FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  FanFik "Rockman.exe"
Wersja do druku
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 15-02-2009, 22:59   

Ech, nieszczęsny, a to cel wybrałeś. Tak się składa, że Ysengrinn napisał kilka całkiem niezłych opowiadań, zamieszczonych na Czytelni - o tutaj. Jak widać, nie miał problemów ani z interpunkcją, ani z ortografią, enter mu się sam nie wciskał, i nawet pozytywnie ludzie oceniali. I wiesz, nie bardzo rozumiem czemu się dziwisz, że Cię zniechęcamy do pisania? Przecież to, co zamieściłeś wyżej, jest tragiczne. Ciesz się, że trafiłeś z tym tutaj, a nie na jakieś forum literackie, bo by strzępów nie zostawili.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Samuel Płeć:Mężczyzna
Dinozaur


Dołączył: 17 Sty 2009
Skąd: Warszawa/Marysin
Status: offline
PostWysłany: 15-02-2009, 23:19   

Ile nasz Megaman ma lat?
Nie pytam złośliwie. Odpowiedź mogłaby dużo wyjaśnić i naprowadzić recenzentów na właściwy trop.

_________________
ॐ भूर्भुवः स्वः । तत् सवितुर्वरेण्यं ।
भर्गो देवस्य धीमहि । धियो यो नः प्रचोदयात् ॥
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora
Kyo Płeć:Mężczyzna
Like wrestling a gorilla.


Dołączył: 10 Lut 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2009, 00:59   

Argh, Mein Herr, nie chcę być nieobyczajny w tym, co teraz napiszę, ale toż to tragedyja jakaś. Nie będę powtarzał tego wszystkiego, co już napisali Moi Szanowni Przedpiścy[tm], pozwolę sobie wszakże nie zgodzić z jedną tezą: otóż moim skromnym powinieneś pisać. Powinieneś pisać codziennie, co najmniej po cztery godziny. Po napisaniu każdego tekstu powinieneś go przeczytać, następnie skasować, a na drugi dzień zasiąść do następnego. Zaraz wyjaśnię dlaczego. Nikt nie urodził się pisarzem dziecięciem będąc w kołysce, podobnie jak nikt nie urodził się malarzem, rzeźbiarzem w glinie, czy - żeby daleko nie szukać - parasolnikiem. Pisanie ma dwa aspekty: jeśli masz talent, to jesteś artystą. Jeśli nie masz talentu, to jesteś rzemieślnikiem. Na dzień dzisiejszy talentu nijakiego w Tobie nie widzę, czyli pozostaje Ci rzemiosło. A zdolności rzemieślnicze rozwija się tylko i wyłącznie solidną, uczciwą pracą, potem, znojem i śluzem. No, może się nieco zagalopowałem z tym śluzem. Dlatego pracuj, poć się, znój i śluź, a ja Cię za parę lat chętnie przeczytam. I jak już tutaj zauważono, czytaj jak najwięcej, bo czytanie rozwija i ogromnie poprawia styl.
A, miałem wyjaśnić o co mi chodziło z tym kasowaniem. Chodziło mi o to, że kiedy za lat dziesięć przeczytasz to, coś tu dzisiaj zapodał, strzelisz sobie w głowę. Dlatego lepiej to, co napiszesz póki co kasuj z miejsca. Aczkolwiek pisz. Jak najbardziej pisz.

_________________
Call me Bubbles, darling! Everybody does!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 16-02-2009, 07:19   

