FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2010, 14:47   

Morg napisał/a:
Kwestia raczej tego czy czekać na kolejne tury (druga jest 19), czy składać papiery na Europeistykę (trzeba do 16)... no nic, będzie się trzeba zastanowić.

Po złożeniu papierów zawsze możesz je później zabrać - nie powinno być z tym problemu.

Też mnie na razie nigdzie nie chcą na dziennym prawie - zabezpieczająco składam papiery na politologię (termin też do 16-tego), ale jeśli dostanę się na prawo w którejś z dalszych tur albo na UŁ (wyniki I tury są 15-tego), to zabieram papiery z politologii.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-07-2010, 14:56   

Urufu napisał/a:
Po złożeniu papierów zawsze możesz je później zabrać - nie powinno być z tym problemu.

A, no to to znacząco ułatwia sprawę... jak widać to kolejna oczywistość o której nie wiedziałem i o której uczelnia, z racji tego, że to oczywistość, nie poinformowała... gubię się trochę, ale w takim razie jadę jutro złożyć papiery, później co najwyżej zabiorę.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 12-07-2010, 18:49   

Morg, jedyne czego Ci nie zwrócą, to ewentualne wpisowe/opłata rejestracyjna (jak zwał, tak zwał).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 12-07-2010, 22:09   

Obleciałam pół miasta, a potem położyłam się spać w tym skwarze i przespałam pół dnia. Po przebudzeniu zdecydowanie nie przypominałam ludzkiej istoty...
Poza tym kasa, która powinnam znaleźć się na moim koncie dziesiątego, wciąż jeszcze nie przyszła, wrr.

Na plus, że mam balkon, który o tej porze nareszcie zaczyna być użyteczny. A współlokatorzy nie dadzą mi umrzeć z pragnienia^__^

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Saga Płeć:Kobieta
Półdiablę


Dołączyła: 01 Lut 2007
Skąd: Poznań, zasadniczo
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2010, 22:34   

Przeżyłam. I internet ożył. I siostra mi się dostała na studia.
Za to zepsuło się żelazko i przy opcji prasowania na parze zostawiło mi żółte plamy na białych rzeczach, które chciałam jutro założyć.

_________________
Ci, którzy śnią za dnia widzą wiele rzeczy niedostępnych tym, co śnią nocą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Galnea Płeć:Kobieta
Wierna Imperialistka

Dołączyła: 31 Mar 2009
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2010, 23:39   

Jedna harówka się skończyła, właśnie zaczyna się druga. Jej, jak ja nie cierpię pakowania, zwłaszcza na obóz. Perspektywa jazdy autokarem przez cały dzień w ciężkim upale też nie nastraja mnie specjalnym optymizmem.

Z drugiej strony jeszcze tylko trzy tygodnie pilnowania dzieciarni w lesie i wreszcie będzie można trochę odpocząć. Zresztą sam obóz też nie zapowiada się najgorzej - dostałam do pomocy fajną kadrę, fabuła jest interesująca i nawet braki w organizacji "na górze" nie powinny za wiele popsuć. Poza tym jedzie ze mną całe rodzeństwo, a biorąc pod uwagę ostatnią rodzinną fazę może być bardzo ciekawie.

I "Czarna Kompania" do czytania na drogę!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
2483333
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 14-07-2010, 09:58   

Bo nie ma to jak być obudzonym w środku nocy przez walczące koty. Swoją drogą, po moim podwórku grasuje jakiś koci gang, bo co i rusz są jakieś starcia.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
zombie_kitten Płeć:Mężczyzna
o.O


Dołączył: 13 Lip 2010
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2010, 10:31   

Z jednej strony cieszę się że się dostałem na bardzo ciekawe studia w Warszawie, a z drugiej strony trochę się boję O.O Nie wiem jak to będzie mieszkać daleko od rodziny, same studia mogą być bardzo trudne, i do tego pewnie będę najstarszą osobą na roku bo już byłem wcześniej na innych studiach... *chowa się pod stołem*

_________________
"(...) And when men become free then mankind will be free.
May you be free of The Curse of Greyface.
May the Goddess put twinkles in your eyes.
May you have the knowledge of a sage,
and the wisdom of a child. Hail Eris."

- Principia Discordia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-07-2010, 20:55   

Dostałam się an fizykę medyczną na AGH, ale zwolnię miejsce bo zawiozłam już dokumenty do Sosnowca na analitykę. Na farmację jak na złość jestem daleko na liście rezerwowej. Pozostaje liczyć na cud.

