FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  Jak wygladasz/co robisz jak ogladasz/opowiadasz o anime?
Wersja do druku
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-12-2007, 22:59   

Zauwazylam, ze naprawde duzo osob nie ma z kim rozmawiac o anime, lub nie zna nikogo, kto by ogladal. W sumie ja tez za bardzo nie mam, bo moja mangowa kolezanka nie oglada tylu anime co ja, a jak juz to robi to strasznie wolno. Co prawda opowiadam jej o nowych tytulach, ktore ogladam, ale ona moze jednynie mnie wysluchac i to tez nie za uwaznie. No bo jak skoro osobiescie nie ogladala? Mam jeszcze 2 inne, wiec w sumie nie jest tak zle. Zawsze sie znajdzie tytul, ktore oglodalysmy i mozemy sobie o nim podyskutowacdo woli. Dobra sory za offtop, ale musialam to napisac, gdyz ta kwestia, ciagle sie przewija. Prosze modernizacje o wybaczenie;D

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Dobramisia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 28 Maj 2008
Skąd: Rybnik
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2008, 18:02   

Ja jak ogladam to siedze w jednej pozycji i sie nie ruszam chyba, ze jest jakis smieszny moment to sie zwijam ze smiechu. Oczywiscie tez becze jak sa takie smutne momenty np. ktos tam ginie, albo ostatni odcinek danego anime w tedy to jest moze lez;) Ja tam moge pogadac z moim bratem (razem ogladamy) i z kumpela (niestyety tylko o Czarodziejkach, ale zamierzam jej pokazac te zinne anime).

_________________
Namida yori mo ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sl4sHh Płeć:Mężczyzna
Sentymentalny gość


Dołączył: 26 Maj 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2008, 19:50   

Hmmmm....wygladam raczej normalnie. Do ogladania mam swoj fotel skórzany, który mozna wychylić pod kątem ~ 60 stopni co pozwala mi wygodnie sie rozłożyć, oprzec nogi na parapecie i delektować się oglądanym anime. Używam słuchawek, dzieki którym jestem całkowcie odciety od świata zewnętrznego, co pozwala mi się skupić na tresci samego anime. W trakcie ogladanie nie ma co liczyc na jakikolwiek kontakt ze mną - odcięcie od śwaita dziek słuchawką. Preferuje oglądać anime sam, bez niepotrzebnych przerywników, ani kogokolwiek do towarzystwa. O anime rozmawia dużo, zazwyczaj sa to rozmowy przez gg/skype, czesto ze znajomymi zza granicy, ale równiez z rodakami. Staram się również udzielać na forach zarówno polskich jak i anglo jezycznych. Jednak to nie jest to samo co rozmowa w kawiarence przy kawie/herbacie z kims dobrze znanym i dizelącym tą samą pasje/zainteresowania - ja mam szczescie posiadac taka osobe, w dodatku z bardzo podobnymi gustami. Czesto, jeśli gdzies razem wychodzimy to siadamy przy kawie i dyskutujemy np. o ostatnim odcinku jakiegos anime czy nowym chapterze mangi. Świetna sprawa - polecam. Mimo, ze oglądam od niedawna anime nigdy nie wstydziłem sie o tym mówić - jeśli ktoś nie toleruje odmiennosci i tego, ze mozna miec inne hobby niz ogół, to znacze, ze jest idiotą i nie ma co zawracać sobie głowy kimś takim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BloodRevan Płeć:Mężczyzna
[Miejsce dla sponsora]


Dołączył: 03 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 30-05-2008, 07:20   

Myślę, że wyglądam w miare normalnie. Jednakże nie wiem tego do końca, gdyż podczas oglądania nikt nie ma ze mną kontaktu, a sam nie przywiązuje do tego większej wagi. Wygląda to tak: Między 19:00-22:00 zamykam się w pokoju, żeby żadne niewtajemniczone istoty nie przeszkadzały podczas seansu, zakładam słuchawki (głośników praktycznie w ogóle nie używam), umieszczam moją osobe na fotelu, w wygodnej pozycji i oglądam co akurat mam na dysku, zmniejszając w międzyczasie zawartość lodówki. Jak większość tutaj, nie znam nikogo kto by oglądał anime- ba, nie miałem jeszcze przyjemności spotkać kogoś kto by nie mówił na moje hobby "bajki".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
551523
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 30-05-2008, 10:09   

A ja to różnie, mam mały monitor, więc nie oddalam sie zbytnio od niego, ale też nie wiem jak można oglądać z ekranem pod nosem. Czy przełączam się na słuchawki to zależy od rodzaju oglądanego anime i akuratnej godziny. Koniecznie jakiś napój musze mieć pod ręka, na przyklad zielona herbatke z miodem. Mam zwyczajne krzesło obrotowe przy kompie, zazwyczaj podkładam lewa noge pod siebie, odchylam sie do tyłu i relaksuje. Jak mi sie znudzi, to wyciagam nóżki do przodu, choć za wiele miejsca nie ma. A jak są jakieś emocjonujące sceny, to porywam poduszke z sofy i ją sobie miętosze. Rodzice kwituja tylko, że znów się głupio śmieje do ekranu ;) Jak ktoś wchodzi do pokoju, to stopuje sobie i przeglądam coś w miedzyczasie.

