FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 119, 120, 121  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
Satoshi Płeć:Mężczyzna
Yaoi Fanboy :3


Dołączył: 12 Sty 2010
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2010, 00:52   

Pomocy! Poszukuje tytułu anime, którego czytałem recenzje jakiś czas temu i zapomniałem jak się zwało... To było chyba jakieś Shojo, w którym bohaterka była na coś chora i został jej (chyba) rok życia. Jaj marzeniem było zostać gwiazdą pop i chyba towarzyszyły jej jakieś dwa demony/anioły/shinigami/cośwtymstylu... Jeśli ktoś coś takiego kojarzy to proszę o pomoc. :)

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
16257273
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-06-2010, 00:59   

Full Moon wo Sagashite zapewne.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Satoshi Płeć:Mężczyzna
Yaoi Fanboy :3


Dołączył: 12 Sty 2010
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2010, 01:05   

JJ napisał/a:
Full Moon wo Sagashite zapewne.

Taaakk! Dziękuje bardzo JJ! \(^.^)/

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
16257273
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-06-2010, 19:15   

Google twierdzi, że to strona internetowa jakiejś japońskiej graficzki (grafika?). Możliwe, że też jej/jego nick.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 11-06-2010, 11:24   

Cóż, nie mam nawet zrzutki tego Anime, ale może ktoś skojarzyć.

Jeden z bohaterów miał oczy koloru pomarańczowego, zaś na samej tęczówce widniała sześcioramienna Gwiazda, która była naokoło źrenicy.

Jeśli ktoś będzie wiedział, proszę mi powiedzieć. Baaaaaardzo pilnie potrzebne.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Ukulele
Gość
PostWysłany: 14-06-2010, 12:22   Co to za anime?

To i ja zwroce sie z zapytaniem: "nad japonia ponoc omylkowo zdetonowane zostaly rakiety, ktore nie wyrzadzily podobno zadnych zniszczen", tyle gdzies przypadkiem uslyszalem o jakims anime i ten wybitnie skrocony opis zaintrygowal mnie na tyle, ze chce wniknac w temat. tylko za diably nie wiem co to za produkcja,wiec gdyby ktos cos gdzies iedys kojarzyl, bylbym wdzieczny.
Powrót do góry
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 14-06-2010, 13:27   

To może być mocno przekręcony opis Eden of the East, choć tam nie "nad Japonią", a "w Japonii", a także zamiast "żadnych zniszczeń" jest "żadnych ofiar". Bliskie na tyle, że to może być to.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ten co wcześniej
Gość
PostWysłany: 14-06-2010, 23:17   

Bangla, to ten tytuł.
Podziękował.
Powrót do góry
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2010, 21:40   

Hejka znalazłam fanart z jakiegoś anime, niestety jest w wersji yaoi. Może ktoś zna?

http://img215.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img215/7531/92131.jpg&via=mupload
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 17-06-2010, 21:48   

Yu Yu Hakusho.

Wystarczyło wpisać w google to, co jest nabazgrolone w górnym prawym rogu :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2010, 23:14   

Dzięki X). Mam wrażenie, że wszyscy z forum przed komputerkami jak hieny siedzą i tylko czekają na jakiegoś jelenia, który to "nie wie takich oczywistych rzeczy".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Reav
Gość
PostWysłany: 22-06-2010, 15:06   

Witam. Szukam pewnego anime (?). Oglądałem to jakoś w latach 90' bodajże na rtl7. Akcja mogła dziać się w przyszłości albo po wybuchu wojny/bomby...Pamiętam właśnie ten jeden odcinek jak grupka ludzi (ocalałych?) gdzieś wylądowała statkiem(?) Teren coś jak dżungla + góry (kolor brąz chyba). I coś z tymi górami właśnie było, że jeden gość tam gdzieś takiego mecha znalazł (na zasadzie wsiadam i kieruję. Trochę podobny do tego, ale bardziej prymitywny, przy ramionach chyba jakieś taki szczypce (?) czy coś miał:
http://www.mahq.net/mecha/gundam/unicorn/nz-666.jpg).
Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale oni chyba chcieli jakąś bazę założyć czy osiedlić się gdzieś <mysli> I chyba też później z kimś walczyli. Tylko tyle niestety pamietam:( Pozdrawiam
Powrót do góry
Marta
Gość
PostWysłany: 24-06-2010, 10:28   

Cytat:
"witam!szukam anime ktore lecialo ok 10 lat temu na rtl7. polski tytul to sierotki ale nic nie moge znalesc o nim. opowiada o 2 siostrach z bogatego domu ktore trafily do sierocinca.potem okazalo sie ze ich rodzice zyja a nie zgineli w katastrofie samolotowej. mlodsza dziewczynka przyjaznila sie z chłopcem,strasza z grubaską w okulrach.imiona bohaterow byly angielskie. z gory dzieki za pomoc"



No ja tez nie mogę nic o tym znaleźć :(
Co do fabuły to te siostry wymieniały się zeszytem tzn jedna wpisywała do zeszytu co jej się danego dna przytrafiło po czym podpisywała zeszyt imieniem siostry a druga jak go znalazła robiła to samo. I tak się komunikowały bo były umieszczone w dwóch osobnych budynkach.Tak mi się przypomniało. Może jednak ktoś kojarzy te anime?
Powrót do góry
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 24-06-2010, 11:41   

Gość napisał/a:
Witam. Szukam pewnego anime (?). Oglądałem to jakoś w latach 90' bodajże na rtl7. Akcja mogła dziać się w przyszłości albo po wybuchu wojny/bomby...Pamiętam właśnie ten jeden odcinek jak grupka ludzi (ocalałych?) gdzieś wylądowała statkiem(?) Teren coś jak dżungla + góry (kolor brąz chyba). I coś z tymi górami właśnie było, że jeden gość tam gdzieś takiego mecha znalazł (na zasadzie wsiadam i kieruję. Trochę podobny do tego, ale bardziej prymitywny, przy ramionach chyba jakieś taki szczypce (?) czy coś miał:


Sam nie pamiętam dokładnie, więc szanse na trafienie są minimalne. A nie była to może kreskówka Exosquad? Jedynie to mi się kojarzy w tym stylu...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Reav
Gość
PostWysłany: 24-06-2010, 15:43   

To nie to niestety:( ale dzięki za pomoc:)

O tak mniej więcej te mechy wyglądały (To jest akurat art SCV ze Starcrafta):

http://www.gamus.com.br/wp-content/uploads/2010/01/scv-art.jpg
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 50 z 121 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 119, 120, 121  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group