Zapowiadany odc. siódmy . Uwzględniłem tu wsze uwagi . Miłej tekturki życzę .
Odc. 7
Druga twarz .Chaos Navi .
Było rano . Max usną na klawiaturze ponieważ grał przez całą noc . Obudził się z lekkim bólem głowy , po czym wstał wziął PETa i poszedł do miasta . Ciągle rozmyślał nad tym dziwnym Chipem soul i nad Chaos Searchanem . Ciągle miał w głowie jedno pytanie : „skąd wziął się Chaos soul skoro wszystkie złe chipy zostały zniszczone (chaos soul zły chip) ?” „I czy znów będą takie problemy jak wcześniej ?” „Czy znów dużo osób będzie musiało poświęcić swoich navi zanim znajdziemy sposób ?” Gdy bohater cały czas myślał , Bassowi nie dawał spokoju sprawa Drugiej Slur . Gdy tak w końcu wpadli na pomysł pójścia do salonu gier .
Gdy się tam zjawili okazało się , że są jakieś zawody . Zgłosili udział . W końcu doszło do konfrontacji . Pierwsze walki eliminacyjne były proste i Max odniósł miażdżące zwycięstwo .
Później Max wszedł do czołówki gdzie walki były bardzo proste . W końcu przyszedł czas na finał , w którym Max spotkał Thoriego i Iceman’a .Chłopak przywitał się ze znajomym i
rozkazał :
- Nie oszczędzaj mnie !
- Ty też .
Zawodnicy ustawili się naprzeciw siebie po czym się podłączyli
Rozległa się syrena
- Kostka lodu
- Darkness rolling <nie przetłumaczone>
Bass Rozciął je na pół
- Chip bojowy Bambusowa Lanca , Ładuj
Fala lancy szła w stronę małego Net Navi
- Chip bojowy Gejzer ładuj
Fala zmyła Bambus oraz ruszyła w stronę Bassa
- Max zrób coś !
- Chip bojowy lodowy bumer , ładuj
Bass rzucił nim Prosto w środek fali więc cała została zamrożona .
- Chipy bojowe DZ-Saber , Fukomizon , ładuj !
Bass Wykonuje idealne cięcie i Wylogowuje Icemana
Zwycięzcami walki są
Max Marano i Bass.exe
Po ogłoszeniu tego wyniku Max podszedł do Thoriego i podziękował za dobrą walkę , ale ze zdziwienia zapytał :
- Walczyłeś stylem jakiego nigdy u ciebie nie widziałem , dlaczego ?
- Ponieważ główną nagrodą jest wycieczka do kraju światła , a w nią wliczone jest spotkanie z Księżniczką Pride . Zawsze chciałem ją poznać .
– YYYYYY!!!
-tak to jest jak się idzie na zawody nie wiedząc nic o wygranej … - pomyślał Bass
Chłopiec odebrał nagrodę i pobiegł do domu powiedzieć mamie o swojej wygranej
Miną tydzień . Był to dzień kiedy Max miał lecieć do kraju światła . Na lotnisku pożegnał się z Mamą i z przyjaciółmi i poleciał . Następnego dnia był już w kraju światła .
- Dobra Bass to gdzie najpierw do salonu gier , sklepu z chipami czy może się przejdziemy ?
- Wiesz ciekawi mnie jak ta cała księżniczka wygląda
- Sugerujesz żebyśmy poszli do zamku ??
- Dokładnie !
- Więc … chodźmy .
Długa ale przyjemna droga do zamku małego kraju sprawiła bohaterom wiele przyjemności .
Przy wejściu pokazali bilet i weszli bez problemu . Pozwiedzali zamek i w końcu dotarli do Sali tronowej . Gdy weszli zobaczyli cudną dziewczynę . Była ona trochę wyższa od Max’a , miała blond włosy , niebieskie oczy , była ubrana w białą sukienkę .
- Cudna !
- Racja !
Po tych słowach Bohater ukłonił się . Po czym powiedział :
- Jestem Max Marano , wygrałem wycieczkę do twego kraju oraz audiencje do twego kraju
- Ja jestem Pride , Księżniczka kraju światła . Mam nadzieje że będzie nam się miło rozmawiało .
Zasiedli przy stoliku po czym zaczęła się konwersacja . Max pytał ją wszystko , ile ma lat , o historie jej kraju , o zaanonsowanie techniczne . Kiedy tak rozmawiali , nie zauważyli ze nastał wieczór . Pride postanowiła odprowadzić Max’a do wyjścia . Przy wyjściu rozległ się alarm . Wszystkie drzwi zostały zamknięte .
- Max sprawdźmy co się stało
- Dobry pomysł , Podłączam Bass’a pełna moc .
- Podłączam Knightman’a pełna moc
Nawigatorzy znajdowali się w sieci
Bass zdziwił się mocno ponieważ myślał że księżniczka będzie miała jakiegoś subtelnego Netnavi a przed nim stał 3 metrowy kolos który miał zamiast ręki kulę rycerską , a jego zbroja była niemal że nie do przebicia . Spojrzeli na drugą stronę . Stał tam Czarny lekko zniszczony Knightman .
- Chaos navi , znów .
- Co to takiego
- Zła kopia ciebie , ale jedno jest pewne to nie są złe chipy .
- Musimy działać razem .
Po tych słowach znaczek Knightman’a rozbłysnął mocnym światłem . Przed jego sercem znalazła się kula . Spytał zdziwiony licząc na odpowiedź :
- Co to ?
- Działamy razem .
SOULUNISON
http://images2.wikia.nocookie.net/megaman/images/thumb/7/76/KnightSoul.jpg/120px-KnightSoul.jpg (tak wygląda knight soul)
KnightSoul
Obok wielkiego kolosa staną inny navi miał identyczną kule zamiast ręki , również miał kule a w drugiej ręce trzymał tarczę . Zaczęła się walka :
Chaos Knightman atakuje chipem Ciemny miecz
Bass skutecznie go blokuje i oraz łamie jego ostrze , po czym rzuca w niego kulą
Knightman również pomaga rzucając wietrznym cięciem
C.Knightman słoni się chipem ciemna stalowa skóra
- Chip bojowy Wodna linia , miecz Gaia , salamander , elektryczne pudło , ładuj
Super Program : Miecz Boga
Bass wykonuje cięcia w powietrze które scalają się w sześciu-ramienną gwiazdę
Knightman dodaje do tego Program Miecza Życia
C.Knightman zostaje trafiony tymi Atakami oraz Zostaje Skasowany
Bass podszedł do miejsca gdzie stał C.Knightman był tam kolejny Chaos soul
Poinformował o tym Max’a a ten kazał mu zniszczyć Chipa .
- Dziękuje , Pride. Dzięki tobie księżniczko wzbogaciłem się o jeden Chip soul unison
- Nie ma za co . Wpadnij jeszcze czasem . I pozdrów Lan’a ode mnie .
- Dobrze . Więc do zobaczenia .
Max spędził tu jeszcze jeden dzień po czym wrócił do Thentek City
Ale wiedział już jedno
Złe chipy im nie zagrażają . Są to źli nawigatorzy …

