FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
  Jak M&A wpływa na Wasze życie???
Wersja do druku
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2003, 15:01   

U mnie rodzice się dziwie patrzą, jak oglądam anime, ale nic nie mówią. Dopiero, jak się pytają, ile wydaję na mangi, to mówią "lepiej byś kupowała coś normalnego, a nhie jakieś debilne komiksy". W szkole chyba się przyzwyczaili, bo proszą, żebym im coś narysowała - parę koleżanek i kolegów też ogląda bebopa i escaflowne, dwie przyjaciółki uczyniłam fankami X-a i Marsa^^.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Boski Miszcz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Lut 2003
Skąd: Tam, gdzie Mazoku mówi dobranoc
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2003, 18:15   

U mnie pytanie wyglądałoby trochę inaczej: " Jaki wpływ ma twoje życie na M&A" (bosh on to mówi serio dop.Naga) i w tym pytaniu wszystko się zawiera

_________________
Ku chwale LON!

A la la la la LON, a la la la la LON LON li LON LON LON LOL, oo!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ewa_1982

Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2003, 19:50   

Zupełnie się zgadzam, że m&a wpływa na wyobraźnie, poprawia humor po całym dniu nudy i zajęć na uczelni.
Dzięki m&a jestem jaka jestem, to też wpływa na moją osobowość i duszę.
A co do reakcji otoczenia to większość moich przyjaciół wie o moim hobby. Nawet mam parę przyjaciół, którzy się tym interesują.
A rodzice to inny temat, nawt kiedy mam jeszcze 20 lat :D , to muszę czasem wysłuchiwać: ,,Co ty znowu oglądasz bajki dla dzieci w twoim wieku", albo ,,Lepiej byś książkę poczytała, a nie takie głupoty oglądasz" i jeszcze ,,Z czego się tak śmiejesz, co w tym takiego śmiesznego".
Ale można rodziców uświadomić, że to jest anime, a nie żadne bajki. :shock: . Przynajmniej ja tak zrobiłam.

_________________
Jeste¶my tylko aktorami w grze jak± jest życie.

Hm... jak co¶ wymy¶lę to dopiszę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Moonlight Płeć:Kobieta
Ultra Innocent Uke

Dołączyła: 17 Mar 2003
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2003, 12:25   

Mi z trudem, bo z trudem, ale udało się wyjaśnić rodzicom, czym jest m&a (a przede wszystkim czym NIE jest). Ale i tak nie może obyć się bez głupawych uwag z ich strony, kiedy oglądam anime. Nietolerancja w szkole? Dla większości m&a to jest czarna magia i "chińskie bajki", ale akceptują moje hobby. Jest u nas w klasie grupka osób interesujących się mangą i, co ciekawe, w przeważającej większości są to chłopcy. A nauczycielki już nieraz nakrywały mnie na czytaniu Kawajca pod ławką, ale zawsze kończyło się na tym, że tłumaczyłam im, co to jest m&a. I mam wrażenie, że nieraz kiwały głowami ze zrozumieniem.
Co dała mi manga? Cóż, gdyby nie m&a, pewnie nigdy nie zainteresowałabym się Japonią, j-popem... nie odkryłabym w sobie "talentu" do rysowania... Nie miałabym o czym pogadać z najcudniejszym chłopakiem w klasie... (a to on właśnie zainteresował mnie m&a). Stałam się... no nie wiem... bardziej otwarta? w każdym razie zaszła we mnie jakaś zmiana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2003, 13:32   

A tak wpływa, że dostarcza mi niezbędnego "paliwa" do odrywania się od rzeczywistości. Jak sobie nie mam czego pooglądać, to mi się nieco gorzej robi. Znajomi są na ogół tolerancyjni, ja się nie afiszuję ani nie ukrywam... Zresztą jakoś ostatnimi laty nie ma chętnych do krytykowania mnie. Może za bardzo przypominam takie miłe coś zwinięte w słońcu... Z grzechotką na końcu ogona. W domu staram się usuwać rodzicielkę z pokoju, kiedy coś oglądam, ale generalnie jest zasada: ona nie komentuje moich seriali, a ja jej. Trzeba jakoś żyć.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Irma Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Kwi 2003
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2003, 15:52   

ja bez m&a nie poznałabym tylu świetnych ludzi, nie nauczyłabym się rysować...moja mama jest nawet dość tolerancyjna, ale mój fader to ciągla na m&a mówi "stwory" =__=
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 05-05-2003, 18:32   

Ja w domu regularnie zbieram wycisk, kiedy tylko coś oglądam. Co ciekawe, nie tyle od rodziców, którzy wprawdzie mruczą coś o mojej niedojrzałości ("taka duża, a ogląda kreskówki..."), ale jakoś to przeżyją, ale od... młodszej Siostry! Nie ma to, jak niezwykle tolerancyjne stworzenie, które już dawno doszło do wniosku, że zatrzymałam się w rozwoju emocjonalnym na etapie 13-latki (pewnie ma rację, tak poza tym ^^"), i które z uporem maniaka wypomina mi WSZYSTKO, co się tylko da.
Rekord wytrwałości: "Joaaaaanaaaa... A może pooglądasz Czarodziejkę z Księżyyycaaaa?... " Ile to było lat temu!? 5? 6? 7?
Pewnie dlatego w życiu codziennym do tego hobby się z reguły nie przyznaję. Tak na wszelki wypadek...

