułów, jednak moje preferencje pozostają raczej niezmienne. Nie spotkałem od czasu ostatniego postu wielu interesujących postaci. No może z wyjątkiem Kotatsu Neko. Postać bardzo spokojna, silna i interesująca. Jego głównymi atutami są: rozmiar, kolor i małomówność. W większości kadrów towarzyszy mu woreczek tayyaki , kotatsu lub Dyrektor Tomobiki High School, do którego chyba nasz bohater coś czuje :P Prawdopodobnie nawet z wzajemnością :]. Stwór ten jest bardzo uparty, potrafi też nieźle przywalić, chociaż zazwyczaj jest bardzo łagodny. Niewątpliwie jedna z najciekawszych postaci Urusei Yatsura

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 30-11-2010, 09:40   

Hmmm....
Właściwie całkiem blisko byłby Gendo Ikari z "NGE", z tym że nie ma skłonności do 14-latek a czym byłbym tak patologicznym ojcem to też nie wiem. Mimo to myślę, że z charakteru nie aż tak daleko. A podowodzić takim NERVem - fajna sprawa, nie?
Reinhard z "Legend of Galactic Heroes" - cóż więcej dodać? Choć pod wieloma względami dużo bliżej mi do Yanga (a właściwie pod większością względów), to od początku do końca kibicowałem Reinhardowi. No i co by wiele nie mówić, rozgrywanie takiego "Starcrafta" w wersji max i obudowanego polityką, jakim było to anime, to duża frajda.
Przez wzgląd na obsesyjną punktualność, detaliczne rozplanowanie zajęć i raczej introwertyczną naturę - Miki z "Uteny". Acz twincesty to nie moja para kaloszy.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
byczusia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2011
Skąd: z raju
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2011, 19:39   

Hmm i tu jest pytanie. wybór piekielnie trudny. Ale jeśli miałabym wybierać?
To cóż
Lina Inverse ze Slayersów- dlaczego? Bo ma fajny charakter i jest świetnym magiem. Ewentualnie Amelią, bo jest księżniczką
Maką z Soul Eater- zdecydowana, pewna siebie, pilna babka i ma fajnego partnera.
Albo Temari z Naruto, bo jest z wioski piasku i świetnie walczy. Poza tym charakterek miodzio.
Jeśli bym była facetem to bym chciała być Gohanem z DB.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
23622260
Tirisfal Płeć:Mężczyzna
Książę Amberu


Dołączył: 17 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2011, 01:38   

Nie no dla mnie zawsze numerem jeden pozostanie Zaraki Kenpachi... nim bym chciał być ZAWSZE ;)

A poza tym.... tak przeglądam listę anime i nikogo nie widzę fajnego :/ Jedynie jeszcze niejako przeciwieństwo Zarakiego - Himura Kenshin z Rurouni Kenshin. Mimo że tak się różnią to cechy wspólne - niezłomność w stosunku do własnych zasad i stawanie naprzeciw każdemu przeciwnikowi - sprawiają że ich podziwiam i chciałbym być taki jak oni (w znaczeniu być nimi w ich świecie żeby nie było że mówię nie o tym o co comeon ;) )

_________________
"Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the universe trying to build bigger and better idiots. So far, the universe is winning."
- Rick Cook
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlody1996g Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Gru 2011
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2011, 17:12   

Mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich ;)

Ja to bym chciał być wieloma postaciami, po oglądnięciu jakiejś serii ciągle mi się zmienia ;p
ale tak po namyśle to:
- Saito z Zero no Tsukaima
- Usui z Kaicho wa Maid Sama
- Ryujii z Toradory

Ogólnie to kimś kto broni i ratuje dziewczynę :D


Ostatnio zmieniony przez mlody1996g dnia 11-12-2011, 17:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 12-12-2011, 22:55   

Szczytem egoizmu jest to napisać, ale napiszę to:

Chciałbym być jak Lelouch z Code Geass.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tirisfal Płeć:Mężczyzna
Książę Amberu


Dołączył: 17 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 13-12-2011, 00:17   

Cesarzu vedry a mógłbyś uargumentować? Ot ciekawy jestem dlaczego ktoś chciałby być postacią którą ja zdecydowanie być bym nie chciał.

Ostatnio - noo jakiś czas temu, kiedy skończyłem oglądać Tengen Toppa Gurren Lagann (czy to musi mieć taką długą nazwę?) stwierdziłem ze chciałbym być jak Kamina... tylko jeszcze nie wiem czemu ;). Miał w sobie coś - Charyzmę tak ogromną że porywał za sobą każdego, odwagę graniczącą (i przekraczającą tą granicę) z głupotą i niezachwiane zasoby pewności siebie. Chciałbym mieć dziewczynę (no prawie.. miałby ;) ) jak on, nawet umrzeć chciałbym jak on. I zawsze dążyć do kolejnych celów.

_________________
"Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the universe trying to build bigger and better idiots. So far, the universe is winning."
- Rick Cook
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group