FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-01-2010, 23:29   

Vodh napisał/a:
Ponoć w każdym domu potrzeba tylko i wyłącznie dwóch narzędzi - taśmy klejącej i WD-40

oczywiście poza młotkiem, piłką ręczną, zestawem kluczy i śrubokrętów... Inaczej można wystawić się na pośmiewisko, próbując pożyczyć coś z tego "żelaznego minimum".

FM, najlepsze smarowidło, jakie do tej pory spotkałem, to wazelina techniczna. Ale tego już się nie produkuje, spuścizna po dziadku została po prostu.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-01-2010, 11:05   

Dzięki radośnie spóźnionemu o 10min tramwajowi na dzień dobry wykonałam równie wesoły sprint przez Centralny i Śródmieście, ale na pociąg zdążyłam. Bez biletu co prawda, a jednak.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-01-2010, 16:05   

Doubleposting ftw.

Dzień świra - epizod kolejny, czyli zamotanie przy otwartych bebechach peceta.
Tak, płyta ma porty na taśmy sata.
Nie, zasilacz nie ma wtyczki do sata.
Gdzie ja teraz k... znajdę przejściówkę na tym zadupiu?!

W międzyczasie zdążyłam zwątpić w swoją inteligencję i zacząć się zastanawiać, czy te porty sata to faktycznie SĄ porty sata, czy może jednak coś innego.
A komputer, jak widać, po podociskaniu kabelków i pomachaniu dyskiem zaczął działać i dał z siebie zgrać wszystkie dokumenty ojca.
Jestem lotosem i radzę nie sugerować, że jest inaczej.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-01-2010, 16:45   

Bo najwyraźniej wadliwy internet podąża za mną wszędzie. Nie pasuje do zupy, bo już empirycznie udało mi się potwierdzić, że to wina steampunkowej instalacji - finezyjnie zwinięte kabelki powtykane w różne dziwne dziurki w ścianie bez żadnych wtyczek, trzymające się na słowo honoru i pudełko po proszku do prania. I nie, nie żartuję, u mnie w domu net działa de facto na proszek do prania. Akurat teraz tak się ustawiły kabelki (które są bardzo wrażliwe na temperaturę i położenie Saturna względem Jowisza) że wystarczy głośno kichnąć piętro wyżej, żeby połączenie zostało przerwane. Na plus można zaliczyć, że wystarczy przejść obok gniazdka intensywnie myśląc o internecie, by połączenie wróciło - odpowiednio nasycone potrzebą sieci drgania podłogi robią swoje.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 06-01-2010, 22:24   

Zawsze wiedziałem że na Orlenie jest dużo kruków, ale nigdy że aż tyle. A już na pewno nie widziałem ich nigdy w takim zgrupowaniu. Dziś dosyć szczodrze posypało i kiedy wracałem po godzinach główną drogą pomiędzy instalacjami wzrok przykuwał niesamowity widok. Setki ptaków, niby czarne liście, przysiadły na gałęziach kilku drzew uginając je znacznie. To naprawdę wyglądało jakby drzewo wypuściło liście w kolorze atramentu. Tam mogło być nawet parę setek ptaków zebranych na nie więcej niż 10 drzewach, niedużych. A pod drzewami, tam gdzie powinien być biały puch, rozciągała się wielka czarna plama. Na ziemi kruków mogło być nawet więcej. Jak jak cholernie żałowałem że nie mam aparatu. To naprawdę było warte uwiecznienia.

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-01-2010, 22:36   

Ponury, nie kruki, bo te stronią od ludzi i żyją samotnie, albo najwyżej żerują w niewielkich grupach, a najwyżej kawki i gawrony.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 08-01-2010, 23:01   

W sumie zupełnie niepotrzebnie tłukłam się dzisiaj na uczelnię, ale za to mam śliczny komplet kalendarzy od koleżanki. Poza tym, nie zdążyłam wejść do Imago, drogi wyglądają obłędnie i nie wiem JAK jutro dojadę do Katowic, ale nie jest tak tragicznie, przelew był, to najważniejsze.

Ale cholera, jednak muszę jechać do lekarza, noga co jakiś czas puchnie, boli i w ogóle jest fajnie... Nie kce mi siem!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2010, 23:17   

Slova, a wiesz że masz racje. Dziś sprawdziłem, faktycznie nie kruki. Wydurniłem się ^^'

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 08-01-2010, 23:45   

Nie przejmuj się, mnóstwo osób myli gawrony z krukami :)

Kruka trudno zobaczyć. Ja parę razy widziałam w okolicach działki parę, naprawdw wieeelkie ptaszyska. I odzywają się zupełnie inaczej.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 09-01-2010, 07:38   

Też widziałam coś takiego wczoraj, jadąc do domu. Setki gawronów, kawek i wron! Niesamowity widok.

Edit: Kolega z roku postanowił się zatroszczyć o moją duszę i nawraca mnie przez e-maila. Nie wiem co o tym myśleć...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 09-01-2010, 10:34   

Odpisz mu, że wierzysz w Latającego Potwora Spaghetti i nic tego nie zmieni. Jeżeli próbuje nawrócić cię na chrześcijaństwo, to naślij na niego Zegarmistrza, on lubi w tym zakresie robić ludziom galaretkę z mózgu. ;D

Zapowiadana śnieżyca nie przyszła, nie muszę odkopywać samochodu ale nadal nie chce mi się iść na lektorat. Tym razem jednak wypadałoby pójść.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 09-01-2010, 11:26   

Bo ciekawe zjawiska pogodowe. Trzeba przyznać, że sam efekt BOSKO wygląda. Nad ranem była odwilż, więc ogromne masy śniegu zaczęły się topić. Teraz przyszedł mróz. Efekt jest niesamowity - wszystko, ale to wszystko pokrywa gruba na jakieś pół centymetra warstwa lodu. Zwłaszcza ślicznie wygląda tafla gładziutkiego śniegu pokryta lodem i gałązki i szpilki drzew. W tym chodniki też oblodziło... są posypane piachem, ale mimo wszystko idzie się zabić na nich. Na dodatek mój pies do lekkich nie należy i śnieg z wartstwa lodu załamuje się pod nią i generalnie wszedzie tworzy bardzo ostre drobinki. Oby sobie tylko nie pokaleczyła na tym łap...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-01-2010, 12:47   

BOReK napisał/a:
Zapowiadana śnieżyca nie przyszła, nie muszę odkopywać samochodu ale nadal nie chce mi się iść na lektorat. Tym razem jednak wypadałoby pójść.

To pewnie u mnie za Ciebie pada, bo czuje się co najmniej jak w Alpach z tym zimowym krajobrazem w lesie.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 09-01-2010, 21:58   

Pogoda parszywa, czuję że straciłam dwa dni na kompletne bzdury, noga mnie wkurza i mam ochotę spuścić na łeb jednego z moich profesorów wszystkie 14 tomów Sztuki świata. Ale świnia była boska i mam drugi tomik Ourana... Poza tym, jutro laba!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 11-01-2010, 16:33   

To był ostatni w-f w semestrze, łiii!!! Tyle że dziewczyny z ochrony środowiska, z którymi to dzielimy salę, są wybitnie agresywne jeśli chodzi o gry zespołowe. Wróciłam do domu z pięknym siniakiem na ręce i guzem od piłki do kosza na czubku głowy.

Poza tym, nie będzie kolosa! Prawdopodobnie... ale wciąż jestem na kogoś zła, co nie pozwala mi się porządnie skupić na tym pozytywie.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group