Czasem obejrze coś z bratem starszym, a najśmieszniejsze jest to, że dopiero na początku liceum (czyli 3 lata temu) dowiedziałam się, że jedna z moich bliższych koleżanek, z która chodziłam do szkoły przez całe gim też interesuje sie anime. Ogólnie nie wyskakuje z pazurami na kogoś, kto się nie zna na anime i nazywa "bajeczkami", w zasadzie nie lubie narzucać komuś swojego zdania i tyle oczekuje od drugiej osoby, więc mało kto wie o moim hobby.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2008, 16:27   

Hmm, chyba nie mam jakiegoś szczególnego sposobu na oglądanie anime…

Anime oglądam jak każdy inny film, może jedynie bardziej się koncentruje na fabule i podchodzę do tego bardziej emocjonalnie - wszystko przeżywam razem z bohaterami, czasami ich dopinguję, albo komentuję wydarzenia, gadając do monitora.
W czasie seansu zawsze mam zamknięte drzwi - spokój i cisza przede wszystkim, nie lubię jak mi coś/ktoś przeszkadza w oglądaniu.
Najczęściej oglądam wieczorem, więc jest już trochę ciemniej, albo mam opuszczone rolety w oknie, a dzięki mojemu wielgachnemu monitorowi mogę poczuć się trochę jak w kinie.
Jeśli chodzi o pozycję, w jakiej oglądam anime, to nie mam jakiejś szczególnej - grunt, żeby było mi wygodnie.

Szkoda tylko, że zazwyczaj po skończonym seansie nie mam w domu z kim podzielić się wrażeniami - zostaje mi tylko droga internetowa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ferret Płeć:Mężczyzna
Kawaii desu~


Dołączył: 13 Maj 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2008, 23:12   

Ja anime, jak tylko mogę, oglądam na telewizorze, leżąc na łóżku, cóż... tak jest najwygodniej xD!
Oglądam... wtedy kiedy chcę i nie mam nic innego do roboty (czyli najczęściej wieczorami, w nocy).
Co do opowiadania o anime... raczej nie opowiadam... nawet nie chodzi o to, że nie mam komu (bo mam xD), tylko zwykle jest tyle innych fajnych tematów, że na temat anime nie schodzi... ale jeżeli już mi się zdarza opowiadać, to moje opowieści można określić na pewno jednym słowem - chaotyczne xD.

Urufu napisał/a:
Szkoda tylko, że zazwyczaj po skończonym seansie nie mam w domu z kim podzielić się wrażeniami - zostaje mi tylko droga internetowa.


A gdzie mieszkasz xD?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2925549
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2008, 16:38   

Ferret napisał/a:
Urufu napisał/a:
Szkoda tylko, że zazwyczaj po skończonym seansie nie mam w domu z kim podzielić się wrażeniami - zostaje mi tylko droga internetowa.


A gdzie mieszkasz xD?

W Sosnowcu.

W szkole jeszcze od czasu do czasu zdarzy się ku temu okazja, ale jakoś często o anime z innymi nie rozmawiam.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ferret Płeć:Mężczyzna
Kawaii desu~


Dołączył: 13 Maj 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2008, 16:55   

Urufu napisał/a:
W Sosnowcu.


Toż tam przecie jest Klub mangowy (konkretniej w Katowicach) - wiem od kumpla... i podobno sami mili ludzie xD (w tym miesiącu będę miał okazję się przekonać, bo udaję się w tamte strony ^^), więc jak chcesz to wystarczy, że tam się załapiesz i możesz gadać o anime, mangach, japonii, etc. ile tylko chcesz (to w ogóle się chyba nazywa Śląski Klub Fantastyki, ale szczegół xD)... no i poznać nowych ludzi zainteresowanych tą tematyką właśnie xD.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2925549
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2008, 08:39   

wyglądam jak zwykle - przystojnie xD

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
RAX Płeć:Mężczyzna
Emo Metalowiec


Dołączył: 21 Cze 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2008, 14:51   

Ja to dostaje swira jak anime jest ciekawe i sie duzo tak dzieje.Jak opowiadam to mi powietrza braknie nie wspomne jak sie ruszam jak mowie :P

_________________
Zabij bogów rzeczywistości, zgłądź władce teraźniejszości...żyj i raduj sie stwórco przyszłości, gdyż nadszedł czas ragnaroku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1257239
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2008, 18:34   

Ja mam taki duży, rattanowy fotel. Jest to właściwie stelaż w kształcie koła, a na to przychodzi ogromniasta poducha na której się siedzi. (wiem wiem, ale chociaż spróbujcie to sobie wyobrazić). Siedzę sobie tak w półleżącej pozycji, a nogi zarzucam na łóżko. Komputerek na kolanka. Siedzę przy oknie wiec często zapuszczam żaluzje. Swoja drogą muszę potem wysłuchiwać komentarzy typu "u ciebie jak w norze", ale inaczej nie widać co na monitorze. Z reguły oglądam po kilka odcinków. Jak już się umoszczę, a anime wciągające to ciężko mi się potem ruszyć.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group