FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 05-07-2010, 16:00   

Bo koleżanka od faceta usłyszała przecudną metaforę związku pomiędzy kobietą i mężczyzną: otóż są pudełka, kobieta łączy je kabelkami, jak tylko dostanie chociażby kwiaty od faceta, natomiast on pragnie zatracić się w pudełku zwanym "nicość" czy jakoś tak... Na końcu rzekł, iż potrzebuje czasu...
O_o padłam

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Majo-san Płeć:Kobieta


Dołączyła: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-07-2010, 19:04   

Vivian, facet z pewnością słuchał "Czym się różni mózg mężczyzny od mózgu kobiety" Marka Gungora na yt. Ode mnie: Wszystko pięknie, ale nudzę się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 06-07-2010, 09:26   

Młodsze rodzeństwo po prostu JEST... Wstałam sobie dzisiaj rano (o jakiejś nieprzyzwoitej godzinie), bo byłam umówiona z bratem i już wychodziłam z domu, kiedy dostalam smsa: "Siostra, spotkajmy się o 12...". Cóż, zadzwoniłam, ochrzaniłam i Rybek ma tylko szczęście, że dzisiaj w nocy zadziałał jakiś czasowstrzymywacz i chociaż położyłam się późno, mam wrażenie że spałam kilkanaście godzin.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2010, 15:49   

Bo nie cierpię jak ktoś mówi mi, że "mam być tu jak najszybciej". Szczególnie, że 'tu' jest jakieś 130 km 'stąd'. Inaczej mówiąc - nie lubię się pakować na szybko.

Ale za to możliwość pracy przy ICP-AAS stała się przyjemnie realna. Chyba.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 07-07-2010, 17:03   

Okradli mnie!(Pracuję w sklepie you know.) Na szczęście sprawca został szybko złapany (mam + 40 do spostrzegawczości) dzięki pomocy panów w niebieskich (nooooo...czarnych) uniformach. Będzie postępowanie, trzymajcie kciuki za triumf sprawiedliwości.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2010, 19:24   

Bo kupiłam skakankę, najzwyklejszą w świecie (tak by się mogło wydawać). Jest nawet instrukcja a raczej uwagi dotyczące bezpieczeństwa. Przed rozpoczęciem treningu mam skonsultować się z lekarzem(już widzę jego minę, jak pytam: panie doktorze, czy uważa pan, ze mogę skakać na skakance?) a później uważać na niepokojące sygnały w czasie ćwiczeń. Jeśli usłyszę niepokojące dźwięki (wow) to mam NATYCHMIAST przerwać ćwiczenia... I powinnam unikać luźnych ubrań, gdyż "mogą zawadzić o wystające części".

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 08-07-2010, 11:05   

Bo tak trochę... Za mało się obijam. Czytaj: nie ma dla mnie zajęcia za bardzo (bo kończę taski za szybko). Znaczy, coś się zawsze znajdzie, ale wyraźnie jest tego mniej niż w ciągu pierwszych dni i trochę bardziej "na siłę". Więc na razie przychodzę rano i odbijam się od "Um, poczekaj chwilę, zaraz ci coś przyślę" albo od jakiegoś taska na 20 minut. Z drugiej strony, Basi wyraźnie zależy na tym, żebym ja się tu czegoś nauczyła - więc jak nie ma żadnych "realnych" zleceń to proponuje ćwiczenia w rodzaju "spróbuj opracować pytania na rozmowę kwalifikacyjną dla stanowiska takiego i takiego". Niby fajnie, ale przez to - co ciekawe - czas spędzany w firmie wydłuża się, zamiast się skracać. Bo bez przerwy na kogoś czekam. A to na Tinę, żeby powiedziała, na czym ma polegać ten większy projekt, a to na Dorotę, żeby dostarczyła brakujące dane, a to na Basię, żeby powiedziała co mam robić, a to znowu na Tinę, żeby zdać raport... Jak się teraz Tina pojawi, to chyba zasugeruję Basi, że w sumie to i to mogę zrobić w domu i czy w związku z tym mogę się wcześniej urwać

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 08-07-2010, 12:19   

Bo siedze na laptopie na InX (It's not X), bo musze sie tego nauczyc obslugiwac przed rozpoczeciem roku akademickiego. Podobno bedziemy mieli wszystkie zajecia na tym... A mi sie juz to nie podoba. Co prawda, wszedzie sa instrukcje co i jak robic, wiec nie mozna sie zgubic, ale juz 3 razy musialam zaczynac od nowa, bo nie chcial nawet sie wylaczyc ^^

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "



Ostatnio zmieniony przez Lila dnia 08-07-2010, 20:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-07-2010, 20:02   

Bo została już tylko nauka. Jakaś odmiana. W końcu. Ale ile tej nauki...

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2010, 17:49   

Jest za ciepło, by grzebać przy samochodzie. Szybka roszada zajęć wrzuca mi zatem porządki z jutra~

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-07-2010, 01:33   

Bo póki co dostałam się na wszystkie alternatywne kierunki, na które się zapisałam, ale ja chcę na praaawo. Chcę już wyniki na UŚu i UŁ, i II turę na UWr. To wyczekiwanie jest okropne, nie mogę się na niczym skupić...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 11-07-2010, 20:29   

Bo byłam pewna, że dzisiaj o tej porze już będę po sesji. A guzik.
Pani od programowania chyba bardziej zależy na tym, żebym poprawiła ocenę niż mnie samej... :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-07-2010, 13:21   

Dobra, CE UW mnie chce (ale żebym płacił). IH UW i WPiA UW mnie wpisały na listę rezerwową, ale biorąc pod uwagę miejsca na liście jeśli mnie będą chcieli, to pewnie też nie za darmo... problem w tym, że list dla wieczorowych jeszcze nie ogłosili i nie wiem kiedy to zrobią... a Europeistyka przepada jak do 16 nie złożę papierów. =='

UJ ogłasza wyniki wieczorem... obaczy się.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 12-07-2010, 14:00   

Morg, pamiętaj, że:
1. Na wielu kierunkach na Uniwerku wieczorowe = płatne dzienne.
2. Ale za to po pierwszym roku możesz jeszcze raz składac papiery - jeśli się dostaniesz, to Ci pierwszy rok przepiszą.
3. Lista potrafi się przesunąć BARDZO ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-07-2010, 14:05   

Serika napisał/a:
3. Lista potrafi się przesunąć BARDZO ;)

Raczej nie o 2320 miejsc (to prawo). ;p A na historii jestem 331...

Kwestia raczej tego czy czekać na kolejne tury (druga jest 19), czy składać papiery na Europeistykę (trzeba do 16)... no nic, będzie się trzeba zastanowić.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 22 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group