FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2010, 22:14   

Bo w Empiku nie było 20. tomiku Fullmetala (chciałam się zaopatrzyć przed wyjazdem, bu...), ale za to kupiłam sobie jeszcze pachnącą nowością Morfinę od Hanami.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-07-2010, 17:01   

Miło jest mieć więcej kotów w zasięgu wzroku, ale...

Przedwczoraj obudziło mnie (świtaniem; a w każdym razie wcześniej, niż powinno) dziwne tupanie. Wściekła odsłaniam okno i co widzę? Moją koteczkę z zaszczutym wyrazem pyszczka siedzącą na samym skraju parapetu, a naprzeciw, za szybą, kocią mamę i trzy kociaki zasuwające po szybie jak chomiki w akwarium. Wczoraj za to obudziła mnie sama matka, siedząca na oknie zaraz koło mojego łóżka i wyjąca do luftu o jedzenie. Pewnie pół dzielnicy ją słyszało. A dzisiaj, w środku nocy dla odmiany, zerwałam się z łóżka mało nie dostając zawału, bo moja koteczka siedziała na parapecie i wściekle syczała prawie że mi nad uchem, bo któreś się pałętało pod oknem...

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2010, 17:18   

Dzisiaj przeszłam samą siebie, zjadłam śniadanie o 10.00 i poszłam spać. Następnie wstałam o 16.00 i skonsumowałam obiad. To wszystko dlatego, że w nocy miałam wenę i pisałam opowiadanie, które ehm... No wyszło dziwnie. Chciałam sensownie uśmiercić bohaterkę, koniec końców uśmierciłam ją bezsensownie. Czytałam sobie gazetę i może znajdę pracę na te 2 miesiące, hmm zobaczymy...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-07-2010, 08:09   

Dzień Zaawansowanego Zombie uważam za oficjalnie rozpoczęty. Niech ktoś dokona na mnie eutanazji, bardzo proszę.


Ale przynajmniej się ochłodziło i wyraźnie zbiera na burzę *___*

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-07-2010, 11:58   

Zbiera? U mnie całą noc lało i grzmiało, a teraz na dworze panuje przyjemny chłodek. Jest czym oddychać *_*

Nagrywarka chyba mi się psuje, focha się coraz więcej, teraz nawet przy odtwarzaniu.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 06 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 24-07-2010, 21:05   

A ja właśnie skończyłem wczoraj zaczęte zmagania z wrednym laptopem. Zanim raczył ruszyć 3 razy go musiałem formatować ( co prawda raz tylko dlatego ze jak kto głupi nie popatrzyłem na który dysk pcham system), a potem tak z 15 razy restartować bo aktualizacje nie raczyły zaskoczyć na raz... To nie na moje nerwy, jeszcze trochę i zastosowałbym na niewdzięcznej maszynie manewr pt "hobby Izay'i"
Cóż przynajmniej się wyspałem w przerwach powodowanych instalacją, do tego odgrzebałem w końcu rysunki których szukałem, a nie miałem pojęcia ze są na dysku zewnętrznym. No i ile miejsca się zrobiło...

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-07-2010, 00:07   

Bo 40 godzin bez snu to brzmi zdecydowanie źle, ale wróciłam i żyję! I było cudownie!

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 28-07-2010, 00:39   

To jest strasznie dziwne. Mam nierealny transfer na swoim komputerze i zastanawiam si czy si cieszyć, że to tak szybko idzie czy niepokoić, że swoją super prędkością zaburzam przepływ informacji w ABW czy gdzieś. Przeciętny zorientowany w informatyce by mnie wyśmiał ale... nieważne. Jeju. Jestem zdziwiona ale to zwiększa moją ekscytację wywołaną zakupem laptopa.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2010, 10:35   

Z rzeczy złych - coś mi w nocy walnęło w karku i może przez to od rana boli mnie głowa. Stan o tyle rzadki, że wart zanotowania. Poza tym to pierwsze wakacje od trzech lat, kiedy nigdzie daleko nie pojadę samochodem! Trzeba się zakonserwować na przyszły rok i mieć nadzieję, że uda się kupić prevkę przed lipcem.

Z rzeczy wannabe wesołych, ale raczej mieszanych - wieczorem przyjdzie monter z podpięciem do szybszego netu i kablówki :D. Zobaczymy co z tego wyniknie, bo trochę ciągania kabelków będzie.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 04-08-2010, 18:27   

Eh... kupiłam podstawkę chłodzącą do laptopa... Kurde ok jest, chłodzi. Ale podstawka jest mniejsza od kompa (szczerze to nie znalazłam żadnej która była by do niego dopasowana). Kołeczka antypoślizgowe są z plastiku -.- Podkładka nie ma gwarancji : < (tak mogłam wziąć z ale była jeszcze mniejsza), laptop się lekko chybocze na niej. Ale za to dobrze chłodzi...

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 04-08-2010, 19:11   

Jakiego ty masz tego laptopa... nawet pod 17" można spokojnie dostać odpowiednio duże podstawki.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2010, 23:49   

Bo zobaczyłam opening do GeGeGe no Kitaro z 1968 roku... Widziałam te z lat późniejszych,w nieco innej aranżacji, ale właśnie ten z lat 60. uważam za absolutnie cudowny! Głos Kazuo Kumakury...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 08-08-2010, 14:29   

Budzę się dzisiaj "rano", czyli około 14:00, po dość mocno zakrapianej nocy i jako, że co do miejsca przebywania wątpliwości nie mam, to staram się określić aktualny czas. Rzucam więc okiem na ścianę, gdzie wisi kalendarz, ale w momencie przychodzi autorefleksja - wszak kalendarza na ścianie od jakiegoś czasu nie zmieniałem, trzeba spojrzeć na datę na telefonie (praktycznie - od razu zobaczę też godzinę!). I wszystko byłoby pięknie, ale tak z czystej ciekawości nagle postanowiłem odchylić firankę zasłaniającą część kalendarza i sprawdzić w ogóle na który on jest rok, bo i niespecjalnie pamiętam od ilu już miałem go wymienić. Patrzę - rok 2006.

Ciężko to opisać, więc z grubsza powiem tyle - poczułem się z tym dziwnie.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 08-08-2010, 18:25   

Bo jutro do praaaaacyyyyyyy. A na zjeździe było fajnie i mrucznie i były jenoty i wojgle ;_;

...ale żeby mi nie było smutno na biurku leżała pękata paczuszka ze Starcraftem dwa *____*

Starcraaaaaaaft!

(i bu, jenoty :<)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-08-2010, 22:14   

Bo zjazd był świetny. Bo były Jenoty.

Własnie - był i były. I to jest niesprawiedliwe. ;(

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 24 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group