FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 04-05-2010, 18:21   

Mała korekcja planów życiowych.
Jak już opanuję świat i zajmę się robieniem porządku na świecie, zacznę nie od mojej uczelni, a od PKP.
Rano niespiesznie otwieram komputer, prasówka, gazeta, o, jednak nie wyjechały pociągi... o jest Łódź... o Boże pociąg do Krakowa nie jedzie i ten popołudniowy pewnie też! Jedna ręką sprawdzam PKS, drugą ubieram płaszcz i pobijam rekord w biegu do dworca. A myślałam, nawiana, że zamieszania przy wydawaniu indeksów nic nie pobije. Kupuję jeden z ostatnich biletów na rozsądną porę w piątek. Z Krakowa do domu kursują tylko pojazdy drogowe, więc kryzys kolejowy pewnie nie dotknie tych połączeń. Jak ja do Łodzi wrócę? pomyśle o tym jutro. Mój układ limbiczny stanąwszy na wysokości zadania odmawia dzisiaj dalszej współpracy.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 05-05-2010, 21:09   

Bo jak się ma nastrój podły do tego stopnia, że ma się ochotę rzucać przedmiotami warto spożytkować go na cos pożytecznego. Wtedy i robota zrobiona i nastrój lepszy. A w ogóle to bo śmierć frajerom.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 05-05-2010, 21:56   

Bo odkryłam nowa funkcję gimpa. Co prawda zamiast się nim bawić powinnam odrabiać zadanie z języka na jutro. Well...

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-05-2010, 22:18   

Bo:
- prowadzenie zajęć z konwersacji - odhaczone (byłabym KOSZMARNĄ, siejącą postrach nauczycielką, grupkę leni pod ścianą musiałam w pewnym momencie olać, bo jednak głupio się czułam cały czas na nich warcząc)
- koło z literatury amerykańskiej - odhaczone (tylko mogłam więcej napisać o naturalizmie, baka Eaś)
- referat z literatury amerykańskiej - odhaczony
Łii~ I od razu mam lepszy nastrój. A fakt, że nie mam jutro seminarek i nie muszę się tłuc na uczelnię, tylko polepsza sprawę.

Szkoda tylko, że przez cały czas szturchają mnie w plecy nienapisany referat o Nabokovie i nieopracowany przydział pytań na egzamin. <wzdech> Będę się musiała w końcu za to wziąć...

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-05-2010, 22:47   

Boli mnie głowa, chce mi się spać i ogólnie jestem wymemłana. Wstawanie o 5:30 jednak nie jest tym, co lubię najbardziej. Po powrocie nie byłam w stanie za nic się zabrać, przegryzłam tylko coś i poszłam spać, zamiast wykorzystać to, że udało mi się w miarę wcześnie (przed 17) wrócić. Ale bez większych problemów i dość szybko wszystko załatwiłam i nie zgubiłam się w obcym mieście, mimo że musiałam spory kawałek w nim z jednego punktu do drugiego przebyć (do tego wracałam inną drogą, łał, a myślałam, że mam zerową orientację w terenie). Poza tym wiwat autobusy z wyświetlanymi z przodu nazwami następnych przystanków! XD

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 06-05-2010, 10:48   

Melmothia napisał/a:
Poza tym wiwat autobusy z wyświetlanymi z przodu nazwami następnych przystanków! XD

Bo to takie Merowate i rozczulające - myź myź!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-05-2010, 12:22   

Ale w moim miasteczku takich nie ma! Albo są, tylko MZK chowa je na czarną godzinę i dlatego oprócz w miarę dobrych i nowych wypuszcza jeszcze na ulice te, które potrafią się rozpaść w połowie trasy. Chociaż kiedyś, przez bardzo krótki czas była ta funkcja wyświetlania i podawania nazwy przystanku, ale szybko zlikwidowali, bo to było zaprogramowane na czas, a że autobusy notorycznie się spóźniały, to robiło się małe zamieszanie. A ja na śmierć zapomniałam, że autobusy w większych miastach mogą mieć taki bajer i niepotrzebnie tak dokładnie sprawdzałam trasę i się martwiłam.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2010, 12:29   

Na czarną godzinę chowa się najgorsze strucle, jakie są w zajezdni. Należy przy tym zaznaczyć, że czarna godzina to czas najazdu wszelkich grup demolujących na miasto. :D

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-05-2010, 21:22   

Z jednej strony chwilowa dawka matur się skończyła więc może przestaną mnie męczyć koszmary... (śniło wam się kiedyś, że zostawiliście torbę z dowodem w tramwaju, bo sterroryzowała go staruszka z futurystyczną bronią przyczepioną do ręki, którą wcześniej ukryła pod swetrem? == I potem denerwowaliście się, że nie będziecie mogli wziąć z udziału w maturze z takiego głupiego powodu?)