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-02-2009, 07:59   

Kyo napisał/a:
Nikt nie urodził się pisarzem dziecięciem będąc w kołysce, podobnie jak nikt nie urodził się malarzem, rzeźbiarzem w glinie, czy - żeby daleko nie szukać - parasolnikiem.
Owszem, nikt nie urodził się pisarzem, ale nie wiem czemu wszyscy wychodzą z założenia, że każdy musi pisarzem zostać.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-02-2009, 09:32   

<wzdech>

Zastanawia mnie dziwna wybiórczość. Do niektórych porad (jak mniej entera i spacji po myślniku) autor się zastosował. Resztę, mówiąc nieładnie, olał (np. kropki na końcu zdania i zakaz stosowania spacji przed znakami interpunkcyjnymi, no na litość bogów!). Ciekawe czemu?

Zdarzeń w tym odcinku jest tyle, że gdybyś naprawdę się przyłożył i postarał, dołożył szczegółów (słowem - gdyby to było opowiadanie z prawdziwego zdarzenia, a nie takie coś), mógłbyś ten odcinek podzielić na dwie-trzy części. Z zakończeniami w dramatycznych momentach. Natomiast czytając twój twór miałam wrażenie, że czytam notatki z wypunktowanymi kolejnymi zdarzeniami. Przetykanymi od czasu do czasu nazwami jakichś ataków, które bohaterowie z wielkim zapałem wywrzaskują do siebie nawzajem.

Może to będzie wredne, niemiłe i tak dalej, ale napiszę wprost: drogi MegamanieNoTsukaima, daj sobie spokój, dobrze? Wybaczyłabym błędy (do pewnej granicy) i różne inne potknięcia, gdyby treść była tego naprawdę warta. Jednak treść nie przedstawia dla mnie żadnej wartości (i nieważne w tym wypadku jest to, że nie znam anime, o którym piszesz). Najwidoczniej pisanie to nie jest to, co ma być ci przeznaczone w życiu. Więc może zajmij się czymś innym. Spróbuj rysować. Albo przyjrzyj się ułamkom i pierwiastkom, może dojrzysz w nich ukryte piękno i cię zafascynują.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 16-02-2009, 11:03   

Możecie pisać że się nie nadaje , ale ja sie nie poddam tak łatwo
znajdzie się w końcu ktośkto doceni ze opisałem wydarzenia w sposub jaki jest tu pokazany
A skoro tak to dajcie mi pomysł
zainspirujcie mnie czymś
a napisze fafik
jeśli to też bedzie klapa o się poddam

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"


Ostatnio zmieniony przez RepliForce dnia 16-02-2009, 11:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Kyo Płeć:Mężczyzna
Like wrestling a gorilla.


Dołączył: 10 Lut 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2009, 11:03   

Ysengrinn napisał/a:
Owszem, nikt nie urodził się pisarzem, ale nie wiem czemu wszyscy wychodzą z założenia, że każdy musi pisarzem zostać.

