FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
  Chwalimy się?
Wersja do druku
Saluchna Płeć:Kobieta
evil baka heavy metal fan


Dołączyła: 30 Mar 2004
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2004, 23:06   Chwalimy się?

Czyli.... twórczość własna forumowiczów ^^ Każdy [tak myślę...] chociaż raz próbował coś napisać, prawda? I taka np. ja nie wie, co o swojej twórczości [o ile można ją tak nazwać... ] nie wiem co myśleć ^^"
Więc proszę o opinie ^^

Fate-prolog
Fate 1
Fate 2
Fate 3
Fate 4
Fate 5
Fate 6
Fate 7
Fate 8
Fate 9

To jest takie coś z dużą [tak mi sie wydaje] ilościa krwi i romansem X/F i Z/L. Z góry dziękuję ^^

edit: dlaczego mi nikt nie powiedział, że linki nie działają =='
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 17-05-2004, 00:06   

Dooobra, przeczytane.
Od czego by tu zacząć...

[SPOILERY, szanowne towarzystwo, które nie czytało, a zamierza!]

Jeśli chodziło Ci o to, żeby napisać coś bardzo psychodelicznego - to brawo. Wprawdzie pomysł na prolog moim zdaniem dość oklepany, ale potem ładnie wprowadzasz napięcie... Jak na mój gust trochę go za dużo, ale to już tylko kwestia tego, co kto lubi. Wyrżnięcie wioski darowałabym sobie na pewno - moim zdaniem za mało z niego wynikało, żeby wprowadzać tak drastyczne środki. No i moim zdaniem nie warto ginąć tylko dlatego, że jest się beznadziejnie zakochanym, i po pewnych osobach kompletnie bym się tego nie spodziewała. Ale to Twój fik :)

Że piszesz bardzo ładnie, pewnie Ci nawet nie muszę mówić. Ślicznie budujesz zdania i piszesz bardzo plastyczne opisy. To wielki plus. Pomysł masz pewnie fajny, sądząc po tym, co powstało do tej pory - wielki ukłon w stronę autorki za bez, na który dałam się nabrać, i przede wszystkim za część pierwsza (nie mylić z prologiem), która moim zdaniem jest najlepszym jak do tej pory fragmentem fika. Robi wrażenie - i bardzo, ale to bardzo podoba mi się to, jak prowadzisz postać Xellosa... A właściwie PODOBAŁOBY mi się, gdybyś nie wpakowała go w niczym nie uzasadniony romans. Ja bardzo lubię łaczenie Xellosa z Filią - ale nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że nagle tak po prostu stwierdza, że ją kocha... Nie jest bardzo źle, ale zwłaszcza w połączeniu ze śliczną scenką z Xellosem-sadystą w roli głównej mnie to razi... ^^" Szkoda, bo gdyby ten wątek lepiej komponował się z innymi aspektami natury Xella, to byłby jeden z najlepiej poprowadzonych Xellosów, jakich do tej pory widziałam w fikach. Byłoby idealnie, gdyby Ci się to romansidło udało jakoś uzasadnić.

Ja wiem, czepiam się obrzydliwie, bo sama nie piszę (i nie umiem pisać). Ale potraktuj to jako konstruktywną krytykę. Jest dobrze, podobało mi się, i czekam na ciąg dalszy :)

*edit* Popraw sobie linki na blogu, nie działają... Przynajmniej te, które sprawdzałam. Ale "Trzy życzenia" są śliczne! :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Saluchna Płeć:Kobieta
evil baka heavy metal fan


Dołączyła: 30 Mar 2004
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2004, 06:10   

Dzięki... miło czasami coś pozytywnego usłyszeć. Spróbuję to dokończyć, ale nic nie mogę obiecać, cierpię od jakiegoś czasu na kompletny brak weny.. =='

Romas... ja po prostu nie umiem nic innego pisać ^^" Powstały może 3-4 fiki (na 59 napisanych), które by romansami nie były... i pewnie to, co jeszcze napiszę też romansem będzie =='

A bez.. he he ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2004, 23:40   

Sal!!!!!!
Przeczytałam i jeśli nie chcesz mieć na koncie mojej śmierci to bierz się za pisanie następnej części!!!
To co tygryski lubią najbardziej^^
*_*Xellos*_*+^^Filia^^+wątek dramatyczny=Super^^

Zaczynam mieć przypuszczenia więc pisz szybko^^

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.


Ostatnio zmieniony przez xellas dnia 18-05-2004, 06:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 19-05-2004, 17:16   

Ekhm... Skoro się chwalimy... To powiedzcie mi, co sądzicie o moich fikach (są na wszechbiblii) pliiiiiz!!!! Jak do tej pory dostałam 1 (słownie jeden) komentarz, a to trochę za mało dla mojego spaczonego umysłu żądnego pochwał.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2004, 17:49   

Mai_chan-> ja nawet wiem od kogo go dostałaś >)))) I był pozytywny nieprawdaż?>) Podłączam się pod niego>)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 21-05-2004, 12:42   

http://www.fanfiction.net/read.php?storyid=1524309

Proszę o kostruktywną krytykę znających angielski;P.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2004, 10:15   

Siem robi Seriko^^

Ysen-> złapałam się za twojego fika. Nie za bardzo mam czas go czytać, ale powoli brnę^^ Początek interesujący- smutny, ale interesujący. Jak popchnę naukę to głębiej w niego zatonę ;P Narazie dobry!!!!>)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2004, 10:28   

hmm...smutny to fakt, ale interesujący, ciekawy pomysł, dla mnie za mało akcji za dużo "myślenia" na razie oceny nie wystawiam^^

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 22-05-2004, 11:13   

Ciągu dalszego nie będzie, to był oneshot.

A co do fika: jego geneza była taka, że wkurzało mnie podejście większości autorów typu "Zel wygląda świetnie i wogóle ma super sytuację, a problemy to se tylko wymyśla". Po prostu moim zdaniem wie co mówi;p.

_________________
I can survive in the vacuum of Space


Ostatnio zmieniony przez Ysengrinn dnia 22-05-2004, 11:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2004, 11:16   

chyba że tak ale to w takim razie powinienes byl to troche rozwinąć<-moim zdaniem

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2004, 11:18   

Nop. Szkoda, ze nie będzie ciągu dalszego. Chociaż wypowiadać się jeszcze nie bardzo mogę, bo nie przeczytałam do końca^^""""""
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 22-05-2004, 11:24   

Krótka forma mi lepiej wychodzi. Poza tym nie chodziło mi o historyjkę tylko o "przesłanie"^^.

Coś jakby dalszy ciąg jest tutaj:

http://www.fanfiction.net/read.php?storyid=1527557

Ale po recenzjach jakie dostałem odechciało mi mi się pisać kontynuacji. W sumie to początek zupełnie innej przygody, tyle, że nie rozwinięty.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Saluchna Płeć:Kobieta
evil baka heavy metal fan


Dołączyła: 30 Mar 2004
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2004, 22:39   

Heh.. wcinam się chyba w rozmowę, ale mam prośbę... możecie to ocenić? Taki krótki ficzek...

Shi-ro...

Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 27-05-2004, 22:56   

Oj, chyba naprawdę miałaś doła... Badzo ładne, mnie się podoba. Tylko powinnaś wstawić ostrzeżenie, żeby nie czytać, jak sie ma za dobry humor :)

I popraw parę powtórzeń i cały jeden błąd ortograficzny (czepiam się perfidnie...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group