A wpływ na życie? Przede wszystkim znakomity materiał do "poobrabiania sobie" - zmienić jakąś scenkę, wrzucić postać w taką czy inna sytuację, pomieszać z innym filmem czy książką... Jestem uzależniona od "wyobrażania sobie" różnych rzeczy - aż szkoda, że wszystko jest zbyt chaotyczne, żeby dało się poukładać w jakąkolwiek logiczną całość.

I jeszcze jedno - praktycznie wszystkie moje netowe znajomości związane są z m&a. A że życie towarzyskie Seriki kwitnie głównie w necie - jest to całkiem spory odsetek znajomości w ogóle.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Irma Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Kwi 2003
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2003, 19:56   

U mnie tak samo...ja mam beznadziejną klasę ==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2003, 20:19   

U mnie net to też większośc zycia... Tu jest faaaaajniej niż na co dzien! :)


BTW: Seriś, czy twoja siostra uważa, że poziom emocjonalny 13-latki to pozim niski? :P Nie no, miło mi ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Gaori Gabriev Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Gru 2002
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2003, 20:42   

Kurde.po prostu nie mówcie o swoich zainteresowaniach m&a.Ja nie mówię.Nie wspomnam ani słówka(co prawda mam kolegę so się interesuje Slayersami, ale tylko jeden) i nikt mi tego nie wypomina.Jest wszystko w porzšdku.Mam też koleżanke która się tym interesuje i umie rysować, ale głównie gadam z chłopakami na różne tematy.nikt się nie czepia.Nauczyciele sš w stosunku do tego tolerancyjni 8). A pani od polskiego jest fajna. Jak umiesz zachować umiar to można z niš trochę pożartować i w ogóle cool.Szkoda że mam punkty.To na tylem, juz wtršciłem swoje trzy grosze.Nara, papa, dowidzenia i dobranoc :arrow: :arrow: :arrow:

_________________
Pozdrawiam wszystkich.
Gaori Gabriev
marekjarek@poczta.onet.pl
Gadu-gadu: 3968737
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3968737
Boski Miszcz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Lut 2003
Skąd: Tam, gdzie Mazoku mówi dobranoc
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2003, 20:42   

Ja mam ok klasę (połowa maniaczy na punkcie slayersów, a druga na gundama) poziom 13-latki? Ja mam pietnastoletniego qumpla, który biega po korytarzu gimka i razem z drugim bawi się w Gundamy :D .

_________________
Ku chwale LON!

A la la la la LON, a la la la la LON LON li LON LON LON LOL, oo!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 05-05-2003, 20:44   

Spójrz na to z innej strony - gdyby ktoś Tobie odjął tyle lat, co ona mnie, miałabyś 6... ^^"
A że ja zwykle czuję się na wspomniane 13, góra 15, to inna sprawa. ^___^ (poza tym, gdybym szacowała Twój wiek po postach i blogu, w życiu bym nie powiedziała, że masz 13. Co najmniej 2-3 lata więcej).

A w necie jest duuuużo fajniej!!! Tylko jeszcze trochę, a w ogóle przyrosnę do komputera i nic mnie stąd nie ruszy...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Gaori Gabriev Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Gru 2002
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2003, 21:03   

Nie jarze o co wam chodzi z tym internetem, ale jeśli chodzi wam o znajomości przez internet(tak jak teraz) to ja wolę twarzą w twarz.Wolę sobie nie wyobrażać, jak wyglądają moi kumple z neta. Zwłaszcza że mam chorą wyobraźnie i jestem sobie w stanie wszystko wyobraźić :roll:

_________________
Pozdrawiam wszystkich.
Gaori Gabriev
marekjarek@poczta.onet.pl
Gadu-gadu: 3968737
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3968737
g_v_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2003
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2003, 00:58   

Ja tam lubie net. Moim największym marzeniem jest skopiować się do sieci :idea:
Kontakty przez net są bardziej precyzyjnie dobrane, bo i wybór jest szerszy. Tylko ta paskudna TePsa.... :evil:

_________________
Multiworld Project
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Rurokesusu Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Spod spódnicy Chaosu
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2003, 17:58   

Ja tam kocham neta :D

A najbardziej bym chciała się do niego podłączyć tak jak Lain,w SELain :)

_________________
Niech Lady of Nightmares błogosławi na zawsze te Forum!

Under the ice you will belive
Under the ice you will be free
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2322077
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 13 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group