Bo pisać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. Na szczęście w cywilizowanych społeczeństwach nie ma obowiązku czytania absolutnie wszystkiego.
Wracając do meritum, widzę nieznaczną poprawę w kwestii techniki. Jest to poprawa na tyle nieznaczna, że w dalszym ciągu nie byłem w stanie przebrnąć przez cały tekst.

Podsumowując: cny Autorze, dostałeś w tym wątku cały kubeł rad. Do których się zastosujesz - jeśli w ogóle - to tylko i wyłącznie Twój wybór. Ja od siebie mogę dodać jedno: wróć za dwa lata, gdyż obecnie Twoja pisanina nie nadaje się zupełnie do niczego.

_________________
Call me Bubbles, darling! Everybody does!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 16-02-2009, 11:06   

Więc prosze prosto z mostu
Co wam Do jasnej nie pasuje

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Kyo Płeć:Mężczyzna
Like wrestling a gorilla.


Dołączył: 10 Lut 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2009, 11:18   

MegamanNoTsukaima napisał/a:
Więc prosze prosto z mostu
Co wam Do jasnej nie pasuje

To już wszystko było napisane.

Wersja krótka: wszystko.

Wersja długa: nie potrafisz tworzyć ani przedstawiać bohaterów, konstruować fabuły ani osadzać jej w sensownych, solidnych realiach, rozwijać wątków, budować klimatu, konstruować zdań wielokrotnie złożonych, nie masz pojęcia, do czego służy interpunkcja, ortografia (na poziomie środkowej podstawówki) i Ty w ogóle ze sobą nie korespondujecie, schemat wstęp-rozwinięcie-zakończenie to dla Ciebie czarna magia, a przede wszystkim w Twoich tekstach brakuje sensu.

Zapomniałem o czymś?

_________________
Call me Bubbles, darling! Everybody does!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 16-02-2009, 11:21   

A mi odpowiedz po prostu, bo ja z czystej ciekawości:

Ile masz lat?

I popieram radę Maieczki - czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj. Wszelkie dobre książki. A dopiero potem coś samemu twórz.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-02-2009, 11:22   

Chowaniec Megamana napisał/a:
Co wam Do jasnej nie pasuje

- Stawiasz spację przed, a nie za przecinkiem.
- Słownictwo jest ubogie.
- Dialogi są drętwe.
- Opisy jeśli są, to bardzo nieumiejętnie skonstruowane.
- Powtórzenia.
- Powtórzenia.
- Brak polotu.

Rada - czytaj więcej, nie tylko oglądaj anime. Młody jesteś, jeśli faktycznie chcesz pisać, to jest to jeszcze chyba do uratowania.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 16-02-2009, 14:11   

Dobra to ja powiem tak
(Mam 13 lat)
Jedyne co <chyba> dobrze robię to planuje postacie i mniej-więcej filery do danego anime
Bo to co napisałem to nie jest prawdziwe zdarzenie wszystko to w pewnym sensie filery wymyślone przeze mnie . Nie wiem czy opowiadałem wam o Sorze i Fheo do 2 innych anime
1) Sora <Zero no tsukaima> Pustelnik Fenixów , sługa elfów . Dawniej jego wioska została spalona a Jego Ojciec <kowal szlacheckiego pochodzenia> Matka < znała podstawy magii ale o dziwo nie była szlachcianką> i Siostra <jedyna zaufana osoba dla Sory> Zginęli . Sora dostał się do obozu seninów dzięki przyjacielowi Jego ojca Cronosowi . Z ciężkim sercem i niechęcią przyjęto Sore do obozu . Tam był szkolony przez 8 długich lat w magi elfów , różnej broni oraz w technikac aż w końcu dostał tytuł pół-senina . Jako że jego drogą było odnaleźć Gandarlfa , (herosa "pustynnego kolosa")spotkanie z Saitem było nieuniknione . Chłopak nie był zbyt urodziwy : był puszysty , strasznie niezdarny , nosił grube okulary , ale miał cechę która go wyróżniała : Nigdy się nie poddawał nawet jak trening miał być dla niego za ciężki . Podczas jednej z Wojny (która ma sie wydarzyć w połowie serii) chłopak otrzymuje ostrze swgo mistrza a zarazem kompletuje ostrza swego ojca i staje się seninem . Pokazuje całkiem ładny styl walki . Jeśli chodzi o jego uczucia : Zakochał się w Tabithcie ale bał się tego okazać ponieważ jak juz wspomniałem nie był urodziwy więc dziewczyny raczej go nie lubiły .

