FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 111, 112, 113  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie? (v2)
Wersja do druku
Mistique Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2013, 21:02   

No tak, po raz kolejny się pojawiam w tym temacie jako osoba poszukująca czegoś do obejrzenia. Niemniej jednak tym razem ciężko mi konkretnie sprecyzować czego chcę. Prośbę więc głównie kieruję do tych najbardziej chętnych osób do pomocy.
http://anime.tanuki.pl/strony/uzytkownik/mistique/oceny
Oto moja lista. W sumie ten "preferencjomierz" ma w sobie nutkę słuszności więc można wzorować się i na nim. Dodatkowo polecam zerknąć na najwyżej ocenione przeze mnie anime i podpowiedzieć coś w tym typie. Wiem, że to trochę wymagające, ale cóż... Sam nie wiem do końca o co mi chodzi.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2013, 21:55   

Mistique napisał/a:
No tak, po raz kolejny się pojawiam w tym temacie jako osoba poszukująca czegoś do obejrzenia. Niemniej jednak tym razem ciężko mi konkretnie sprecyzować czego chcę. Prośbę więc głównie kieruję do tych najbardziej chętnych osób do pomocy.
http://anime.tanuki.pl/strony/uzytkownik/mistique/oceny
Oto moja lista. W sumie ten "preferencjomierz" ma w sobie nutkę słuszności więc można wzorować się i na nim. Dodatkowo polecam zerknąć na najwyżej ocenione przeze mnie anime i podpowiedzieć coś w tym typie. Wiem, że to trochę wymagające, ale cóż... Sam nie wiem do końca o co mi chodzi.

Myślę, że "Monster" powinien ci pasować.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-02-2013, 21:57   

Mistique, od siebie sugeruję Mouryou no Hako, Katanagatari, Tiger&Bunny, Utena i Princess Tutu. Z rzeczy nieco bardziej komediowych Level E.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-02-2013, 22:02   

Na podstawie listy strzelał bym w okolicach Soul Eatera jeżeli chodzi o coś shounenowatego, Monster jeśli ma być coś cięższego , troszki pod nutkę Wolfs Rain ale bardziej po naszemu. W każdym razie też mrok i wygnańcy :] Pod ten grzebień było by jeszcze Terra E. Z drugiej strony mało na liście komedii, może warto by było to nadrobić?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mistique Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2013, 22:59   

Dzięki za tytuły. Monser w sumie planowałem obejrzeć jakiś czas temu, ale wypadło mi z głowy. Zacznę więc od tego.
Co zaś się tyczy małej ilości obejrzanych komedii, to głównie z powodu, iż mam dość wybredny gust jeśli o nie chodzi. Ciężko trafić w moje preferencje poczucia humoru. Moja ulubiona komedia to zdecydowanie GTO, lecz tu nie ma co nawet nad tym dyskutować. Ouran też był fajny. Jak strzelicie w ten gust, to chętnie przyjmę jakieś tytuły i może obejrzę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SzogunPL Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 18 Sty 2013
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2013, 23:58   

Mistique napisał/a:
Dzięki za tytuły. Monser w sumie planowałem obejrzeć jakiś czas temu, ale wypadło mi z głowy. Zacznę więc od tego.
Co zaś się tyczy małej ilości obejrzanych komedii, to głównie z powodu, iż mam dość wybredny gust jeśli o nie chodzi. Ciężko trafić w moje preferencje poczucia humoru. Moja ulubiona komedia to zdecydowanie GTO, lecz tu nie ma co nawet nad tym dyskutować. Ouran też był fajny. Jak strzelicie w ten gust, to chętnie przyjmę jakieś tytuły i może obejrzę.

