FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-06-2010, 18:28   

Okej, za dobre chęci wy też dostaniecie. :D
/Me zapisuje sobie trzy ciacha do wydania.

PS Yay, czuję się kochana, co prawda nie jest to miłość bezinteresowna, ale zawsze. XD

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2010, 00:09   

Bo wróciłam do domu, całkowicie wymęczona przez siostrzenice. Lubię dzieci, ale serio nie jest łatwo być "ulubioną ciocią" ściskaną i okupowaną przez kilka dni przez dwie, niezwykle żywotne dziewczynki. Grałam chyba we wszystkie możliwe gry, począwszy od super farmera, memorów, pokera, piotrusia, czapeczek, tybetu, warcab, operacji, zoo i na jakiś super- ubierankach Barbie skończywszy. Ponadto moja siostrzenica zrobiła chyba tysiąc zdjęć, bawiąc się moim telefonem... Ok, błogi spokój (gdyby nie to, ze jutro w AULI UROCZYSTE rozdanie wyników matur, bo moje byłe Niezwykle(!!) i Niesamowicie(!!!)elitarne liceum musi wszystko robić z patosem, tyle, że ja nie chcę... Nie chcę, chcę anonimowo i w sekretariacie!!)I nie no, ten środek na komary po prostu śmierdzi, musiałam go wyjąć z kontaktu, jak dotąd jest odstręczający nie tylko dla owadów, ale i dla mego nosa...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2010, 07:01   

Vivian napisał/a:
elitarne liceum musi wszystko robić z patosem

Ważne, żeby był dobrze pomyślany, stanowczo nie życzę chały pokroju mojego byłego liceum. To zawsze była czerwona pelerynka z gronostajem - tyle, że z papieru. :>

Cthulhu po przebudzeniu będzie wisiał na mackach za sny, jakie na mnie ostatnio zsyła. Nie są to koszmary, bo te w końcu są moją nocną rozrywką, tym niemniej budzenie się o piątej nie dodaje punktów do energii na dzień. Tyle dobrego, ze ten dzień można zacząć wcześniej - ostatnio narzekałem, że śpię do ósmej i w biegu zasuwam do pracy. :D

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-06-2010, 13:30   

Jestem co prawda zadowolony z moich 97 (podstawa) i 89 (rozszerzenie) procentów z angielskiego i 80 z polskiego, ale... to, że schrzaniłem historię wiedziałem, teraz okazuje się, że wos też mi średnio poszedł... wyniki w okolicach 60%... wygląda to tak, jakby kłaniały się niestacjonarne, no ale zobaczymy za dwa tygodnie...

A tymczasem dobre wino do obiadu jest dobre. Nie jest źle się czasami wykosztować. :3

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2010, 14:00   

Bo uzyskałam lepszy wynik z rozszerzonej historii, niż się spodziewałam, ale i tak dużo za niski, żeby się z górki dostać na ten jakże radośnie oblegany kierunek, zwany prawem =_= Chyba będę skazana na prywatną uczelnię, o zaocznych nie ma mowy.

Za to kocham moje wyniki z języków, zwłaszcza procenty z polskiego (94) mnie miło zaskoczyły. Ech, gdybym nadal skłaniała się ku fil. angielskiej albo japonistyce byłoby idealnie...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2010, 15:32   

Urufu napisał/a:
Chyba będę skazana na prywatną uczelnię, o zaocznych nie ma mowy.

Do not be stupid. Prywatna kosztuje prawie tyle co zaoczne, trudniej przy niej dorobić, a i tak bardzo stanowczo wyniki i późniejszy ich odbiór przez otoczenie zalezy od twojego wkładu. Później natomiast rzadko który pracodawca patrzy na rodzaj studiów, już prędzej na nazwę uczelni. U wielu też lepiej kojarzy się człowiek pracujący zaoczny (o, uczył się i pracował) niż bezrobotny dzienny (teoria jest, ale na co ona komu).

O pracujących na dziennych nie wspominam, bo to są wymiatacze robiący nierzadko więcej kierunków i śpiący w innym wymiarze czasu. :D

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2010, 15:54   

Vivian napisał/a:
I nie no, ten środek na komary po prostu śmierdzi, musiałam go wyjąć z kontaktu, jak dotąd jest odstręczający nie tylko dla owadów, ale i dla mego nosa...

No same here normalnie, tylko że ja mam antykomarant psikany, a żeby było jeszcze śmieszniej, na opakowaniu jest napisane "subtelny zapach". Uhm... chyba tylko przy ciężkim katarze. Fajnie, że ubiłam nim komara, ale koczowałam w kuchni do dwunastej, bo pokój się nie chciał wywietrzyć. Spaaaać...
I bo pękła mi struna od gitary.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-06-2010, 16:41   

Morg napisał/a:
wyniki w okolicach 60%...