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"


Ostatnio zmieniony przez RepliForce dnia 16-02-2009, 15:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-02-2009, 15:02   

Kyo napisał/a:
Powinieneś pisać codziennie, co najmniej po cztery godziny.

No bez przesady. Często zawodowi pisarze nie potrafią wytrzymać dużej ilości pisania, nawet z przerwami. 4h to dużo czasu. Osobiscie codziennie (albo prawie codziennie) skrobię od 30 minut do 2 godzin, jak mnie najdzie. A potem (bo zazwyzcaj kończę po północy) padam na łóżko jak źle obalone drzewo.
MegamanNoTsukaima napisał/a:
znajdzie się w końcu ktośkto doceni ze opisałem wydarzenia w sposub

Cytat:
sposub

Nie.
MegamanNoTsukaima napisał/a:
zainspirujcie mnie czymś

Każdy by tak chciał. Ale nie ma, każdego inspiruje co innego. Jak napisał Kyo, jednego pierwiastki i logarytmy, innego mejtki i inne elementy bielizny (pozdrawiamy IRCa).
MegamanNoTsukaima napisał/a:
Mam 13 lat

jak zaczynałem pisać, to też miałem tyle lat, a jednak reprezentowałem wyższy poziom. W każdym bądź razie umiałem budować zdania i opisy.
MegamanNoTsukaima napisał/a:
nie jestem w niczym dobry

Ja też nie. Ale sie wielu rzeczy przez te, cholerne poniekąd, 18 lat życia nauczyłem, tak więc, jeżeli nawet nie umiemz robić czegoś dobrze, to robię to po swojemu. tak czy siak, w końcu zrobię to dobrze, gdyż, jeżeli sam się na tym przejadę, to samemu też poprawię. Grunt to wiedzieć, co jest źle. Rok temu to ja się wstydziłem pilarki w łapę chwycić, dzisiaj potrafię z miejsca opisac konstrukcję i zasady działania podzespołów. I jakoś tam drzewa ścinać ; ) Kwestia praktyki. Jeżeli nie ejst się w czymś dobrym, to w niczym nie przeszkadza.
MegamanNoTsukaima napisał/a:
Jedyne w czym chciałem sie spełnić to napisać fabułę do jakiegoś anie, gry , filmu

No do tego już trzeba umiejętności. Jak narazie słyszałem tylko o jednym nastolatku, który spełnił się w pisarstwie - chłopaku, który opisał opowiadanie, na którego to podstawie powstał film "Piąty Element".
MegamanNoTsukaima napisał/a:
potrafię sam stworzyć przebieg wydarzeń który się w "czymś" znajduje

Przebiegiem wydażeń może być też wypunkowanie ich. To też ważne, ale umiejętnosc opisania, w jaki sposób co się dzieje, to już wyższa szkoła jazdy.
MegamanNoTsukaima napisał/a:
ale chyba wskazujecie na jedno : Jestem nikim

Tak, jesteś. Są dwie opcje, możesz być wszystkimi, albo nikim. Jeżeli wszyscy coś wiedzą, a ty tego nie wiesz, to jesteś nikt. Zazwyczaj jednach takich panów "nikt" jest więcej, niż wszystkich.
MegamanNoTsukaima napisał/a:
Lubie Mangi i anime bo pokazują świat jakiego nie ma w książkach

Oj, żebyś się nie zdziwił. Słowo pisane było wcześniej, niż mangu, animu i inne ruchome obrazki. Dorobek pisarstwa jest większy, niż filmu.
MegamanNoTsukaima napisał/a:
A jak tak koniecznie chcecie żebym czytał , to powiedzcie co

A co lubisz? Z ciężkim sercem mogę ci harrego Pottera polecić, chociaż sam tego nie lubię. Władca pierścieni może okazac się nudnawy, ale Hobbit to miła książka i w sam raz dla trzynastolatka. Jeżeli lubisz S-F, to Stanisław Lem napisał wiele książek nieco bardziej dla młodszej młodzieży. Poszukaj. Literatury jest za dużo, by wymieniać. Idziesz do biblioteki i bierzesz ze dwa naręcza. Pani bibliotekarka krzywo na ciebie spojrzy, ale się nie przejmuj. Za noc przeczytasz ; )

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 16-02-2009, 15:16   

Ps : ludziska przeczytajcie opis Sory : Senina fenixów a potem mnie skreślcie
Co do książek prosze o jakieś które mają wątek romantyczny , komediowy i Fantasy z duża ilością walk na miecze oraz zagrań magicznych
Ps2: hobbita czytał i naprawde książka że aż szkoda było ją skończyć bo tak mi sie podobała

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group