FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 246, 247, 248  Następny
  Ciekawostki przeróżne
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-07-2009, 10:58   

Resident 5, Zeg. A o akcje w Afryce i murzynów-zombie dym się zrobił ogólnoświatowy po pierwszych trailerach (swoją drogą ciekawostka - RE5 wychodzi na PC, yay ;D).

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 17-07-2009, 13:22   

Houston Chronicle... Czy to znaczy, że pan wielce wrażliwy na tle rasowym jest z Texasu? Ostatniego stanu, w którym działali konfederaccy partyzanci? Jacyś lokalni patrioci powinni mu wkopać za sprowadzanie południowej odmienności tylko do niewolnictwa.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-07-2009, 13:43   

Keii napisał/a:
Resident 5, Zeg. A o akcje w Afryce i murzynów-zombie dym się zrobił ogólnoświatowy po pierwszych trailerach (swoją drogą ciekawostka - RE5 wychodzi na PC, yay ;D).

Grałem. Tak jak nie przepadam za Residentami, tak w dużej mierze dzięki politycznej niepoprawności ta gra zyskuje na grywalności (na samym początku murzyńska tłuszcza dekapituje naszego informatora, który jest, jeśli dobrze pamiętam, arabem).

Cytat:

Polska gra Call of Jaurez uznana za rasistowską bo występuje w niej flaga Konfederacji.

Wow. Czyli grając ostatnio w Gettsyburg Konfederatami byłem rasistą, tak?
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-07-2009, 14:14   

Grisznak napisał/a:
Grałem. Tak jak nie przepadam za Residentami, tak w dużej mierze dzięki politycznej niepoprawności ta gra zyskuje na grywalności (na samym początku murzyńska tłuszcza dekapituje naszego informatora, który jest, jeśli dobrze pamiętam, arabem).

Też grałem, z kumplem na PS3. Rzecz która może rozbawić również niezainteresowanych samym RE - multiplayer na jednej konsoli rozwiązano splitscreenem, jeden gracz jest na górze, drugi na dole. Standard? Owszem, ale w przeciwieństwie do reszty gier obraz nie jest rozciągnięty na całą szerokość ekranu. Nie, gracze dostają do swojej dyspozycji ładne kwadraty, a reszta jest czarna. Nie mam pojęcia kto wpadł na takie głupie rozwiązanie, ale wygląda przekomicznie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-07-2009, 23:00   

Hardkor 44 czyli film o Powstaniu Warszawskim w konwencji... hmm...powiedzmy, że steampunk. Tak czy siak, projekty graficzne autorstwa Bagińskiego (tego od "Katedry") robią wrażenie. "300" leży i kwiczy.
Powrót do góry
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-07-2009, 13:45   

Grisznak napisał/a:
Hardkor 44 czyli film o Powstaniu Warszawskim w konwencji... hmm...powiedzmy, że steampunk.

Łaa, Bagiński znów szaleje. Słyszałam niedawno o tym filmie, ale bardzo odrzuciła mnie nazwa "Hardkor". Natomiast te projekty wyglądają niesamowicie! Taki steampunk bardzo mi odpowiada.

Reklama nowego Office'a 2010 - dobra, pośmiałam się. Gdzie jest czEcionka?! Gdzieś między Arial a Wingdings. Prawie jak porish.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-07-2009, 09:04   

Anime Pokemon w Księdze rekordów Guinessa.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 21-07-2009, 12:03   

Zadziwia mnie żywotność Pokemonów. Od czasów, kiedy przeżywały apogeum popularności w Polsce minęło przecież chyba już co najmniej 8-9 lat i szczerze mówiąc miałem je bardziej za troszkę dogorywającą niszę pchaną do przodu przez dość dobre gry i sentyment dawnych fanów, ale jak zobaczyłem ten news to jednak zwątpiłem w tę teorię...

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-07-2009, 12:07   

Może to przywiązanie Japończyków - są dużo bardziej sentymentalni od nas jednak ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-07-2009, 00:02   

Never gonna give your teen spirit up - gdyby Kurt Cobain żył, to pewnie po obejrzeniu tego i tak strzeliłby sobie w łeb.
Powrót do góry
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2009, 13:47   

Hunter nie zagra na Hunterfeście. O ironio...

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-07-2009, 11:00   

Klątwa Anakina Skywalkera działa i w naszym świecie.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-07-2009, 17:42   

Trailer nowego "Janosika" Dziwny jakiś. Chyba role Pyrkosza, Perepeczki i reszty zbyt wyryły mi się w świadomość. W efekcie czego ten chłopczyk w roli tytułowej, do tego wątki fantastyczne jakoś mnie nie przekonują. Ale pożyjom, pasmatrim...
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-07-2009, 08:22   

300 tysięcy: tyle Prezydent przepłacił za nową stronę

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-07-2009, 13:09   

Pół miliona euro grzywny za wysyłanie spamu

Czyli jednak można karać takich spryciarzy. I dobrze. Skrzynkę pocztową mam ciągle zaśmieconą spamem, a na komórkę częściej przychodzą mi reklamy niż zwykłe SMSy.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 52 z 248 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 246, 247, 248  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group