Poza tym wciąż jest 25 stopni. Ja chce zimę!

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 15-07-2010, 20:48   

Bo zamknęli bibliotekę na cały lipiec! Jak można zamknąć bibliotekę miejską? Co mnie obchodzą jakieś tam remonty! Ja chcę moje książki!
A z drugiej strony - bo Matras. Zawsze wiedziałam, że to najlepsza księgarnia. Żaden empik jej nie dorówna ^^

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
nat_mich Płeć:Kobieta
jeż


Dołączyła: 04 Maj 2010
Skąd: jestem przenośna
Status: offline
PostWysłany: 18-07-2010, 08:00   

plusem jest deszcz i przeczyszczenie atmosfery [wieloaspektowo rzecz ujmując, nawet]
minusem towarzyszące temu grzmoty i błyski [zdecydowanie bardziej lubię swój budzik! ;)].

żeby nie było, że malkontentka ze mnie straszna, zaczynam zaraz długo wyczekiwane warsztaty i mimo że boję się przeokrutnie, będę dzielna! ;3

_________________
Without dance life would be a mistake
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2620769
zombie_kitten Płeć:Mężczyzna
o.O


Dołączył: 13 Lip 2010
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 18-07-2010, 11:03   

Mam w końcu u siebie w pokoju taki fajny wentylator, który całkiem sporo daje, ale jednak nadal jest trochę za gorąco... żar się leje z nieba, chmur jest niewiele...


nat_mich napisał/a:
żeby nie było, że malkontentka ze mnie straszna, zaczynam zaraz długo wyczekiwane warsztaty i mimo że boję się przeokrutnie, będę dzielna! ;3


Ooo fajnie, jakie warsztaty? Powodzenia :)

_________________
"(...) And when men become free then mankind will be free.
May you be free of The Curse of Greyface.
May the Goddess put twinkles in your eyes.
May you have the knowledge of a sage,
and the wisdom of a child. Hail Eris."

- Principia Discordia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 19-07-2010, 21:28   

Muahahahaha!!! Aaaale burza! Osobiście nie liczyłam na deszcz, a zwłaszcza na taki z gradem, piorunami-stanowczo-za-blisko i padający prawie poziomo przez szeroko otwarte, z powodu upałów, okna... ale to było zabawne! Mniej zabawna była panika mamy i siostry, ale co tam.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 20-07-2010, 14:43   

Bo mam już meldunek w Łodzi! Dzięki temu mogę zarejestrować się jako bezrobotna. Do szczęścia przydałby mi się jeszcze dokument, że skończyłam studia, ale tak jakoś w dziekanacie w magiczny sposób zniknęła teczka z moimi danymi.. Pewnie, jak się już wyrabiać w czekaniu, to na całego.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2010, 13:24   

Bo upojną noc miałam. Przed 1 poszłam kimać i gdy za którymś razem obróciłam się w stronę balkonu zobaczyłam dziwne miganie światła, które od razu mi się skojarzyło z oknem. Po wybiegnięciu na balkon ujrzałam przecudne ognisko na wysokość 2 piętra. Ktoś uznał za zabawne podpalić gabaryty w śmietniku (ładny, murowany i przylegający do sąsiedniego budynku). Jak wybierałam numer na straż pożarną ze ściany bloku zaczęły odpadać fragmenty elewacji a z budynku zaczęły wyłazić pobudzone ludki. Strażacy przyjechali błyskawicznie i ładnie ugasili pożar na jednym , a potem na drugim śmietniku O_O chyba ktoś postanowił podpalić również i drugi. Ciekawe co mu zrobiły?

Obserwacje:
- incydent strasznie niebezpieczny, ponieważ mimo kilku metrowego płomienia w mieszkaniach nie było nic słychać ani czuć, dopóki nie zaczęła odpadać ściana, co i tak można było wziąć za tłuczenie butelek przez chamstwo podwórkowe. Chyba jako pierwsza w ogóle wyszłam zobaczyc co sie dzieje, tylko dlatego, że nie spałam.
- strażacy przyjechali błyskawicznie, mimo że siedzibę mają chyba na Bemowie dopiero (ja na Woli)
-zaobserwowane zjawisko gapia jest wprost niesamowite, chociaż wczoraj nawet nie było ich tak dużo.

Wnioski:
-kop adrenaliny jest 100 razy lepszy niż kofeina czy teina ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 23 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group