FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  Czy Xellos mogłby zabić Linę?
Wersja do druku
DARCUS
Gość
PostWysłany: 27-10-2010, 18:30   

Jak dla mnie to nie wiadomo kto by wygrał bo jak Lina rzuca Giga Slive to zobaczcie odcinek z rozwaleniem Phibrizzo nie rzuciła jeszcze tej kulki a już pół terenu zniszczone poza tym jakby jeszcze poprosiła o pomoc Panią Koszmarów (co też jest w tym odcinku) to Xellos skończyłby jak Phibrizzo nawet plan astralny by mu nie pomógł by został skoszony, więc jedynym wyjściem dla Xellosa byłby atak z zaskoczenia. Nie wieże że by się bawił w końcu wie że Lina rozwaliła Phibrizzo nie ryzykowałby spotkania 3 stopnia z giga Slive. Takie jest moje zdanie.
Przejdź na dół
ISKIERKA Płeć:Kobieta

Dołączyła: 15 Cze 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-10-2010, 21:26   

Xellos z całą pewnością mógłby zabić Line . Z tym że pytanie po co ? Lina i Xellos darzą się wzajemnym szacunkiem ,Xellos zdaje sobie sprawę z jej siły i odwrotnie. Jednak i Lina ma duże szanse na pokonanie Xellosa pomijając potężne zaklęcia jest jeszcze wojna psychologiczna. Xellos jak każdy mazoku żywi się negatywnymi uczuciami wystarczą piękne słowa o życiu i Xellos słabnie. Dlatego myślę że jego szansą na wyjście z potyczki cało jest atak z zaskoczenia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group