Monster.. Ciekawe Anime, a zarazem, w niektórych momentach, bardzo nudzące. Ale już się zamykam. Nie chcę Ci psuć przyjemności z samego oglądania. Co nie zmienia faktu, że ten tytuł, moim zdaniem, jest cięższy od Death Note - które oglądałem z przyjemnością. A niestety Monster w niektórych momentach potrafi znudzić. Myślę, że to Anime jest przeznaczone tylko dla osób, które lubią doprowadzać tytuł do końca, jak już zaczęli. Nie polecam osobom, które są w gorącej wodzie kąpane, ponieważ przebieg wydarzeń, które toczą się dość mozolnie, może się szybko znudzić. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tirisfal Płeć:Mężczyzna
Książę Amberu


Dołączył: 17 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2013, 12:41   

Witam wszystkich (ponownie ;) ). Szukam anime... dobrego, w miarę lekkiego, choć niegłupiego. Kreska musi być w miarę standardowa (przeszedłem początek One Piece'a i jakoś FLCL (choć to ostatnie z trudnością) ale nic mniej standardowego już chyba nie chcę... chyba że naprawdę świetne). Interesuje mnie głównie fabuła, przemyślenia filozoficzne czy jakieś wielke przesłanie trochę mniej.

Moja Lista co już widziałem i jak bardzo mi się podobało.

Będę wdzięczny za wszelkie propozycje i doceniam że komuś się chce wykorzystywać swój czas pomagając innym otaku.

Pozdrawiam

_________________
"Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the universe trying to build bigger and better idiots. So far, the universe is winning."
- Rick Cook
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-02-2013, 13:38   

Co powiesz na Solty Rei? Jeden z udanych tytułów od Gonzo, który na początku pokazuje sielankowe łapanie przestępców lub zabawy w kotka i myszkę z "robinhoodami" Po czym wkracza w fazę totalnej anihilacji i gry do jednej bramki pewnego typka. Muzyka jest świetna a całość nie rozpada się w szwach. Motyw popsutego komputera, który przez uraz głowy stał się ludzki też jest ciekawy. A jeszcze te wszystkie
Spoiler: pokaż / ukryj
eksperymenty na dzieciach :P i podziemne slamsy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-02-2013, 16:48   

Na prośbę Slovy dyskusja o mechach została wydzielona TUTAJ.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
SzogunPL Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 18 Sty 2013
Status: offline
PostWysłany: 18-02-2013, 18:13   

Szukam tytułu o miłości, bólu, zdradzie, fajnej historii, w której role główną grają/gra dziewczyna (oczywiście klimaty podchodzące do tych z hentai, też mile widziane :) ) Znacie może takowy? Długość? 12-20 odcinków, nic więcej. Byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-02-2013, 18:24   

Ga-Rei Zero idealnie pasuje do opisu, takoż Utena. Tylko Utena jest cokolwiek cięższa tematycznie. Poza tym Katanagatari też jest dobre i ma ciekawe postacie żeńskie.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-02-2013, 18:34   

Olać liczbę odcinków , obejrzeć Nanę , przeczytać dalej i dołączyć do grona wyznawców końca tej historii :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fancy Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Lut 2013
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2013, 11:23   Anime o szkole z wątkiem romantycznym...

Witam.

Potrzebuje jak w tytule jakiegoś ciekawego anime o szkole z wątkiem romantycznym. Macie coś do polecenia?

Scalono do właściwego tematu. Tren

_________________
Graj w Rycerze-Zodiaku.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-02-2013, 11:51   

Złota trójka :P Lovely Complex, Kimi ni Todoke i Wallflower :P Oczywiście Toradora jest też dobrym pomysłem. Z tytułów bardziej w stronę komedii Love Hina lub cokolwiek innego powinno być dobre. Kaichou wa Maid-sama dla niektórych jest dobra. Z mniej normalnych Midori Days. A z parodii komedii romantycznych School Rumble. Z czegoś kompletnie dziwnego podchodził by jeszcze Ranma 1/2 :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-02-2013, 12:40   

True Tears się nadaje.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 50 z 113 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 111, 112, 113  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group