Same here jeśli chodzi o historię, ale wygląda na to, że to standardowy wynik, jeśli chodzi o tegoroczne wydanie.

I czemu tylko 68% z rozszerzonego polskiego? A buuu... czemu próbne testy muszą mi zawsze iść lepiej niż główne?

Ale za to reszta wyników jest dobra i dzień jest przyjemny. Kupiłam parę potrzebnych i wyczekiwanych rzeczy. W tym trzeci tomik Black Lagoon - świat jakoś stał się lepszy jak zobaczyłam Balalaikę na okładce :D

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2010, 17:31   

Tren napisał/a:
I czemu tylko 68% z rozszerzonego polskiego? A buuu... czemu próbne testy muszą mi zawsze iść lepiej niż główne?


Heh, też tak mam, na próbnych miałam 90% z rozsz. polskiego (bez specjalnego przygotowania) natomiast teraz
82, 5% (po przerobieniu wielu testów maturalnych i analizie setek kluczy). Mówiłam, że i tak nie wpiszę się całkowicie w klucz. Szczególnie, że pisało mi się dobrze, co nie wróżyło najlepiej, bo zazwyczaj jest tak, że moje najdurniejsze prace są najwyżej oceniane. Miejmy jednak nadzieję, że nie zabraknie mi 2 pkt. przy rekrutacji.
Ogólnie to te wyniki są paradoksalne, mój kolega, który miał zagrożenie z matmy, zdał z niej maturę na 86%. Najbardziej jednak zszokował nas i powalił absolutnie swoim wynikiem mój kolega z klasy, laureat olimpiady z biologii (czyli ma 100%) i okazało się, że chemię rozsz. też napisał na 100%. Nie no uczelnie medyczne stoją przed nim otworem...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-06-2010, 20:03   

Bo dzisiaj cały dzień kosiłem trawę kosą spalinową. Pierwsze dwie godziny to był istny koszmar, jednak gdy nabiłem sobie skilla wszystko zaczęło iść łatwiej i sprawniej. Co nie zmienia faktu że siedem godzin na słońcu to dla mnie definitywnie zbyt dużo. W dodatku teraz, gdy się przespałem, odczułem skutki latania w te i wewte z dość ciężkim (jak na mnie, dodam że mam większy obwód nadgarstka niż bicepsa) urządzeniem. Najgorsze było jednak zdecydowanie zbieranie z siebie fragmentów ślimaków. Biedne stworzonka czaiły się w trawie, a ja jestem już na tyle ślepy, że nie każdego zauważałem. Gdzie w tym wszystkim plusy? Nie robię tego za darmo.

PS
Mówcie mi per "Kosiarz".

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 30-06-2010, 20:17   

I klapa, dałem się w końcu skusić, podpisałem umowę o pracę. Koniec, przynajmniej na razie, radosnego budowania własnych finansów na jednorazowych zleceniach i wysypujących się okazjach. Cóż, stała pensja wprowadza mi trochę spokoju do planów, ale to tak cholernie nie w moim stylu...

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-06-2010, 20:23   

Bo właśnie się dowiedziałem, że nauczycielom będą więcej płacić.
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-06-2010, 20:34   

Loko napisał/a:
Bo dzisiaj cały dzień kosiłem trawę kosą spalinową. Pierwsze dwie godziny to był istny koszmar, jednak gdy nabiłem sobie skilla wszystko zaczęło iść łatwiej i sprawniej. Co nie zmienia faktu że siedem godzin na słońcu to dla mnie definitywnie zbyt dużo. W dodatku teraz, gdy się przespałem, odczułem skutki latania w te i wewte z dość ciężkim (jak na mnie, dodam że mam większy obwód nadgarstka niż bicepsa) urządzeniem. Najgorsze było jednak zdecydowanie zbieranie z siebie fragmentów ślimaków. Biedne stworzonka czaiły się w trawie, a ja jestem już na tyle ślepy, że nie każdego zauważałem. Gdzie w tym wszystkim plusy? Nie robię tego za darmo.

PS
Mówcie mi per "Kosiarz".


Swoją wczesną młodość zarobkową bazowałem na odśnieżaniu i corocznej pracy na działce, bo lepiej zapłacić mi 40 złoty niż 50 złoty administracji. Kilka kursów w sobotę w wakacje i się zarobiło co nieco.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 03-07-2010, 16:45   

Ile razy można budzić się minutę przed zadzwonieniem komórkobudzika, w głębokim przekonaniu że się jest głęboko spóźnionym?!

Wiele.

Tak wiele, że zaczyna wchodzić w krew, że tak powiem.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2010, 18:31   

Bo mam szczerą, płynącą z głębi serca ochotę skopać siedzenie swojej torb... ee, jamnika.
EDIT: SAWGO, WYJDŹ ZA MNIE. PROSZĘ.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 21 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group