Ale z drugiej strony wyjątkowo nieprzyjemny incydent. Jest milion milszych sposobów powiedzenia komuś, że nie chce się spędzać czasu w jego towarzystwie niż stwierdzenie "Idź. Ja i tak będę słuchać mp3"! Nie pamiętam kiedy ostatnio usłyszałam coś równie paskudnego! I za co? Za dobre chęci! Bo nie chciałam zoztawić jej samej! I w zamian usłyszałam, że moją dobrą wolę mogę sobie o kant tyłka potłuc, bo jestem warta mniej niż mp3! Mam tego serdecznie dość, koniec!

...z drugiej strony nie mogę powiedzieć, że tego nie przewidziałam. Bo to wydarzenie zwyczajnie przelało czarę goryczy która zbierała się od początku roku szkolnego. Ja z mojej strony wierzę, że postępowałam w porządku i zrobiłam wszystko co należało. Nie mam żadnych wyrzutów sumienia, a jedynie lekki smutek, że moje dobre chęci spełzły na niczym.

A z pozytywnych rzeczy: bo IRCowa nie-taka-anonimowa Radość! :D

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-05-2010, 18:28   

Bo co prawda, nadal czuję się jak by mnie coś potrącilo, ale mam wreszcie swoje książki! Piękne, nowiutkie, pachnące drukiem, plus czwarty tomik Wybielacza (żeby jeszcze nie pakowali go w tą pancerną folię to byłoby super). Mój wewnętrzny bibliofil jest bardzo zadowolony.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 08-05-2010, 00:04   

Bo obejrzałam "Daughter of darkness" heh i kolejny ,,mrożący krew w żyłach" film o wampirach zakończyłam wybuchem śmiechu, po prostu niezwykle heroiczne podpalenie czegoś w stylu lochów, w których drzemały dzieci ciemności (po uprzednim wylaniu benzyny) było przekomiczne... Jedynie film Coppoli miał sensowne zakończenie, no i dawne produkcje, a obecnie... No i sobie przypomniałam, F. Langellę w roli Draculi, to było coś... te seductive eyes..

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 08-05-2010, 23:57   

Rok 2010 jest również Bardziej. Moja komórka postanowiła zabawić się w cichociemnych i poszła kochać się w krzakach gdzieś w podwrocławskim buszu akurat teraz. Otrzymała zaszczytny tytuł MIA. Niewierna cholera, no. Więc proszę się nie dziwić na brak odpowiedzi na smsy, tudzież brak zasięgu do mnie. I czuje się jakby kto mi rękę uciał. Tyle tam miałam fajnych cytatów zapisanych, karte pamięci i ważne numery telefonu. Yay.
...no, ale nie rozpaczam jakoś, bo wyjazd był udany, mimo modyfikacji planów wraz ze wcześniejszym powrotem.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-05-2010, 13:49   

Bo wziąłem udział w biegu papieskim. Cześć Janowi Pawłowi ll oddana, medal przy okazji zdobyty i o dziwo wywiadu udzielałem. Wątpię w pokazanie go w tv, ale ciekawe doświadczenie. Co prawda teraz jak się zastanowię to lepiej by nie wyemitowano tego, bo mój sposób mówienia odbiegał strasznie od ideału. Eh.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 09-05-2010, 15:19   

Kto chce trochę szczęścia?

Znalazłam trzy czterolistne koniczyny i jedną pięciolistną. Tata też jedną znalazł, a nawet specjalnie się nie rozglądaliśmy. Dziwny przypadek, chyba trawnik mi zmutował.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-05-2010, 15:48   

Zdecydowanie stawiam na zło w trawniku :P


Ułamał mi się dziabąg w okularach, ten taki miękki, przylegający do nosa. Szczęście w nieszczęściu, ułamał się z kawałkiem zawiasu i dał przykleić z powrotem... Przynajmniej nie czeka mnie niespodziewane 5 stów w plecy i tylko z lewej strony teraz dziabąg się nie rusza.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group